Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon helyes, imádom mikor hív a futár munkaidőben hogy vedd át a csomagot, mintha te nem lennél munkában

Csak sajnos nálunk postaponton kívül nincs más :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) shiftac


shiftac
aktív tag

Foxpost konkurencia, örömmel veszem. Már a Webox felvásárlása sem tetszett...

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#3) Fancy-boy válasza shiftac (#2) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nekem annyiban nem tetszett a Webox felvásárlása, hogy az innen 2 percre lévő benzinkútnál lévő automata eltűnt.
Helyette meg lehet becaplatni egy bevásárló központba, azon belül is majdnem a legtávolabbi részébe. A Webox legalább kinti részeken volt.

(#4) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Örvendetes részemről a posta csomagautomatákat és a fostpoxot is sokkal jobban szeretem mint a futározást! :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy működik? Van bent valaki aki kiadja? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) janeszgol válasza Micsurin (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

En is. Raadasul en a postakat is utalom.
A csomagautomata kiraly dolog!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) RedCactus válasza pusszycat (#5) üzenetére


RedCactus
senior tag

Persze, ott ül az egyik rekeszben... :D

(#8) gerii válasza pusszycat (#5) üzenetére


gerii
addikt

(#9) koko52 válasza gerii (#8) üzenetére


koko52
veterán

:DDD :DDD :DDD

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Én szeretem a csomagautomatát használni. Most van Dunaújvárosban Foxpost,MPL csomagautomata. Remélem Easybox is lesz jövőre. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) janeszgol válasza Televan74 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Je, te is ujvarosi vagy? (Lehet mar racsodalkoztam egyszer.)
:)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) Televan74 válasza janeszgol (#11) üzenetére


Televan74
nagyúr

Voltam, most már Kulcson lakom. De 27 évig laktam a Vasmű út 45 -be. :D Szülővárosom soha nem feledem. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13) szaszyka válasza Televan74 (#10) üzenetére


szaszyka
senior tag

Belvárosba is tehetnének automatát, például a Lidl környékére, nem csak a tescoba, vagy az interspárba...

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#14) Z10N


Z10N
veterán

Most akkor ez mindenkinek elerheto lesz vagy csak az ED/EM vasarloknak? Amugy a foxpost aremeleset remelem ez kordaban fogja tartani. Neha mar az MPL csomagautomata olcsobb.

Picak Pack Point van meg?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) Xarina válasza Z10N (#14) üzenetére


Xarina
aktív tag

A cikk alapján csak ED/EM vásárlóknak.

(#16) Hi!King válasza shiftac (#2) üzenetére


Hi!King
őstag

A Weboxba alig akadt olyan webshop, amelyikből rendelni lehetett, a Foxpost meg rengeteg helyen opció.

(#17) Lacok


Lacok
őstag

Én személy szerint szeretem a csomagautomatákat és remélem, hogy jó árakkal fognak dolgozni.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#18) kenand


kenand
veterán

Ami nem logikus annyira nekem, hogy miért BP-n lesznek automaták először, amikor ott van eDigital üzlet is.....persze kis hazánk elég vízfejű...
Futárt én sem szeretem, ha csak olyan lehetőség van nem is rendelek....max GLS mert ott van GLS pont, vagy posta és MOL posta pont (vagy Posta és Foxpost automata)
WEB box sajna nálunk is eltűnt (marad 1 Fox és egy Posta automata) Áruk azért megnőtt az utóbbi években

[ Szerkesztve ]

(#19) Fancy-boy válasza kenand (#18) üzenetére


Fancy-boy
addikt

GLS-nél már egy ideje automaták is vannak, igaz nincs túl sok belőlük.

(#20) fatal`


fatal`
titán

Jó lenne, ha mindenkinek elérhető lenne, nem csak ED/EM vásárlóknak.

Foxpostot, MPL automatát és az Alza automatáit is szeretem, sokkal kényelmesebb, mint a futárra várni.

(#21) Hoffer PC


Hoffer PC
csendes tag

Ez a jövő. Ki akar a futár miatt tűkön ülni otthon, vagy rohanni haza, ha esetleg pont elugrott a dolgára.

Üdv: Roland. +36307550213 - WWW.FLEXBYTE.HU -

(#22) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nemtudom máshol hogy van, de ha nem talál otthon délután mehetek a csomagért a futárszolgálat székhelyére.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#23) Hi!King válasza pusszycat (#22) üzenetére


Hi!King
őstag

Van amelyik futár cégnél úgy van, megpróbálja kétszer kézbesíteni, aztán megy vissza a feladóhoz, nincs olyan, hogy akkor elmehetsz érte valahová.

Persze lehet munkahelyre kérni, de munkahely függő, hogy mi a rendszer, van ahová egyáltalán nem lehet, meg van ahol bent kell lenned, na úgy meg az inverze fordulhat elő, hogy már vagy még otthon vagy, esetleg elmentél kajálni, mikor jön.

Tényleg hatalmas találmány ez a csomagautomata, hozzáteszem a csomagpont sem rossz, ha valamelyik hosszan nyitvatartó üzletben van, de legjobb ha nonstop benzinkúton.

Egyébként a legrosszabb továbbra is mindenben a posta. Csoda ha már értesítőt bedobnak, sokszor volt hogy értesítés hiányában, úgy hogy amúgy végig otthon voltunk, ment vissza a csomag vagy levél a feladóhoz. Az MPL még rosszabb, a legutóbbi csomagunkat ellopták, bekamuzták a sikeres kézbesítést. Az a szívás, hogy elég sok webshop van kizárólag ezekkel a szarháziakkal szerződésben.

(#24) haxiboy válasza janeszgol (#11) üzenetére


haxiboy
veterán

Hehe, ~1 hónapja én is az vagyok :D
Valahova az egyetem környékére dobhatnának egy automatát. :B

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25) Azurooandrew


Azurooandrew
tag

Sziasztok,

Próbáltam rá keresni itt-ott, de nem találtam konkrétumot (emag oldalán se), hogy csak applikációs rendelés esetében lehet választani az ingyenes Easyboxba szállítást? Azt hiszem múlt hónapban volt ilyen reklám.

Köszönöm

(#27) mzso


mzso
veterán

Az Easybox meddig tartja a csomagokat? Valami időn túl addig ameddig nem kell a rekesz másnak?

Mintha valahol futtában 72 órát írtak volna, de már nem találom. Nagyon titkolják...

(#28) mzso válasza mzso (#27) üzenetére


mzso
veterán

Bah SMS-ben jött link (e-mailben nem úgyhogy kézzel kellett bepötyögni az URL-t...)

Azon meg azt mutatja: "PIN érvényességének határideje August 31, Tuesday, 09:13 "

Marha jó, mert pénteken már itthon kellett maradnom betegség miatt. És adnak rá két árva munkanapot...

Ezen időpont után simán visszaviszik majd?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.