Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Üdv emberek a klubban.

Tegnap én is beruháztam egy ilyen tabletre...
Nagyon bejövős. Jó a wifi, jó a kijelző, jó minden. Apropó...hearthstone kiválóan fut rajta. :)
Szóval film-zene-játék best buy
(ajándék bluetooth billentyűzettel és toshiba tokkal együtt nagyon flesh

(#102) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Olyat kérdeznék, hogy lehet programokat a microSD kártyára telepíteni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#103) Ezekiel Ston válasza AxBattler (#102) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Micro SD kártya lesz a következő projekt majd írok én is róla...még az nincs benne... :DDD

(#104) joiner007 válasza AxBattler (#102) üzenetére


joiner007
aktív tag

A windows áruházból nem lehet, de a normál windowsos programokat lehet, én így használom, egy 32-es kártyával.

(#105) AxBattler válasza joiner007 (#104) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor megnyugodtam! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#106) nebali válasza AxBattler (#102) üzenetére


nebali
tag

IGEN, nálam így megy sc2 :D bt bill s egér. otg is megy. gps programot nem kerestem.
mivel csak ezen az új apin érhető el, soroson nem. Erre Bárki?

tested working
ÍME:
http://garvis.ca/2013/02/21/converting-an-sd-card-to-permanent-storage-in-windows-devices/

Tyan s2692(FS D1809),2x Xeon5310 1.6ghz@2ghz,4GB667FB-Dimm,S3Trio64V+ 1Mbyte +ati 5770,8x36GdiskRAID 0 :) 15k scsi+256m hbaPCI-X 560/560M/s

(#107) AxBattler válasza nebali (#106) üzenetére


AxBattler
félisten

Szép! Köszi az infót!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#108) AxBattler


AxBattler
félisten

Lehet olyan OTG elosztót használni a géphez, amivel egyszerre tölt a tablet, és külső USB eszközt is kezel?

Miix2 topikban ezzel az elosztóval megy az egyik tulajnak, nem tudom, Encorra működik-e ugyanígy a dolog?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#109) nebali válasza AxBattler (#108) üzenetére


nebali
tag

ebbe bele kell olvasni mert dell venue-n forrsztgani kellett valamit, check yt

Tyan s2692(FS D1809),2x Xeon5310 1.6ghz@2ghz,4GB667FB-Dimm,S3Trio64V+ 1Mbyte +ati 5770,8x36GdiskRAID 0 :) 15k scsi+256m hbaPCI-X 560/560M/s

(#110) AxBattler válasza nebali (#109) üzenetére


AxBattler
félisten

Nos, kicsit utánaolvastam, és e fórumbeszélgetés szerint megfelel a célra egy usb Y-kábel (DeLock 65306) + egy female-female usb adapter + egy hub.

Viszont ilyenkor a külső eszközök kizárólag az adapterről kapják a kakaót (amellett, hogy tölti a tabletet), így ha azt lehúzzuk az elektromos hálózatról, azok megszűnnek működni. Ha a fenti DeLock-ot lecseréljük egy sima OTG-elosztóra, ugyanúgy mennek mint korábban, magyarul két felszerelésre lesz szükségünk az tápegységes, és az a nélküli USB-hubozáshoz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#111) AxBattler


AxBattler
félisten

Egyébként valaki azt írta másik topikbanm hogy ezzel nem működik a stylus, Miix2-vel viszont igen. Ez igaz?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#112) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

KHm...update...érdekesség, hogy az akkum lemerült a toshibában, és most picit nyekken a töltésnél...szerintetek lehet gondja a töltő csatinak? Bedugom, animálja a töltést a tálcán, majd abbahagyja, de kiirja ha rákattintok, hogy töltődik...mennyi ideig kell tölteni a drágát? Eddig nem merült még ki teljesen egyszer se....

(#113) gyurob


gyurob
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy 32 gb-os memóriakártyát. Rendesen működik de mikor lerakom alvásba a gépet és visszakapcsolom nem ismeri fel és ki kell vennem a kártyát majd visszatenni ahhoz hogy felismerje. Tapasztalt valaki hasonlót??

(#114) joiner007 válasza gyurob (#113) üzenetére


joiner007
aktív tag

Nekem is egy 32-es sd van benne. Semmi gond vele.

Egy kis tárhelyet még lehet csinálni a gépen,wimboottal. 22-24 Gb lesz a szabad hely.

(#115) AxBattler válasza joiner007 (#114) üzenetére


AxBattler
félisten

Te milyen módszerrel raktad fel a wimboot-ot?
A gyártói topikban leírtak alapján, vagy esetleg van valamilyen egyszerűbb, esetleg magyar leírás a dologról?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#116) joiner007 válasza AxBattler (#115) üzenetére


joiner007
aktív tag

Igen,ez alapján akartam először (egyébként ezt is magyar csinálta, képeken látszik) de nem sikerült...utólag már tudom miért. (nem jól formáztam le a pendrivet)

Aztán végülis[ez] alapján csináltam MichaelChambers bejegyzése. angol lesz, de át lehet állítani magyarra.

(#117) AxBattler válasza joiner007 (#116) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!

Értek ugyan angolul, de ez még akkor is kínai nekem; azt hiszem, hogy maradok inkább a Romvr által alkalmazott normál, MSDN-es telepítésnél, főleg hogy az Encore 32GB-jánál minden kis tárhely számít.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#118) joiner007 válasza AxBattler (#117) üzenetére


joiner007
aktív tag

Most nálam is sima win 8.1 van, wimboot nélkül, de nekem picit több helyet foglal mint a wimbootos.
Igy teljesen belakva office-szal kb. 12 Gb a szabad hely.

Hibernálást kikapcsoltam, de a lapozófájt meghagytam gyári értéken, mert ha lecsökkentettem 512-re, panaszkodott a rendszer, hogy kevés a memória.

(#119) Vindex


Vindex
tag

Hogy lehet azt beállítani, hogy a zene ne állnon le ha a készülék alvó állapotba kerül?

(#120) AxBattler


AxBattler
félisten

Ide is bemásolom, hátha...

Hogy van ez a garanciával?
2 év van az Encora-ra: ebből egy év kisker + egy év gyártói?
Szóval az első évben csak a kereskedőhöz vihetem vissza, Toshiba márkaszervizbe nem?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#121) AxBattler válasza joiner007 (#118) üzenetére


AxBattler
félisten

Üdv!

Bocs, hogy hivatlanul rádírok, de szeretnék kérdezni a Toshibádról!
Nem tudom pontosabban leírni: az én példányom kikapcsolt állapotban pattogó hangot ad, ha a képernyőt erősen benyomom, és a legfelső "réteg" hozzáér az ips panelhez. Bekapcsolva, ha ugyanígy erősen benyomom egy ujjal a kijelzőt, akkor mintha egy kisebb (fehér) kisülés jönne létre az érintő felület, és a panel találkozásakor.

Ez a tiéden is így van, vagy az enyém a hibás?
A választ előre is köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#122) joiner007 válasza AxBattler (#121) üzenetére


joiner007
aktív tag

Az enyém nem pattog. Mikor hozzáérek nekem is van egy fehér kör, de ez az érintés helyét jelzi. Azt hiszem ezt lehet állítani.

(#123) AxBattler válasza joiner007 (#122) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez privát akart lenni... :B

Igen, az a normális visszajelzés, amit le is tiltottam.
De itt most nem a sima érintésről beszélek, hanem sokkal erősebb benyomásról...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#124) joiner007 válasza AxBattler (#123) üzenetére


joiner007
aktív tag

Igen, megpróbáltam.
Szóval ha nagyon erősen benyomom akkor nekem is pattan, de eszembe sem jutott még soha ilyen erősen benyomni. Szerintem ez teljesen normális, mivel nem életszerű helyzet az ilyen extrém erősségű benyomás. Ez nem rezisztív kijelző! Nem kell erősen nyomogatni.

(#125) AxBattler válasza joiner007 (#124) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor megnyugodtam! :R
Egyébként én sem így használom, csak próbálgattam a stabilitását, de ezek szerint ez normális jelenség.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#126) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ha veszek egy bluetooth egeret és egy billentyűzetet, akkor ugye azokat gond nélkül tudom csatlakoztatni bluetoothon?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#127) AxBattler válasza sz.balazs.95 (#126) üzenetére


AxBattler
félisten

Természetesen.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#128) sz.balazs.95 válasza AxBattler (#127) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

oké, köszi! :R csak nem voltam benne biztos, hogy egyszerre két esuzközt is képes-e kezelni. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#129) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

más: azt hogy lehet megoldani, hogy játék közben az érintőképernyő ne úgy működjön, mintha álló módban lenne a tab, miközben a kép meg fektetve van? :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#130) nebali


nebali
tag

szépen felupgradeltem 32bites windows10 release preview-ra sd kártyára fel az iso jobb klikk mount s mehet is. kell 4.5 gig hely szabad. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Utána fel kell rakni intel ÉS toshiba platform drivert (latest 2014) s mindeb hardver megy, két restart után a kamerák mikrofonok/tpm/gps megy. glhf

Tyan s2692(FS D1809),2x Xeon5310 1.6ghz@2ghz,4GB667FB-Dimm,S3Trio64V+ 1Mbyte +ati 5770,8x36GdiskRAID 0 :) 15k scsi+256m hbaPCI-X 560/560M/s

(#131) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

az alábbi hibára lettem figyelmes a tabletnél (korábban is előjött ez, csak akkor még annyira ritkán, hogy nem foglalkoztam a dologgal.):

Néha az érintés „beragad” illetve néha úgy érzékel érintést, hogy nem nyúlok hozzá a képernyőhöz.

Ami érdekes az az, hogy mindig a képernyő más más pontján jön elő a dolog, tehát nem egy fix pont hibás a panelon, hanem teljesen random egy-egy helyen ragad be az érintés. :F

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#132) AxBattler válasza sz.balazs.95 (#131) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez nálam is előfordult, de egy újratelepítés megoldotta, azóta nem tapasztalom: Helyreállítás \ A gép felújítása a saját fájlok megőrzésével

Más: ugye ezeket a drivereket töltsem le az itthon kapható Encore-okhoz?
Csak mert van felsorolva egy pár WT8-A modell...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#133) AxBattler válasza AxBattler (#132) üzenetére


AxBattler
félisten

Illetve a telepítők közül ugye mindig csak a legfrissebbet rakjam fel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#134) sz.balazs.95 válasza AxBattler (#132) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én ettől függetlenül visszaraktam gyáriba, de nem igazán oldotta meg.
Mindegy, kedden viszem szervizbe, hátha megcsinálják.
Aztán meg valószínűleg eladom, mert most másra kell pénz.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#135) sagem válasza nebali (#130) üzenetére


sagem
addikt

Ugyanolyan gyorsan viszi érzésed szerint, mint a 8.1-et? Jobb a tablet használhatósága win10-en szerinted?:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#136) Sly189


Sly189
senior tag

Jövőhéten jövök hozzátok :)

Megrendelve ;)
ennyiért szerintem nagyon jó.

(#137) kalman8621


kalman8621
újonc

Sziasztok
A mai nap jött meg a Toshiba encore mini-m.Azt tapasztaltam hogy rövid használatnal is nagyon melegszik.Ez normális ???
Esetleg más is tapasztalt ilyet???

(#138) Sly189 válasza kalman8621 (#137) üzenetére


Sly189
senior tag

Minivel sajnos nincs tapasztalatom, viszont egy " al nagyobbal igne, WT8 assal.

1 óra FullHD microHDMI-n keresztül, a CPU 38-40 Fokos volt, de a házon nem éreztem.
Frissít ha felkínálja a BIOS updatet :)

(#139) kalman8621


kalman8621
újonc

Ezt egy korábbi hozzászólásban találtam:
Programokat (pl én sc2-t) az sd kártyára is lehet telepíteni, de mivel windows eltávolítható eszközként látja, by default nem enged oda (pl sc2 telepítő), de ha disk management-ben, ahol betűjelet tudsz adni neki, "bemappolod" a C:\DATA vagy neked tetsző mappába ((amit előtte már létrehozol)) pluszban, akkor látszik az sd mint D:\ és mint c:\adat, így mér felment az SC2.
Ez nagyon erdekelne hogy hogyan kell csinalni mert nekem olyan gondom van hogy egy játékot sd re telepítettem de valamiért nem jo...
Amit föntebb leirtam azt valaki lépésröl lépésre elmagyarázná mert én nagyon nem vágom.

(#140) Boonen007 válasza AxBattler (#108) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem nem működik ezzel... Nem tölt. A töltő kábelét csatlakoztatom a kis vezetékbe a másikat meg bedugom, a tabletbe, de semmi. :/

[ Szerkesztve ]

(#141) mazsi


mazsi
senior tag

Ha valaki most csapna le egy ilyen tabletre, már 40-ért viheti az edigitaltól.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#142) joiner007 válasza mazsi (#141) üzenetére


joiner007
aktív tag

Amit linkeltél, az encore 2. A fórum témája pedig az encore 1. Nem összekeverendő!

A 2 lényegesen gyengébb.

(#143) mazsi válasza joiner007 (#142) üzenetére


mazsi
senior tag

Köszi! Ez nem tűnt fel nekem. Érdekes evolúció!

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#144) icezozo válasza mazsi (#143) üzenetére


icezozo
addikt

elegge :D

http://qwankido.hu/

(#145) lorcsi válasza joiner007 (#142) üzenetére


lorcsi
veterán

fenébe...pedig épp ezt néztük ki :(:W

(#146) akb48b


akb48b
csendes tag

Sikerült beszereznem 36.000 huf-ért újonnan és maximálisan megvagyok elégve vele, csodás 1 kis gép. Már sikerült frissítenem windows 10-re és csak jobb lett tőle. :))

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

(#147) bethowen2


bethowen2
csendes tag

Sziasztok!

Win 10 alatt van már otg támogatás?Vagy van olyan alkalmazás amit 8.1re telepitve felismeri a külső usb-s eszközöket?
Köszi szépen!!

(#148) bethowen2 válasza akb48b (#146) üzenetére


bethowen2
csendes tag

Szia!

Nekem is ilyen tabletem van es tényleg nagyon jó,viszont nekem win 10 alatt nem működött a wifi, nem volt jo a driver .Neked nem volt ulyen problémád?

(#149) joiner007 válasza bethowen2 (#147) üzenetére


joiner007
aktív tag

Minden op rendszeren, gond nélkül felismer usb eszközöket, adott esetben az eszköz drivere kell hozzá, ugyanúgy mint egy asztali gépen.

(#150) akb48b válasza bethowen2 (#148) üzenetére


akb48b
csendes tag

Nem, egyből működöt ahogy kell.

古人の跡を求めず、古人の求めたる所を求めよ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.