Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) dadanc válasza Godefroy (#21) üzenetére


dadanc
csendes tag

Igazatok van, beneztem, max terhelesnel fogyaszt ennyit e gepem, legalabbis a thermatake webes kalulátora szerint, idel modban minimási terhelásnél ennek kereken a fele, ennek megfeleloen atirtam a cikkben szereplo szamokat is.
A tevedesemert mindenkitol elnezest kerek.
Más. Hasznát laptopot en semmikeppen nem hasonlitam azert a D-link -hez... Pl. 80 gigas vinyo nekem kevesebb mint egy hét alatt betelik, boviteni ugye regi laptopnal csak ide csatolossal amibol nincs is nagyon nagy meg nagyon más az ara, sebessége mint egy normal sata merevlemeznek, a cikkben emlitett 750es samsung mind sebbesegben mind megbizhatosagban (3 ev gari) mind arban mas kategiria mint egy notebook merevlemez.
Amit nem is irtam a cikkben hogy a D-linkre 2 ev gari van...
Mindezeket figyembe veve nalam szoban sem johetett egy hasznalt laptop, mar csak azert sem mert azert orzok nem keves doksit es csaladi fotot is a winyon aminek a biztonsaga szamomra fontos , de nyilvan mindenkinek más szempontjai vannak. Az bizots hogy a D-link arban is tud versenyezni egy haszanalt laptoppal, bovithetosegben nyilvan lekorozi , megbizhatosag tekinteteben is nyilvan fenyevekre van egy hasznalt notebooktol.
Szamora ezek fontos ervek voltak ezert dontottem a D-link mellet.
Felre ne ertsetek, senkit nem akarok rabeszelni, pusztan azt irom ha valakinek ilyen szempontjai vannak mint nekem akkor szamra a D-link jó megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

Regisztráltam több mint 15 éve, 220+ értékelés , csak pozitív.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.