Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Szerintem a játék mint platform jó lett. Van benne bőven bővítési lehetőség.
Mivel eddig nem játszottam quickplayt csak 2 haverral ezért fogalmas sincs milyen lehet hülyékkel. (Illetve de, az ismerkedési fázisban azért követtünk el pár hibát).

A tutorial szerintem pont elég. Ha több lenne akkor nem lenne meg a felismerés. (Zöld nestek irtásától sokadik nekifutásig paráztunk :D )

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kommunikáció nélkül ez a játék nem élvezhető szerintem. Ismerősökkel sokkal jobb, de így is pusztító tud lenni egy Smasher vagy egy Tormentor... ;]

Live-Die-Respawn

(#3) k-adi válasza oriic (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

mint a sima r6 siege is.. ezek sajna ilyenek

a negatívumok felsorolásánál kimaradt, hogy egy nagyobb eventet akarnak eladni fullos játékként, fullos árért, amikor jó szívvel is ez max egy DLC.. ezért minimum járna -5 pont nekik a 10ből

(#4) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

"Egyelőre a játékosok nagy része nem tudja, hogy miként kellene játszani vele" Na ezért sem érdemes ennek nekiállni random társakkal, de azért ez valljuk be, így elég gáz és egyre rosszabb lesz. Nem tudnak értelmezni egy egyszerű tőmondatot :(( . Már jó ideje elment a kedvem a multizástól, mert érzésre javarészt 12 év alatti vér Pistikkel sorsol össze a lobby. :W

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#5) oriic válasza k-adi (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Full árat ugye elengedték, de ennek a játéknak az egyik legnagyobb pozitívuma szerintem, hogy GP-ben elérhető (Meg van Buddy pass rendszer). Kíváncsi vagyok PlayStation-ön hány embert érdekel a cucc.

Live-Die-Respawn

(#6) Bad Pritt válasza oriic (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Érdekes kérdés ez, mert szerintem vannak jó feature-ök ehhez a játékhoz, a két órás trial mindig szép dolog, a 14 napos teljes cross platform rendszer szintén remek ötlet, a 40 dolláros ár viszont érzésre még így is kicsit magas ennyi content mellé.
GP-ben viszont egy remek lehetőség, az utóbbi egy év koop játékai közül (Back 4 Blood, Aliens Fireteam Elite, Anacrusis) bőven ez tűnik a legjobbnak onnan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) Hopkins95


Hopkins95
addikt

A pontszám a végén valahogy lemaradt.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) .LnB válasza oriic (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát apám, még GP-ből se töltöm le. :)
Egy újabb "Ubi sikersztori"...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) ProEvoFan válasza .LnB (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintúgy.
Inkább jöhetne a Far Cry 7. ;)

(#10) .LnB válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] ;]
Az.
Vagy az az XD nevű nemtommi'. Vagy az már megjelent? :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) DiamondBack válasza ProEvoFan (#9) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Egy nap alatt unalomba fulladt haverokkal. A kihívás-jutalmazás nem nagyon van balanszban, mész újra és újra de minek...

(#12) k-adi válasza .LnB (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

xdefiant? az jobb ha meg se jelenik

(#13) .LnB válasza k-adi (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az.
Az Ubisoft szép lassan magába roskad, mint egy csillag. Aminek én mondjuk örülök. Mert szánalmas, amit az évek alatt csináltak. Kezdve a Watch Dogs kamu E3-mal, majd a The Division-nel.. És hiába voltak "elmegy" szintű játékaik, hiába rajonganak millióan a sablon AC, FC-kért, már nagyon ráférne a változás a cégre. Mert a színvonal évről-évre csökkent.
Most majd megpróbálják ezeket a "live service" játékokat. De ha az alapok változatlanok maradnak, az ötletek üresek, erőltetettek, akkor még mélyebbre kerülnek majd.

Egyébként ez a Riders Rebublic is úgy megjelent, hogy kb senki sem hallott róla. :U

Nem lennék meglepődve, ha a MS megvenné őket is. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) DiamondBack válasza .LnB (#13) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Benne vannak a gamepassba minek vegye meg őket ;]

(#15) Bad Pritt válasza .LnB (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez megint egy jó kis köszönjük Emese szintű komment volt tőled megint a témában. :D
Mi az, hogy magába roskad? Far Cry 6, Valhalla, Immortals, Watch Dogs Legion mind sikeres játék lett és egyik sem indult olyan botrányosan, mint mondjuk az első Watch Dogs, nem is húzták le őket. Az, hogy nincs újdonság bennük egy iparági trend, nem csak erre a kiadóra jellemző sajnos.

Úgy fikázod amúgy a Ubisoft játékait, mintha ez lenne a munkád, de nem játszol velük, nem is tudod, milyenek, megnézel pár videót (már ha egyáltalán) és utána tolod ezeket a dumákat, ami valahol mókás, de inkább kicsit szomorú.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#16) .LnB válasza Bad Pritt (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Évek óta tele az internet negatív dolgokkal az Ubisoft körül. A munkakörülmények (ami a te gyengéd ugye), a játékok minősége miatt. Mit nevezünk sikernek? Anyagilag sikeres volt a Far Cry 6, oké. Ez jó a cégnek. És a játékosok? A játékosok elégedetlenek. És ez szinte az összes játékukra érvényes ma már. Talán a Valhallára nem. De ha sikeresek is (bár az Immortals és a Legion meglepő, hogy sikeres volt), az szerintem nem sokat ér nekünk, játékosoknak.
Hyperspace, Breakpoint, Legion, Extraction, Far Cry 6 ezek szerinted jó játékok?!

És ha nem lenne valóságalapja a cégről alkotott véleményemnek, akkor nem húzták volna be 1,5-2 éve a féket, hogy átgondolják a dolgokat. Új irányt jelöltek ki maguknak. Igaz, ebből született ez az Extraction, és a xDefiant.. Szép jövőkép..

Na és melyik nagy cég volt, aki először belecsapott az NFT-be? Na ki? :D
2020-ról 21-re 49% zuhant a cég értéke, a "sikeressége" ellenére.

ui: egyébként rég fakadtam ki az Ubisoft-ra már.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) Bad Pritt válasza .LnB (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A munkakörülmények mindenhol szarok ebben az iparágban, ez sajnos mára egy tök alapvető tény lett, cserébe Ancelt olyan sebességgel küldték el nyaralni, amire azelőtt és azóta sem volt példa. Előbb lécelt le, minthogy kikerült volna a hír róla a médiába. :D

Én nem tudom, honnan veszed az infókat, hol látod azt, hogy elégedetlenek lennének. A Breakpointtal elégedetlenek voltak, nem is volt jó élmény, de még az sem érte el azt a shitstormot, mint más játékok az elmúlt években. A játékaikat veszik, elvannak velük ideig-óráig, akár még szeretik is, ha épp olyan a téma/körítés, vagy van valami gimmick, ami kiemeli az átlagból, mint a Legion bárki lehet főszereplő feature-je meg humora pl.

Valahol azt érzem, hogy te csak a jó-rossz tengelyen tudod elhelyezni a játékokat, miközben a Ubi produktumaira tökéletesen illik a semmilyen vagy átlagos kifejezés. Valami kileng kicsit fölfelé (Valhalla) valami lefelé (Breakpoint), de egyik sem generál akkora visszhangot, mint a Cyberpunk, BF2042 negatív, vagy mondjuk a Last of Us 2 pozitív irányba.

Ha valami miatt utálni akarod őket, akkor az NFT-s baromság miatt nyugodtan, ebben támogatlak. :D De amúgy tök őszinte leszek, eljutottunk az utóbbi években oda, hogy nincs igazán szimpatikus kiadó a piacon a nagyok közül, ami egy kicsit szomorú szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) Hopkins95 válasza Bad Pritt (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én azért megpróbálnék (a teljesség igénye nélkül) mondani pár szimpatikus kiadót. Capcom, Bandai Namco, THQ Nordic, Playstation Studios? :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) Bad Pritt válasza .LnB (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

2020-ról 21-re 49% zuhant a cég értéke, a "sikeressége" ellenére.

Igaz, viszont ez egy rendkívül változékony piac, nézd meg, mekkorát mozog egy EA, CD Projekt, Activision értéke akár havi viszonylatokban is.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) .LnB válasza Bad Pritt (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem arról van szó, hogy ne lennék elnéző (CDPR-rel is az vagyok ;] ). De ha onnan indulok ki, hogy fizetek e az adott játékért, avagy nem, akkor igen is, ez a két véglet játszik.
Van amikor elnéző vagyok, akkor várok valami akcióra az adott játék esetében. Ez esetben viszont annyira nem üti meg az ingerküszöbömet a játék, hogy GP-ből letöltsem.

Te elnézőbb vagy, én meg nem. Na bumm. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én a japánokat ilyen szempontból nem vizsgálnám, mert teljesen más a hozzáállásuk és a kultúrájuk. Mondjuk úgy, nem gondolnám, hogy azért nincsenek ilyen munkakörülményekkel kapcsolatos botrányok a japán cégekkel kapcsolatban, mert annyival jobbak lennének ott a körülmények. :D
A THQ Nordicot én nem sorolnám a nagy kiadók közé.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) .LnB válasza Bad Pritt (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként az, hogy hónapokig írtad, és vitáztál sokakkal itt fórumon a "crunch"-ról, minden stúdióval kapcsolatban. Akkor elég inkonzisztens tőled az, hogy az Ubisoft esetében meg csak elhessegeted ezt a vádat azzal, hogy mindenhol ez megy...
Elég baj az, hogy ennek ellenérem számodra az Ubisoft egy szimpatikus cég.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Bad Pritt válasza .LnB (#20) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na én meg pont a CD Projekttel meg az ő szisztematikus hazugsággépezetükkel nem tudtam elnéző lenni. :D
A Ubi sem szent, de én náluk azt éreztem többször, hogy az elvárhatónál kicsit tényleg önreflexívebbek voltak mondjuk a Watch Dogs, AC Syndicate, Breakpoint után, vagy akár a Michel Ancel ügy kapcsán.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24) Bad Pritt válasza .LnB (#22) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez nem szimpátia kérdése, nem kifejezetten szimpatikus cég a Ubi sem, de mutasd pls, mikor volt nagyobb botrány Ubisoft stúdiónál crunch miatt.*

*Ez nem azt jelenti, hogy nincs, csak nem éri el azt az ingerküszöböt, mint mondjuk a Bioware, Naughty Dog esetében.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25) .LnB válasza Bad Pritt (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja bocs, a crunch az gáz, de a szexuális visszaélések azok nem... ummm.. ugyan már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Bad Pritt válasza .LnB (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mivan? Ember... döntsd már el, miről beszélünk.
Pont ezért mondom, hogy nem szimpatikus cég ez sem, mert hiába rúgták ki Michel Ancelt és másokat is emiatt, továbbra is vannak hírek szexuális zaklatásokról.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#27) Döglött Róka válasza .LnB (#16) üzenetére


Döglött Róka
veterán

"És a játékosok? A játékosok elégedetlenek." - Érdemes súlyozni ezt az alapvetést.

Honnand tudod, hogy a játékosok elégedetlenek? A fórumokról.
Minden játékos fórumozik? Nem.
Minden játékos elégedetlen? Fogalmunk sincs mivel az elégedett ritkábban ad hangot ill elnyomja az elégedetlenkedő hang ami mindenképp erőszakosabb lesz mint az elégedett.

Pl vegyük azt ami itt folyik, szerintem az extraction vállalható játék, semmi extra. Pár ember szintén élvezi rajtam kívül de nem írja le ide. A párbeszéd fő témája mégis hirtelen az lett hogy az ubisoft magába roskad és dögöljenek éhen mert valaki (te betoppant) hogy jaj de utálod őket.

Tudtad hogy ez csak egy cég nem egy önálló entitás? Aki nem szeret ott dolgozni, az eljön. Aki nem szereti a termékeit, az meg nem veszi meg. (én pl AC4 óta nem játszottam a játékaival).

Ez a fajta érzelgős hozzáállás elég cringe a fórumokon, miért jófelülni erre a vonatra? Ha egy fórumon ugatsz hogy jajderosszak a munkakörülmények xy cégnél attól még nem tettél semmit értük, csak ugatsz ;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#27) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hemzseg a hozzászólásom a ragozási hibáktól. Többet kéne magyarul írnom :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#29) .LnB válasza Bad Pritt (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Foglaljam össze neked? Hát jó.
Kifejtetted nem tetszésedet, hogy miért szólalok fel ismét negatívan az Ubisofttal, és a játékaikkal kapcsolatban. És bármit írtam, akkor ellenérveket hoztál fel, kvázi védted a céget. Legyen szó a játékok minőségéről, a munkakörülményekről, a crunch-ról, a szexuális visszaélésekről. Mondván, minden cég ilyen. Majd amikor valaki ellenpéldákkal élt, az nem volt jó mert Japán, vagy mert nem elég nagy cég. És ezek mellett, annyit tudtál írni, hogy az Ubisoft sem szimpatikus. Ami valljuk be, ismerve a céget ért vádakat, édes kevés.
Főleg annak tudatában, hogy a CDPR-t kevesebbért is, sokkal jobban elítéled, elítélted itt korábban.
Védhetetlen cég az Ubi, számomra minden szempontból. Nem véletlenül özönlenek el onnan a fejlesztők.
Szóval akkor kanyarodjunk is vissza az elejére, amikor úgy fogalmaztál "Úgy fikázod amúgy a Ubisoft játékait, mintha ez lenne a munkád".
Én azért szólalok fel negatívan az Ubisoftot illetően mert szerintem ez egy rossz cég, gyenge (maximum közepes) játékokkal.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Bad Pritt válasza .LnB (#29) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyilván védtem a céget, mikor hülyeségeket írtál vele kapcsolatban, amint olyan témákat hoztál fel, mint pl. a szexuális zaklatás ténye, rögtön igazat adtam neked. :)
A Ubisoft ellen is ugyanúgy felszólaltam, mint a CD Projekt, Bioware vagy a Naughty Dog ellen, mikor volt miért, a Watch Dogs, Breakpoint, NFT vagy az Ancel-ügy után, az ilyen eszetlen, valóság nélküli vagdalkozás, amit itt művelsz, viszont tényleg cringe.

Lehet utálni bármilyen céget, van is benne rutinod, de a saját, minden valóságalapot nélkülöző véleményedet, mint hogy crunch-csal készítik a játékaikat (nem tudunk róla), szarok a játékaik (általános vélemények alapján nem), elpártolnak tőlük a játékosok (nincs rá forrás) nem kéne valóságnak beállítanod.

Vagy mit vársz? Kezdjen el mindenki úgy utálkozni, mint te? És mondjuk csak Yves Guillemot-t utáljuk, vagy mind a húszezer Ubi alkalmazottat? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#30) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Naughty Dogal mi volt a baj? :Y

(#32) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#31) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Crunch, kommunikáció, szokásos. :D

Mondjuk így egy Cyberpunk, BF2042 meg Activision balhé után megmosolyogtató belegondolni, hogy két éve ez volt a nagy gond egy céggel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#33) .LnB válasza Bad Pritt (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mi??

"Lehet utálni bármilyen céget, van is benne rutinod, de a saját, minden valóságalapot nélkülöző véleményedet, mint hogy crunch-csal készítik a játékaikat (nem tudunk róla), szarok a játékaik (általános vélemények alapján nem), elpártolnak tőlük a játékosok (nincs rá forrás) nem kéne valóságnak beállítanod."

Minden valóságot nélkülöző?
[link] [link] [link]
És nem a játékosok (nem írtam ilyet) pártolnak el, hanem a fejlesztők. Kicsit elvakít a rajongásod? Vagy mi a baj?

Ezek tények, leszámítva a játékok minőségét, mert az szubjektív.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) k-adi válasza Bad Pritt (#17) üzenetére


k-adi
nagyúr

A Breakpoint esetén marha szerencsések voltak, mert simán megérdemelhették volna a shitstormot, de elkerülték és mostanra már viszont szépen kipatch-elték a játékot és jött is elég content hozzá

de ja, párhuzamba állítva egy Cyberpunk, BF2042 negatív starthoz képest valóban "ok" volt a GR Breakpoint

[ Szerkesztve ]

(#35) Bad Pritt válasza .LnB (#33) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na, akkor tények, szigorúan az Axios cikkéből.
Lelépnek sokan, de ez egy iparági trend (példákat is hoz) és a Ubisoft számai sem kirívóak, pótolták is őket.
Sokan a fizu miatt mentek el, úgyhogy emelték a kanadai stúdióknál a juttatásokat, azóta 50%-kal csökkent a lelépők száma.
A toxikus munkakörnyezetet felismerték, vezetőket küldtek el, foglalkoznak a problémával, de én is küldtem cikket, hogy még mindig rengeteg gondjuk van, szóval ez gáz.

Pontosan mit akarsz bizonyítani? Nem rajongok értük, cserébe egyik másik cégért sem, tizenkettő egy tucat a Ubisoft is, ugyanilyen cikkeket hoznak le az Activisionről, a Rockstarról, a Bungie-ról és sok más hasonló méretű és működésű cégről, annyi pozitívumot látok csak a franciákban, hogy legalább időben felismerik és reagálnak az eseményekre, még ha ez tűzoltás is.

De én itt most kiszálltam, haters gonna hate I guess, további jó cégcsoportszintű
démonizálást. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#36) .LnB válasza Bad Pritt (#35) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod az, hogy én nem vagyok oda egy ilyen cégért, azt nyíltan vállalom. Felesleges is volt személyeskedésbe átcsapni ez miatt.

De a te fanboyságod is nehezen megkérdőjelezhető ez után a védőbeszéd, magyarázkodás cunami után. Bár nem mered nyíltan vállalni azért. És ez is csak azért van, mert nagyon ciki lenne bevallani, hogy miért nyalod ennyire körbe őket, azok után, hogy más cégekről hónapokig sírtál itt fórumon, hogy milyen rossz, gonosz cégek... De valahogy a szemellenződ miatt, az Ubisoft átcsúszott a rostán.
Érdekelne is, hogy melyik játékukba lettél ennyire szerelmes. Majd visszakeresem a topikokban, hátha válaszra lelek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Én azt bánom hogy az R6 nevet csak azért rakták a cím mellé, mert már jó ideje ismert cím a Ubisoft kínálatában, ezen kívűl szinte semmi köze se ennek, se a Siege-nek a régi játékokhoz, neadjisten Tom Clancy könyvéhez.
Mert mint játékok nem rosszak, de Rainbow Six-ként igencsak kilógnak a sorozatból.

Ennyi a bajom az egésszel.
Meg ehhez hozzátartozik az is, hogy nem vagyok annyira oda a mostani játékfelhozatalhoz.

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#38) Raysen623


Raysen623
addikt

Egyelőre a játékosok nagy része nem tudja, hogy miként kellene játszani vele

Ezt így komolyan le lehetett írni mint negatívum? :DD Mondjon nekem valaki olyan játékot, ahol a játékosok nagy része tudja miként kellene játszani. Amint bekerül bármibe az objektíva, amivel valamit kezdeni kellene, az már meghaladja a többség képességeit. Egyszerűen csak lőni akarnak, mindegy mire és hogyan csak lőjön.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#39) k-adi válasza Raysen623 (#38) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja én is ezt figyeltem meg... de amíg korábban kérleltem a társakat, most már nem érdekel, csak reménykedek benne, hogy ha már lőni akar, akkor legalább azt jól csinálja.. mert akkor legalább nekem könnyebb az objektívát csinálni

(#40) bodnar123


bodnar123
senior tag

Amúgy ok elég gáz az értelmi képesség. Tegnap na mondom játszok egyet, erre két olyan emberhez kerültem, akik haverok, végig dumáltak. Kerestem az objektívet, erre ők menni akartak a második szintre. Végre megtaláltam, de ők benyomták a tévább gombot, én meghaltam, miközben ők mentek tovább. Végig néztem, egyik küldetést sem csinálták meg. Végig mentek a 3 pályán és hazarepültek. Ennyi. Csak az ő hülyeségük miatt én szívtam. Idővel, és oda lett a karakterem. Bravó...

(#41) Czeky válasza bodnar123 (#40) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Ez minden multis játékkal együtt jár, ha nem haverokkal játszol. :(

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#42) Иван válasza .LnB (#16) üzenetére


Иван
őstag

> Mit nevezünk sikernek? Anyagilag sikeres volt a Far Cry 6, oké. Ez jó a cégnek.

Más nem számít a cégnek. Ez pont olyan mint a COD fikázása minden évben, aztán még egy akkora csalódás mint a Vanguard is lazán az év legtöbbet eladott játéka lett.

Erről ennyit.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#43) Shinjike87 válasza .LnB (#13) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Azóta a bizonyos E3 kamujuk óta nem támogatom őket a termékeik megvásárlásával. Ilyen átverést, mint a Division-nel és a WD-zal műveltek, a szememben egy hitvány banda lett.

(#44) Polllen válasza .LnB (#16) üzenetére


Polllen
nagyúr

"Anyagilag sikeres volt a Far Cry 6, oké. Ez jó a cégnek. És a játékosok? A játékosok elégedetlenek."

Nagyon érdekes ellentmondás, hogy hogyan lehet anyagilag sikeres egy nagyon drága valami, ha a "játékosok elégedetlenek".

2 főesetet tudok elképzelni:
- annyi streamer van, mint csillag az égen, de a játékos nem nézte, hogy mit vesz -> user error
(A BF, meg GTA remaster szerintem jól mutatja, hogy ez ma már kisebbség)

- valakinek nem tetszett a játék, nem is vette meg, de a saját igényeiből valahogy a "játékosok elégedetlenek" lett. :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) .LnB válasza Polllen (#44) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) Polllen válasza .LnB (#45) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez az ~1000 felhasználó elég volt ahhoz, hogy pénzügyileg sikeres legyen? Akkor még sem volt olyan drága a fejlesztés, mint gondoltam. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) .LnB válasza Polllen (#46) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ám a logika.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#48) Neurotoxin válasza .LnB (#45) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ez a Metacritic mindenkinél ilyen lassan töltődik be? Lefő a kávém, mire történik valami..

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#49) .LnB válasza Neurotoxin (#48) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam semmi vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50) podtibi


podtibi
senior tag

Nekem az a sanda gyanúm hogy ez a multi is valahogy el lesz rontva, mint bármelyik másik egy idő után. Itt is kell egy bizonyos egyensúly és hát az bizony nem mindenkinek fog bejönni.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.