Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nem_tom


nem_tom
őstag

Ejnye, hogy én mekkora egy észlény vagyok. :B

Ez is megy a kedvencekbe, hogy csak füstöl! :D

(#2) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Bécsi úton a Honiban is van, yeeee, teljesen felpezsdült tőle az egyetem :DDD

mod:

Pontos címet nem tudok, valahol a Bécsi út 115 után van, az Ani kocsmától még vissza pár 10 métert. A lényeg, hogy Honi, azt megtalálja mindenki :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) TOTTIER válasza hoffman_ (#2) üzenetére


TOTTIER
tag

Esetleg ha arra jársz legközelebb és megírnád nekünk a pontos címet akkor nagyon hálásak lennénk :R Persze csak ha nem nagy kérés.

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#4) TOTTIER válasza nem_tom (#1) üzenetére


TOTTIER
tag

Késő este nekem már nem jutnak ilyenek az eszembe .... :B

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#5) hoffman_ válasza TOTTIER (#3) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Majd igyekszem. Próbáltam kiguglizni, de rohadtul nem sikerült... Viszont elrontottam, a 115-höz köze nincs, olyan 92 magassága lesz, páros oldal, kb ahol a pötty van.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) Jhonny06 válasza hoffman_ (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az a Honi, ahogy a Kandóból kifelé elmész jobbra és egyből az első élelmiszerbolt?

(#7) Vakegérke válasza hoffman_ (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Honi-Coop

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) hoffman_ válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jézusereje, hát tesó vagy és nem vágod? :DDD Honi az élelmezésünk központja :D Igen, egyre gondolunk.

Vakegérke:

Hoppá, ráhibáztam a 92-re, ahogy nézem :D Köszi a linket! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Jhonny06 válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ok, akkor jóra gondoltam. :DDD Én máshol élelmezem magam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) hoffman_ válasza Jhonny06 (#9) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ja, a kínai is elég oszlopos tag, de a most nyílt Mannába már elvből se megyek. A home food nem számít, azt úgyse viszek soha, lusta vagyok felkelni 10 perccel előbb, hogy csináljak :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11) TOTTIER válasza hoffman_ (#10) üzenetére


TOTTIER
tag

Akkor ezzel nem csak én vagyok így......sokat számít az a 10 perc :DDD főleg ha alvással tölthetem

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#12) Vakegérke válasza hoffman_ (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neked, és mindenki másnak.
Kínaiba ne menjetek. Számtalanszor volt már róla szó, hogy kutya-macskatápból, romlott húsokból csinálnak kaját. Biztos van becsületes árus is, de hogy én egyetlen kínai etető boltba se teszem be a lábam, az biztos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) TOTTIER válasza Vakegérke (#12) üzenetére


TOTTIER
tag

Ez általánosságban vagy csak azon a környéken ?:)

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#14) Vakegérke válasza TOTTIER (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltételezhetően általános jelenség. Nem a kisujjamból szoptam, tévében, újságokban is voltak erről hírek. Ha csak egy is igaz, már meggondolandó a kínaiakat pénzelni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) proci985 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ezt alá is tudod valamivel támasztani?

mert akkor irány a antsz (ilyenért simán bezárják az üzletet), egyébként meg ez a hozzászólás csak üres hangulatkeltés. az általánosítás remek dolog, főleg források nélkül (ha annyiszor megírta az újság/volt tévében, annak kell lennie nyomának). a kutya/macska visszatérő urban legend motívum, szóval emiatt a kérdés, hogy tényleg megtörtént dologról van-e szó.

minőségbeli probléma szokott lenni ellenőrzésekkor, de bőven nem csak a kínaiakkal.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) TOTTIER válasza proci985 (#15) üzenetére


TOTTIER
tag

Lehet benne igazság mert jártam már úgy hogy elvitelre kértem kínait és ahogy leértem a doboz aljára egy jó nagy bogárral találkoztam ami nem akkor repült bele mikor pakolták a dobozba a kaját mivel tocsogott a mézben( mézes szezámmagos csirkét vettem)

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#17) proci985 válasza TOTTIER (#16) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ez így oké, oda nem szabad akkor menni. csak a kérdés az inkább az, hogy szabad-e általánosítani pár minősíthetetlen étterem alapján?

kieg: anno bme környékén végigpróbáltuk az összes kajáldát. volt, ahol egyszer voltunk -többet pedig eszünk ágában nem volt visszamenni- és volt, ahova visszajártunk. a minőség és az üzemeltetők nemzetisége között pedig semmilyen megfeleltetést nem sikerült levonnunk.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18) hoffman_ válasza proci985 (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szerintem is akad kínai, ahol az ántsz sikítófrászt kapna - de engem nem izgat. A mekdonaldsz is műanyagot pumpol beléd, az áhenben vett csirke is egy műanyag tápon tenyésztett valami, havi 1-2 kínai nem fog megölni senkit. Egyébként a Bécsi úti még egész jónak tekinthető, amit itt van Rómain, arról már én is leszoktam, mert azon érezni, hogy sz*r.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) TOTTIER válasza proci985 (#17) üzenetére


TOTTIER
tag

Én nem általánosítottam...suliból is ki szoktam járni a szemközti kínaiba és azzal eddig nem volt problémám :) a kiszolgáló csaj is jófej :D

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#20) proci985 válasza hoffman_ (#18) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

persze, inkább arra gondoltam, hogy a nem kínaiak, sőt még az echtemagyarok között is bőven van vállalhatatlan. amelyik hely meg rossz, oda nem szabad visszamenni. volt olyan is, hogy tulajdonoscsere után pár hónappal már nem jártunk az addigi egyik preferált helyünkre, olyan is megesett. pedig mi se voltunk annyira válogatósak (pontosabban tisztában voltunk a vásárlóerőnkkel és azzal, amit az adott pénzből kaphatunk).

(pl itt a kisvároson belül egy thai kajálda a legjobb és egyben a legdrágább is. a szakács mondjuk helyiül pár szót pötyög, de főzni nagyon tud:) ).

TOTTIER: erről van szó:).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#21) hoffman_ válasza proci985 (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ennyi. Tulajcsere érdekes, és bosszantó. Amit említettem rómain kínai, ugyanez. Májusban költöztünk ide, a felújítás elég sok időt, energiát elvett, így rendre onnan hoztuk a kaját. Olcsóbb is volt picit, és mérföldekkel finomabb, mint most. A csávó 2k fölött vásárlásnál mindig hozzád vágott valamit, pár tavaszi tekercset, két kólát, valamit, nagyon durva volt. Pár hónapja eltűnt, drágult, átvette egy fiatal csaj meg srác, azóta úgy sz*r, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) nem_tom válasza TOTTIER (#16) üzenetére


nem_tom
őstag

Első dolgom lett volna értesíteni a fogyasztóvédelmet. :U

(#23) TOTTIER válasza nem_tom (#22) üzenetére


TOTTIER
tag

Hát felidegesítettem magam rajtuk eléggé de este fél 10kor jobbnak láttam inkább megnyugodni és rendelni egy pizzát :U

Privátban hamarabb elérhető vagyok! Mailt és hozzászólásokat ritkán nézem!

(#24) nem_tom válasza TOTTIER (#23) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor másnap. :D

(#25) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez a bolt is tele van egyébként nálunk nem kapható üdítőkkel, csak elég drágán mérik sajnos. Coke Vanilla is szokott lenni, de most épp nincs, ahogy nézem.

(#26) donjohnson


donjohnson
addikt

én a kiscelli utca 20. szám alatti panelház aljában vettem még nyár elején 0,33-ast. adu non-stop élelmiszerdiszkont a hely neve. nem tudom, hogy azóta kapni-e ott még, de hátha valaki jár arra. :P

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#27) hoffman_ válasza donjohnson (#26) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, ez az Óbuda úgy fest akkor, hogy kész Vanilla forrás :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) donjohnson válasza hoffman_ (#27) üzenetére


donjohnson
addikt

jah, most így elnézve...
lehet, hogy van ott valami főelosztó a kerületben. :))

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#29) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az Ázsia Centerben is van egy-két vegyesbolt, ahol tartanak Coke Vanillát.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#30) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Feldkirch Bf., trafik

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#31) bLaCkDoGoNe válasza Mr.Csizmás (#30) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez marha konstruktív volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32) Mr.Csizmás válasza bLaCkDoGoNe (#31) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lehet jelenteni a modkerben, ha sért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33) bLaCkDoGoNe válasza Mr.Csizmás (#32) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem szoktam az ovónénihez szaladgálni minden apró hülyeség miatt.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#34) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Üdvözlet!

Köszi a témát, én amit tutira tudok, az a Sunny Diner amerikai étterem, és bár az itallapon nincs fent, de lehet kérni. (eredeti, amerikai féle)
Árat sajnos nem tudok - de normál árban van étteremhez képest -, a címet nem írom ki, mert nem reklámnak szánom a dolgot (mondjuk a név és a link után talán mindegy is), de egyébként korrekt hely, korrekt tulajjal.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#35) macskagabor


macskagabor
újonc

Belváros: Pizza Manufaktura a Raday utcabol nyilik (a kalvin terhez kozel van). 350 ert vettem 355mlset a multkor egy pizza melle! Fuu de piszkosul jo veol:))

(#36) menthor


menthor
tag

a 12. kerületben is lehet kapni egy kisboltban a Csaba utcán kb a Hajnóczy utca kereszteződésnél. ~1 hónapja láttam, ki is van rakva a kirakatba :DDD

[ Szerkesztve ]

the truth is out there

(#37) Nicejob


Nicejob
csendes tag

Sziasztok!

Sosem ittam még ilyen kólát, és sajnos nem is igazán van elérhető közelségben, de nem is ez most a lényeg.

Kicsit keresgéltem, és találtam egy oldalt, ahol igen "jó" áron van Vaniliás Coca Cola, igaz, csak 3 decis kivitelben. 499ft/doboz, és Budapest egész területére ingyenes a kiszállítás 18:00-tól 6:00-ig, elvileg 30 percen belül.

A termék linkje: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38) Def26 válasza Nicejob (#37) üzenetére


Def26
félisten

Ez jó drága, é 350 -ért vettem nyáron, Budakeszin.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Németország, Crailsheim, Kaufland.

(#40) tildy


tildy
nagyúr

Angliaban elkezdtek megint arulni :Y :C :C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) tildy válasza tildy (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Ma vettem is, 2 fel literest, £1.5ert:D
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) Avicularia válasza tildy (#41) üzenetére


Avicularia
veterán

Itt is árulnak. Pont valamelyik nap kerestem az asszonynak cherry-coke-ot, mert arra van rákattanva és itt csak 0.33-as van belőle,akkor láttam ilyen vanilla-t szintén 0.33-ast.

(#43) C4mp3r


C4mp3r
addikt

USA 12 can pack 4 dollar walmart ban, gyorsan be is raktaroztam belole

(#44) Def26 válasza C4mp3r (#43) üzenetére


Def26
félisten

Itthon is van. [link] 225Ft /doboz. Igaz ez UK. Baromira szeretem, csak villámgyorsan tipikus Amerikai sertéssé lehet hízni tőle. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#45) V1 zolee


V1 zolee
tag

A Szent Gellért téren van egy éjjel- nappali, ott is lehet kapni, sőt limitált cseresznyés Dr. Peppert is.

(#46) olajos.adam


olajos.adam
újonc

1055 Budapest Szent István Körút 5. (Jászai Mari téri buszmegálló) Édenkert ABC 0-24 Itt lehet kapni Angol és amerikai változatban. Van még itt Mounten Dew, Gyömbér sör, Arizóna tea, Sprite Zero, Fanta eper, Fanta erdei gyümölcsös, DR Pepper, DR Pepper Cherry, Rubicon, Lipton 0,33 can, San Benedetto 0,33 can, San Pellegrino, Sappe Aloe Vera, és sok más...

(#47) olajos.adam


olajos.adam
újonc

(#48) föccer válasza olajos.adam (#46) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez a gyömbér sört lehet bejátszom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#49) olajos.adam


olajos.adam
újonc

(#50) olajos.adam


olajos.adam
újonc

Kóstoltam azt is és úgy látom mások is viszik, láttam már több ember kezében az utcán, de a vaníliás viszi a pálmát!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.