Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) joshua7 válasza megabe (#990) üzenetére


joshua7
veterán

Egyetértek. Lehet, h a w800 jó volt, de ez mindent tudott, mint amaz. Én a külalak miatt nem vettem w800-at, a w810 viszont nagyon tetszett. :R Így visszagondolva, jobban bejött, mint aztán a w850.

Semper Fi

(#1002) joshua7 válasza TotO' (#985) üzenetére


joshua7
veterán

Nekem első kiadású w850-em volt, de abban nem tapasztaltam ilyesmit. Abban olyan gondom volt vagy 2x, hogy a menüben, lépkedéskor, az épp elhagyott oldal grafikáját (jelen esetben narancs csíkjait) rárakta a következő oldalra szövegére. Vagyis volt egy mondat, áthúzva egy vagy több narancssárga vonallal. :) De ez is csak vagy 2x jött elő, semmi más baja nem volt.

Semper Fi

(#1003) childboy válasza DTF (#997) üzenetére


childboy
tag

Amikor bekapcsoltad elsőre, akkor sem volt rajt a gyári cucc, téma, stb..?

(#1005) TotO' válasza Sanraith (#998) üzenetére


TotO'
aktív tag

Honnan rendelted ? Mennyiért ? Mekkora garival ?

:D:D

4a || Neuzer Courier DT

(#1006) TotO' válasza TotO' (#1005) üzenetére


TotO'
aktív tag

Már nemfontos.... nincs raktáron az ujmobilok.hu-nak , aszondják kb 2hét......

Inkább megvárom :O :(((

[ Szerkesztve ]

4a || Neuzer Courier DT

(#1007) gibi.david


gibi.david
tag

Most főleg a tulajokat kérdezem, de az normális ha 3G-nél 3G-t ír ki a kijelzőre a teló? Mert a tesztben "H"-van a kijelzőn, és korábban már volt probléma a HSDPA kezeléssel a W910i esetében...

(#1008) Sanraith válasza TotO' (#1005) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Mgsm-ből rendeltem. [link]
2 év garival. 2 nap alatt kihozták.

gibi.david:
Az enyém is 3G-t ír ki Miskolcon.

(#1009) AMD Power válasza Sanraith (#1008) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyiért kezd egyre jobb lenni. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1010) dyn válasza AMD Power (#1009) üzenetére


dyn
csendes tag

XXLGSM-nél múlt pénteken (még nincs egy hetes), 1 év garanciával vásárolt kártyafüggetlen W910i tökéletes állapotban, karcmentesen, összes tartozékával együtt gyári dobozában eladó 69900-ért.

(#1011) AMD Power válasza dyn (#1010) üzenetére


AMD Power
titán

1 év garival nem kéne. Az 1 éves bolti gari 10ft-t nem ér.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1012) ThorsHUN válasza dyn (#1010) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ugyis meg fogjak kerdezni, de megteszem en: Miert?
Mi nem jott be rajta? Mi a baj vele?

(#1013) dyn válasza ThorsHUN (#1012) üzenetére


dyn
csendes tag

Thorshun, semmi baja, nem jött be :( Többet vártam tőle és fogtam azóta N81-et a kezemben úgyhogy bukok rajta cirka 6e-t és csere lesz..

(#1014) gibi.david


gibi.david
tag

Hahó, valaki, akinek w910-e van, mit ír ki a teló? H-t vagy 3G-t? nekem "csak" 3G-t T-Mobile-os hálózaton. Ez normális?

(#1015) nemma válasza gibi.david (#1014) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem igen, de ha leveszed a 3G-ről, akkor biztos csak H-t fog kiírni...

(#1016) gibi.david válasza nemma (#1015) üzenetére


gibi.david
tag

Én nem a szolgáltatói kiírásra gondolok, hanem ami a térerő mellett van. A tesztben lévő w910-nél "H" van, nekem csak 3G

(#1017) Csi630 válasza gibi.david (#1016) üzenetére


Csi630
tag

Biztos van akinek nem jön be a telcsi elvégre ízlések és pofonok :)

Azt tudom, hogy nem akartam 3 éve nokiáról sonyra váltani, de megpróbáltam, és azóta erről nem tudnának lebeszélni. :) Teljesen meg vagyok elégedve, bár néha vannak furcsa dolgai, de melyik telónak nincs? A fényképezője tényleg vacak, de max arra használom hogy a kutyát lekapjam 1-1 pillanatra :D

Szerintem az is benne van a dologba, hogy a régi k508i-m a mai telefonokhoz annyira le volt maradva hogy az újdonság varázsa kitart, amíg a hűségszerződés lejár :D az pedig külön tetszik, hogy a témákat én is elkészíthetem így teljesen testreszabható a telcsike :D

You'll Never Walk Alone!

(#1018) nemma válasza gibi.david (#1016) üzenetére


nemma
addikt

Jah! Értem...
Merre laksz, van ott lefedettség?

(#1019) norbee8888


norbee8888
csendes tag

Szevasztok.Ha vki tud ilyen telót használtan de ne legyen nagyon lelakva, akkor beszélhetnénk.
Irj privit.

(#1020) gibi.david válasza nemma (#1018) üzenetére


gibi.david
tag

Én Bp 15 kerben lakom, pólustól beljebb, itt csak 3G-t ír ki, de tegnap voltam benn a városban, direkt 3G-re tettem a telót, de akkor se jelzett HSDPA-t, sem a westendben, sem, a nyugatinál, sem a pannonnál. Megkérdeztem a westendes SE-s boltosokat, ők azt mondták h akkor valszeg nincs T-Mobile-os HSDPA lefedettség ott, ki is próbáltuk az egyik srác w910i-jében, az ő vodés SIM-jével jelezte a HSDPA-t, az én kártyámmal csak 3G-t, de én nem hiszem el h ne lenne HSDPA-ja a trének a belvárosban... :F :)
Pedig úgy néz ki ez lesz a magyarázat, vagy nem tom, bár a lefedettségi térképet nem néztem meg...

Csi630: nem értem a hozzászólást, én egy w910 tulaj vagyok, és kíváncsi vagyok más tulajdonosok véleményére az említett kérdésben :)
de kösz a hsz-t :))

(#1021) Viktor0610 válasza gibi.david (#1020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"bár a lefedettségi térképet nem néztem meg..."

Nem is értem, eddig ezt miért nem tetted meg? :F

Samsung Galaxy A54

(#1022) AMD Power válasza norbee8888 (#1019) üzenetére


AMD Power
titán

Aproneten biztos , hogy van egy pár.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1023) AMD Power


AMD Power
titán

VitaMAX bruttó ár: 99 990 Ft.

Ez a Vodafone beteg. Kinek kéne ennyiért Live menüvel? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1024) Enjoy válasza AMD Power (#1023) üzenetére


Enjoy
addikt

Atyaég! :F
Nevetséges ár a W910-ért! Nem veszik észre a szolgáltatók, h mennyiért hozzá lehet jutni kártyafüggetlenül?

► més que un club ◄

(#1025) nemma válasza Enjoy (#1024) üzenetére


nemma
addikt

Ugyanmár, szerinted ezt egy átlag vevő nézegeti? Bemegy hülyén a Vodafone-ba, megnézi mennyi, és rámondják, hogy előfizetéssel az "A" kategóriában 80k-ért lehet vinni. Ezek után megnézi a kártyás árat, ami csak 20k-val több és örül a fejének, hogy ez megéri, mert úgyis a kamaszfiának veszi, legalább nem csinál neki hatalmas számlát és már viszi is, arra gondolva, mennyire megérte neki ez a 20ezer plusz...

(#1026) Eagl3 válasza gibi.david (#1020) üzenetére


Eagl3
veterán

Hmm érdekes. Most olvasom amit írsz, és eszembe jutott, h. nekem is csak 3G-t ír ki a telóm. Székesfehérvári vagyok, most ugyan normál, h. nem jelez HSDPA lefedettséget, mert a város szélén vagyok, de bent a városban tuti van lefedettség, amikor vettem a telót még beszéltem is erről az eladóval és megnéztük a lefedettséget. Szal nemértem mi lehet a gond.

Mod.: t-mobil-os vagyok természetesen :)

[ Szerkesztve ]

(#1027) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Szoftverhibás lett a W910i-m! :O
Nem volt semmi rossz előjel, egyszer mikor töltés közben be akartam lépni a játékokba, kiírta, hogy "A művelet végrehajtása sikertelen."... Azóta ezt csinálja a Játékok meg az Alkalmazások mappával, nem segített rajta a teljes visszaállítás sem(csak sikerült megszabadulni a témák nagy részétől, meg a demó videótól)... Ráadásul a szervízhez a Miskolc-Pest útvonalat is teljesíteni kéne, és még nem tudom mikor, hogy lesz megoldva. :(

Kicsit csalódott vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#1028) ancsma válasza Sanraith (#1027) üzenetére


ancsma
aktív tag

Frissítsd a szoftvert Seus-al.

(#1029) Sanraith válasza ancsma (#1028) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Próbáltam, de azt írta ki, hogy "naprakész" szoftver van rajta. mást nem csinált.

(#1030) ancsma válasza Sanraith (#1029) üzenetére


ancsma
aktív tag

Van hogy rosszul írja ki, többször kell próbálni, de ha nem megy akkor igaza van.

(#1031) gibi.david válasza Viktor0610 (#1021) üzenetére


gibi.david
tag

Örülünk a moderátoroknak, de mivel a hsz-emben benne volt az említett félmondat, az előrevetíti a lefedettségi térkép megnézését, ugyanakkor én magától érthetőnek vettem, hogy Budapesten van HSDPA lefedettsége a T-Mobile-nak, szerintem más is így gondolkodna...

Nekem valamelyik nap megbolondult. Az akkura 25%-ot írt ki, akartam zenét hallgatni, elindult meg minden, aztán elhallgatott, és észrevettem, hogy a teló újraindult. Jólvan mondom, sebaj, zene újra be, 1-2 perc után megint újraindult a telefon, akkor már nem próbálkoztam a zenelejátszóval, de utána folyamatosan kb 2-3 percenként újraindult a telefon :F Akkor a városból hazafelé tartottam, és még otthon is csinálta, le is videóztam a jelenséget, csináltam egy "akku ki-be" műveletet, majd bekapcsoltam, és megint folyamatosan újraindult, mindent gyárira állítottam, hátha az, végül töltőre tettem, na azután semmi baja nem volt, a jelenség megszűnt. :(((
Jól rámijesztett... sem előtte, sem azóta nem volt ilyen, és azóta nem hiszem, hogy fogom hagyni 25% alá merülni az akkut :((

[ Szerkesztve ]

(#1032) TotO'


TotO'
aktív tag

Nah , mostmár nekemis megvan a W910i :D:D

Sajna ritkán leszek gépnél (Anya elvette a gépet a jegyeim miatt ;]

Eddig nagyon tetszik , nagyon szép :) és nem olyan lassú :DDD

4a || Neuzer Courier DT

(#1033) ancsma válasza TotO' (#1032) üzenetére


ancsma
aktív tag

Gratula,használd egészséggel:)

(#1034) tween


tween
őstag

Gratula a jegyekhez :DDD

(#1035) ancsma válasza TotO' (#1032) üzenetére


ancsma
aktív tag

Ja igen a jegyekhez is gratula, jó tanulást! ;]

(#1036) Eagl3 válasza gibi.david (#1031) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem is csinálta már párszor, h. újraindult magától, de csak egyszer-egyszer. Szal nem indult újra folyamatosan.
Kb. 3-4x volt ilyen, asszem csak akkor amkor elindítottam az Operát. Akkor újraindult, aztán megint elindítottam és működött rendesen. nemértem mik lehetnek ezek a kis gondok, de lassan már dobhatnának vmi frissítést.

(#1037) nemma


nemma
addikt

Nocsak, a Pannonnál esett végre egy picit az ára. Így már "csak" 70k :)

(#1038) Enjoy


Enjoy
addikt

Ilyen se volt még.
Ma kezemben volt a teló, s bár a kijelzője csodaszép, úgy az egészében a telefon nem annyira jött be, mint itt képeken.

► més que un club ◄

(#1039) nemma válasza Enjoy (#1038) üzenetére


nemma
addikt

Miért? Kinézet, vagy összeszerelés miatt? :F

(#1040) Enjoy válasza nemma (#1039) üzenetére


Enjoy
addikt

Minőséggel nem volt bajom, csuszka is jó volt.
Úgy maga az alakja, kinézete sokkal más, mint aminek elképzeltem...

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#1041) TotO' válasza tween (#1034) üzenetére


TotO'
aktív tag

Hehe , köszi :D

Egyébként tök jó a teló.. sztem... kicsikét tényleg lassú.... de még mindig jobb mint a szekrényben heverő cxt65..... ;]

Nameg a kijelző...... Állati szép :K

4a || Neuzer Courier DT

(#1042) babosmiki


babosmiki
addikt

Végre ma sikerült megvennem!
Nekem eddíg nagyon tetszik, főleg hogy 2G-ás kártyát adnak hozzá!
A bordó szín meg ez a kijelző, szerintem nagyon üt.
Remélem beválik.

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1043) AMD Power válasza babosmiki (#1042) üzenetére


AMD Power
titán

Hol vetted 2GB-s karival? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1044) babosmiki válasza AMD Power (#1043) üzenetére


babosmiki
addikt

GSM Studio. ár: 76990

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1045) blueMerle


blueMerle
veterán

Nálunk is mindenhol 2 Gb-os karival árulják, egyedul az Orange szolgáltató pakol hozzá egy csoffadtka 1 Gb-os karit.

(#1046) babosmiki


babosmiki
addikt

Nem menti el a fényképeket!
Sem a memkarira sem a készülékre, viszont a videókat elmenti.
Van valakinek ötlete, lehet hogy valamit be kell állítani?

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1047) Viktor0610 válasza babosmiki (#1046) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem szoftverhiba.

Frissíts a szoftveren.

Samsung Galaxy A54

(#1048) Eagl3 válasza Viktor0610 (#1047) üzenetére


Eagl3
veterán

Nincs újabb szoftver sztem.

(#1049) Eagl3


Eagl3
veterán

Valaki elmegyarázná nekem, h. akkor működik e a HSDP ha nem jelzi ki a "H" betűt a térerő mellett?
Igazából elég gyors a böngészés, de elbizonytalanodtam, h. miért csak 3G-t jelez...

(#1050) babosmiki


babosmiki
addikt

Tényleg szoftverhiba lesz, mert ha keretben vagy panorámát fotózok akkor elmenti.
Tehát a hardver müködik, frissíteni nemtudom mert a legújabb vann fennt.
Hát ez nagy szopacs, mert ajándékba vettem és egyenlőre nem akarom visszaküldeni mert az hetekbe kerül mire lesz valami a párom meg ragaszkodik a telóhoz.
Segítsen valaki, szerintem megkéne próbálni a jelenlegi szoftvert újból rárakni.
Ha valaki tudja hol tudnám megszerezni, ne tartsa magában.
Köszi!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.