Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Apollyon


Apollyon
Korrektor

15 K??
Szerintem még a mai napig megállná a helyét.
SE kijöhetne még egy ilyen formatervű telefonnal. Tudom, ottvan a P1i, de nekem az lassú lenne mivel W610-em van és azon nincs oprendszer. :U

Lehet még valahol kapni újonnan M600i-t?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1252) Ricardo válasza eldiablo (#1249) üzenetére


Ricardo
félisten

Sajnos az. !Ebben igazat adok, de 20-21 ezerért adogatják "újszerű", fóliás kijelzős... minden tartozékkal....

Kopottan stylus nélkül kb ennyi. Elég méltatlan ár, de ez van. Ez persze csak személyes vélemény.

(#1253) divot válasza Ricardo (#1252) üzenetére


divot
veterán

Mindenesetre ha valaki akar venni egy kopott, stílustalan, máskülönben hibátlan telefont, az zargasson nyugodtan privátban, mert lassan lejár a hűségesküm, és fényképezős telefonra váltok.

(#1254) Balinov


Balinov
félisten

hatha valaki meg nezi a topikot ;)

Aki szotart keres uiq3-ra az nezzen ra most erre a Handango ajanlatra. A
LexLook! 1.0-t 99 dollarcentert meg lehet venni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1255) tresh


tresh
addikt

hi all ha esetleg vkinek lenne ilyen teloja eladó akkor pü thx:)

(#1256) Akheron


Akheron
senior tag

Meg tudnátok mondani, hogy 20 ezer forintért mennyire jó vásár manapság egy jó állapotú, fóliás kijelzőjű M600i? :)

Látni itt a Prohardveren 25-ért is, de kicsit szkeptikus vagyok ezekkel az árakkal kapcsolatban, főleg miután már a K800i-k se nagyon kelnek el 18-nál többért. Valóban többet ér az M600i a K800i-nél?

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1257) eldiablo válasza Akheron (#1256) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A kamerát leszámítva jobb. ;) Én is 25K-ért vettem az enyémet és nagyon megérte. :K

(#1258) Akheron válasza eldiablo (#1257) üzenetére


Akheron
senior tag

Köszi. :) Megvettem; elvileg néhány napon belül ide is ér.

Tudtok esetleg valamit az alábbi szilikon tokról? Ránézésre egészen jónak tűnik.
http://www.boxwave.com/products/flexiskin/flexiskin-sony-ericsson-m600i_1336.htm

Illetve, lehet valahol kapni olyan olcsóbb fülhallgató-adaptert, ami a fastportot jack aljzattá alakítja? Tudom, hogy a drágább SE headsetek alsó része jó erre a célra, de szívesebben használnék rövidebb kábelű vagy kábel nélküli adaptert.

[ Szerkesztve ]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1259) Akheron


Akheron
senior tag

Ha valakit esetleg érdekel, lehet kapni kábel nélküli jack-adaptert:
3.5mm Headset Headphone Audio Adapter for Sony Ericsson

Épp most rendeltem meg; ingyenes a szállítás. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1260) Akheron


Akheron
senior tag

Megérkezett az M600i. :) Az eladó elmondása szerint védőfólia van a kijelzőn, de ő is csak az előző tulajtól hallotta ezt, szóval kicsit bizonytalan vagyok. Nézegettem a kijelzőt, és sehol sem látok rajta semmilyen fóliaszélt... Létezik az, hogy van rajta védőfólia, mégsem látszik egyik széle sem? Olvastam valahol, hogy a fólia korábban nagyobb volt a kijelzőnél, és be kellett tűrni a műanyag alá – ezért kérdezem.

Vagy van esetleg valamilyen más mód annak megállapítására, hogy van-e fólia a kijelzőn? :B

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1261) Akheron


Akheron
senior tag

No, most próbáltam először hívást lebonyolítani az M600i-vel, amit nemrég vásároltam használtan. Háromszor próbáltam, és mindháromszor lefagyott a telefon. :( Elkezdi a hívást, és kicsörög, de legkésőbb a hívás megszakításakor teljesen lefagy, úgy, hogy semmit sem lehet csinálni vele, az akkumulátor kivételén kívül. Egy hivatali számot hívtam, és valószínűleg már nem voltak ott, tehát voltaképpen nem is jött létre a hívás: csak kicsengést jelzett egy ideig.

Tudnátok valamilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban? Fogalmam sincs, mitől lehet ez, vagy mit lehet vele tenni. Miután megérkezett a telefon, csináltam egy master reset-et, és semmi olyat nem telepítettem, amiről úgy gondolnám, hogy kapcsolatban lehet a híváskezeléssel.

Lehet, hogy hibás a telefon? :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1262) Akheron válasza Akheron (#1261) üzenetére


Akheron
senior tag

Közben, miután még néhányszor lefagyott a telefon, kipróbáltam, hogy bezárom az egyetlen háttérben futó (nem gyári) alkalmazást, a Smartbacklight-ot. Rejtélyes módon úgy tűnik, hogy ez okozta a fagyást: mióta bezártam, többször is teszteltem az 1777-tel, és most tökéletesen működik a hívás.

Ki érti ezt... :F

Szerk.: Úgy tűnik, nem én vagyok az egyetlen, akinél jelentkezett ez a probléma:

„This prgram is fantastic! Thanks! But my Sony Ericsson M600i smart is freeze when i take a call. Please somebody tell me: why?” [link]

[ Szerkesztve ]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1263) eldiablo válasza Akheron (#1261) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Lehet, mindenesetre egy eröltetett frissítést javasolnék neked.
A SEsmart.hu-n a leírások között találsz megoldást. ;)

Egyébként ilyen hibát a két db. CDA számmal rendelkező szürkeimportos telefonoktól láttam. :U

[ Szerkesztve ]

(#1264) Akheron válasza eldiablo (#1263) üzenetére


Akheron
senior tag

Köszi, elolvastam a leírásokat. :) De nem világos, hogy mi a célja ennek a kényszerített frissítésnek. Ahogy nézem, újabb nem lesz ettől a szoftver; ugyanazt telepíti, ami már fent van. A meglévő újraírásának lehetőségét pedig a SEUS program is felkínálja, miután észlelte, hogy a legújabb szoftver van a készüléken.

Vagy ez a szolgáltatás csak a SEUS újabb verziójában van benne, és ezért volt szükség erre a trükkre korábban?

Egyébként a P1i-n újabb, jobb szoftver van már? Tudod, az UIQ3-as témában említettem, hogy vettem egyet; elvileg néhány nap múlva már azt fogom használni. Sajnálom mondjuk, hogy annak nincs ilyen szép, letisztult külseje... Ebből a szempontból sokkal jobban tetszik az M600i.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1265) Depression válasza Akheron (#1264) üzenetére


Depression
veterán

Nekem is sokkal szebb a tiszta fekete, mint ezzel a fémfestésű kerettel. Sőt ez az ezüst a p1i-n kopik is rendesen.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1266) eldiablo válasza Akheron (#1264) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha a C:/-n lévő filok bármelyike sérült, vagy hibás, akkor a SEUS rendberakja. Ebben az esetben nincs sok vesztenivalód. Sok embert sok esetben segített már, szóval nem a levegőbe beszélek.

Depression, Az alu. nem szokot kopni. Esetleg az utángyártott hulladék kopik.

(#1267) Akheron válasza Depression (#1265) üzenetére


Akheron
senior tag

Érdekességképp mutatom az alábbi oldalt; épp nemrég akadtam rá:

[link]

Nem is tudtam, hogy létezik belőle fekete változat. :) Lehet, hogy erre kellett volna vadásznom, de most már mindegy.

[ Szerkesztve ]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1268) eldiablo válasza Akheron (#1267) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Hivatalosan nincs fekete P1i (sajnos). :(

(#1269) Akheron válasza eldiablo (#1268) üzenetére


Akheron
senior tag

Ó, ez fura. Akkor hogyhogy lehet találni hirdetésekben ilyen feketét? Most az imént rákerestem a Google-ben, és néhány magyar példányt is találtam; például:

Sony Ericsson P1i BLACK, újszerű, kártyafüggetlen - Ár: 34 900 Ft

Vagy ezek szét lettek szerelve, és külön lett kicserélve a középső részük egy nem gyári feketére?

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#1270) eldiablo válasza Akheron (#1269) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Kár hogy képet nem csatoltak és a weblapjukon sincs semmi infó. :U
Valószínüleg utángyártott előlapról van szó.
Csak nézd úgy, hogy általánosságban a SE P szériás okostelefonjai hányféle színben kerültek forgalomba. ;)

(#1271) ko9


ko9
addikt

Sziasztok!
Szükségem lenne alkatrészre!
Nekem pontosan az a szalagkábel kellene, ami a SIMkártya-alaplap-Vissza gomb fele megy!
Ha valakinek van erre infója, tudna segíteni?
Köszönettel: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#1273) _Roy_


_Roy_
tag

Sziasztok!
Nekem is lett egy ilyen telóm, minden szép és jó, de a vissza gomb nem akar működni, ezt lehet szoftveresen állítani, vagy nem? Mi lehet a baj?

(#1274) Ricardo válasza _Roy_ (#1273) üzenetére


Ricardo
félisten

Állítani nem lehet hogy működjön vagy ne. Frissítsd a szoftvert, és ha nem javul meg akkor szervíz.

(#1275) WiZARD


WiZARD
addikt

az mitől lehet, hogy azt írja a telefon, hogy nincs elég memória? (sms olvasás, vagy írás, naptár stb)
újraindítás után is.
pár leesésnek lehet köze ehhez?

(ismerős kérte, hogy segítsek neki)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1276) KukkSteve válasza WiZARD (#1275) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Nekem is hasonló problémáim voltak vele, és szoft. friss. + kis modd a sesmart oldalról és készen is volt :)...

A számom az adatlapomon. ;)

(#1277) Tocska válasza KukkSteve (#1276) üzenetére


Tocska
tag

Nekem annyi hibám volt az ilyen telómmal hogy nem volt benne kamera :F
amúgy www.sesmart.hu oldalon minden mod-ot megtaláltok hozzá jó és könnyen alakítható a szoftvere!!!és olcsó kezdő mod függőknek tökéletes!!

(#1278) KukkSteve válasza Tocska (#1277) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Jaja nekem is csak annyi a gondom vele...:( Majd remélhetőleg jön helyette egy jobbacska...VIVAZ, SATIO, X1...:) De ez még nagyon a jövő zenéje :) sztem majd csak fél év múlva lesz rá keret, és akkorra már az áruk is elfogadható lesz.
Tényleg nagyon könnyen alakítható a szoftja, és szétlehet tuningolni :DDDD

A számom az adatlapomon. ;)

(#1279) babakviktor


babakviktor
csendes tag

Magyar nyelvet honnan tudok belevarázsolni ebbe a kütyübe , fehér, kártyaföggetlen, és volt rajta SEUS
???
Nos?

(#1280) Inarus válasza babakviktor (#1279) üzenetére


Inarus
addikt

A gyártó honlapján gondolom még nem nézted... :)

(#1281) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Van még valakinek ilyen remek készüléke?
Én tegnap mókoltam meg egy kicsit a szoftverét. Most P1i standby mód van rajta és a szoftverbe van bele integrálva sok hasznos hack:
Videó

[ Szerkesztve ]

(#1282) cgod


cgod
tag

Napot!

Ha még jár erre valaki, aki tud segíteni, megköszönném:

m600, GW1, legfrissebb szoft+turbosim, eredetileg trés. A Djuice-tól hiába kérem le az mms és 3g beállításokat, nem hajlandó elfogadni, azt írja ki, hogy a tanusítvány nem megfelelő neki. Viszont állítani semmit és semerre nem tudok. Lehet, hogy a turbosim miatt csinálja? Ha csak 3g-t engedek neki, akkor az SMS sem nagyon megy rajt.

Ha valakinek van megoldása, ne tartsa magában.

Köszönöm

Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

(#1283) dízelracer


dízelracer
senior tag

M600i tulajok! Honnan tudnék akkumulátor fedlapot felhajtani? Körbekérdeztem pár nagyobb gsm boltot de semmi. :(

(#1284) dízelracer válasza dízelracer (#1283) üzenetére


dízelracer
senior tag

Na szóval, nem akkumulátor hanem antenna borítás kéne. :B Hol lehet ilyesmit felhajtani?

[link]

+ keresek egy normális zenelejátszó programot amiben lehet lejátszási listákat szerkesztgetni, tud véletlenszerű és ismételt lejátszást. Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#1285) dízelracer


dízelracer
senior tag

Érdekes jelenségre lettem figyelmes a napokban. A telefon néha néha bekapcsoláskor kiírja, hogy cseréljem ki az akkumulátort. Én 3napot simán elvagyok vele úgy, hogy nyomkodom zenét hallgatok beszélek stb... szóval az akksi (szerintem) rendben van ezért nem is tulajdonítottam neki jelentőséget. Egészen máig. Délelőtt töltőre dugtam, rajta volt vagy 4óra hosszat de amikor lehúztam bedobott egy akku feszültség alacsony feliratot majd kikapcsolt. WTF? Szerintetek mi lehet a probléma vele? Nincs semmi hekkelés rajta, a mobilt újraindítottam de semmi nem változott. Ha nem lenne egy ezer éves tartalék telefonom most elérhetetlenné váltam volna emiatt. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.