Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Sziasztok,

ide jöhetnek a játékkal kapcsolatos észrevételek, hozzászólások, a szabályok betartása mellett, természetesen. :K

Bog

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2) muzsielod válasza Bog (#1) üzenetére


muzsielod
újonc

:DD köszi:D újabb játék :C :C :C

Muzsi Endre-Előd

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

THX a játékot... évek óta olvasgatom az arénát... csak emlékfoszlányaim vannak... lehet h már az első kérdést bebukom? :DD erre is létezik 100%os megfejtés, amit vissza lehet keresni? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én inkább azt támogatnám, hogy minden nagyúr kapjon egy ilyen csomagot. :D

***

(#5) plus44 válasza Bog (#1) üzenetére


plus44
veterán

Köszi, remek gondolat, azt hiszem itt fogok vért izzadni, de a szórakozás már most garantált. :R

Ui: A házra azért még igényt tartok.:D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) joey04


joey04
titán

Na, aki itt bekerül a kalapba az nagy király! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) bope87


bope87
aktív tag

Köszi a játékot :)

Nem lesz egyszerű, de tökéletesek a nyeremények, jó szórakozás lesz :)

(#8) sagesz93


sagesz93
addikt

Ha azt érzem, hogy az első kérdést elbukom, akkor milyen lesz a többi...? :C
Azért sok sikert mindenkinek. Kiváncsi leszek hányan jutnak be a kalapba...

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Uhha, ez egy érdekes, és izzaztó játék lesz :D
Nem ma kezdtem el Ph-ni, de már akkor is ilyen volt a mobilaréna, ugyhogy veszélyes lesz ;] :D

Köszönjük az újabb lehetőséget :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10) 14adam


14adam
addikt

Ha a dátumot megmondanám az nem lenne jó? :) Szerintem a kalapba benne lesznek kb 50-en :D

(#11) 7


7
addikt

Most sajnálom igazán, hogy moderátorként nem játszhatok... :DDD

@Barhtezz: Szerintem meg is lehet találni a legtöbbjükre a választ, ha jó helyen keresel. Én például az ős-MA-t sosem látogattam, de mégis tudom a színét olyan forrásból, ahonnan bármelyik hétköznapi ember tudhatja. :)

@mephi666: :P

[ Szerkesztve ]

(#12) Barthezz2 válasza 14adam (#10) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Sokat mondtál :D

Amúgy ezeket a válaszokat meg lehet valahol találni, vagy tényleg vérprofiknak, és régi tagnak kell hozzá lennünk, és emlékezetből nyomni? :))

Everybody lies.

(#13) mephi666 válasza 7 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

...dolgozzunk össze és enyém a bögre... nem mondjuk el senkinek ;) ;] :DDD (csak vicceltem, ha netán valaki is komolyan venné...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) joey04 válasza 14adam (#10) üzenetére


joey04
titán

szerintem felezd meg minimum... :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) opera11


opera11
tag

Első kérdés pipa :D

Vicces aláírás helye

(#16) HardSanyeee válasza mephi666 (#3) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Persze :D Itt a lapcsaládon is be van valahol linkelve a régi Mobilaréna :) Valahol... :D

Am mért érzem ugy h ez még egy könnű kérdés? :D

És köszi a játékot :)

(#17) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez az első kérdés egy jó erős tipp részemről
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18) raczger


raczger
őstag

Nagy nehezen, de meglett. Tetszeni fog a játék, ha ilyen kérdések lesznek :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#19) Barthezz2 válasza 7 (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

megvan :)

Everybody lies.

(#20) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Első kérdés még könnyű volt, számomra. Jöhet a kövi. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#21) copin


copin
őstag

Remélem a végén több mázlim lesz, mint az előzőnél.

(#22) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Az első kérdés megvan (rem jó is :U)
Bögrém már van;] BNV-n vettem... kulcstartót majdnem nyertem egy izmos teniszmeccsben nintendo wii-n :DDD :DDD , de a póló lenne a mindenem :K

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#23) breed30


breed30
tag

Hát talán jó emlékeztem mert nem igen neteztem akkor, néha csak, talán jó lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#24) kuntics


kuntics
aktív tag

elég nehéz volt,de remélem jót találtam meg.

(#25) Efreet


Efreet
senior tag

Színtévesztők hátrányban :( (találtam képet, de nem vagyok biztos...)
szerk: tudnátok színpöttyöket kirakni segítségül?

[ Szerkesztve ]

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#26) ádyz


ádyz
addikt

Na, akkor én már el se kezdek játszani, ph! előtt nem voltam...

(#27) Ndruu válasza Efreet (#25) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Látom már nem vagyok egyedül. ~6%-unk már ki is esett, mert nem tudja megkülönböztetni a színeket. Tippelünk, aztán vagy bejön, vagy nem.

Harrrr!!!!

(#28) Daveedka


Daveedka
tag

már az első kérdéssel feladtátok a leckét :)

(#29) Bog válasza Ndruu (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát, ha van valami képetek a régi site-ról, akkor talán elég megmutatni a monitort valami színhelyeslő arcnak, és az egyből rá fogja vágni, hogy milyen színt lát... ezen szerintem nem múlhat ;)

(Mellesleg a helyes válaszok aránya 25-40% között mozgott a délelőtt folyamán, úgyhogy nem tudom, hogy a végére hányan maradnak a kalapban. Még a végén megtartjuk az ajándékokat ;) )

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) Bubu79


Bubu79
addikt

Asszem megvan :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31) PowerBuldog válasza Bog (#29) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem pont ez volt a lényeg? Mármint, hogy kevesen legyenek most az emberek, nem az hogy megtarthassátok. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#32) mephi666 válasza PowerBuldog (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

az is jó poén lenne, ha a végén mindenki neve annyiszor kerülne a kalapba, ahány jó választ ad... :) aztán még így is nagy dolog lenne bekerülni :DD

(rohadjak meg, de nem találok semmit, ami megszüntethetné a bizonytalanságom... majd visszatérek még erre a kérdésre párszor)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Bubu79 válasza mephi666 (#32) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem egyszerű - a konkrét árnyalatot nem találtam meg a RAL skálán sem, de a tippemet megtettem :DDD

Ha elcsesztem, akkor ráadásul nyergelhetek át másik szakmára, mert a villamos szakmáknál a színlátás elengedhetetlen :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34) DarkByte


DarkByte
addikt

Végre itt van. Be is írok ide hogy ezt se felejtsem el. Bögrém már van, viszont a többi jöhetne. Kicsit lehetne több példányban a nyeremény,avagy arra számítotok hogy sokan nem fogják tudni? :)

(#35) Barthezz2 válasza ádyz (#26) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Énsem, de pont azért kihívás :D Az elsőt meg is találtam már... asszem :DDD Meg ha már itt mindenki színskálákról beszél, akkor asszem jó helyen jártam :)

Bog: hát az nagy lenne, ha senki nem kerülne be :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#36) tildy válasza Ndruu (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

nem kell ehhez annak lenni. Elsőnek én is rávágtam , hogy melyik szín, aztán megnéztem, hogy miylen lehetőségek vannak még, és akkor mondom o-ó. Na mindjárt dobom bele photoshopba a színt, és amelyikhez közelebb áll ... h anem az lesz a helyes válasz, akkor meg kiverem a balhét :D

Ja és nem vagyok színtévesztő , mégis necces a dolog. Na jó , PS segít :D igaza van bognak :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) Bog válasza tildy (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az a helyes válasz ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) kingabo


kingabo
őstag

Jeee, nehezebb megmondani a színt mint megtalálni a régi oldalt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) Deathjay^ válasza kingabo (#38) üzenetére


Deathjay^
tag

nekem még az oldalt se sikerült megtalálni :DD

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#40) Lenry válasza kingabo (#38) üzenetére


Lenry
félisten

én is bizonytalan voltam, és végül nálam is az RGB kód segített dönteni... :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) 14adam


14adam
addikt

Egy kis gondolkodással kilehet találni.És kizárásos alapon is(remélem jó :D )

(#42) Balákka


Balákka
tag

asszem srácok ezt bebuktam :O
nah nembaj válaszolgatok keresgetek hátha sikerül
a megoldásokra meg kíváncsi leszek, esetleg lehetne linkeket is mellétűzdelni a megoldásokba.
pl: itt az első kérdésnél vagy egy screenshot-ot mellétenni vagy a tényleges linket amin még a régi mobilarénát láthatjuk :)

Tanuló apuka, mérnök, couchgamer, souls fan

(#43) eastsider


eastsider
nagyúr

én is bár már elég régóta PH!-zok meg MObilarenazáok, ezt nem tudtam, de sikerült meglelnem a választ :)

(#44) Khaal


Khaal
őstag

Én csak a prohardveres időkben kezdtem el olvasni az oldalt, de ennek ellenére sikerült megtalálni a megoldást, mondjuk a biztonság kedvéért én is megnéztem paintben az RGB-t :B .

Most nézem több mint két hétig fog menni a játék, ez azt is jelenti, hogy lesz majd legalább 10-15 kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#45) Bog válasza Khaal (#44) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt.

Ez csak a bemelegítő volt, innentől csak durvulás lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Megint nyereményjáték! :C :R

(#47) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na ez a játék tetszik, remélem lesz vagy 20 kérdés;] Lehetne a többi domain alá is:U:D

ps: kulcstartóm már van:))

mod: a játék vége a PH! tábor (ingyenreklám:D) utolsó napja, nem lehetne egy nappal eltolni a végét?:B

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#48) Bog válasza Winner_hun (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindent lehet. Megoldjuk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Barthezz2 válasza Khaal (#44) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Semmi :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#50) salival


salival
aktív tag

Bíborszürke!!!

[ Szerkesztve ]

YNWA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.