Hirdetés

2020. október 30., péntek

Gyorskeresés

(#1) enginev3.0

Nagyon helyes, imádom mikor hív a futár munkaidőben hogy vedd át a csomagot, mintha te nem lennél munkában

Csak sajnos nálunk postaponton kívül nincs más :(((

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue ll WD 4/6/8/10TB HDD-k , SSD-k eladók!

(#2) shiftac

shiftac
aktív tag

Foxpost konkurencia, örömmel veszem. Már a Webox felvásárlása sem tetszett...

Xiaomi Mi 9 SE (MIUI Global Stable 11.0.2)+Soundmagic E11C

(#3) Fancy-boy válasza shiftac (#2) üzenetére

Fancy-boy
őstag

Nekem annyiban nem tetszett a Webox felvásárlása, hogy az innen 2 percre lévő benzinkútnál lévő automata eltűnt.
Helyette meg lehet becaplatni egy bevásárló központba, azon belül is majdnem a legtávolabbi részébe. A Webox legalább kinti részeken volt.

(#4) Micsurin

Micsurin
veterán

Örvendetes részemről a posta csomagautomatákat és a fostpoxot is sokkal jobban szeretem mint a futározást! :K

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#5) pusszycat

pusszycat
veterán

Hogy működik? Van bent valaki aki kiadja? :U

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart. Tervezett telefon: Mindegy milyen csak szép, gyors és 5G-s legyen :P

(#6) janeszgol válasza Micsurin (#4) üzenetére

janeszgol
veterán

En is. Raadasul en a postakat is utalom.
A csomagautomata kiraly dolog!

(#7) RedCactus válasza pusszycat (#5) üzenetére

RedCactus
senior tag

Persze, ott ül az egyik rekeszben... :D

Aquila non captat muscas

(#8) gerii válasza pusszycat (#5) üzenetére

gerii
addikt

(#9) koko52 válasza gerii (#8) üzenetére

koko52
veterán

:DDD :DDD :DDD

A temetők a nagy népsűrűség ellenére a legmagányosabb helyek a világon. John Ajvide Lindqvist: Élőhalottak!

(#10) Televan

Televan
veterán

Én szeretem a csomagautomatát használni. Most van Dunaújvárosban Foxpost,MPL csomagautomata. Remélem Easybox is lesz jövőre. :K

Miénk a választás lehetősége! Vagy te mész el a picsába, vagy én!

(#11) janeszgol válasza Televan (#10) üzenetére

janeszgol
veterán

Je, te is ujvarosi vagy? (Lehet mar racsodalkoztam egyszer.)
:)

(#12) Televan válasza janeszgol (#11) üzenetére

Televan
veterán

Voltam, most már Kulcson lakom. De 27 évig laktam a Vasmű út 45 -be. :D Szülővárosom soha nem feledem. :K

[ Szerkesztve ]

Miénk a választás lehetősége! Vagy te mész el a picsába, vagy én!

(#13) szaszyka válasza Televan (#10) üzenetére

szaszyka
aktív tag

Belvárosba is tehetnének automatát, például a Lidl környékére, nem csak a tescoba, vagy az interspárba...

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#14) Z10N

Z10N
addikt

Most akkor ez mindenkinek elerheto lesz vagy csak az ED/EM vasarloknak? Amugy a foxpost aremeleset remelem ez kordaban fogja tartani. Neha mar az MPL csomagautomata olcsobb.

Picak Pack Point van meg?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) Xarina válasza Z10N (#14) üzenetére

Xarina
aktív tag

A cikk alapján csak ED/EM vásárlóknak.

(#16) Hi!King válasza shiftac (#2) üzenetére

Hi!King
tag

A Weboxba alig akadt olyan webshop, amelyikből rendelni lehetett, a Foxpost meg rengeteg helyen opció.

(#17) Lacok

Lacok
őstag

Én személy szerint szeretem a csomagautomatákat és remélem, hogy jó árakkal fognak dolgozni.

Egyszer majd jön valaki, aki mond valamit és lesz valahogy

(#18) kenand

kenand
veterán
LOGOUT blog (1)

Ami nem logikus annyira nekem, hogy miért BP-n lesznek automaták először, amikor ott van eDigital üzlet is.....persze kis hazánk elég vízfejű...
Futárt én sem szeretem, ha csak olyan lehetőség van nem is rendelek....max GLS mert ott van GLS pont, vagy posta és MOL posta pont (vagy Posta és Foxpost automata)
WEB box sajna nálunk is eltűnt (marad 1 Fox és egy Posta automata) Áruk azért megnőtt az utóbbi években

[ Szerkesztve ]

(#19) Fancy-boy válasza kenand (#18) üzenetére

Fancy-boy
őstag

GLS-nél már egy ideje automaták is vannak, igaz nincs túl sok belőlük.

(#20) fatal`

fatal`
félisten

Jó lenne, ha mindenkinek elérhető lenne, nem csak ED/EM vásárlóknak.

Foxpostot, MPL automatát és az Alza automatáit is szeretem, sokkal kényelmesebb, mint a futárra várni.

http://goo.gl/gd6Zi5

(#21) kisfuxi

kisfuxi
csendes újonc

Ez a jövő. Ki akar a futár miatt tűkön ülni otthon, vagy rohanni haza, ha esetleg pont elugrott a dolgára.

Üdv: Roland

(#22) pusszycat

pusszycat
veterán

Nemtudom máshol hogy van, de ha nem talál otthon délután mehetek a csomagért a futárszolgálat székhelyére.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart. Tervezett telefon: Mindegy milyen csak szép, gyors és 5G-s legyen :P

(#23) Hi!King válasza pusszycat (#22) üzenetére

Hi!King
tag

Van amelyik futár cégnél úgy van, megpróbálja kétszer kézbesíteni, aztán megy vissza a feladóhoz, nincs olyan, hogy akkor elmehetsz érte valahová.

Persze lehet munkahelyre kérni, de munkahely függő, hogy mi a rendszer, van ahová egyáltalán nem lehet, meg van ahol bent kell lenned, na úgy meg az inverze fordulhat elő, hogy már vagy még otthon vagy, esetleg elmentél kajálni, mikor jön.

Tényleg hatalmas találmány ez a csomagautomata, hozzáteszem a csomagpont sem rossz, ha valamelyik hosszan nyitvatartó üzletben van, de legjobb ha nonstop benzinkúton.

Egyébként a legrosszabb továbbra is mindenben a posta. Csoda ha már értesítőt bedobnak, sokszor volt hogy értesítés hiányában, úgy hogy amúgy végig otthon voltunk, ment vissza a csomag vagy levél a feladóhoz. Az MPL még rosszabb, a legutóbbi csomagunkat ellopták, bekamuzták a sikeres kézbesítést. Az a szívás, hogy elég sok webshop van kizárólag ezekkel a szarháziakkal szerződésben.

(#24) haxiboy válasza janeszgol (#11) üzenetére

haxiboy
addikt

Hehe, ~1 hónapja én is az vagyok :D
Valahova az egyetem környékére dobhatnának egy automatát. :B

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.