Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link]

üdv,
Winner

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Oppá, erről nem is tudtam, köszi!

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#3) kemotox


kemotox
addikt

Én csak azért is ideírom. Fakk dö szisztem!

13 éves voltam, mikor lett internetünk otthon. Huhú gondoltam beindul a netes játék karrier, ehhez illene valami naaaagyon király és egyedi nick.. Az előtt ha jól emlékszem Whiskey, user2 és Metropolis neveket írkáltam be játékoknál, de azokat már untam, kellet valami új. Nagyon sokat gondolkodtam, (2 percet) de sehogy sem jutott eszembe semmi jó, így gondoltam, hogy az lesz, amit először meglátok.
Ezen művelet előtt épp egy darázzsal harcoltam, és a fegyvert, ami egy flakon Chemotox volt, csak leraktam az asztalra a gép mellé. A következményeket mindenki ismeri. Szerintem fostos egy név lett. Viszont ami nagyon tetszik benne, hogy amikor becézni akarják az emberek, akkor mindig ugyan úgy sikerül: Kemó. Mintha valami hivatalos név lenne, "hivatalos", bejáratott rövidítéssel, vagy nemtom, de ez eléggé bejön. Persze vannak kivételek. Tox, kemoterápia, stb.
Ja és eléggé vicces, mikor összefutok "Szúnyog" vagy hasonló nicknevű emberekkel valami játékban :P

(#4) Thaaleum válasza kemotox (#3) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Akkor hasonló elven született a tied is, mint az enyém. A szúnyogok fejet meg el tudom képzelni, mikor meglátnák téged valahol. ;]

Amúgy attól még, hogy van erre "szakosodott" topik, szerintem írhatok ide is. :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#5) Lauda válasza kemotox (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Jo hogy nem klotyon voltal epp elotte. Ki tudja milyen nevek szulettek volna. ;]

(#6) kemotox válasza Lauda (#5) üzenetére


kemotox
addikt

:C :C

(#7) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Én akkoriban nagyon sokat olvastam az Alcatraz nevű bortonrol, illetve a Szikla c. Filmet is kifejezetten szeretem a szereplő gárda miatt. Eredetileg alkatraz voltam itt, de egy félreértés miatt egy ismerősömmel együtt engem is tiltottak, es vmiert csak ugy odairtam a 3000-et utána :D

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) Delerium


Delerium
senior tag

Az örök kedvenc minden formában.

"I fight for the Users"

(#9) #19617792


#19617792
törölt tag

jobb ötlet híján (csak itt meg az nmagvas zöldségesben használom) :DDD
EarL - Mythbusters csapatnak van/volt egy '69-es Cadillac DeVille szedánja, amit Earlnek hívtak
007 - lájkolom a James Bond filmeket.

[ Szerkesztve ]

(#10) elektrotank


elektrotank
tag

Azt hiszem valami electrohockey nevezetű játékból jött... alapból szeretem az elektronikát és jött mindjárt az elektro... de ennyi? Gondoltam, hogy nem elég jó így, valamit hozzá kéne tenni. A hockey nem volt valami jó, de jött a tank... a tank meg menő :D Aztán már csak azon tanakodtam, hogy vajon k-val vagy c-vel írjam? Gondoltam magyar vagyok, szóval megszületett az elektrotank... viszont néhol van elektrotank0023 nevezetű felhasználónevem is... ahol a 23 a születési napomat jelzi, de amikor megalkottam, az csak hasra csapás volt, mert vagy én regisztráltam előtte vagy más ezzel a névvel és ugye foglalt volt... :DDD De voltam már Chio, Fanta is :DDD

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#11) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Én nevem egy élő személy nevének átírása. Viccelődtünk barátokkal és mondtak egy egy nevet és én a Igazi * helyett b-t irtam és igy lett.

(#12) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

flymi...
Lehet tippelni. ;)
A legrosszabb, mikor nem tudják kiejteni. Néha bosszankodom, néha vicces, ahogy bénáznak vele.

A nicknevemről csak annyi, hogy az angol "fly with me"-ből száramazik és benne van az "ymi" a végén, ergo Imre a becsületes nevem. Nem agyaltam rajta sokat, egyszer csak bevillant és utána már ezt használtam.
Nem túl kreatív, de legalább nem is mindennap fut fele össze az ember. Egyszer néztem egy angol bajnoki mérkőzést még régen, ott találkoztam egy "flymo" felirattal, ami mint utóbb rákerestem egy lombszívó márkaneve. Szívás...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13) Thaaleum válasza pulyka jocó (#11) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Bocsi, de ez nem jött át. :U :DD

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#14) proci985 válasza lezso6 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nemis link a neved :P

;] :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15) kriver


kriver
tag

Tini koromban menő volt a nevek rövidítése (általában a monogram megfordítva). Egyes esetekben jól is hangzott kiejtve az a két betű, esetemben a KV (kávé) annyira nem jött be. :)
Így mail es nicknévnek is a kibővített, kereszt és vezetéknév első 3 betűjét használom. Olykor a születési év két számjegyével bővítve.

[ Szerkesztve ]

(#16) REXIS


REXIS
tag

Szimplán egy T-Rex adta az ötletet. Hogy ez pontosan honnan jött, magam sem tudom. :D

(#17) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez előtt már fent voltam a PH-n, de ritkán léptem be. Aztán egy nap be akartam jelentkezni és már nem tudtam a jelszavamat. Ezért hirtelen ki kellett találjak egy újat. Mivel akkoriban (is) nagy Vészhelyzet buzi voltam és ő volt a kedvenc dokim, így ez lett.
Egyébként utóélete nincs az itteni nick nevemnek. Krisztian5-öt használom mindenhol máshol.

kriver
Az nálunk is menő volt. Engem sokáig MK-nak hívtak. Bár angolul egy CJ gangsztásabb lett volna :D

REXIS
Itt a himnuszod. :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#18) MineFox54


MineFox54
őstag

Én esküszöm nem tudom, talán azért , mert régen minecraftoztm, meg a Firefox mániám miatt, az 54 nem tom honnan jött. Régen indítottunk egy csatornát Youtubeon, ennek a logója:

(#19) REXIS válasza Dr. Romano (#17) üzenetére


REXIS
tag

:C

(#20) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kedvenc banda énekese Klaus Meine, és kedvenc Starcraft hős Samir Duran. De csak ezen az oldalon.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#21) lezso6 válasza proci985 (#14) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De elég link. Nevem kezdőbetűiből készült. :P

Anno online játékoknál az usák okosgyerekek mindig lezbo-nak olvasták, aztán cseszegettek vele. :O

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22) kemotox válasza Dr. Romano (#17) üzenetére


kemotox
addikt

Gondolom nem csíped a helikoptereket :D

(#23) saelin válasza MineFox54 (#18) üzenetére


saelin
veterán

Aranyos logó.

Az én nevem fantázia név (-nek indult). De mint később kiderült vannak ilyen nevek Thaiföldön és az Arab országokban is... Viszont a neten elég egyedinek mondható és ez volt a cél. Ejtsd: Száelin és nem Szálin... Az már majdnem Sztálin...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Egyszerű! Ez ment akkor a TV-ben :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25) Winner_hun válasza lezso6 (#1) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó a szintidőd:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#26) petipetya


petipetya
nagyúr

Nagyon egyszerű. Amikor 1996-ban elkezdtem csetelni az irc-en, kellett egy nick és hirtelen kitaláltam ezt a nevemből. Azóta is ezt használom sok helyen.

"nincs rá lezsóidő"

(#27) MineFox54 válasza saelin (#23) üzenetére


MineFox54
őstag

Mentségemre szólljon, a háttér ki volt vágva PS-el,csak a homokos YT mögétette a fehér színt :W

(#28) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem egyértelműen a nevemből van, a 99 utótagot azóta már bánom. Mikor az első profilomat csináltam nagyjából 11-12 éves koromban a hotdog.hu-n a Misi név foglalt volt, na mondom akkor kéne valami szám, gondoltam a 99 úgysincs ezért utána írtam.. Aztán pár év múlva rájöttem, hogy kb mindenki születési dátumomként hiszi holott 94 es vagyok. De szerencsére már idén "16 évesnek gondolhatnak". Azóta már tovább fejlődött kmisi94 re, illetve már kezdi leváltani a CyanVM ami az androidos korszakomból jött. Az első droidos telómra kb 3 naponta raktam fel a legújabb cyanogenmod romot, illetve a VM heap size kifejezéssel is gyakran találkoztam ebben az időszakban és innen alakult ki az ami ma előszeretettel használok.

(#29) lezso6 válasza Winner_hun (#25) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Charlie Chaplin egyszer részt vett egy Charlie Chaplin hasonmás versenyen és harmadik lett.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#30) Dr. Romano válasza kemotox (#22) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ne is mond :D Sose értettem miért kellett így megcsonkítani és kinyírni. Megkérdezném a sorozat akkori íróját hogy mi volt ez a nagy helikopter fóbia :)

Szerencsére évekkel később találtam egy hasonló mentalitású karaktert és minő véletlen ő is orvos volt (House) :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#31) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

A becenevem foglalt volt, így lett az akkori egyik kedvenc számom címe: Cthulhu Dawn

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#32) #53932800


#53932800
törölt tag

Nekem igazából az IRL nevemből+ az első email címem dátumából,amit 2005-ben csináltam:D(és nem abból,hogy mikor születtem ;] )

(#33) Csepy


Csepy
senior tag

Nekem a vezetéknevem első 4 karakteréből jött. Mindig így becéztek, de gondoltam anno 1999-ben, hogy legyen y-nal becézve. :)

Regards: Csepy

(#34) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sorry Dupla lett!

[ Szerkesztve ]

(#35) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Azért az Ő történetére kíváncsi lennék.

(#36) Thaaleum válasza Just_Reboot (#34) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Neki regelés közben biztos nem a Chemotox akadt a kezébe. ;]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#37) Lauda válasza Just_Reboot (#35) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy mikor a RECSKA kiteszi, hogy JEGELVE. :Y :C

Amugy van FuckAnal is. ;] Illetve volt.

[ Szerkesztve ]

(#38) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Az én nickem egy gyerekkori hülyeségből született.

Volt egy csaj osztálytársam általánosban, akivel suli után nem sokkal lettünk jóban megint (hosszú sztori, a lényeg, hogy rögös út volt). Sosem vallotta be, de apakomplexusos volt, mert a szülei elváltak. Emellett a felfogása olyan volt, hogy minden hülyeségbe benne volt, meg nem vett komolyan semmit. Így kitalálta végül, hogy én vagyok az "apja". És egyszer vén szatyornak nevezett. Ezzel meg is bélyegzett hosszú időre, mert mindenki szatyornak hívott. A két szám pedig a szokásos, születési évem utolsó két számjegye.

Megmondom őszintén, már baromira utálom ezt a nevet. Ha még csak mondjuk tag lennék, inkább újraregisztrálnék, ezt meg töröltetném. Az új fiókomnak vagy kedvenc gitárosom adná a nevét (Tony Iommi, azaz Iommi), vagy pedig egyik kedvenc együttesem egyik számának a rosszul lefordított neve, vagyis Esli.

Nyugodj békében Integra!

(#39) aram01 válasza #19617792 (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

Azt hittem hogy tea függő vagy ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40) kentucky


kentucky
őstag

Az én nickem a megtestesült amerikai álom. 2009-ben, (huh, de rég volt, akkor kezdtem a gimit, idén meg már ballagok :D ) 13 évesen még elég menőnek éreztem magam és a Kentucky Fried Chicken első tagjára esett a választásom :D

(#41) kemotox válasza Szatyor95 (#38) üzenetére


kemotox
addikt

Héhéhéhéhé Antohny bácsit békén hagyni, ő az ÉN kedvencem!! Van néhány jelöltem, hogy ki legyen majd az itteni avatarom, ha eljutok odáig, és Ő is közte van :P
Egy online szerepjátékban volt egy bárd típusú karakterem, ilyen varázszenével segítő csávó, na neki Tony Iommi volt a neve. :P

(#42) #19617792 válasza aram01 (#39) üzenetére


#19617792
törölt tag

ami egyébként igaz is. sok és sokféle teákat iszok de a kedvenc az earl grey. :DDD

(#43) Szatyor95 válasza kemotox (#41) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Na akkor én most megyek spamelni a topikokat, és lenyúlom a lehetőséget előled. ;] Ja, és kikérem magamnak, csak én sajátíthatom ki. :D

Egyébként egyéni avatarként nekem is megfordult a fejemben, de szerintem belépek azon hímneműek táborába, akik női avatarral nyomulnak. Csak ahhoz itt is kéne maradni addig. :D

Nyugodj békében Integra!

(#44) saelin válasza kemotox (#41) üzenetére


saelin
veterán

Csak nem ragnarok online? :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#45) aram01 válasza #19617792 (#42) üzenetére


aram01
nagyúr

:DDD ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#46) kemotox válasza saelin (#44) üzenetére


kemotox
addikt

Előfordulhat :D

(#47) ittakary


ittakary
nagyúr

:D

(#48) csoki46


csoki46
aktív tag

kb 10 éve voltam diákmunkán, egész nap kint robotoltunk hetekig elég jól sikerült lebarnulni, ott hívtak mindig Szexis Csokinak, de ez nem igazán vállalható így csak a csoki maradt belőle a 46 pedig szerencseszám és kedvenc sportolóm Rossi rajtszáma. Nem túl kreatív de olyan rég óta használom, hogy automatikusan ezt írom be mindenhova.

(#49) aram01 válasza ittakary (#47) üzenetére


aram01
nagyúr

te mit röhögsz itt magadnak? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) Thaaleum válasza aram01 (#49) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Hagyjad már, elvan ő. ;]

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.