Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Béna nő, aki nem akarja vagy nem képes a dolgokat egymaga elintézni, inkább másokkal csináltatja.
Nyuszi a férfiak, akik nem tudják még azt sem megmondani, hogy mit akarnak.
Fetrengjenek csak a szarban, de talán előbb-utóbb érezni fogják, hogy ez büdös és ki kéne kászálódni belőle.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Hmm, érdekes!
Mondjuk én kellően bunkó vagyok ahhoz hogy ne legyek senkinek a kiskutyája, ;]

Mentalita'

(#3) csƵ


csƵ
őstag

34 évesen. Jó reggelt!

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ebben az esetben a "kiskutya" nem barát, hanem szolga.

Aki megérdemli, annak lelki szemetesládája voltam, vagyok. Azonban amikor észrevettem, hogy "kiskutya" szerepbe akarnak kényszeríteni, megejtettem pár szemrehányó mondatot, és kiszálltam a kapcsolatból.

Voltak lányok, nők, asszonyok, akikről elmondhatom, hogy amolyan igazi barátság volt köztünk. Érdek nélküli, nem nélküli. Egyikük sem akart rám nyakörvet csatolni.

Végül megjegyezném, hogy a feleségem is tarthatott volna "kiskutyákat", de mivel érzelmileg is kielégült volt mellettem, hamar tudtára adta a jelentkezőknek, hogy nincs szüksége rájuk.
Úgy hiszem, ez így volt tisztességes.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Иван


Иван
őstag

Igazából erre csak azt tudom mondani a nőnek is, meg a fickónak is, hogy YP. Your problem. Nem vagyok szeretet szolgálat meg lelki szemetes, hogy mások ilyen gondjait megoldjam.

Utálom, amikor nekem is néha elkezdik mesélni az apró-cseprő (vagyis nekik biztos akkor és ott életük nagy dilemmája, de nekem nem) szociális problémáikat, ami
1, engem nem érdekel.
2, meg se tudom nekik oldani, ha akarnám sem.
3, a legtöbbször ők is csak azt várják tőlem, ami a cikkben szerepel: mondjam azt, amit hallani akarnak, és akkor könnyebb a lelkiismeretük, mert más mondta.

SZERK
Természetesen a több éves, évtizedes barátság más, én most az ilyen felületes kapcsolatokról beszélek blablabla. Tudjátok ti azt. :K

És még mindig rühellem a pasi szót.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.