Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bibby


Bibby
addikt

Szép is jó is, a k750 kameráját minimum megérdemelné. Kíváncsi leszek az árra. (Talán a többit még jobban leszorítja :P )

Ελευθερια η θανατος

(#2) HaKo


HaKo
aktív tag

Jó lett a teszt grat.! Igaz nekem nem jön be a telefon de azért jó volt olvasni. Érdekes kütyü. :)

OFF: Találkoztál Hamiltonnal vagy csak a boxutcalátogatáson tudtad lefotózni?

(#3) Bog válasza HaKo (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A boxutca-látogatás része volt a Hamiltonnal való találkozás is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) hool


hool
aktív tag

Ezért nem lesz SE telefonom, ha már beletesznek kamerát, ne 2.0 FF legyen már, ekkora ''böszmeséget'' :(

(#5) mark75


mark75
senior tag

nagy tudásu telo,akkor miért csak 2mpix?kicsit gyorsabban kellene haladni

(#6) marcee válasza Bog (#3) üzenetére


marcee
addikt

Ismét csak Áááááááááááá!!!! McLaren box látogatás! Áááááááááá!!!
Ugye nem csak ezzel a ..., khüm, szóval minőségét tekintve kihívásokkal küszködő optikával készítettetek képeket erről az életre szóló élményről?!

\m/

(#7) Hulyegyerek


Hulyegyerek
csendes tag

Hello!
Az érdekelne, hogy melyik szolgáltatónál lehet majd ezt kapni???
Olvastam a tesztet, nagyon cool!Grat.!
Láttam a tesztfotókat is, nem elég jók sajna a képek, de elfogadható végülis.
Napon már jobbakat csinál???
Jó lenne ha felraknátok még 1-2 képet amk vele készültek!!!
Előre is kössz! :R

Thomas

(#8) fotel


fotel
aktív tag

Narancs, Tetves... látom nálad is jön a beton. :)

(#9) róland válasza hool (#4) üzenetére


róland
veterán

Nem rossz ez, bár nem adnám oda érte a k800i-met.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#10) Levin01


Levin01
őstag

.....én meg az autófókuszos W810-emet :DDD

(#11) Pukkancs


Pukkancs
tag

én meg a pénzemet :W a kamerábol tényleh juthatott volna jobb :(

(#12) DarkByte


DarkByte
addikt

Az az egyik téma kicsit Heroes-os napfogyatkozásos :DDD
Tetszetős telefon, bár vörösben nem kellene. Tudása nagyon rendben van, az autófókusz hiányával pedig megbarátkoztam már a W szériában. Vagyis nem teljesen; W960i-t szeretnék K750i után.. abban pedig van. :) Ez viszont nagyon jó vétel, mondjuk szerintem W850i tulajok nem feltétlen fognak erre váltani.

(#13) orbano


orbano
félisten

ha a kamera komolyabb, akkor jó eséllyel pályázott volna telefoncserénél... de így...

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) Hulyegyerek


Hulyegyerek
csendes tag

Kimaradt belőle a makrófelvétel, vagy csak nem irtatok bele a tesztbe??? :F

Thomas

(#15) Bog válasza Hulyegyerek (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs benne.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Hulyegyerek válasza Bog (#15) üzenetére


Hulyegyerek
csendes tag

És arról tudtok vmit,hogy melyik szolgáltatónál lehet majd kapni???
Mer utálom, hogy csomó jó font nem lehet megvenni a T-Mobilenál ujonnan.

Thomas

(#17) tween


tween
őstag

Élmény volt olvasni a tesztet!Gratula!
A készülék valóban lehetett volna jobb,értem ezt a kamera alatt!

(#18) Teo70


Teo70
tag

Ha az ára olyan lesz mint anno a W880i nek akkor ugygondolom nem a legjobb vétel.......persze aki menőzni akar vele hogy 910es walkman meg giroszkóp meg milyen kasza szoftver annak nyilván jolessz....de 2mpx az kevés pláne egy ilyen árban ''lévő'' telefonnak pláne AF nélkül....

(#19) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

A teszt tényleg jobb, mint egy ''seggberúgás''. :DDD
Ezek szerint lassan úton van a W960i-ről is a teszt. :D (remélhetőleg)
Témához szólva:
A külseje nekem így nem jön be.
Akkor már W580i. De ugye abból meg jó pár dolog hiányzik.
Leginkább az új W 3.0. menü.
Vajon rá lehet túszmákolni egy W hármas menüt a W580i-re? :U

(#20) evR válasza Sunyi Sanyi (#19) üzenetére


evR
aktív tag

Biztos vagyok benne, hogy nem lehet rárakni az említett telcsire a W 3.0-ás menüt.

A tesztről és telefonról: a kinézet nekem nem nagy durranás. AF hiánya nagy baklövés, de már lassan megszokjuk. Egyébként ez a FF kamera sem a legrosszabb más gyártók hasonló fotópuskáját elnézve. Az új soft témák + minden nagyon bejön a telón. A HSDPA-nak úgy nem látom értelmét, hogy a böngésző nem használható jól. Ez is nagy hiba! A giroszkóp bizonyos esetekben nagyon hasznos tudna lenni (pl. képnézegetésnél, böngészésnél), de ha nem kikapcsolható ez a feature, akkor bizonyosos esetekben eléggé meg tudná keseríteni az életemet..
Tényleg! Kikapcsolható? Nem emlékszem, hogy a tesztben szó lett volna erről. Ha mégis akkor elnézést,...

''...trend a lelke mindennek...''

(#21) Bog válasza evR (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A zenelejátszónál kikapcsolható, asszem ez az egyik kijelzőképen pont látszik is: Shake Control on/off.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) piqla


piqla
őstag

Háh, remelem vegleg eltunik az SE telefonokbol a vissza nyil es akkor maris eselyes lehet nalam telefoncserenel. Mondjuk en a telefon kinezetu telefonokat szeretem, nem a kagylot, tili-tolit, de hat ez szubjektiv. Ilyen telefonom sem lesz, az tuti :)

Szereted az állatokat?

(#23) dragonfx


dragonfx
veterán

Üssetek +, de nekem ez a telefon nem tetszik, nem jön be, nem kéne.Szinte minden W-s SE ugyanaz, semmi különbség köztük zenehallgatásra optimalizált szofttal egy full standard telefon.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24) caprine


caprine
aktív tag

Nem értem mi bajotok a 2mpixeles kamerával? Ebbe a telcsi méretbe ennyi fért bele és kész. Ha nem ilyen csuszkás lenne akkor biztos bele menne nagyobb is, de így nem. Szimpla fizikai korlát :W . Nézzétek meg milyen vastag ehhez képest mondjuk egy k800i (öcsémnek van) abba be is tuszkoltak egy 3.2-es ami számomra meglepően jó képeket csinál.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#25) AS válasza caprine (#24) üzenetére


AS
félisten

Hát ez nem igy van..
Samsung D900 12.9 mm 3.2 megapixels kamera ami makroban elveri a k800-at
u600 10.9 szintén szuper kamera.

Szoval már simán megoldheto csak se nem akkarta..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) evR válasza Bog (#21) üzenetére


evR
aktív tag

Pont a zenelejátszónál gondoltam erre! A képnézegetésnél és a böngészésnél nagyon hasznos feat.

''...trend a lelke mindennek...''

(#27) AMD Power


AMD Power
titán

Érdekes egy telefon. Nekem külsőre annyira nem jön be mint mondjuk a W580i vagy az S500i. Ami még nem tetsik benne , hogy a külső hangszoró ''megint'' gyenge lett. (W880i)

(#28) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Ebben a színben nem annyira jó - de azért korrekt telefon...

@Bog: elvileg ez a shake control van a W580i-ben is: akkor most annó a Te tesztkészülékedben nem volt csak (korai SW?)? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29) evR válasza bolondember (#28) üzenetére


evR
aktív tag

erre én is kíváncsi lennék..

AMD Power: én nem várok el sokat a mobiloktól kihangosított zene terén.. csak annyit, hogy csörögjön és nem torzítson. ha hangosan szól a zene, akkor legyen benne basszus, szép ''csillingelllllő'' magas, ugyanilyen szép közép hangok stbstb..egyszerűen nem értem azokat az embereket, akik mobilon kihangosítva hallgatnak zenét. :(

''...trend a lelke mindennek...''

(#30) Bocha válasza evR (#29) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Pont erről beszéltem az egyik barátommal a napokban, ő is azt mondta, amit Te. Én viszont AMD Powerhez hasonlóan elvárom, hogy a lehetőségekhez képest normálisan szóljon.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#31) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Ez a telefon már majdnem tud annyit, mint a másfél éves 6280-am..
Najó, vékonyabb.. de a dizájn.. nem jön be.

(#32) macikos válasza evR (#29) üzenetére


macikos
addikt

Szerintem semmi rossz nincs a kihangosítós zenélésben. Csak kéne fejleszteni egy kicsit, de így is pl. K750i elég jól szól, főleg ha asztalon van.

Egyébként tényleg, legalább a K750i kameráját megkaphatta volna.

(#33) Atlantis


Atlantis
veterán

Azért nem ártott volna bővebben kifejteni, mi az új a Walkman 3-ban. Új funkciók, jobb hangminőség? Elég laposka lett a teszt, a szokásos felsorolás. :B

Tényleg van EDGE és 3G egyszerre egy SE telefonban? Nem hittem volna, hogy ilyet megérünk egyszer. Nem elírás?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34) Bog válasza Atlantis (#33) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Konkrét kérdésre örömmel válaszolok. A médiamenü megújult, van lehetőség a számok értékelésére, mit kellene még látnom a Shake Control és az elforgatható lejátszó mellett látnom?

Hangminőség nem változott.

EDGE hálóra nem állt fel a telefon egyszer sem, de megpróbálom majd beberhelni ilyen szempontból, mindenesetre a specifikációk szerint képes rá.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nem értem továbbra sem, hogy miért nem lehet legalább egy 3mpx-es autofocus-os kamerát belerakni ebbe a szerencsétlenbe... :U meg a bal oldali csatlakozóra valami ajtót tenni.

Amúgy jó volt a boxutca látogatás? :D

Same rules apply!

(#36) AS válasza EQMontoya (#35) üzenetére


AS
félisten

Néz be Nokia N81 topikba joval nagyobb tudásu de abban is csak ilyen kamcsi van sajnos...
Ez valami betegség.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) Atlantis válasza Bog (#34) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha tudnám, mit kell kérdezni...
1., Megabass mellett lehet EQ-t használni?
2., Hány sávos az EQ?
3., Megabass nem lett fejlesztve, hogy fokozatosan lehessen rátolni, nem csak ki-bekapcsolni, oszt jóvan?
4., Fülesből nem távirányítósat adnak? Sima HPM-70?
5., Saját fülessel nem próbáltad? Valami audiofilebb tesztelő nem próbálta ki, mondjuk akinek van összehasonlítási alapja korábbi Walkmanekkel?
6., Van alapzaj továbbra is?
7., Hosszabb mixeknél továbbra is elfelejti, hogy hol tartott, ha háttérben futott a zenelejátszó és beérkezik egy hívás?

Ennyi jut hirtelen eszembe. Az az igazság, már nem emlékszem, mik idegesítettek a Walkman telefonokban...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38) EQMontoya válasza AS (#36) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem, csak most tényleg megtorpant kicsit a fejlődés, és igy próbálnak sokat keresni, hogy nincs olyan teló, amiben minden benne van.

Same rules apply!

(#39) AS válasza EQMontoya (#38) üzenetére


AS
félisten

Nokia N95? :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) EQMontoya válasza AS (#39) üzenetére


EQMontoya
veterán

gyengus kamera (jó, 5mpx, de milyen képeket csinál? :F ), gps része gyak. használhatatlan, összeszerelés nem túl tökéletes... (ebben is tud jobban a nokia)

Same rules apply!

(#41) czipaocsi válasza Bog (#34) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

a számok értékelésére már a W950-ben is volt lehetőség, a shake control meg ha jól értettem használhatatlan.... :(

zsebben próbáltad az oldalsó rendszercsatit? egyébként milyen a csatlakozó minősége, a szokásos picit lötyögős?

rádión nem variáltak semmit?

a teszt egyébként télleg jó, grat :DDD

Róma... Gondolák...

(#42) Apollyon


Apollyon
Korrektor

''A zenék közé lépve most már ID3 tagek alapján kerülnek csoportosítsára a számok,...''
Na ezt én most totál nem értem, a W610-emben ugyanez van. Ki tudnám magam a Holdra lőni amikor felteszem a zenéket és ha az egyik szám IDv tagje nincs kitöltve (mondjuk az albumé) akkor teljesen külön csoportosítja és katasztrófa az egész playlist.
A másik amitől ki tud nőni a hajam (kopasz vagyok) hogy ha nincs IDV TAG alapján sorba téve egy album x nótája akkor fogja és betolja össze-vissza, akárhogy nevezem el a fileokat.
És azért elég fárasztó volt 60GB zenét rendbe tenni.

Más. Sztem ez a shake cucc jó poén, nekem bejön. A legjobban a képeknél jön, bár ennél a Walkman funkciónál tényleg baromság (az elforgatás), úgyis a zsebemben köt ki.

Na és én még mindig kitartok amellett hogy az oldalt lévő csatlakozó jó!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#43) AMD Power válasza Bocha (#30) üzenetére


AMD Power
titán

Főleg úgy ,hogy egy Walkman mobilról van szó. Ettől függetlenűl nagyon jó ez a telefon.

(#44) Atlantis válasza Apollyon (#42) üzenetére


Atlantis
veterán

Nagyon jól mondod.

Én fekvő tokban hordom a telefonjaimat és úgy lenne jó az oldalt lévő csatlakozó, ha ugyanazon az oldalon lenne a hangerő-állítási lehetőség és egy Play/Pause gomb. Vagy adnának távirányítós headset-et.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#45) atenza válasza Atlantis (#44) üzenetére


atenza
senior tag

Érdekes...ha jól olvastam akkor ezen a telón szemből a bal oldalra rakták a csatit, viszont a w580i-nél a jobb oldalon van. :F Nem tudják eldönteni hol a jobb? Sztem jobbkezeseknek egyértelműen a bal oldalon, mert ha jobb kézzel fogod meg a telót, akkor pont ott áll ki a csatlakozó...

(#46) bolondember válasza atenza (#45) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem akarok hüjeséget mondani, de ha jó tévedek, az 580nál a hangerőállító gombok a másik oldalon vannak - tehát, ha minden igaz, SEnék cserélik a hangerőállítógombokat, és ellentétes oldalon van a töltőcsati... Asszem.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47) maru


maru
aktív tag

Nekem ez a PlayStation3 designos menü nagyon bejön. :C

(#48) Bog válasza Atlantis (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. Nem
2. 5
3. Nem
4. Nem tudom, értékesítési csomag még nincs. Sima HPM70 van nálam otthon
5. A hangminőség - mára már tudom - szinte kizárólag fülesfüggő
6. Minimális, ez fül kérdése
7. Pffffff

Annyi van még, hogy az ID3 tagek alapján történő csoportosítás mellett van podcast, és audio book is, mint fícsör.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) AMD Power válasza Bog (#48) üzenetére


AMD Power
titán

A slide milyen volt? Remélem nem olyan lötyögös mint az S500i-ben? :B

(#50) Atlantis válasza Bog (#48) üzenetére


Atlantis
veterán

Kösz.

Egyébként no comment. SEnki nem fejleszt túl sokat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.