Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) tghwinner


tghwinner
csendes tag

Köszönöm! Azóta vettem nagyon jutányos áron még egy x360-at, az elhanyagoltabb volt mint amit elsőnek vettem. Szétszedtem nehezen, kitakarítottam, újra pasztáztam, ugyanis elég hangosan pörgött a ventilátora. Azóta elvittem RGH-ztatni, úgyhogy várom hogy elkészüljön. Emulátor futtatásra szeretném használni elsősorban, meg természetesen ki szeretnék próbálni 1-2 játékot, hogy van-e értelme beszereznem eredetiben. Az első példányt érintetlenül hagyom természetesen, viszont szét kell majd szednem kitakarítani és pasztázni azt is. CRT TV-n használom analóg RCA kimenettel, viszont az a probléma, hogy a játékok java része PAL 60-ban fut, így sokkal vonalasabb és homályosabb a kép. Szerencsére úton van a HDMI2AV átalakító (van már belőle egy példányom), amivel HDMI-n keresztül szebb képminőséggel tudok játszani analóg kimenettel, PAL 50 módban. Érdekes, hogy a PS3 ezt is jobban csinálta, mert ott nincs ilyen gondom, mindig 50Hz-el fut. Sőt, ha lenne még régebbi tévém, RF antenna kábellel is rá tudom kötni régebbi tévére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.