Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Tisztátalan gondolataim támadtak a videót nézve. A végén még önnön magam és elveim ellen fogok bűncselekményt elkövetni a játékvásárlással. A trialt mindenesetre meglesem ebből is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) noisia


noisia
aktív tag

Mindenkit csak buzdítani tudok a játék megvásárlására.
Nagyon jó kis játék.
Minden DLC ingyenes, van rendes support.
...
Mi kell még?! ;)

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#3) ribizly válasza Raysen623 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Egész jó. Nem állítom, hogy nem uncsi már egy kicsit ez is néha a sok év CoD meg a Titanfall első része után, de még így is kitűnik a többi közül.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) ProEvoFan válasza noisia (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

+1Ennyi.Pöpec játék :K

(#5) sirdenis


sirdenis
tag

Lenyomtam a trial-t. Már bánom , h anno nem ezt vettem meg Battlefield 1 helyett. Most meg már nem merem megvenni , mert olvastam , hogy lehet jön origin accesba.

(#6) tDr1v3r válasza sirdenis (#5) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Biztos hogy jon! Varj ki vele, en se vettem meg emiatt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) oriic válasza sirdenis (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos mar hogy jon. Ettol fuggetlenul erdemes megvenni, megerdemlik a sracom a penzt. :) Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nektek is van fps dropp utolsó frissítés óta?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) noisia válasza MikeWazowski (#8) üzenetére


noisia
aktív tag

Nincs, bár nekem 3-4 játék után fagy az utolsó frissítés óta, és újra kell indítani a játékot, de utána 4-5 játékig megint jó. Bár nekem van egy gyanúm, hogy a gépem ergya + a lakásban uralkodó 30 fok is hozzátehet ehhez valamit :) ...

szerk.: a vga driver frissítést amúgy javallom. Nekem hozott pár fps-t. Igaz egy elég régi volt fenn, mert azzal futott szépen minden :)

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#10) MikeWazowski válasza noisia (#9) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Az naprakész nekem is. Lehet kellene egy format C:\

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.