Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) MAQ12 válasza Oly (#996) üzenetére


MAQ12
tag

Szerinten a ''gyári'' ébresztő.
Azt állítottam anno reggel 6-ra.
Csak miútán onállósította magát és követelte a többszöri lenyomást tettem fel a handy clock-t.
De ha symbis progi is ébresztene MI A FRANCÉRT KELL 6X LENYOMNI ????

Tiszta idegesítő :O

MAQ12

(#1002) marvin_BP


marvin_BP
tag

Sziasztok!

Ha valaki használ a T-sek közül R9F011-es szoftvert, az lécci nézze már meg, hogy milyen beállításokkal megy az sms, mert én nem bírom rávenni sehogy, h 70 karakternél többet küldjön egyben.

köszi

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#1003) szaki04 válasza marvin_BP (#1002) üzenetére


szaki04
senior tag

Szia!


Nekem az általad említett software verzió muzsikál a készüléken. Sajnos nincs rá jobb megoldás, csak ha balra dőlő ékezetekkel írod az SM-eket, vagy nem használsz ékezetet...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1004) marvin_BP válasza szaki04 (#1003) üzenetére


marvin_BP
tag

értem, köszi. mondjuk ez azért érdekes, mert régebben volt róla szó, h van ilyen probléma, de meg mertem volna esküdni rá, h azt olvastam, már megoldották.

Üdv

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#1005) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

sziasztok lenne egy kérdésem, hogy miért rezeg a telefon amikor bekapcsolom? vagy ez gyárilag van így beállítva?

(#1006) szaki04 válasza RandomGosu (#1005) üzenetére


szaki04
senior tag

Nekem már a P-800-as is rezgett amikor bekapcsoltam... ez ilyen gyárilag...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1007) Balinov válasza szaki04 (#1006) üzenetére


Balinov
félisten

sőt,még a t630-am is megrezzent bekapcsoláskor,d750,w800 dettü

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1008) polip válasza Balinov (#1007) üzenetére


polip
addikt

de hogy űbereljem :) a T610em is rezgett :D

de hogy ellent is mondjak:

a 688-asom valamint a 1018-asom ezelőtt 15 éve NEM REZGETT :D :D

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1009) Balinov válasza polip (#1008) üzenetére


Balinov
félisten

T310-embe nem vok biztos,azé nemirtam.. :D t65-öm viszont tutiranem

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1010) Oly


Oly
senior tag

De most miért baj az, ha zizeg? :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1011) Balinov válasza Oly (#1010) üzenetére


Balinov
félisten

sztem inkább fura volt a srácnak,semmint baj.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1012) szaki04


szaki04
senior tag

Ha valakinek meg van az iPhone téma, próbálja már ki, hogy a gyorstárcsázó gombokra rögzített neveket kiírja-e a készüléke... Mert azt vettem észre, ha ez a téma van beállítva, akkor nem ír ki nevet...:( Pedig nagyon jó lenne ezt használni, mert tetszik.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1013) polip válasza szaki04 (#1012) üzenetére


polip
addikt

neked megvan?? :)

megoszthatnád :)

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1014) szaki04 válasza polip (#1013) üzenetére


szaki04
senior tag

Ma jó napom van: [link] Használd egészséggel.

Óhajod parancs...:)

[Szerkesztve]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1015) MAQ12 válasza MAQ12 (#1001) üzenetére


MAQ12
tag

A problémát megoldottam !!! :C :DD

Biztomsági mentés, SW frissítés, Mentés visszatöltése kivéve a beállítások.
Most OK, csak sok idő eément a beállítások kézi visszaállításával.

De nem kell reggel 5-kor 6x lenyomni az ébresztőt :DD

MAQ12

(#1016) MAQ12 válasza szaki04 (#1014) üzenetére


MAQ12
tag

Esetleg valami link arról, hogyan néz ki ??

Ha nem nagy gond :R

MAQ12

(#1017) polip válasza szaki04 (#1014) üzenetére


polip
addikt

:R

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1018) polip


polip
addikt

:F hopp!

úgy kell ikont cserélni, hogy az adfott téma ikonjait felteszem egy mappába és szépen egyesével lecserélem az összes ikont úgy, hogy betallózom az új ikont? mert ez elég körülményes játék :S

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1019) Balinov válasza szaki04 (#1014) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon köszi! durva jó,csak egy bibim van vele,p990-en használom. SE Theme editorral bele lehet úgy piszkantani a téma fájlba ,hogy csukott flippnél átméretezve,de megjelenjen a rendes háttérkép? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1020) szaki04 válasza polip (#1018) üzenetére


szaki04
senior tag

Igen, a kérdést megválaszoltad magadnak.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1021) szaki04 válasza Balinov (#1019) üzenetére


szaki04
senior tag

A P-990i-s változat, méretben is a harmada annak ami nekem megvan... kb. 400 kbyte.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1022) polip válasza szaki04 (#1020) üzenetére


polip
addikt

jaja sikerült közben


az akksi jelet meg a kis ikonokat listanézetben nem lehet változtatin?

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1023) szaki04 válasza polip (#1022) üzenetére


szaki04
senior tag

De lehet, a memoriakártyán van, ill. létre kell hozni egy Resource nevű mappát. Amit abba beleraksz, pl.: tegyél bele betűkészletet, és akkor olyan betűket használ a készülék...

Le lehet cserélni az akksi, térerő ikont is. Keress rá a Guglival az .mbm kiterjesztésre...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1024) polip válasza szaki04 (#1023) üzenetére


polip
addikt

igazán köszi! :R

viszont nincs véletlen direkt linked? :) rákerestem, de a motherboard monitortól elkezdve a MBM 1811, Ariston alulfagyasztós hűtőszekrényen át a ARDEX X 30 MBM. Flexibilis közép- és vastagágyazatú. ragasztó habarcsig mindent leltem csak amit kerestem, azt nem :DD

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1025) Balinov válasza polip (#1024) üzenetére


Balinov
félisten

üdv polip,remélem erre gondoltál és hasznát veszed a ''P900 Theme Making Tutorial
Introduction'' cimü cikknek,amit tegnap találtam. Igaz,nem M600,de a lényeg az 99%-ban ugyanaz.
[link]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1026) polip válasza Balinov (#1025) üzenetére


polip
addikt

nagyon köszi, remek! :) :R :R

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#1027) Balinov válasza polip (#1026) üzenetére


Balinov
félisten

örülök,hogy bejön! majd szívesen tesztelem a témádat p990i-n,ha gondolod :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1028) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Hi! Megjelent vmi divx cucc mobilra és elvileg symbian op rendszerre is. Le lehet vhol tölteni? :F

(#1029) Balinov válasza liquidmoon (#1028) üzenetére


Balinov
félisten

sszem a mobile.dvix.com-on

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1030) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Hi! vodás a telcsim és aktiválva van a net és a vodamail is. A vodamailről le tudom kérni az e-mailemimet, de szeretném ugyanezt megcsinálni egy gmail-es fiókkal is. De sehogysem sikerül. Plíííz help me. Azt írja ki, hogy hiba a fiókszerver beállításainál...

(#1031) MAQ12 válasza liquidmoon (#1030) üzenetére


MAQ12
tag

liquidmoon !

Akkor esetleg tudnál nekem segíteni, mert nekem még a wap-t sem sikerült rendessen beállítani.
Csak a SE oldalára hejlendó felmenni. Minden máera azt írja, egy kis gondolkodás után, hogy server hiba.
A beállításokat a SE oldaláról töltőttem le a telóba.

Valami ötlet, vagy leírás, mit, hogy kellene csinálni????

MAQ12

(#1032) liquidmoon válasza MAQ12 (#1031) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

A wap, internet, mms beállításokat én is a SE oldaláról küldtem rá a telcsimre. De, ha bejön az SE oldala a telefonodon, akkor már nem a beállításokkal lehet gond sztem.

(#1033) MAQ12 válasza liquidmoon (#1032) üzenetére


MAQ12
tag

Valóban, csak azokat az oldalakat hozza fel az SE-ről is amiket már egyszer megnéztem.
Akkor valami beállítás lehet rossz.

MAQ12

(#1034) MAQ12 válasza MAQ12 (#1033) üzenetére


MAQ12
tag

Valamit nagyon elbaltázhattam.....
Abszolut sehogy sem akar működni.
Le tudná valaki írni, lépésről lépésre, hogyan kell beállítani a telót? :R
Kezdem magam szőke nőnek érezni! :Y :Y

Nem müxik az SE oldalról kapott beállítás sem.

Teljesen kész vagyok tőle.

MAQ12

(#1035) Vela


Vela
csendes tag

Sziasztok !

Ma én is csatlakozok a klubhoz, ugyanis mától nekem is itt lapul a zsebemben egy SE M600. Rögtön kérdeznék is : használtam vettem, ezért szeretném megtudni, hogy hány percet beszéltek vele. De úgy látom master resettel töröltek mindent a készülékből. Van valamilyen más mód, hogy megtudjam mennyit használták ? Valamilyen szerviz menüből megtudható ez ? Vagy master reset során véglegesen törlődik ez az adat is ?
Kívülről kifogástalan állapotban van egyébként, de mégis furdal a kíváncsiság. Egyébként elég régi firmware van rajta : R3A004 , ennek megfelelően elég lassúcskának tűnik. Habár hozzá kell tenni, hogy ez az első okostelefonom , lehet, hogy csak ezért érzem ilyennek.
Azért este felrakom a legújabb firmware-t..

Köszi a segítségeteket.

Vela

(#1036) szaki04 válasza Vela (#1035) üzenetére


szaki04
senior tag

A szervizmenüben talán látod az össz beszélgetési időt, de nem vagyok benne biztos.

Software frissítés előtt csinálj egy mentést, mert mindent felülír az új software.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1037) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

NEm tudjátok, hogy a HPM-82 füles használható hozzá?

(#1038) Oly válasza Bobby G. (#1037) üzenetére


Oly
senior tag

A hivatalos oldalon nem írják. Viszont a W950 és a P1 is ott van... Ebből gyanítom, hogy kezelnie kell.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1039) Vela


Vela
csendes tag

Pénteken frissítettem a kicsikét. Most már elég tűrhető sebességű lett, és úgy látom a memória használaton is optimalizáltak, mert jóval több a szabad memória.
Egy kérés : akinek van megmaradt kijelző fóliája, szívesen megvenném, mert nem látom értelmét hogy vegyek egy 3-as csomagot, amiből 2 megmarad.
Ti tokban tartjátok, vagy csak simán. Tudtok olyan jó minőségű bőrtokról, amiből nem kell kivenni a használathoz ? Néztem a Speedshop-ban, de képek alapján elég gyengének tűnnek.

(#1040) patakidr


patakidr
aktív tag

Sziasztok!
Holnap venném át a készüléket a GSMdepo-nál, azonban égen földön nem találok hozzá fóliát. Anélkül pedig nem akarom használni.

Végighívogattam Poncius-tól Speedshop-ig mindenkit, senkinél sincsen:( Nincs valakinek egy tartalék? HELP! :W

Előre is köszi, Szabolcs

Emil: pataki@patakiestarsa.hu V. 30/977-4493

(#1041) marvin_BP válasza patakidr (#1040) üzenetére


marvin_BP
tag

én a múlt héten vettem a speedshopban, előtte meg vagy 3 hónapig használtam a gyárival...

üdv

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#1042) szaki04


szaki04
senior tag

Megvettem hozzá a GPS-t. A hétvégén élesben tesztelem, a kipróbáláskor remekül működött. A Tom-Tom kevés helyet ismer az országban utcaszinten, főleg a megyeszékhelyeket ill. nagyobb városokat...:(

@patakidr: Miért nem veszel hozzá valami PDA-ra valót, aztán beleszabod a kijelző méretének megfelelően, én is így tettem...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1043) patakidr válasza marvin_BP (#1041) üzenetére


patakidr
aktív tag

3 hónapig használtad a gyárit? Miért, ezen nem olyan kis vacak van, mint az átlagos mobilokon szokott lenni?

(#1044) marvin_BP válasza szaki04 (#1042) üzenetére


marvin_BP
tag

TomTomból a 6.80ast használd, ugyanaz a térkép, mint az iGoban, uh elég sok mindent ismer

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#1045) marvin_BP válasza patakidr (#1043) üzenetére


marvin_BP
tag

Teljes képernyőt fedi. van 1 kis füle, aminél fogva le lehet szedni, azt levágtam, h ne zavarjon, és ment minden, mint a karikacsapás

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#1046) marvin_BP válasza Vela (#1039) üzenetére


marvin_BP
tag

[link]

ez elég jó toknak tűnik, csak az ára...

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#1047) patakidr válasza marvin_BP (#1045) üzenetére


patakidr
aktív tag

Értem, köszi.

Amúgy oda kell figyelni valamire a vásárláskor? Gondolok itt arra pl. hogy van e pixelhiba a kijelzőn, stb. Hajlamos egyébként erre egy ilyen kis tft?

(#1048) szaki04 válasza marvin_BP (#1044) üzenetére


szaki04
senior tag

Köszönöm a tippet, leszedem akkor azt a verziót.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1049) szaki04 válasza patakidr (#1047) üzenetére


szaki04
senior tag

Pixelhiba közel 1 év használat esetén sem jött elő... Pedig böködöm rendesen....:) Jó kis cucc ez!

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#1050) liquidmoon


liquidmoon
aktív tag

Meddig írja ki sw frissítésnél ki, hogy 100%? Nem megy tovább, nem ír ki semmit, hogy vége, ok, sikerült, elb@sztad, így jártál vagy vmi hasonlót. Már kezdek izgulni... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.