Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Grat a teszthez, nagyon jó lett!

A P1 viszont kiábrándító, ezt tudta a P990i a 3.2-es kamerát kivéve. Ami a minöséget illeti, az SE-nek bizony volt gondja ezzel is, jó hír hogy ennél a modellnél erre odafigyeltek.

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

én leginkább annak örülök, hogy végre az SE is rájött, hogy a hangyamozi nem túl jó, és 240*320-ban képes már videót felvenni...igaz csak 15fps-el, de akkor is :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) eddie17


eddie17
addikt

Méghogy nem lesz teszt a bétássága miatt ;]
Egész jó lett a telefon. Tetszik. :R

(#4) Bog válasza eddie17 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az egy másik példány volt, azóta elhoztam ezt, magyar szoft rajta, tehát csaknem végleges.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) Balinov válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Balinov
félisten

hogyhogy végre? P990 már rég tudja a 320x240 rögzítést [link] nézd csak meg ezt a videót,most rögzítettem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) rumos14


rumos14
nagyúr

huh, ezt gyorsan leteszteltétek. a neve lehetett volna inkább m610, a tudása alapján... és bár a szoftja gondolom inkább 1.0-ás mint a P990-é volt megjelenéskor, azért még biztos van mit rajta csiszolni.

(#7) Digital


Digital
addikt

Szerintem nem éri meg P990-ről P1-re váltani:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#8) fateless


fateless
veterán

Nekem nagyon tetszik, sokkal inkább, mint a medveölő p990. De hogy bírták kihagyni az EDGE-t?!!!!!!!!!!!
Az árára azért nagyon kíváncsi leszek

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) feketepeti válasza fateless (#8) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Van egyáltalán olyan 3G-s SE, amiben van EDGE?

(#10) Digital válasza fateless (#8) üzenetére


Digital
addikt

Nem medveölő a P990,csak megfelelő férfi tenyerébe illik :P

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) Skipqer válasza rumos14 (#6) üzenetére


Skipqer
tag

1.0-án biztosan túl van már ez a szoftver... azt már a P990-be bele tették élesben is. Ez gyakorlatilag ugyan az, csak egy két apróságot még engedélyeztek, pl. bővített gyorsmenü, szóval ez csak egy kényszer ráncfelvarrás lett az SE-nél, valamivel el kellett gyorsan felejtetni a P990-es gondjait. Nem lennék meglepve, ha a megjelenés után nemsokkal kiderülne, hogy A korábbi UIQ3-as modellekre is fel lehet erőltetni ezt a szoftvert mint pl. a K750 - W800 esetében is...

(#12) eddie17 válasza Bog (#4) üzenetére


eddie17
addikt

Ja ezt nem tudtam. Akkor viszont ügyesek vagytok :R

(#13) marcee


marcee
addikt

Nagyon tetszik ez a telefon! A P9xx-ek tudására mindig is fájt a fogam, de a dizájn/méret/kezelés/flip nagyon nem jött be (persze, mondom ezt úgy, hogy a kezemben nem volt, de a képzelőerőm jó :D). Ez még éppen ezeken a területeken javult, nagyon tetszik az anyagfelhasználás is! Figyelemmel fogom követni a tapasztalatokat és a szoftverfejlődést!

\m/

(#14) gerii


gerii
addikt

valyon ennek, vagy az N73-nak jobb a kamerája?
lehet hogy ez határolja be hogy melyiket veszem meg majd

(#15) feketepeti válasza gerii (#14) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Ennél azért lényegesebb különbségek lesznek köztük.

Telefonban az N73-nál sokkal jobb kamera nem nagyon lesz egy darabig, szerintem ez is olyasmi lesz.

A megapixel növelés csak rontja a minőséget.

Lényegesebb különbség a wifi-edge-furcsabillentyűzet.

(#16) feketepeti válasza feketepeti (#15) üzenetére


feketepeti
aktív tag

És persze az S60-UIQ3 egyéb nyalánkságai. Érintőképernyő, stb.

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Az érzelmeim vegyesek ezzel a telcsivel kapcsolatban. Bár a video javulás + tényező.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Rolly


Rolly
veterán

nekem tetszik, s nem értek azzal egyet, hogy nem éri meg lecserélni a p990et (persze ez leginkább az ártól függ). Az hogy miért éri meg lecserélni, mert kb 2/3-ada a telefon. mint a p990

(#19) gerii válasza feketepeti (#15) üzenetére


gerii
addikt

persze, tom hogy összehasonlíthatatlan a 2 teló mivel egyik UIQ másik S60, de csak a kamerabeli különbségek érdekelnének jelenleg, mivel mindkettő 3,2MPx-es.
lényegében új telót akarok venni, ami kivált egy digitgépet is/nem akarok rá külön költeni/
és mellette nagy a tudása. most is UIQ-os telóm van, elötte 6630 volt, szóval ismerem mind2 oldalt :D
ha jó áron jön ki, 100K alatt akkor nagy lesz az érdeklődés iránta

(#20) invidia


invidia
tag

hát 100 K alatt.... elég irreálisan hangzik bár ha meghallgatjuk a nemzetközi véleményt is, mely hiányosságokról szimpla verziófrissitésről marketingfogásról (a P széria ujraszámozásának nyitókészülékeként emlegetik) beszél talán lehetséges egy alacsony ár. persze ha jól belegondolunk ujat nem hozott, semmi külcsinybravúr, de mivel nekem nincs p990i m amihez lehetne hasinlítani, méret/tudás arány miatt (ha tényleg kedező lesz az ára) biztosan potenciális vevőnek számolhat az SE :)

[Szerkesztve]

invidia

(#21) bobace


bobace
őstag

''pár hónap mulva kiderül'' oáoá, pedig én már kinéztem ezt magamnak... már a p990-röl is letettem ezért, mert ez szép is, na mindegy ha eddig kihuztam :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22) Peat;)


Peat;)
veterán

Nem tudom milyen áron lesz, de remélem m600 árát letolja az én kategóriámba :B (ha jól vettem ki a kijelző és a fényképező a különbség ami engem érint..) de ha nagyon jó áron lesz, lehet elcsábulok. Egyébként m600 most olyan 70 újonnan, szóval tuti 100 felett nyit az ár ha nem is sokáig. (azért csak ott van benne az 512 memkártya, kamera, új kijelző, wifi...)

[Szerkesztve]

(#23) Bibby


Bibby
addikt

Hmm, ha jobb videót tud akkor ez nem a k800 kameráját kapta? Vagy azt lehet szoftverrel javítani? Ha pedig ugyanaz akkor miért rosszabb a fotók minősége? :F


Mellesleg egy egyszerű, 200 forintos műanyag reteszt mi a jó életért nem lehet beletenni?

[Szerkesztve]

Ελευθερια η θανατος

(#24) czipaocsi válasza Bibby (#23) üzenetére


czipaocsi
aktív tag

a videófelbontás szoftver kérdése, ahogy sok esetben a kép minősége is. azért rosszabb mert ez még nem a végleges szoft, de ha az is akkor annak is az első verziója, fog ez még javulni

a retesz kérdés pedig jogos...

Róma... Gondolák...

(#25) AMD Power válasza Rolly (#18) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem is érdemes lecserélni. Már csak a külseje miatt is. A P990i elég csúnyácska lett. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) Rolly válasza AMD Power (#25) üzenetére


Rolly
veterán

azért a p990 se rossz flip nélkül :)

(#27) eldiablo válasza AMD Power (#25) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Izlések és pofonok...Nekem tetszik mindkettő. :)

(#28) invidia


invidia
tag

hát igen, biztos letornázza majd az árát az m600 nak (p990 nek már hová?:) ) amire nagyon szivesen lecsapnék, dehát a wifi az elég csábító, a kamera annyira nemis (bár abból sem árt néha ha van egy akármilyen minőségű is)

invidia

(#29) feketepeti válasza czipaocsi (#24) üzenetére


feketepeti
aktív tag

No meg cpu, vagy külön grafikai egység kérdése.

(#30) AMD Power válasza Rolly (#26) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem a P990-ben 1 dolog tetszik de nagyon. Az , hogy ez van rá írva.

Sony Ericsson ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem nagyon tetszik. A P990 elég nagy. Ez a telefon kisebb méretei miatt még céltelefon is lehet :U

(#32)



csendes tag

Én Bog-tól kérdezném tisztelettel:

1.Az előlap a képek alapján valóban lakkozott, szálcsiszolt alunak tűnik. Kézbefogva már nem teljesen...?
2.A hátlap ''selymes'' tapintású anyaga az a bizonyos ''gumiszerű'' tapintású műanyag bevonat volna...? Mert ha igen, az tényleg kellemes.
3.Lehetne kissé részletesebben fejtegetni azokat a ''bizonyos értesüléseket'', amik egy esetleges ''P1000i'' vagy inkább ''P2'' formájában fognak alakot ölteni...? :P

Köszönet

(#33) Bog válasza (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

1. Tudom, hogy nem egy kategória, mert a T650i rozsdamentes acél, de az sokkal fémszerűbb. Kézbevéve. A P1i burkolata ettől függetlenül lehet alu.
2. Hátlap nyert. Nagyon kellemes.
3. Nem. Mert akkor a továbbiakban nem lennének értesüléseim.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

P1000 nem lesz.Legalább is a számozása nem így lesz,mivel a Svédeknél a 4 a szerencsétlen szám,nem a 13.Ezt az információt hivatalosan is meg erősítették.

(#35) Rolly válasza eldiablo (#34) üzenetére


Rolly
veterán

és a régi A2618? az is négy számjegy :D

(#36) tl-x


tl-x
őstag

Tényleg jónak tünik a teló! 1 ami nem tetszik benne,hogy nincs a kamerának védőretesze! A Kijelzője fizikailag megint kissebb lett mint a P990i-nek ( gondolom m600 méretű fizikailag )?

(#37) eldiablo válasza Rolly (#35) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem is volt sikeres :D

(#38) Rolly válasza eldiablo (#37) üzenetére


Rolly
veterán

:D nekem az első telefonom ilyen volt, s nekem bejött :D

(#39) eldiablo válasza Rolly (#38) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nekem is volt A2628 és szerettem is, de annyira nem lehetett siker szériának mondani.Mindenesetre azt a négy számjegyes dolgot nem én találtam ki,hanem a magyar képviselet nyilatkozta anno a P1000 kapcsán, hogy egyenlőre nem lépik túl a három számjegyet a fent említett okból.

[Szerkesztve]

(#40) AMD Power válasza eldiablo (#34) üzenetére


AMD Power
titán

P1000 nem lesz.Legalább is a számozása nem így lesz,mivel a Svédeknél a 4 a szerencsétlen szám,nem a 13

Ezt inkább ne! Ezt már valaki eljátszotta egy másik a topicban! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41) válasza Bog (#33) üzenetére



csendes tag

Bocs annyit még pontosítanék, hogy a hátlap ezüstös kerete milyen anyagú?
(Gondolom a sötét felület volt a gumiszerű)


[Szerkesztve]

(#42) tl-x


tl-x
őstag

Kapható már?

(#43) tl-x


tl-x
őstag

Mikortól lesz kapható szolgáltatóknál?

(#44) tl-x


tl-x
őstag

Be kellene már indítani ezt a topikot! Én már várom a megjelenését fél év mulva lehet ilyen telóm lesz a P990i helyett!

(#45) Viktor0610 válasza tl-x (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szándék jó, de ne ilyen ''értelmes'' hozzászólásokkal tedd... :U

Samsung Galaxy A54

(#46) tl-x


tl-x
őstag

Ok. Majd igyekszem! :R

(#47) joey04


joey04
titán

Hardveres változtatás már tuti nem lesz rajta?Csak a led miatt kérdezem a kamera mellett.akkor minden olyan fénykép ilyen ''fátyolos'' lesz ami vakuval készült??
és tényleg nem ébreszt kikapcsolt állapotban?ezt nem tudom elhinni... :(
Van rá esély h ezeket javítani fogják?

Nekem amúgy nagyon tetszik, ez az első p-szériás gép ami bejön külsőre is, bár nálam nem játszik mert az érintőkijelzőt nem szeretem.ahhoz már-már tökéletes belső tulajdonságokkal kellenne rendelkeznie egy telónak h elfogadjam az érintőkijelzőt!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) Bog válasza joey04 (#47) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Offline módba kell kapcsolnod, akkor ébreszt, és alig merül.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) joey04 válasza Bog (#48) üzenetére


joey04
titán

igen ezt olvastam a tesztben de azért ez elég karcsú... :(
és a led akkor már 100% h ilyen elrendezésben lesz?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) sztikac válasza joey04 (#49) üzenetére


sztikac
őstag

Már miért lenne karcsú? Az XP-d se figyelmeztet semmilyen eseményre kikapcsolt állapotban...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.