Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Ricardo válasza Davey7 (#2150) üzenetére


Ricardo
félisten

Az akkor fordul elő ha valami összekuszálódik. Egy reset megoldjatalán, de egy szoftver frissítés biztosan.

(#2152) LukE válasza Ricardo (#2132) üzenetére


LukE
veterán

tapasztalat: 8Gb-os kártyát biztosan kezel, rázódítottam 4.6Gb hangot-videót, maszatolt a frissítéssel kb 1 percet, utánna az eredeti sebességével lehetett nézelődni a fileok között.
Lejátszás közben meg a gyári kártyával, és pár feltöltött file-al is lassult valamennyit.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#2153) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy kérdés, miután végre lemerült az akku. Akkor most több mint tíz órán át töltsem, és aztán oké lesz?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2154) Ricardo válasza Algieba (#2153) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezeket nem kell formázni, de ha téged megnyugtat akkor rakd fel 10 órára. Baja nem lesz.

(#2155) Algieba válasza Ricardo (#2154) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

De az igaz, hogy jobb teljesen lemeríteni az akkut és utána feltölteni?
Egyébként én sem értem eme jó tanácsot, hogy "egy éjszakára hagyd a töltőn" stb. Amikor érzem, hogy teljes feltöltés után már sem a töltő sem az akku nem langyos, kihűltek, így aztán nincs is már igazándiból energiaáramlás a töltőből az akku felé. Akkor meg minek lógjon rajta? :F

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2156) LukE válasza Algieba (#2155) üzenetére


LukE
veterán

Az Li aksikat kifejezetten nem tesz jót a mély kimerítés. Nincs memóriaeffekt, mint a Ni-** aksiknál, úgyhogy sokkal jobb 30-40% töltöttségnél újratölteni. Elvileg a kapacitását az aksiba épített elektronika méri, az némileg pontatlan lehet, úgyhogy ~30 töltésenként egy mélyebb kimerítés+teljes feltöltés után valószínűleg pontosabb értéket fog mutatni.

Más: valahogy meg lehet oldani, hogy normál PC netkapcsolatát használja a telefon? Akár bluetooth, vagy adatkábel?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#2157) papi77 válasza Algieba (#2155) üzenetére


papi77
addikt

De akkor is van töltés...ezt nevezik csepptöltésnek! :)

Az első: NOKIA 1611

(#2158) proper válasza Ricardo (#2149) üzenetére


proper
őstag

köszi :R

kicsit más

másnak is baromi halk ha ki van hangositva a telefon? szinte nem is hallani mit mondanak

ezt a live szutykot csak szoftver frissitéssel lehet kigyomlálni? nem értem miért kell ráeröltetni az emberekre :(((

(#2159) Ricardo válasza Algieba (#2155) üzenetére


Ricardo
félisten

Látom elfér ide: Akkumulátorok kezelése
"egy éjszakára hagyd a töltőn" azért hallod mert a régebbi akkuknál létezett a csepptöltés fogalma. itt ez már nem létezik.
Én ha egy mód van rá éjszaka töltöm, de ennek egyetlen oka van, akkor nem használom ;)
A kikapcsolt töltés azért szerencsésebb, mert akkor egyenletesebb, de ez nem számottevő.

Proper:
Nekem nem W910em van, és kihangosítva sem szoktam telefonálni (így még általánosságban sem tudok mit mondani az SE telefonokról)
A frissítéstől nem lesz rajta független szoftver, mert a vodás telefonodra az újabb (feltéve hogy van) vodás szoft kerülne rá.
A Független szoftver felpakolását meg a fórumon hagyjuk ;)
Ez ügyben nézz körül itt Ha valamit meg lehet oldani egy Sony Ericssonon, akkor azt itt megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#2160) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm az akku felvilágosítást. Reggel húztam le a töltőről. Gondolom, csurig van az akku, mert most gurultam egy órácskát zenét hallgatva vele és meg se moccant az akku töltöttség jelzője.
Úgy érzem, megleszek vele. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2161) LEFTHORSE1 válasza Algieba (#2160) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha precizebb aku töltèst szeretnèl, akkor az egyik hangerö gombot megnyomva az alsò sorban szåzalèk pontosan meg tudod nèzni, itt mår 10 perces zenehallgatås fogyasztåsa is ellenörizhetö

Cseberből vederbe

(#2162) IIIstIII válasza LEFTHORSE1 (#2161) üzenetére


IIIstIII
senior tag

A W910nél nem hozza ki a telefonállapotot. Legalábbis a T-softos nem. :((( Muszáj a menüben megnézni.

(#2163) mrlujoak válasza IIIstIII (#2162) üzenetére


mrlujoak
veterán

A T-Mobile belenyúlt ebbe a funkcióba a K550i-nél is. Az első szoftnál még a hangerőgombok a telefonállapotot mutatták, majd jött a friss szoftver, és máris hangerő gombbá avanzsálódtak, már ha ez tekinthető előrelépésnek...
Azóta gyorsbillre tettem ezt a funkciót, mert néha én is kihasználom a meglétét.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2164) LEFTHORSE1 válasza IIIstIII (#2162) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Håt ez elèg durva, hogy egy szolgåltatò ennyire belenyul a szoftba, pedig milyen hasznos dolog hogy szåzalékpontosan meg tudjuk nèzni az aku ållapotot egy gombnyomåsra, s akkor még ott van a memòria ållapota is

Cseberből vederbe

(#2165) AMD Power válasza LEFTHORSE1 (#2164) üzenetére


AMD Power
titán

Ezért bűn nem független telefon venni. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2166) Ricardo válasza mrlujoak (#2163) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez erősen gusztustalan a T-től.

(#2167) IIIstIII válasza Ricardo (#2166) üzenetére


IIIstIII
senior tag

De sajnos igaz :((( :(

(#2168) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ideje lenne a második etetésének. 13%-on van az akku. Ne hagyjam teljesen lemerülni? Most tegyem töltőre?

Vasárnap reggel vettem le és sokat nyüstöltem aznap és tegnap és ma is. :) Alapvetően az okostelefonok vonzanak, de ez a csuszkás walkman a normál telefonok kategóriájában igazán jó választás. Semmi negatívum, minden funkciója jól megy, seperc alatt kiismertem a működését, ripsz-ropsz feltelepítettem a szoftverét a PC-re, minden oda-vissza működik. Egy csomó témát találtam hozzá, köztük egy Karácsonyig visszaszámlálósat. :)

A sok nehéz vas után megszoktam a súlyát. Elmúlt a tévképzet, hogy menten szétesik, annyira könnyű és törékeny (műanyag). Persze rájöttem, hogy fém is van a házában. Egy gázos része van, az akku takaró műanyag lapka. Az annyira vékony, hogy hajlítható. Remélem, a többi műanyag része vastagabb!

A Voda akciójában jó sok W910 röppent szét, mert egy nap alatt kettőt is láttam a sajátomon kívül.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2169) Ricardo válasza Algieba (#2168) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem árt tölteni 13 % nál, ha másnap használni szeretnéd. Az SE-k mindíg jól kezelhetőek voltak.
Hol találtad a karácsonyig visszaszámolós témát?

(#2170) Jadro válasza Algieba (#2168) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem sose hagyd lemerülni teljesen, hacsak nem úgy hozza a véletlen! Baja nem lesz tőle, mintahogy attól sem ha töltögetsz rá. Nem kell fullra tölteni ha éppen nincs annyi időd. Ezek az akkuk már nem halnak be attól ha csak rátöltesz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2171) bwoay


bwoay
nagyúr

én a minap tettem egy próbát a w910i-vel,
de látszik, hogy évek óta Motorolám van,
már képtelen lennék átállni (pedig ős-Ericssonosnak tartom magam).
Amit a w910i-nél kifogásolok, az a gyenge rezgés
(én csengőhangot egyáltalán nem használok)
a teljesen lekapcsoló kijelző, amin sem az időt,
sem az elmulaszott eseményeket nem látni,
meg az ezekre emlékeztető ismétlődő jelzés hiánya,
amit a Motoroláknál sikerült megszokni és megszeretni.
Ez a 3 hiányosság számomra teljesen kiiktatta ezt a típust,
és bármennyire is tetszik a készülék, megválok tőle.

A telefon vadonatúj, csak az előlapi fólia került le róla,
mert a gombokat úgy elég körülményes volt nyomogatni.
20 perc nyomogatás után eldőlt, hogy nem felel meg az elvárásaimnak.
Sajnos az üzletben nem tudtam kipróbálni, csak SIM nélkül,
máskülönben el sem hozom, így viszont számítottam rá, hogy nem marad nálam.
A tartozékokat ki sem csomagoltam, telefonhívást sem bonyolítottam le vele,
az akksiban a gyári töltés van.

Aki úgy gondolja, hogy megér neki 40e. Ft-ot, az keressen meg privátban.
Gyárilag független, fekete színű, Photo Hall számlával, garanciával.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2172) IIIstIII válasza bwoay (#2171) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Dobd fel az apróhirdetések közé, ott sztem hamarább gazdára talál mint itt. ;)

(#2173) bwoay válasza IIIstIII (#2172) üzenetére


bwoay
nagyúr

mindenképpen feldobom oda,
de gondoltam, meg is osztom veletek az élményt

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2174) Algieba válasza Ricardo (#2169) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

[link]
A zedge oldalon regeltem be, és ott a témák között van. Xmas countdown a neve. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2175) mrmrg


mrmrg
tag

Én ma tettem szert egy ilyenre:)
Eddig pozitív benyomásaim vannak.
Viszont kérnék egy kis segítséget.
Ha pl játékokat töltök rá (elvileg erre a telóra valókat), akkor mit tegyek
hogy full képernyős méretben fussanak rajta?
hiába állítgatom a felbontást, kisképernyőn megy.
Valaki mondja meg a megoldást pls:)

(#2176) LEFTHORSE1 válasza mrmrg (#2175) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Azok a játékok nem erre a kijelzőfelbontásra valók hanam kisebbre, de honnan is vannak?

Cseberből vederbe

(#2177) IIIstIII válasza mrmrg (#2175) üzenetére


IIIstIII
senior tag

240x320? A SE-Portalon lévők közül szinte mindet le lehet szedni ebben a felbontásban is.

[ Szerkesztve ]

(#2178) Ricardo válasza Algieba (#2174) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszi megnézem.

(#2179) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

19-én reggel vettem le a második estés töltésről és sok nyüstöléssel még mindig 46%-on van az akku.

Érdemes rá kijelzővédő fóliát tenni? Én kacatmentes zsebben tartom zenehallgatáskor, ha meg nem, akkor tokban van, asztalon pedig mindig egy papírzsepi van alatta, hogy a hátát is óvjam. Szeretném karcmentes állapotban megőrizni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2180) Ricardo válasza Algieba (#2179) üzenetére


Ricardo
félisten

A fólia megvédi, de ha ennyire vigyázol rá nem szükséges. én speciel nem tudom elviselni a telefonon. A gyári egy két napon belül lekerül róla ;)

(#2181) nnnnn


nnnnn
tag

Üdv!

Ez a teló vagy a nokia 5610 teljesít jobban a zene terén?

ITT KERESS ---> BigG.(nnnnn)

(#2182) Ricardo válasza nnnnn (#2181) üzenetére


Ricardo
félisten

Én a W910-et választanám. A W széria hangzásában nem fogsz csalódni.

(#2183) Csi630


Csi630
tag

egy éves lesz dec elején a telcsi, és eléggé elhasználódott. Néha megszakítja a telefonbeszélgetéseimet, kopott az eleje, mozog szétcsuszi után a teteje és a felső rész jobb alsó sarkán lévő pici szürke elem le akar esni... ez mind annak "köszönhető" hogy kb 4x esett ki a kezemből az 1 év alatt...

De azért így is nagyon szeretem :D

You'll Never Walk Alone!

(#2184) papi77 válasza Csi630 (#2183) üzenetére


papi77
addikt

:DD

Az első: NOKIA 1611

(#2185) balintka


balintka
addikt

Egy ilyen telót szeretnék venni, ez lenne az első slide-os telefonom. A kérdésem az lenne, hogy mennyire sérülékeny, érzékeny karcolódásra a kijelző?

A slide mechanizmusa mennyire stabil hosszabb használat után? nem lötyög a felső rész valamilyen irányba?

A Vodafone ad M2 memóriakártyát a telefonhoz?

[ Szerkesztve ]

(#2186) Mixen válasza balintka (#2185) üzenetére


Mixen
csendes tag

Közepesen sérülékeny.A kijelző eléggé,ezért én egyből rakattam rá védőfóliát,miután megvettem(ezt ajánlom minden W910I tulajnak)
A slide 2hónap használat után nálam atomstabil :)
Voda is ad 1gigás M2 karit.

W910I tulajok:Aki tudja moddingolni a telóját(A2 Uploaderel)Annak igencsak ajánlom,hogy tegye rá a W980I accustic driverét!Ég és Föld.
Amég gyári accustic volt rajta nekem max-on is halk volt,most meg 5ös fokozatnál nem bírom feljebb vinni,mert megsüketülök :DD
Valamint szebb lett az accustikája is,részletgazdagabb!
Hja én más betütípust is raktam rá :))
Illetve eltüntettem az OP logót,+K850 Flash témákat is raktam rá.
Aki ért hozzá ajánlom,mert sokkal többet kilehet hozni ebből a telóbol,mint ahogyan megveszed :C

(#2187) proper válasza Mixen (#2186) üzenetére


proper
őstag

egy linket dobj már a fájlról mert nekem is giga halk :(((

(#2188) Womb válasza balintka (#2185) üzenetére


Womb
senior tag

Az asszony már közel egy éve használja,szoftveresen meglehetősen stabil.
A kijelző valóban hamar amortizálódik,de ez elmondható a burkolat sarkairól is.
Por nincs a kijelző alatt,ezt erikszonéktól érdemes lenne megtanulni másoknak is.
A slide még mindig remek,bár egy kis lötyögés tapasztalható,de ez majdhogynem természetes.Gombok nem karcosak,csak a gombsor szélein vannak kopásból eredő csíkok.

(#2189) LEFTHORSE1 válasza Mixen (#2186) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Rå lehet tenni a K850-re a W980 akusztikjåt?

Cseberből vederbe

(#2190) balintka válasza Mixen (#2186) üzenetére


balintka
addikt

Hol vettél védőfóliát, mennyiért?

(#2191) balintka válasza Womb (#2188) üzenetére


balintka
addikt

Neki fóliás a kijelzője?

(#2192) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nálam két hete van és egy mikrokarc sincs a kijelzőjén. Egyszerűen csak a puha béléses zsebeimben tartom, azon kívül jól megnézem, hová teszem le. Ha pedig nem szól a zene, a tokjában pihen.
Vigyázni kell rá. :) Jó telefon.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2193) ancsma válasza LEFTHORSE1 (#2189) üzenetére


ancsma
aktív tag

Igen, rálehet már próbáltam is.

(#2194) juzer999


juzer999
csendes tag

hello!ma vettem ezt a mobilt(juhéééééééééééééééééééé):D
az a gondom vele h a eclipse es a soundscape téma nem muködik!:Sazaz megy,csak nem úgy mint a tesztben,hanem marad a sima 12 ikonos menu!és nem tudom benne használni a giroszkópot sem:S mi lehet a probléma?

mármint a témában(soundscape):)

[ Szerkesztve ]

Annyit olvastam a szesz és a dohányzás káros hatásáról, hogy úgy döntöttem, abbahagyom az olvasást.

(#2195) mrlujoak válasza juzer999 (#2194) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gondolom nem gyári független a telefon.
A szolgáltatói modellek bizony általában átesnek egy flashtelenítésen, aminek következtében az ilyen, vagy ehhez hasonló animálások csorbulnak.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2196) Womb válasza balintka (#2191) üzenetére


Womb
senior tag

Nem.

(#2197) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Nem tudja valaki, érkezett e friss soft a T-s telefonokra? Már levették a listájukról is, így attól tartok továbbra is megmaradnak a hibái: fagyások, megabass torzulása.

(#2198) Mixen válasza LEFTHORSE1 (#2189) üzenetére


Mixen
csendes tag

K850-re nem lehet a W980I-ét.
Amúgy védőfóliát 500ftért raktak rá.Nem BP-i vagyok :)
Ajánlom mindenkinek,mert szinte észrevehetelen,hogy rajta van,de így tuti nem karcolódik :)
Nem tudom,hogy itt oldal reklámnak számítana-e ezért csak annyit írok a Seria-.hu oldalán mindenki mindent megtudhat a W910I tunniungolásáról,és ott van a progi is hozzá :)
De csak finoman,mert én a nagy tunningolások közepette,már 2*szer gajra tettem a szofot,és a DB3150védelem még otthonról nem módosítható(tehát szoft csere gsm üzlet 2*2000ft-ba fájt) :DD
Csak tényleg az nyúljon bele a telójába aki átolvassa,hogy-smint van,illetve picit ért hozzá :)) Sok sikert :K

[ Szerkesztve ]

(#2199) Mixen válasza IIIstIII (#2197) üzenetére


Mixen
csendes tag

Gyári szofot rakass rá :K
Ha legalább 2hónapja megvan a telód akkor már tuti nincs gyári hibája.
Ezt tudom javasolni.

[ Szerkesztve ]

(#2200) IIIstIII válasza Mixen (#2199) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Na igen, csak 5e ft a soft telepítése mifelénk, ráadásul most fogom eladni, a vevő (egy jóbarátom) is T-s, csak nem akarom hogy nála is fagyoskodjon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.