Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Winner_hun válasza Bog (#799) üzenetére


Winner_hun
félisten

Statisztika lesz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#802) Bog válasza Winner_hun (#801) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az egyes kérdéseknél a helyes válaszok aránya:

Milyen színű volt az ős-Mobilaréna, még a PH előtti korszakban? 47.4%
Mi volt Polacheck korábbi neve? 59.6%
Hány éves lesz idén Bocha? 50.0%
Hol készült eddigi két töréstesztünk videója? 71.4%
Melyik telefont teszteltük tévedésből kétszer? 68.5%
Mi a szerkesztőség közös kedvenc üdítőitala? 59.9%
Honnan igazolt át hozzánk Bocha? 58.3%
Mikor volt kint először stábunk a barcelonai mobilos kiállításon? 54.9%
Melyik készülék kapcsán volt először "dual-teszt", amikor ketten is írtunk a telefonról? 58.6%
Milyen nemzetiségű az idei barcelonai útunk során videóra vett "hölgy"? 61.1%
Mikor bukkant fel először a tesztfotók között a fehér focicipő? 50.4% (itt még változhat)
Melyik hazai szolgáltató vezérével csináltunk interjút? 62.5%
Melyik cikkünkből kellett utólag kivágni azt a mondatot, hogy "szarból nem lehet várat építeni"? 65.2%
Mikor indult angol nyelvű oldalunk, a MobileArsenal? 71.0%
Melyik országban él (An)Dante, a hírszerkesztőnk? 54.8%
Hol volt az első budapesti Mobil Show, ahol mi is kint voltunk saját standdal? 59.9%
Hány cikkünk címében szerepel Elvis? 70.8%
Melyik készülék tesztjénél volt először, hogy beszéltünk is a videóban? 63.4%
Ki írja nálunk a navigációs cikkek zömét? 68.6%
Melyik az az oldal, amely partnerünk volt, de egy tesztünk miatt annyira elmérgesedett a helyzet, hogy ez a partnerség végét is jelentette? 48.3%
Milyen online újságba ír még Bocha? 66.3%
Melyik készülékről írtunk külön, több oldalas cikket a 2009-es barcelonai kiállításon? 65.8%
Nagyjából hány egyedi látogatója van naponta átlagosan a Mobilarénának? 58.2%
Melyik volt az utolsó telefon, amit Bog megvett saját részre? 69.8%

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#803) Winner_hun válasza Bog (#802) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mikor bukkant fel először a tesztfotók között a fehér focicipő? 50.4% (itt még változhat)

Megérzésem azt sugallja hogy 2 helyes válasz lesz:)

Azt lehet tudni hogy egyes kérdésekre mennyi válasz jött? Anno volt ilyen statisztika az első R5-ös játékoknál, aztán kikopott:(

Melyik készülék tesztjénél volt először, hogy beszéltünk is a videóban? 63.4%
Nem tudom elképzelni hogy egy ilyen egyszerű kérdést hogy lehet elrontani. A tippelésen kívül.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#804) Bog válasza Winner_hun (#803) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azt lehet tudni hogy egyes kérdésekre mennyi válasz jött?

Lehet tudni, de ezt direkt kitöröltem. Legyen elég annyi, hogy a legtöbben az első kérdésre próbáltak meg válaszolni (405), aztán fogyott a lelkesedés, az utolsó előtti kérdésre jött a legvékonyabb számú tipp: 189. A mezőny tehát a felére apadt.

Minden elismerésem a kitartó játékosoké, azt hiszem, hogy ez volt az oldalunk történetének legszemetebb játéka. :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#805) Cucuska2


Cucuska2
őstag

nekem 4 hibám lett :W :W

szerk.: megnyugtatlak, télleg ez volt a legszemetebb játék :DD :D :C

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#806) Winner_hun válasza Bog (#804) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R

Várható még hasonló játék (esetleg a lapcsalád többi oldalán (is))?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#807) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Kettőt rontottam, de én úgy veszem, hogy ez így is jó eredmény részemről, ez volt eddig a legjobb nyereményjáték (még ha az összes többiben bennt is voltam a kalapban), remélem lesz még ilyen játék, köszönet érte. :R

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#808) pohár


pohár
félisten

Ööö a Philips telónál le van írva hogy Bog megvette a telót? Én nem láttam, csak azt hogy azt mondta az XXL-nek hogy ezt megtartja és kész, nem vette meg :U

Én ezért tippeltem az Alcatelre, mert arról írtad azt, hogy megvetted... :U

Elvisen elcsúsztam, meg az uccsón... :U :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#809) Winner_hun válasza pohár (#808) üzenetére


Winner_hun
félisten

A tesztkészülék, amit megvettem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#810) S.J.M. válasza pohár (#808) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ha megnézed Winner_hun megoldásait abban is ott a válasz, de én máshogy találtam rá mégpedig a Philips 9@9w tesztjében van írva.

Ahoz képest, hogy nem is tudtam, hogy van Aréna-blog tényleg jó az a két rontás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#811) pohár válasza Winner_hun (#809) üzenetére


pohár
félisten

Addig okés, de ezt simán érthetjük az Alcatel-re is, mivel az is tesztkészülék volt egyszer :D

Akkor se tiszta...

SJM... de itt sincs leírva feketén-fehéren hogy megvette, hanem hogy nála maradt a tesztkészülék...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#812) Winner_hun válasza pohár (#811) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az elején én is gondolkoztam hogy melyiket jelöljem be, de rájöttem hogy az írásban kiemelt készülékre vonatkozik a cím. Szerintem egyértelmű:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#813) pohár válasza Winner_hun (#812) üzenetére


pohár
félisten

Azért gondolkoztál rajta? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#814) Bog válasza pohár (#811) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az Alca nem tesztkészülék volt. Bementem a Vodafone MOM Parkba és prepaidben megvettem majdnem 40 ropiért... de régen volt, uhh.

Az XXL-lel a Philipset lebartereztem, pénzt nem adtam érte, hanem az árának megfelelő értékű egyéb szolgáltatást biztosítottam (nem, nem erotikus jellegűt), banner és egyéb marketing eszközök szempontjából.

Tehát kvázi megvettem.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#815) pohár válasza Bog (#814) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

Hát de sajna még így is félreérthető... :(

Nekem már mind1, nem azért kötekedek hogy jó legyen nekem, nekem ár nem lehet jó :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#816) Bling95


Bling95
őstag

Én is benne vagyok a kalapba ^^

és látom bog nem alszik :D

(#817) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Grat mindenkinek. Sajnos 3-as is elrontottam, 8-13-14. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#818) Gergő_


Gergő_
őstag

nekem 5 helyes válaszom lett :))
nem játszottam komolyan mert láttam az elején hogy rengeteg időmet venné el a keresgélés
aki tényleg helyesen válaszolt minden kérdésre az abszolút megérdemli a nyereményt,
talán még az is elég komoly eredmény ha valaki csak egyet rontott
játéknak jó volt mindenesetre

(#819) mephi666


mephi666
nagyúr

11est bebuktam :( de miért? beikszeltem, hogy 2005 óta fel-felbukkan, mert itt van egy 2007 januári tesztben is a képek között az ablakban... :( értelemszerűen ezt tartottam helyesnek... nem akarom, hogy emiatt az 1 miatt bukjak :B (mellesleg korábbi focizós képeken ott lehetett valaki lábán, tehát tényleg felbukkanhatott... :) a 2007decembert azért zártam ki, mert az volt a kérdés, hogy "először"... és addigra már szerepelt)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#820) Hcshacker


Hcshacker
csendes tag

Nekem 1 nem lett jó :W :W
A Mobilearsenalos, pedig abban biztos voltam az elsőt meg csak tippeltem!
Annak ellénére hogy újonc vagyok 23/24, sztem egész jó! :B

[ Szerkesztve ]

- Naccságos mozdonyvezérigazgató-úr! Kínálna már meg egy uri cigerettával! -Menj már innen hagyjad már! - Ó, te kis FŰTŐ!

(#821) mephi666 válasza mephi666 (#819) üzenetére


mephi666
nagyúr

látom bobace is már "megreklamálta" a 11es kérdést :) ha módosítva lesz a válaszlehetőség, vagy mindkettő el lesz fogadva a kérdés félreértelmezhetősége/szívatóssági faktora miatt, akkor megyek a kalapba én is :D jó játék volt... azthittem, hogy 3-4et elszúrtam legalább... meglepett az eredmény...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#822) tocsa válasza mephi666 (#819) üzenetére


tocsa
senior tag

Nemtom, en semmilyen korulmenyek kozott nem jeloltem volna be a 2005-tol-os valaszt.

#797 DiXoN008:
"ha úgy van hogy 2005 óta fel fel bukkan akkor már egy 2005-ös cikkben is fel kellett volna tűnnie a cipőnek"
Pontosan.

Nem volt egyszer sem 2006-ban vagy 2005-ben cipo fenykep. A [IMG]http://mobilarena.hu/dl/cnt/2007-01/1428/e8901.jpg[/IMG] foton levo keppel kapcsolatban meg erdemes megizlelni a kerdest megint "Mikor bukkant fel először a tesztfotók között a fehér focicipő?". Valahogy erezheto, hogy ez egy nem egy olyan foto ahol felbukkan egy feher cipo. Ez egy elmosodott pillanatkep egy jelentrol focizas kozben. A cipo kb huszadrangu dolog, 1 pixel. Nem tudom, de ereztem, hogy azokra a kepekre gondoltak, amikor a kepen nem csak 2 pixellel kepviselteti magat egy talan feher (? vagy szurke? vagy ki tudja) cipo.

Mindig igaz az (es ezt tenyleg fogadjatok meg, nagyon jo tanacs), hogy leginkabb arra kell rajonni, hogy a kerdezo pontosan mire gondolt!... Ez nem csak erre a jatekra vontkozik, hanem mas jatekokra is (ugyanugy a kerdesekben is lehet hiba, mint pl minden szoftverben is van, mert az ember eredendoen hibazhat), sot altalanossagban az egesz eletre: pl egyetemi vizsgakra, vagy barmilyen vizsgara.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#823) mephi666 válasza tocsa (#822) üzenetére


mephi666
nagyúr

tessék egy 2005ös cikk... nagyítsd ki a focis képet... az ott egy fehér cipő és szerintem ugyanaz... (nem tudom ez lett-e linkelve korábban) a "fel-felbukkan" válaszlehetőségbe szerintem simán belefér az, hogy így felbukkanjon... de találtam még vagy 2-3 telefont, ahol vannak hasonló focis képek és ott szereplő lehet a fehér cipő... 2006ból pl :) nagyítgass... csomó fehér cipő van... szerintem simán az egyik "A" fehér cipő...

a 2007 decemberi első(!) felbukkanás meg azért nem helytálló szerintem, mert addigra több helyen is szerepelt már... és volt, ahol kétséget kizáróan nagytotálban...

elszórakoztam ezzel a kérdéssel... 2005től indulóan végigbújtam rendesen a teszt-galériákat és több helyen is ott a cipő... (szvsz ez volt a "legszemétparasztabb" kérdés)

+1: a 2007januári képeken már látszódik a cipőn, hogy nem vadiúj... volt használva rendesen... ez szerintem mégegy bizonyíték arra, hogy korábban is feltűnt többször :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#824) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

ezazzz megvan a kalap :C
Megtiszteltetés volt bekerülni :R jó volna nyerni is valamit, de már az félgyőzelem, hogy bekerültem :))

Everybody lies.

(#825) Barthezz2 válasza mephi666 (#823) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ezen a focicipősön én is gondolkodtam.. de aztán ugy logikáztam,ahogy fentebb is írta valaki, hogy akkor már 2005-ben is fel kellett volna bukkannia, ha az a helyes, így maradtam annál, ami jelenleg a helyes válasz..
Most vagy a 2005 óta fel-felbukkan lesz a helyes, és akkor potyog mindenki :D vagy mindkettő..
Hiszem, hogy igazságos döntés lesz :)

Everybody lies.

(#826) bobace válasza mephi666 (#823) üzenetére


bobace
őstag

Micsoda theorycraft lett itt kérem ezen a cipős kérdésen :D Szerintem is mind a kettő jó lesz, és mindenki boldog :)

Bog: Köszi! De azért amint látod, más is csak észrevette :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#827) Eagle16


Eagle16
addikt

A 9-es meg a 23-ast buktam...

Itt néztem meg, kicsit félrevezetett.

A 23. kérdést meg nem értem, a Nokia N73-ról is ketten írtak a tesztben, és előbb került fel a címlapra, mint a W800i teszt.

A focicipős témában: szerintem ha 2005-ös kép is létezik a cipőről, akkor a 2005 óta fel-felbukkan a helyes válasz, amúgy meg nem.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#828) mephi666 válasza bobace (#826) üzenetére


mephi666
nagyúr

az lenne a legjobb szerintem is... :K éreztem, hogy ezen a kérdésen lesz nagy szívás és tényleg nagyon aprólékosan átvizsgáltam 2005től fogva a képeket és direkt kerestem, hogy "nem-e valahol mondjuk a szekrény alól kilóg mondjuk a cipő nyelve vagy bármi" :)

ui: egyébként nem ugyanazt a cikket linkeltük mindketten... 2007 januárban 2szer is felbukkant... mindkétszer samsung tesztnél :) aztán nem is mentem tovább, mert úgy voltam vele, hogy ha 2007 januárban többször is ott volt, akkor nem lehet az első felbukkanás 2007 december :) (mellesleg a korábbi felbukkanás lehet a focizós képeken... 2005/2006-ból)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#829) nrgia


nrgia
őstag

Vazze , kettőt rontottam. :F ..nem hiszem el. :O ..na mindegy. :W ..gratulálok a helyes megfejtőknek illetve a majdani nyerteseknek. :R ..szép volt skacok :K

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#830) HaKo válasza Eagle16 (#827) üzenetére


HaKo
aktív tag

Én csak a 23-ast buktam be. Én is ugyanott néztem, és ott 60000-t írtak egy hétre.
Valaki belinkelné a helyes választ? :) Mert én anno nem találtam sehol máshol.

Szerk.:Ja oks megvan, visszaolvastam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#831) Khaal válasza Winner_hun (#788) üzenetére


Khaal
őstag

Elsőre én mindenhol keresgéltem, és végül ITT leltem rá az ős arénára, (An)Dante lakhelye és Bocha kora is először teljesen máshonnan lett meg. Persze a későbbi válaszkeresésénél már én is megtaláltam az arena-blogot, ami elég sok kérdésnél segített.
Találtam egy ős-ősarénát is, kicsit más kék árnyalattal: [link]
Így gyorsan végigfutva a válaszokat úgy néz ki belekerülök a kalapba :))

(#832) bope87


bope87
aktív tag

11-esnél énis a 2005 ótát jelöltem be szintén ebből a tesztből következtetve.

Viszont az 5-öst elnéztem :(

Gratula annak aki bekerült :K

Nem vagyok annyira rég óta rendszeres olvasó, de a játék miatti keresgélések során azért bepótoltam azt az időt, sok érdekességet lehetett találni :)

[ Szerkesztve ]

(#833) Integrale válasza HaKo (#830) üzenetére


Integrale
veterán

[link]

LETÖLTHETŐ MÉDIAAJÁNLAT 2009 -re kattintva bejön egy PDF és abban részletesen le van írva! (én itt találtam meg)

Uff

Bocha életkorát IWIW-ről lestem ki :P

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#834) tope


tope
addikt

2007.12. előtti képen is láttam a cipőt, és így kizárta az összeset kivéve a 2005-st vagy valami nálam nem tiszta.
Beírtam a mobilarénába hogy GPS, erre majdnem mindegyik találatnak (An)Dante volt a szerzője, erre kiderül hogy nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#835) nrgia válasza tope (#834) üzenetére


nrgia
őstag

Én is (AN)Dantéra tettem a voksom....ezekszerint benéztünk valamit... :N .
Illetve a 18. hasaltam el....bagatell :O

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#836) BloodRay


BloodRay
veterán

Na csak elrontottam azt a hülye cipőset. K@csög egy kérdés volt... :N
Fenének sem volt ideje ennyi tesztet átnézni. Rémlett, hogy már régebb óta szerepel, de úgy elbújt a régebbi tesztekben...
Szívás ezen a gagyi, csak időigényes kérdésen elbukni. :B
Gratulálok a hibátlanoknak. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#837) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Úgy érzem ez a cipő már végképp kiemelt helyen lesz a Mobilaréna történelmében :) A 2007 decemberi találat után én is csak a 2005-ös teszteket néztem végig, a 2006-2007-hez már nem volt lelkierőm, respekt azoknak akik végignyálazták

+ A Bocha-PDAmania kérdésre az egyik IT Cafés fórumban is volt találat (meg az iwiw is részben segített)

+ Az első barcelonai látogatásnál az egyik beszámolóban írva is volt, hogy az az első látogatás

[ Szerkesztve ]

(#838) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Hát a 23-ast sikerült nekem is bebuknom, a többi jó... :C
Ebből a bejegyzésből indultam ki. "mit érdekli őket az a heti 60.000 egyedi látogató, aki a Mobilarénát olvassa". Gondoltam, ha a 60.000-et elosztom 7-el, akkor az a 8571 belefér "Nagyjából" a 10-12ezerbe, de sajna nem jól logikáztam...
Grat a 100%-osoknak!!! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#839) Winner_hun válasza pohár (#813) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem. Az ok baromi egyszerű, rákerestem az adott készülékre, majd a találatoknál rányomtam a találatokra, ctrl+f, néztem hogy hol van a készülék, nagyjából elolvastam. Aztán valahogy nem volt 100% az összkép, elolvastam a címet is, hurrá, ez a megoldás:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#840) tope válasza tope (#834) üzenetére


tope
addikt

Valaki cáfoljon meg tényekkel mondja már meg miért nem (An)Dante a jó ?

(#841) Efreet válasza Dj Sügi (#838) üzenetére


Efreet
senior tag

60000-t elosztod héttel, akkor úgy veszed, hogy egy látogató hetente maximum egyszer nézi meg az oldalt, pedig vannak gyakoribb látogatók.
A focicipős érdekes kérdés, én végignéztem 2005-06 tesztjeit, ott nem voltak. ezekután elkezdtem 2007 decemberétől visszafele, és ott meglett -> azt jelöltem be (egyelőre helyesen).
De ezekszerint volt egy korábbi is - kérdés, hogy a "fel-felbukkan"-ba belefér-e egy megjelenés.
A többi kérdés jó lett.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#842) Teszla_ válasza mephi666 (#819) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, én is az X830-as teszt miatt jelöltem be, hogy 2005 óta fel-fel bukkant a focicpő... Ugye az Armani-s teszttel együt ez már kettő, tehát fel-fel bukkan ám 2005 óta :) Ez volt az első, amit bebuktam. A másik, hogy mikor indult a mobilearsenal. Mivel az angol nyelvű oldalon már van olyan teszt, aminek a dátuma 2007. 10. 04., (Nokia 6500C) ezért joggal hihette az ember, hogy már működött az oldal akkoriban.
Na mindegy, nem sírok, csak kicsit csalódtam magamban, hogy ennyi időt beleöltem és két kérdésen buktam :(

(#843) grabber


grabber
addikt

Bog: Ez a kép a sulimban készült(most már volt suli) :DDD

(#844) Stiky válasza tope (#834) üzenetére


Stiky
senior tag

De teszt kellett, nem hír. Azt tudja mindenki, hogy (An)Dante írja a hírek 90%-át. :P

btw. nekem így ezek a fő irányvonalak jutnak eszembe, ha valamelyik tesztelőre gondolok: :U
Bog: kb. minden
Gubro: telefon, pna
Bocha: telefon, pda/smartphone
Polacheck: teló, iPhone appz, és egyéb mobilhálózatra csatlakoztatható kütyü
(An)Dante: teló

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#845) Eagle16 válasza tope (#840) üzenetére


Eagle16
addikt

Én így kerestem rá, bevált.

(PDA/GPS tesztek, és szűrés felhasználó szerint, utána már csak meg kellett számolni)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#846) BlueBear válasza nrgia (#835) üzenetére


BlueBear
csendes tag

Én meg Bochát jelöltem be és azon az egyen buktam el :((( elkezdtem visszamenőleg nézni a PDA/GPS teszteket,2008.10.01ig, ami ugy 4oldalt jelent (a legutolsó iconX-et nem vetem bele mivel az 7-én jelent meg...), és az utolsó asszem 28ból 19 Bocha,6 Bog, és CSAK 3 Gubro...meg hát ugye a Honnan igazolt át hozzánk Bocha? kérdésre is a PDAmania volt a helyes,ki gondoltam volna hogy nem ő...:)

nah de mind1:) várom a kalapot, hány lesznek benne:)

üdv.

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#847) Barthezz2 válasza tope (#840) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nézd végig: [link]

Legtöbb vagy Bog, vagy Gubro. És mivel Bog nincs a válaszok között..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#848) Efreet válasza tope (#840) üzenetére


Efreet
senior tag

Nálam a cikk az összes többi kérdésben (több oldalas cikk, Elvis-es cikkek, cikkből kivágás) is a baloldalt "teszt"-ként futó dolgokra vonatkozik, a hírekkel kapcsolatban nem volt egyetlen kérdés sem.
Egyébként kigyűjtöttem (a navigációval, PNA-kkal és ilyesmikkel foglalkozó cikkek):
2005: Bog 2
2006: Bog 6, Polacheck 2
2007: Polacheck 3, Pmd 1, Bocha 2, Bog 2, Gubro 1
2008: Gubro 17, Bocha 1, Bog 7 (szerintem ez volt a kérdés alapja, itt óriási fölénye volt)
2009: Bog 4, Gubro 2
összesen:Bog 21, Gubro 20, Polacheck 5, Bocha 3 - emiatt futottam is Bog-al egy kört, hiszen nem Gubro írta a cikkek "zömét", csak ő nem szerepelt a listában :) Ha a híreket is hozzácsapjuk, akkor Bog előnye még nagyobb.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#849) tope


tope
addikt

CIKK-ről volt szó, nem tesztről, szóval várom a megoldást továbbra is

UI: (nem tagadom valószínű én vagyok a hüjeee)

Efreet: na ilyen válasz már mindjárt más, ezek szerint rosszul értelmeztem a kérdést

Eagle: Akkor én ezt mondanám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#850) joey04 válasza mephi666 (#823) üzenetére


joey04
titán

bezony ezt linkeltem én is. :K
szóval sok példát lehet hozni, remélem így már a 2005ös válasz is el lesz fogadva. Bár akkor lett volna igazán Bogos szemétparaszt kérdés, ha eleve erre gondol.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.