Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Én azt nem tudom sajnálni aki a fizetése jelentős részét
beleönti egy játékgépbe... :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

vagy aki egész nap egy gép előtt ülve, 20 évesen gerincferdüléssel, a fórumokba írkál...

(no offense)

[ Szerkesztve ]

(#3) joey04


joey04
titán

Az 1es 6os 8as bekezdéssel egyetértek de a többivel nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) kavicssli válasza #51736960 (#2) üzenetére


kavicssli
addikt

:C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6) #64791808 válasza huygens (#5) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nyiiihihi :DDD

(#7) peterszky


peterszky
őstag

"Aki nigeriaiaknak penzt kuld Western Unionon elore." :C
Itthon is már benne van a Vatera szabályzatában, hogy ilyet ne tegyen senki :D

What else you gonna do on a Saturday?

(#8) Huma


Huma
addikt

Azért én a bungee jumping-ot kipróbálnám. Egyetértek, hogy aki feleslegesen kockáztatja az életét az ne csodálkozzon, de azért én kipróbálnám legalább egyszer, hogy milyen érzés 30 métert zuhanni úgy hogy a végén nem halok meg.
Bár az is lehet, hogy a végén csak a szívrohamot kapott hullám himbálózna kötélen. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Mcray válasza Huma (#8) üzenetére


Mcray
senior tag

:Y :Y :Y :C :C :C LOL

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#10) tiv61us


tiv61us
őstag

en azert tudom sajnalni ha nem sikerul nekik a mutatvany
bar...
en szeretek elni, ezert ritkan dugok fel mergeskigyot es a krokodil helyett az alligatort kedvelem
ugralni mar nem szoktam
meg kificamodna a bokam

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#11) #64791808


#64791808
törölt tag

Nemtom, én egyetértek az írásban leírtakkal, sőt, még lenne egy-két eset, amit mellé tudnék írni...

(#12) tiv83us válasza #64791808 (#11) üzenetére


tiv83us
veterán

Feel free to do so :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#13) Chieftec


Chieftec
őstag

LOL Latom ami hetkoznapitol elter az mar nem okes..

(#14) Huma válasza Chieftec (#13) üzenetére


Huma
addikt

Azért van különbség a nem hétköznapi és az őrültség között.
Ha feleslegesen kockáztatja az életét veszélyes dolgokban az vagy azt jelenti, hogy adrenalinfüggő vagy pedig, hogy jelentős feltűnési visztekegségben, esetleg alsóbbrendűségi komplexusban szenved. Az a maradék kevés meg aki tényleg meglátott valamit abban a dologban amit csinál, biztos tisztában van mit vállalt.

Nem hétköznapi: Pucéran szaladgálni az Andrássy úton.

Őrültség: 100-al egykeréken végighajtani 4 egyenrangú kereszteződésen ahol 30-as tábla van. (láttam ilyet)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#15) eastsider


eastsider
nagyúr

Hey skaterek jó embörök őket hagyni :))

én is már estem nagyokat, de nem azért, h sajnáljanak...

[ Szerkesztve ]

(#16) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Én még az egykerekező motoroshoz hozzá írnám, hogy mindezt egy szakadt pamutpolóban és farmer rövidgatyában teszik, nehogy véletlenűl rajtuk maradjon a bőr ha csak egy kicsit borulnak meg.

Romani ite domum.

(#17) Chieftec válasza Huma (#14) üzenetére


Chieftec
őstag

1, 6, 8 okes elismerem. Dea tobbi az poen.. Aki kimegy rallyversenyre meg ejtoernyozik az hulye? Amugy sztem egyik csoport se kerte h sajnaljak oket mivel nagyreszt maguk szorakoztatasara csinaljak amit csinalnak..

(#18) tiv83us válasza Chieftec (#17) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem az hulye, aki kimegy rallyversenyre, hanem aki odaall a leghalalosabb kanyar szelere, ahol 10 percenkent repkednek a gepjarmuvek.
Az sem hulye, aki ejtoernyozik, vegulis ha katapultani kell pl...;]

En arrol beszeltem, aki toronyhazakrol, hidakrol ugral le, hatha utana osszekell szedni kiskanallal a hulye fejet.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) venember83


venember83
nagyúr

Kérte valaki, hogy sajnáld őket? :U

(#20) parandroid válasza venember83 (#19) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Volt szó kérésről?

Amúgy szerintem mindez a természetes kiválasztódás része, lásd még az aki hülye, haljon meg bekezdést. A bosszantó az, hogy ez az adófizetőknek pénzbe kerül, illetve esetenként ártatlanokat is megölnek vele. Másrészt az a mentőautó lehet hogy valódi vészhelyzethez is jól jönne, ami összevakarja ezeket a hullajelölt egykerekezőket pl.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#21) venember83 válasza parandroid (#20) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tudom sajnálni... - Miért kellene? Nem kérte senki. Mondjuk a s*ggrészegeken és a városban másokat veszélyeztető motorosokon kívül szerintem a többiek abszolút nem elítélhetőek, így akarják élni az életüket. Ha belehalnak, hát így jártak. Azt meg hagyjuk, hogy adófizetők pénze, meg ilyesmi, ő is adófizető, neki is ugyanúgy jár az ellátás. Meglepődnél, ha megismernél pár extrém sportost, nem hülyék, sőt.

(#22) tiv83us válasza venember83 (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Tudtommal a hidrol/hazrol valo ugralas illegalis, tehat azt nem neveznem "extrem sportnak", mint ahogy azt sem, hogy a bikakat teleszurkaljak mindenfele szarokkal, miutan jol felboszitettek.
Aki pedig 50m magas lepcsosorrol korcsolyazgat es pofara esik, az meg nem extrem sport, hanem ostobasag.
Menjen korcsolyazni a tengerpartra, nezze a lanyokat, ne a korlatot koptassa/a friss betont verezze ossze.
Teny, hogy fizetik az adot, csak epp ez az, /ahogy Peter is leirta fent/, hogy igy is korhaz agy hiany van, lenne hasznosabb helye is azoknak az agyaknak, hasznosabb dologra is mehetne az orvos ideje.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) venember83 válasza tiv83us (#22) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor, ha neked is eltörik a kezed, mondjuk azért, mert megcsúszol, saját ügyetlenséged miatt, ne menj orvoshoz, roentgenre, stb, mert úgyis nagy a sor, sok a beteg, vannak sokkalta súlyosabb esetek is, ne fecséreld ilyen apróságokra az orvosok drága idejét.

mod: Arról volt szó mész zabálni... :U

[ Szerkesztve ]

(#24) parandroid válasza venember83 (#23) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha baleset ér hétköznapi körülmények között, akkor béna voltál, benne van a pakliban, lehetsz mérges magadra, elszúrtad, de legalább tudod, hogy nem kerested a bajt, csak elbénáztál valamit. Igen, az is csak elbénázik valakit, aki éppen egy 50m magas lépcső korlátján csúszik lefelé görkorival, és ez nem jön össze, az alapvető különbség az, hogy ő keresi is a bajt, és pontosan tudja, hogy mennyivel nagyobb az esély arra, hogy történjen vele valami, mintha a görkorit a kezében lóbálva lesétálna, és ott lent felcsatolná azt.

És azzal is tisztában vagyok, hogy alapvetően minden sport veszélyes, és minden sportban megvan a sérülés veszélye, de az ilyen extrém őrültségeket, amikor valaki csak azért csinál valamit, mert az nagyon veszélyes (és hadd hozzam föl ismét a lakott területen belüli extrém gyorshajtást, de akár azt a hülyeséget is, amit tiv említett, hogy menő dolog rácsapni az elhaladó rally-autó oldalára) egyszerűen az ostobaság kategóriába tudom sorolni.

Mindezt persze nyilván érted te is csak jó móka kötözködni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#25) venember83 válasza parandroid (#24) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak kötözködésből írom. Lesüt a bejegyzésről az extrém sportolókkal szembeni ítélet, sőt, ezen sportolók lehülyézése. Ez zavar.

Most írtam egy hosszabb eszemfuttatást, de semmi értelme, szerintetek úgyis idióták azok, akik a saját határaikat keresik. Nem pl. a másokat veszélyeztető motorosokra gondolok.

Ti szeretitek tudatosan élni az életeteket, mások meg érezni akarják az életet. Ennyi.

(#26) BlacKSouL válasza venember83 (#25) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az öngyilkosok tulajdonképp extrém sportolók, akik megtalálták saját határaikat, csak túl nagy lendülettel szaladtak neki? ;]
Azért kergeted a halált, hogy élvezd az életet?

Amúgy meg hajrá..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27) Foglalt név válasza venember83 (#25) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez nem extrém sporolókkal szembeni ítélet. Viccnek sem jó, tehát marad az, hogy ez egy "jól megmondom".
Lehet irigység vagy sima feltűnési viszketeség, végülis halál mindegy, mert a deszkás, a motoros és az ernyős is nemhogy a sajnálatra, de úgy szerintem tiv-re is tesz nagy ívben.

Ez engem nem zavar, őt igen. A férfiak 90% ugyanígy cselekszik(tesz a másikra), kivéve, ha az nem egy feszes huszas, meglehetős mellekkel, a nőknél hasonló az arány, annyi különbséggel, hogy a bennük élő rivalizáció miatt ő nem letaperolná, hanem elgáncsolná a büdös rib*ncot :DDD

Aztán persze, ha látunk egy árva, rákos, alultáplált niggériait kisfiút, akkor gyorsan próbálunk egyenlíteni a lelkiismeretünkkel és Western Unionon küdünk neki pézt. Utána meg gyorsan elfelejtjük, hogy a világ 50%-a így él, többek között azért, hogy mi tudjunk tespedni a gép elött a csipsszel. Szóval azokat sem kell sajnálni van mindből elég ;)

(#28) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Jó az írás, egyet tudok veled érteni. :K
Viszont sok embernek ezek nélkül uncsi lenne az élet... A média meg nem tudna min csámcsogni.

(#29) Johnny válasza Foglalt név (#27) üzenetére


Johnny
senior tag

Ugye nem gondolod, hogy bármiben befolyásolja az afrikaiak életét az, hogy bármelyik/összes magyar hogyan is él ?

(#30) tbs


tbs
addikt

En sajnalom oket. :B

(#31) venember83 válasza BlacKSouL (#26) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért kerülsz minél közelebb a halálhoz, hogy érezd az életet. Fotelből nehéz érezni milyen is élni. Sokaknak.

(#32) BlacKSouL válasza venember83 (#31) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mit jelent élni?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#33) venember83 válasza BlacKSouL (#32) üzenetére


venember83
nagyúr

Ajjaj, muszáj ebbe belemenni? Sokan belebuktak.

Pl mikor érzed, hogy rendkívüli módon dobog a szíved, érzed mozdulataid súlyát és átérzed a pillanat teljes egészét s nem csak simán eltelik az a pár másodperc. Szerintem.

(#34) BlacKSouL válasza venember83 (#33) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"..érzed, hogy rendkívüli módon dobog a szíved.."

ehhez elég ha szerelmes vagyok, és megpillantom Őt

"..érzed mozdulataid súlyát.."

ehhez elég ha épp összecsattintom a gyerekem köldökzsinórján az ollót.

"..átérzed a pillanat teljes egészét.."

ehhez elég ha pl letekintek a kotori fellegvárból a barátaimmal

stb... tehát nem kell az életed vagy egészséged kockáztatni ahhoz hogy átéld ezeket. Szerintem. De persze van aki szerint semminek nem örülhetünk eléggé, nem ismételhetjük elégszer, és nem elég ha nincs benne adrenalin, amit feltétlen a félelem vált ki. de pl egy tériszonyosnak már a 4. emeletről lenézni is a hallállal való kacérkodásnak tűnik.
Viszont ha nem próbálod meg élvezni az élet apróbb pillanatait is, hanem mindig nagyobbat, jobbat, nehezebbet, erősebbet keresel, akkor soha, semmiben nem fogod megtalálni a legnagyobb dolgot, míg mások a legkisebbekben is meglelik azt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35) venember83 válasza BlacKSouL (#34) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem érted. Vagy inkább nem akarod. Vagy csak egyszerűen te nem vagy olyan, aki erre vágyik, rendben is van ez. Csak nem kell azokat elítélni, lehülyézni, akik mégis ilyen élményekre vágynak.

(#36) tiv83us válasza venember83 (#23) üzenetére


tiv83us
veterán

OMG, hagyjuk...:)

ps: koszi, megvolt a meal :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37) parandroid válasza BlacKSouL (#34) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó összefoglalás. :R

Vénember: A saját életünk kockáztatásával keresni a határokat dőreség. Az életünket kockáztatni egy néhyán percig tartó adrenalinlöketért számomra nem elfogadható. Nem azokkal az extrém sportolókkal van bajom, mint az ejtőernyősök, vagy a sziklamászók, vagy akár a bungee jumpingosok, akik gondosan ügyelve minden részletre, és minden óvintézkedést készségszinten begyakorolva űzik a hobbijukat. Velük a sport vezsélyeihez képest is ritkán történik baj, épp ezért. Itt azokról a felelőtlen hülyegyerekekről, akik nem érzik át a tetteik súlyát, és szándékosan keresik a veszélyt, mert az milyen menő. Tanfolyamokat végezni, komoly elméleti tudást és háttéranyagot felhalmozni, évekig gyakorolni sokkal kevésbé kúl, mint fogni egy gumis kötelet, és ész nélkül leugrani egy völgyhídról - nem is beszélve a többi példáról. Viszont az előbbi életet menthet. Mindent lehet ésszel csinálni: ejtőernyőzni, bungee jumpingolni, sőt még motoron egykerekezni is. Egyébként egy volt kollégám ejtőernyőzött - miután kis híján bukott motorral, és elgondolkozott, hogy milyen közel is volt a halálhoz, és vajon mennyi idő alatt nyírná ki magát, úgy döntött, ez veszélytelenebb sport, mint közúton motorozni...

Én mindenesetre maradok a feleségemmel és a két gyerekkel itthon - tudnak ők is adrenalinsokkot okozni. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#38) tiv83us válasza BlacKSouL (#26) üzenetére


tiv83us
veterán

Az ongyilkosokat meg total elitelem, mert az aztan a legnagyobb genyosag a foldon. /Nagyon-nagyon-nagyon keves a kivetel, ahol azt mondom ok, tenyleg en sem tudtam volna rajta tultenni magam.../
De ez mas tema.

Vannak extrem sportolok es vannak idiota sportolok, aminek a 90%-a ugyis lab/kez/koponyatoressel vegzodik. Extrem sport a snowboard, az ejtoernyozes, a vitorlazas, a falmaszas...stb.
De az, hogy a hulyegyerek gorkorcsolyaval nekifut egy 50m mely lepcsosornak es lehet 5-bol 4x semmi baja nem lesz, de szamara is nyilvanvalo, hogy elobb-utobb otthagy valamit.

Peter: LoL

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#39) venember83


venember83
nagyúr

Eh, mire is számíthattam volna, koooooooooooooooockáááááááááááááááááák. :DDD Ha nem érzitek, magyarázni nem lehet. Ez eddig is nyilvánvaló volt. De azért megpróbáltam.

(#40) Huma válasza tiv83us (#38) üzenetére


Huma
addikt

Miért gyenyóság az öngyilkosság?
Amíg azt sem tudom mi az élet értelme addig én nem tartom elítélendőnek.
Sok ember sokféleképpen gondolkodik. Te túlteszed rajta magad más nem. De ez tényleg más téma.

Én amondó vagyok, hogy aki keresi a bajt az előbb vagy utóbb meg is találja. Felőlem összetörheti magát mert leugrik 30 méterről és nincs ideje kinyílni az ejtőernyőnek. A lényeg az hogy mást ne veszélyeztessen.
Az ejtőernyőzést is kipróbálnám mellesleg. Persze repülőből, szabályos keretek közt.

Szóval ésszel.
Aki hülye haljon meg.
Evolúció.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#41) Chieftec válasza venember83 (#39) üzenetére


Chieftec
őstag

Haggyad ugyis mind1.. Ha valaki nem eli at akkor hiaba magyarazod nekik..

Errol a kocka beszolasrol az jutott eszembe amikor az infotanarom bejott nagy vigyorral az arcan es azt mondta: Gyerekek!! Rajottem mit szeretek eletemben a legjobban csinalni: PROGRAMOZNI!!!!! Ezzel le is irta magat elottunk es akkor ertettuk meg h miert olyan nehez a felfogasa olyan dolgokkal kapcsolatban ami nem szgep.

Itt is ugyan ez van.. Valaki eli a kis sajat eletet, elmegy melozni, hazamegy gepezik, hetvegen meg talan elmegy moziba.. es nekik ennyi eleg

Ezert is nem tudjuk elmagyarazni egymasnak mit akarunk mert egyik csoport azt kerdezi mi ebben a jo? Megdoglesz benn.. A masik meg azt hogy ez neked az elet?

(#42) Huma válasza Chieftec (#41) üzenetére


Huma
addikt

Azért nem kéne lekockázni mindenkit aki nem ért ezzel egyet és a prohardverre írogat.

Különbözőek vagyunk. Sokan nem tartjuk létfontosságúnak, hogy valami lélegzetelállító mutatvány közben dobjuk fel a pacskert. Én inkább a sok számítógép előtt ülés miatti trombózis által kialakult leszakadt vérrögre voksolok ami agyvérzést okoz. :)

Amúgy ha izgalmat akarsz sétálgass valami cigánygettóban. Ingyen van és a hatás is garantált.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43) parandroid válasza Chieftec (#41) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beszélgessünk erről, ha majd felnőttél. Gyerekként kicsit másképp fest még a világ.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44) Foglalt név válasza parandroid (#43) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez kétélű fegyver!

Ha kicsit is szemelött tartjuk az egyenlőséget, akkor könnyen kiderülhet, hogy nem ő a felelőtlen, hanem te vagy begyepesedett. Bár a derekánál szűkülő korfánknak köszönhetően egész jó sansszal indulsz :DDD

(#45) Huma


Huma
addikt

Én veszélyesen élek. :DD
Tegnapelőtt szétesett alattam a szék. Egy ócska faszék. Ültem a gép előtt és egyszer csak 20cm-el lejebb kerültem. Én még szerencsésen megúsztam. Az egyik ismerősömnek beleállt a seggébe az egyik székláb mikor széttörött alatta. :D

Ezenkívül tegnap majdnem elütött egy autó és majdnem pofáraestem a bringámmal mikor belementem egy gödörbe amit nem vettem észre. Még időben sikerült leugranom róla. Az volt a szerencsém, hogy lassan mentem.
Ennyit az extrémsportról. Nélküle is van elég izgalom az életemben.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46) Gabás válasza Huma (#45) üzenetére


Gabás
addikt

a székláb komoly? :DD

(#47) Verus


Verus
senior tag

"Rally versenyekre jar, foleg azert, hogy minnel kozelebbrol lathassa, hogy egy esetlegesen arra szalo egy tonna vas a foldepaszirozza a hulye fejet."

Lehet ezt okosan is. Jópár éve járok ki és még nem lapos a fejem. ;) Mindenki más sportot űz/kedvel, mindennek megvan a maga veszélye, ettől izgalmas. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#48) tiv83us válasza Verus (#47) üzenetére


tiv83us
veterán

Ahogy Peter fentebb kifejtette, en azokat a szerencsetleneket vetem meg, akik beallnak a kanyar szelere es poembol racsapnak a mellettuk 120-al elhalado gepjarmure. Aztan meg repulnek hatan hatvan fele. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49) Huma válasza Gabás (#46) üzenetére


Huma
addikt

Komoly. Egy hétig úgy járt mint Donald kacsa. :D
De azért ne gondolj nagyon durva dolgokra, nem a száján keresztül húzták ki a széklábat csak elég érzékeny ponton érintette az eset.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#50) nike_


nike_
addikt

Extrémsporttal nem értek egyet. Az mindenkinek a saját hibája ha esik egyet, mivel Ő csinálta a trükköt, nem más dobta rá a korlátra.. Ezt azért csinálják/csináljuk (én is) mert egyszerűen hajt minket az akarat, hogy megtanuljunk egy szép trükköt, ezzel kitolva a fizikális határainkat.

Én legalábbis így látom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.