Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Főként elektronikus zene (elvileg ez nem befolyásolja) nem tudom ki kódolta, de a bitráta elég vegyes 100tól 300 kbps-ig mindenféle akad.
Az hogy rosszúl szól úgy értem mintha egy régi rossz kazettás magnó betépné a szallagos és ilyen nyivákolós hangot ad ki ráadásul a zene ritmusa is felgyorsult de teljesen eltorzult hangon. Esküszöm csinálok róla egy felvételt mert nem lehet megfogalmazni.

(#2002) LEFTHORSE1 válasza IIIstIII (#2001) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ööö vajon hozzá merjek-e szólni, mekkora hangerőn hallgatod? most jut eszembe az is lehet hogy oxidálodott a csatlakozó a telón, jártam úgy hogy pont közös szál nem érintkezett és nagyon furcsa üres hangzás jött, ha megtisztitottad és ugy is csinálja akkor próbáld más fülessel :)

Cseberből vederbe

(#2003) Racecam válasza IIIstIII (#2001) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csinálj saját zenét (tömöríts valamit CD-ről nem igaz, hogy nincs), próbáld mozgatni a csatlakozót stb. Ha semmi nem használ vidd szervízbe és mutasd meg, mert semmi ilyesmit nem szabadna produkálnia. Szerintem senkié nem is csinál. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2004) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

De akkor miért van hogy egyes zenék szólnak normálisan a legtöbbje meg nem. Itt valami dekódolási probléma lesz. Inkább beviszem szervízbe teletömött memóriakártyával. Ja amúgy CD-t nem használok mert amiket én hallgatok azokat csak netről lehet leszedni (2 órás mixek). :)

Ja arról nem beszélve hogy nem (csak) fejhalgatón szólnak ilyen szarul hanem a hangszórón is.

[ Szerkesztve ]

(#2005) tween


tween
őstag

Tisztelt felhasználók!
A vodafonos verziókban mennyire zavaró a live! menü?Elnézést,de nincs időm visszakeresni!
Köszönöm! :R

(#2006) bombadil válasza Racecam (#1994) üzenetére


bombadil
tag

Ha hiszi, ha nem Maestro végigolvastam elejétől a topicot, az előbbi hsz-emben arra lettem volna kíváncsi, hogy a közeljövőben (1-2 hét) lesz-e esetleg egy kis árcsökkenés, van-e erről valakinek egy kis infója, mert annyit még tudtam volna várni. DE már lényegtelen, nem vártam tovább, vettem egy feketét a Media Marktban.

[ Szerkesztve ]

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#2007) TomCat85 válasza nemma (#1999) üzenetére


TomCat85
tag

Nekem, egy Euronics-os srác mondta... :S, ezért nem ott vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#2008) AMD Power válasza nemma (#1999) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos ,hogy 2 év!

Vagy a Strong vagy a RightPhone-tól vehetik ők is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2009) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Kiderült hogy nem a telefon a hibás a szar zene miatt. Felraktam ugyanazokat a zenéket a W800-ra (amin eddig minden normálisan ment) és azon is ugyanolyan ocsmány hangon szól. Leszedtem minden konvertáló progit, végigfutattam a S&D-t de nem javult a helyzet úgyhogy winreinstall.

(#2010) Csi630 válasza IIIstIII (#2009) üzenetére


Csi630
tag

nekem is volt egyszer, hogy furcsán játszotta le a teló a számokat, de akkor a számítógép is ugyanolyan hülye hangokkal adta elő az adott muzsikát. Aztán letöröltem a gépről újragrabbeltem a cd-t és akkor már gépen/telón egyaránt jól ment. :)

Egy telószervizes ismerős is azt mondta, hogy visszamehetek a tmobhoz, független szervíz megnézi, és ha nem tudják bizonyítani hogy nem én vagy hogy egyáltalán ki a felelős h eltört a panel akkor is én csengetem ki a költségeket :U

Maradok ezentúl a strapabíró telcsiknél, ilyet soha többé nem fogok venni.

You'll Never Walk Alone!

(#2011) IIIstIII válasza Csi630 (#2010) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Elég problémás típus az tény és való. Amúgy ez már kib.ás a köbön!!!! Így is úgy is a szerencsétlen felhasználó a hibás mindenért.

(#2012) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Hát én ezt nem értem, az egész Wint újraraktam és még mindig rossz. A gépen normálisan szólnak, mobilon szarul. És már a régi telefonon is így szól, ilyen nincs!!! Már a hangkártyára gyanakszom hogy az ront el valamit, kipróbálom integrálttal is.

(#2013) TomCat85


TomCat85
tag

Nekem nagyon tetszik továbbra is ez a teló. De nagyon kényes való igaz. Sikerült nekem is vmi rejtélyes módon picit megkarcolni a kijelzőt nem tom, hogy hogyan...óvom mindentől, még a széltől is :) :S
De ha jól láttam van vmi Displex vagy mi a fene kence, amivel ezeket a karcokat polírozás során el lehet tűntetni...használt már vki ilyesmit ?!

(#2014) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Valószínűleg "elavultak" a zenék a vinyómon, mert letöltöttem egy párat netről, ezek már 320 kbps kódolásúak és normálisan szólnak. A friss win után a mediaplayer és a nero is kiírta hogy hibás kiterjesztésűek a régi fileok. Szóval nem a telefon volt a hibás.

(#2015) Csi630 válasza IIIstIII (#2014) üzenetére


Csi630
tag

Igen a vinyón néha elavulnak, nem is értem miért. Örülök h működik :)

Képzeljétek:

Bekapcsolt a telcsim, bekapcsolt a telcsim!!! :DD pillanatnyilag működik, ezek szerint mégse a panelhiba miatt nem kapcsolt be :F

You'll Never Walk Alone!

(#2016) IIIstIII válasza Csi630 (#2015) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Eddig direkt azért tároltam mindent vinyón mert rossz tapasztalatom van a CD, DVD-kel (márkás termékekkel) de ezek szerint semmi sem biztosít 100%-os védelmet.

(#2017) Racecam válasza IIIstIII (#2014) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azért az klassz, hogy jónéhány hozzászólásban porba aláztad a telefont a saját hm... hibád miatt. :U Mondtam, hogy tömöríts magadnak CD-ről zenét és úgy is próbáld ki, de ugye van olyan ember, akinek még egy CD-je sincs, mindent a netről tölt le, amit már nem is kommentálnék csak annyira, hogy mivel ez wareznek számít, örülnék, ha a továbbiakban mekímélnél ennek az ecsetelésétől. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2018) IIIstIII válasza Racecam (#2017) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Igazad van, nagyon felfújtam a dolgot, és nem a telefon a hibás.
A warezről csak annyit hogy amit én hallgatok azt sehol sem lehet megvásárolni.
Elkussolok.

(#2019) wwhy válasza IIIstIII (#2018) üzenetére


wwhy
veterán

olyan nincs, hogy sehol se ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2020) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Tiesto - Club life?
Armin van Buuren - A state of trance?
:U
Nade hanyagoljuk a témát, szaporítom a topikot sok felesleges hülye kommenttel.

(#2021) wwhy válasza IIIstIII (#2020) üzenetére


wwhy
veterán

pölö:
Armin van Buuren - A state of trance

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2022) IIIstIII válasza wwhy (#2021) üzenetére


IIIstIII
senior tag

Még jó hogy olyan zenéket említettem amik minden héten minden nemesebb netes rádión elhangzanak, így letöltésük teljesen legális. :) Amit linkeltél valszeg egy egész éves gyűjtemény (50-52x2 óra).

[ Szerkesztve ]

(#2023) wwhy válasza IIIstIII (#2022) üzenetére


wwhy
veterán

no, nem igazán értek hozzá, de ez egy 2 CD-s album, 12+15 track-el; részemről OFF :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2024) kp78 válasza tween (#2005) üzenetére


kp78
addikt

Vodás W910 tapasztalattal rendelkezők infoit én is szívesen olvasnám kicsit.
Bár valószínű, hogy le kell magam beszélni róla, mivel régóta övre rakható, mágnes patentos tokban hordom a telóim, ami a Slide-oknak nagyon nem jó ugyebár :U
A tépőzáras tokot viszont utálom, mert szétszedi a pulcsim/ingem.

(#2025) tween válasza kp78 (#2024) üzenetére


tween
őstag

Én zsebben szeretném hordani,tok meg mindenféle védelem nélkül. :DDD

(#2026) kp78 válasza tween (#2025) üzenetére


kp78
addikt

Nekem a zsebemben mindig van vmi egyéb is (ami kárt tehet benne+jobban is porosodik ott), meg sokkal könnyebb kivenni egy tokból, ha csörög, mint a zsebem mélyén turkálni.

(#2028) wwhy válasza kp78 (#2024) üzenetére


wwhy
veterán

miért is nem jó :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#2029) kp78 válasza wwhy (#2028) üzenetére


kp78
addikt

Mivel a slide telefonokban (gondolom majd mindben) mágneskapcsoló van, ami érzékeli a kinyitást / becsukást, és amikor a user kiveszi a tokból az összecsukott telefont, elhúzza egy mágnes előtt, amitől a teló azt érzékeli, hogy kinyitották > felveszi a bejövő hívást.
De legtöbbször mire kiveszed a tokból, a mozgástól le is teszi.
Szóval a tok mágnese megzavarja a telóban lévő mágneskapcsolót.
Egy Nokia 6500 slide-dal faragtam rá ezzel.

De ha ezt lehet mágneses tokban hordani, akkor az király lenne.
Erről vkinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#2030) Csi630 válasza kp78 (#2029) üzenetére


Csi630
tag

Én erről még nem is hallottam :F mindenesetre jó tudni, mert most készültem tokot venni a kicsikének, ha már megjavult. Megérdemli h jobban vigyázzak rá :)

You'll Never Walk Alone!

(#2031) kp78 válasza Csi630 (#2030) üzenetére


kp78
addikt

Baja nem lesz a telefonnak tőle, csak Te fogsz hülyét kapni, hogy veszed ki a telót a tokból, az meg már dobta is a hívást.

(#2032) TomCat85


TomCat85
tag

Részemről én a W910i-met mágnes pattentos tokban hordom és semmi baja, nem tapasztaltam még olyat, hogy felvette és le is tette volna...egyáltalán

(#2033) kp78 válasza TomCat85 (#2032) üzenetére


kp78
addikt

Bnőm W580-a is produkálta ezt a jelenséget, én pedig egy Nokia 6500 slide-dal szívtam meg.
De lehet, hogy a W910-et nem zavarja a mágnespatentos tok :U
De próbáld meg elhúzni a tok mágneses része előtt a becsukott telót, és ha nem old ki a bill.zár akkor frankó.

(#2034) TomCat85


TomCat85
tag

Kipróbáltam, semmi gond, tökéletesen müxik a teló vagyis meg se moccan a kioldás!

(#2035) nygma


nygma
addikt

Üdv.

Adott egy Sony Ericsson W910i gyárilag T-Mobile-os készülék...

Mai napon frissítettem (szerettem volna) a szoftverét a gyári Sony Ericsson Update programmal...

Minden rendben,ment addig amíg 98%-nál meg nem állt a frissítés és azt írta ki,hogy próbáljam újból...

3-szor próbáltam már de mindig ugyan ez...

98%-nál megáll és ezt írja ki...

Mit lehet ilyenkor tenni?

Telefon egyébként bekapcsol,kéri a PIN kódot,utánna kiírja,hogy "Configuration error. Please contact your network operator or service centre. "

Valaki ajánlotta az imént,hogy Hard Resetet kell neki adni,de ezt nem tudom hogyan?

Minden segítséget szívesen fogadok...

:R

[ Szerkesztve ]

(#2036) hoolio


hoolio
csendes tag

Vodánál a Sony Ericsson W910i most A kat. előfizetéssel 28e!

Még 2 telefonon gondolkozom Sony Ericsson C702 (30e)
Sony Ericsson K800 (25e)

Ha tudtok benne segíteni, ti melyiket javasolnátok?
Mik az egyes telefonok előnyei? (Legjobb kamera?)

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#2037) LEFTHORSE1 válasza hoolio (#2036) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Mobiltelefonok előnyei: legyen a fizikai mérete akkora hogy sose zavarjon a hordozása és akkor mindig magadnál tartod, legyen jó nagy kijelzője amiről rázkodó buszon is jól tudj szöveget olvasni és napsütésben is legyen jól látható, legyen jó kiosztásu billentyüzete jó nyomásponttal és az sem árt ha vékony kesztyüben is SMS-t irj, hangszórója legyen jó hangos hogy a hivást észleld távolról is, legyen a menüje jól belátható és logikus

Cseberből vederbe

(#2038) LEFTHORSE1 válasza LEFTHORSE1 (#2037) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Multimédia téren meg legyen jó zenelejátszója, kényelmes agybadugós fülese hogy magaddal vihesd a kedvenc zenéidet és hallgatva pozitivan nézz a világra, legyen bővithető memóriája, autófókuszos kamerája (elég a 2 MP) hogy makró módbabn dokumentumot vagy apró tárgyakat is tudj fotózni, itt nem árt a ledes segédfény amit még zseblámpaként is tudsz használni, és legyen jó üzemideje, amit a SE telókban megtalálsz, jó márkában gondolkozol

Cseberből vederbe

(#2039) Ricardo válasza hoolio (#2036) üzenetére


Ricardo
félisten

A W910 nek a legnagyobb a kijelzője, és walkman révén a legjobb felszereltség (füles, memória kártya), bár ezeket utólag lehet pótolni.
K800 előnye legjobb fényképező 3,2 Mp AF, xenon vaku. Jelenleg ez van a legjobb áron.
A C702 előnye hogy strapabíróbb az előző kettőnél.
"Mik az egyes telefonok előnyei? (Legjobb kamera?)"

Ha fontos a kamera én K800at vennék.

(#2040) bombadil


bombadil
tag

Már lassan két hete én is ilyen telefont használok. Nokia után kicsit nehéz volt megszokni a SE-s menüt, üzenetírást, kicsit más. A zene része hihetetlen jó, bár néha akadnak érdekességek. Egyes zeneszámoknál én is tapasztaltam a hangerővel kapcsolatban furcsa 'hullámzást', gondolom ez valami filehiba lehet. Vettem hozzá egy HPM-82es típusú fülest, ami néha magától elveszti a kapcsolatot a telefonnal, majd újracsatlakozik. :W Ez nem tudom mitől lehet, nagyon zavaró számomra. Nem érintkezési hibás, az biztos, de akkor mitől lehet ez :F

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#2041) LEFTHORSE1 válasza bombadil (#2040) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Na ugye hogy ott van az a hullámzás, az pedig nem fájl hiba hanem a telefon szoftvere miatt van, ha leveszed a hangerőt maxról 4 fokozatot akkor már nem hallatszik, aki ezen alul hallgatja annak tökéletes

Cseberből vederbe

(#2042) bombadil válasza LEFTHORSE1 (#2041) üzenetére


bombadil
tag

Lehetséges, bár nem tudom, hogy 350 zeneszám közül miért csak vagy 10-nél fordul ez elő.

"Véla i assaila umë polë cenë ilyë mettar."

(#2043) LEFTHORSE1 válasza bombadil (#2042) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Tudod, ez egy automata hangerő szabályzás, és szerintem feature-nak szánták ami mondjuk jól jön telefon beszélgetéskor, csak az a baj hogy a zenelejátszóban is jelenkezik

Cseberből vederbe

(#2044) gizda válasza nygma (#2035) üzenetére


gizda
senior tag

ott nem csak a gyári független telókat lehet frissíteni :F t-mobilosra t-s szoftvert kell tenned szerintem persze lehet másképp csak nem legálisan úgy értem

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#2045) Csi630 válasza gizda (#2044) üzenetére


Csi630
tag

én pont szombaton frissítettem a telefonom szoftverét. Fullra töltöttem és minden rendben ment és T-mobos szoftvert frissített rajta. Vagy 3x rákérdezett tényleg elmentettem-e mindent mert elvesznek az adatok :)

You'll Never Walk Alone!

(#2046) AMD Power válasza hoolio (#2036) üzenetére


AMD Power
titán

Én még mindig a K800i-t venném meg. W910i mellett számomra csak a nagy kijelző és a tartozékok szólnak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2047) metaldog


metaldog
aktív tag

hi az lenne a gondom hogy a telót ha adatkábelell csatlakoztatom az asztali gépemre egyből felismeri és a sajátgben megjelenik hogy w910 és másolni tudok a telóra stb. De a laptopomra csatlakoztatom nemtudok másolni nem ismeri fel keresi az új drivert de nem telelpíti és hiába telepítem az új pc suitot akkor sincs semmi. Mit lehet csinálni hogy tudjak a telóra másolni?

(#2048) Eszti.ke


Eszti.ke
csendes tag

szijasztok csak szolni szeretnék hogyha a sony ericsson w910i-t szeretnéd megvenni akkor gongold át töbször ugyanis az én telóm még csak 2 hónapja van meg és máris processor hibás és nagyon sokba kerül majd megcsináltatni:(na mindeggy csak szolni akartam mindenkinek hogy vigyázzon szijasztok és jóéjt mindenkinek:)

(#2049) mrlujoak válasza Eszti.ke (#2048) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincs a készülékedre garancia, hogy sokba fog kerülni?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2050) LEFTHORSE1 válasza mrlujoak (#2049) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Lehet hogy az időre gondolt hogy sokba kerül

Cseberből vederbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.