Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

[kép] [kép] [kép] [kép]
Körülbelül ennyi,amit a termékhez hozzá tudok fűzni...
Két dolog érdekelne (akinek van tapasztalata, kérem, ne habozzon azokat velünk megosztani):
- az ókli (Oakley :D ) féle változat mennyire kelendő,
- szintén az óklihoz kapcsolódóan, vajon az is ilyen ormótlan rondaság?

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#2) ragazzo


ragazzo
őstag

Ha lesz dioptriás változatban veszek egyet...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#3) Viktor0610 válasza ragazzo (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt remélem, viccnek szántad, kolléga... :F Sz.tem csak optikus kérdése, h. tud-e belevaló dioptriás lencsét készíteni.
Ennek kb. annyi értelme van, mint a szemüvegszárba épített hallókészüléknek. Az is csúnya, de legalább nem szép...

Samsung Galaxy A54

(#4) Lars


Lars
őstag

Üdv.

Nem vagyok biztos benne, mert nem vagyok szakember, de mindha azt hallottam volna, hogy ha műanyag lecse van egy napszemüvegben, akkor az önmagában kiszűri a káros sugarakat.
Nem tudom már hol olvastam, de biztos nem valami pletykalapban :DDD
Ha ez tényleg így van, akkor ez a pozitív tulajdonság is megszűnik, és akkor tényleg nem érdemes megvenni :D

(#5) Den válasza Lars (#4) üzenetére


Den
veterán

az üveg lencse szűri a káros uv sugarakat a műanyag nem, ezért kell rá bevonat

www.simson4t.hu

(#6) Digital


Digital
addikt

Ez a kukker egy nagy L :DDD L! Ráadásul elég gagyin is néz ki :D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Mi ez valami 20 ad randgú James Bond kütyü? :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) VD válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


VD
őstag

-Méretre az ''óklí'' (RAZRWIRE oh még kimondani is szép... :B ) sem kissebb, viszont ott maga szemüveg egy alap napszecsó és a szárára van aggatva egy sima BT headset, de legalább szebb... és három szín áll rendelkezésre.Nomeg márkásabb is. Emiatt 300 dollár az ára :Y

-Viseletre messze jobb(saját tapasztalat) mint a cikkben leírt kína gagyi. Egy normal Oakley és a száron csusztatható a headset így akire jó a szemüveg( méretre,más kérdés, hogy jól is áll-e ) az be tudja állítani a füléhez a headsetet.

-Elsöre megtalált egy V3-at( ez talán nem meglepö ;] ) és egy GX25 és S700 sem okozott gondot neki.

-A füles hangereje közepesen jó, viszont a mikrofon itt is minden zajt összeszed :(

Összességében egy fillért nem adnék érte! :P

(#9) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

valszeg azért nem ért el a fületekig, mert kínaiak gyártották a saját fejméretükre...:))
de amúgy tényleg elsőre batman jutott nekem is eszembe..a fülhalgató láttán meg a romániai orosz piac ahol énis vettem hasonlót(kinézetre u.a.:)) ) anno 100HUF ba került (már akkor is többe volt 1 kiló kenyér...)

Nos Omnes Una Manet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.