Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) frankie! válasza Viktor0610 (#250) üzenetére


frankie!
őstag

De van, pl. fényképező, de nem ment bele. mert más a profilja, ennek van egy kis pereme, míg a fényképezőének nincs. Kérdezgettem is sokat, hogy létezik e- ilyen átalakító, mivel a lábkiosztás ugyanaz lehet, de nem kaptam választ sehol, boltokban is kérdezősködtem mindhiába. Szerelhető dugó vagy rossz kábeleket is kerestem, talán még meg is tudtam volna csinálni, de ilyet se találtam... :( :( :(

(#252) Viktor0610 válasza frankie! (#251) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Nem értem...
A telefon mini USB-kábellel kellene menjen?! Holnap megnézem magam, milyen csatlakozóval...

Samsung Galaxy A54

(#253) frankie! válasza Viktor0610 (#252) üzenetére


frankie!
őstag

Na megnézted? Ez sztem is rablás, utálok ilyenért pénzt kidobni, főleg ha még rossz is...

(#254) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok!A napokan szeretnék telefont vásárólni,és ehez segítségéppen szeretnék 1-2 infórmációt kérni.A Nokia 3110 Classic valamint a Samsung E250 közt gondolkozom.Az előfizetésemmel mind2-t ugyanannyiért kapom meg.
Jobban hajlok a nokiára,de csak néhány ok miatt: infra,2 Gb-ig bővíthető memória(csak a leírás alapján;amúgy tényleg símán elkezeli???),ha jól tudom txt-fájlokat is megjelenít,profil váltás,háttérben futó lejátszó.
A Samung csak a külsőleg cserélhető memória miatt vonz egy kicsit,de ez számomra jobban átgondolva nem is igazán lényeges.Mondjuk "dizájnra" is szebb;de ez megint csak a külsö.
többször átolvastam mind2 mobil tesztjét,de nem nagyon jutok döntésre.A hozzászólások sem sokat segítettek.tudom azt is,h nekem kell eldöntenem,nem pedig másnak.
Igazából arra lennék kíváncsi,h akkumlátor szempontjából a gyakorlazban melyik mondható erősebbnek,valamint arra,h tényleg olyan piszok lassú-e a 3110c???A 3110c kijelzője tényleg olyan könnyen "betörhet",mint borsó76-nál?
Előre köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#255) AMD Power válasza zsoltip (#254) üzenetére


AMD Power
titán

3110 az aksija jobb lesz mint a E250-nek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#256) kircso13 válasza zsoltip (#254) üzenetére


kircso13
senior tag

Rengeteg telefonom volt!

2 telefonnal vagyok megelégedve 6310 és a 3110c . Ez a két telóm van most is. Igaz a 6310 viharvert , de működik, a 3110c (le a kalappal elötte)

..,

(#257) zsoltip


zsoltip
őstag

Köszönöm a válaszokat.
Sztem a Nokia 3110c mellett döntök.

(#258) zivi


zivi
csendes tag

Üdv!

Valakinek tetszik ez a telefon valakinek nem,nem lehet minden telefon tökéletes, valakinek ez teszik benne valakinek ez nem, még jóhogy nem egyformák nemtudnánk itt miről beszélni. Az igaz hogy a kijelzője mint már sokan mások is irták nem egy "modernkori", de számomra elmegy legalább tft, és igen is kielégítő élményt nyújt. (nem ugy mint a nokia2626-osnak, meg a nokia 5200-ának)
Előtte Sam.e250-em volt hát könnyedén váltam meg tőle,ez sokkal jobb nála az én szemszögemből. A samnál "Javás dolog" kész röhej, az akku is gyenge, mp3 nem futott a háttérben ezt még elviselem arra ott van az mp3lejátszó,ez végül is telefon, és számomra ez a fő. Ezért választottam a 3110-est, a mobil portálon lévő teszt leírásban, ez a mondat tetszett a legjobban : "aki egy okos, de nem feltűnő telefont szeretne, annak ajánljuk a Nokia 3110 Classicot." Én ezt az egyszerűséget szeretem a nokiákban, pedig nem vagyok még se öreg se szemüveges.(egyenlőre : :DDD )

(#259) fateless válasza zsoltip (#254) üzenetére


fateless
veterán

Csak nem pannonos vagy és céges karácsonyi akcióban vásárolsz?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#260) zsoltip válasza fateless (#259) üzenetére


zsoltip
őstag

De igen azzal vásárolom.

(#261) frankie! válasza frankie! (#253) üzenetére


frankie!
őstag

Mitől van az, hogy egy USB kábel "nem jó" egy telefonhoz? :F

[ Szerkesztve ]

(#262) fateless válasza frankie! (#261) üzenetére


fateless
veterán

Vagy nem miniUSB, vagy régebben kétféle kábel is volt, végül a laposabb trapéz terjedt el. (PL régebbi Olympusok még a ásik típussal működnek.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#263) frankie! válasza fateless (#262) üzenetére


frankie!
őstag

Ez a peremes trapéz (jó is bele, a dobozára is az volt ráírva hogy 3110)...
Sajnos apám kidobta a dobozát, ezért nem veszik vissza. Nem hiszem el, hogy rossz, ő nem tudta mi, a baja.
Nem lehet, hogy FW frissítést igényelne? Egyáltalán jött már ki a 3110-hez?
Az lehet, hogy csak memóriakártyával műxik? :F :F :F

(#264) fateless válasza frankie! (#263) üzenetére


fateless
veterán

Lehet, hogy alap kérdés, de felraktad a gépre a nokia pc suite-ot? ha igen, akkor kellene látnia. nehéz elhinni, hogy a kábellel lenne a gond, de az is előfordulhat

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#265) frankie! válasza fateless (#264) üzenetére


frankie!
őstag

Természetesen feltettem a PcSuite-ot, azzal is ugyanazt a hibaüzenetet adta.
nehéz elhinni, hogy a kábellel lenne a gond, de az is előfordulhat-de ennek mi lehet az oka? Szívesen kipróbálnám, egy másik telcsit visz-e.

(#266) fateless válasza frankie! (#265) üzenetére


fateless
veterán

ha esetleg van egy másik kábeled (persze ha lenne, nem vettél volna) vagy valakinek a környezetedben, akkor kérd kölcsön tőle egy próba erejéig.
Lehet, hogy törött a vezeték.

Vagy valami triviális oka van, csak nem jut eszünkbe :W

Esetleg próbáld meg az azonnali mobilos kérdések fórumán, lehet, hogy valaki egyből rávágja a választ.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#267) frankie! válasza fateless (#266) üzenetére


frankie!
őstag

Rendben, ha lesznek fejlemények, írok.

(#268) gyedavid


gyedavid
csendes tag

sziasztok!
nekem kívülálló szemmel tetszik ez a mobil már sokmindent tudok róla, de még van egypár dolog amit megkérdeznék/kérnék tőletek!
-hány cm a kijelző átmérője?
-mennyire strapabíró?
-szépen lejátssza a zenéket a beépített hangszóró, adja azért a mély hangot is egy kicsit?

szeretnék kérni vkitől egy képet max. zoom-mal hogy megállapítsam, mennyire roncsolódik a kép! az e-mail címem: gyedavid@citromail.hu
köszönöm előre a segítségeteket! :R

(#269) frankie! válasza gyedavid (#268) üzenetére


frankie!
őstag

NEm mondod, hogy ZENÉT vársz a saját beépített kis membránjától?

(#270) Kercsi17


Kercsi17
tag

Hello! Most nézegettem magamnak ezt a telefont és ahogy érdeklődtem felőle hallotam olyan dolgokat, hogy az 1G-s kártyával fagy a telefon! Érdekelne, hogy ha erről tudnátok valamit mondani. Igaz ez vagy nem ?

(#271) Viktor0610 válasza Kercsi17 (#270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ez memóriakártya függő, mert több esetben vittek ekkora kártyát a készülékhez, minden probléma nélkül megy vele (legalábbis nem jöttek panaszkodni). :D

Samsung Galaxy A54

(#272) gyedavid válasza frankie! (#269) üzenetére


gyedavid
csendes tag

de bizony zenét várok! hányan vannak akik mutogatják egymásnak a zenéiket a mobiljaikon!
persze ugyanúgy fülhallgatóval fogom használni mint az mp3-mat ( ha meglesz)

(#273) McJames válasza Kercsi17 (#270) üzenetére


McJames
senior tag

Most cseréltem 6070-ről 3110c-re. Az 512-es Kingstont nem szerette, most 1 GB-os Sandisk van benne, és köszöni szépen nagyon jól érzi magát, fagyni csak akkor fagyott, mikor kint maradt egy éjszakára a kocsiban... :)

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#274) zsoltip válasza gyedavid (#268) üzenetére


zsoltip
őstag

Szervusz gyedavid!
a kijelzőre a tesztben azt írták,h kb: 1,8 hüvelyk.
arra,h mennyire strapabíró,és ,h hogyan muzsikál én is kíváncsi lennék.
az a max zoom-os kép is érdekelne,ha v.ki tudna egyet feltenni.

másik kérdésem lenne még,h akkor a kingsont nem szereti?
milyen márkájú karit érdemes venni bele?

[ Szerkesztve ]

(#275) TToto


TToto
csendes tag

Sziasztok!
A napokban, vagyis a jövő hét folyamán vásárolnék telefont és két készülök jött szóba. Az egyik ez a Nokia, a másik pedig a Motorola V3. Valami jó tanács, hogy melyik?

(#276) gyedavid válasza TToto (#275) üzenetére


gyedavid
csendes tag

TToto: Mivel a nővéremnek ilyen van, és erről a Nokiáról már sokat tudok, véleményem szerint a Nokia sokkal jobb mint a V3, tehát ezt ajánlom! :)

(#277) gyedavid válasza TToto (#275) üzenetére


gyedavid
csendes tag

de ha már itt tartunk, én ajánlom neked a sonyericson K550i-t mert olcsóbb és sokmindenben jobb, mint a Nokia 3110

(#278) fateless válasza TToto (#275) üzenetére


fateless
veterán

A Motorola sokkal elegánsabb és minőségibb hatással rendelkezik.
A Nokia ellenben többet tud.
(De ha már a Nokiát veszed és esetleg függetlenül is, nézd meg a 3500-t is, hátha jobban tetszik. Egyes helyeken függetlenül már olcsóbb két év garival a 3500, mint a 3110. Pl: 3110 3500)

Nekem egyik nokia sem tetszik ezek közül

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#279) ---VuK---


---VuK---
csendes tag

[...]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#280) Viktor0610 válasza ---VuK--- (#279) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a szolgáltatód... :U

Samsung Galaxy A54

(#281) kircso13 válasza fateless (#278) üzenetére


kircso13
senior tag

"A Motorola sokkal elegánsabb és minőségibb hatással rendelkezik"

Na ezzel ki is merült :DDD !

Volt motorolám, sunyierkszonom, siemens, nokia telefonom, de a nokiánál maradtam, mint megbízhatóság, mint értékállóság, mint minőség! Persze nem azért mert ott dolgozom!

..,

(#282) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

sAjna a kinezett 6230i-t elvittek elolem:- ((( de ajnlottak hejete egy ijet, erdeklodnek, hogy a elvarasaim fenyebn mia hejzet ezzel a joszaggal:
-hosszu uzemido!!! /napi egy orat leglabb inzultalnak rajta/
-blutyuk
-strapabiras /5 ev me45utan vagyok kenytel valtani es folotteb sajnalom:- (/
koszi

udv

neduddki

p.s. fenykezepzogep, szines kijelzo, etc tobbi marhsag egyszeruen nem erdekel, es inkabb hatranyket fogom fel:- (
/tudom szerezzek egy 6310i-t eslegyek boldog/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#283) -NOKIA- válasza neduddki (#282) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

üdv,szerintem jobban jársz vele mint a 6230i-vel,igaz az szebb telefon,ez egyszerűbb kinézetű de nagyobbak a gombjai.
Amiben jobb mint a 6230i: egyszerű usb adatkábellel megy az adatátvitel,nem kell nokia kábellel marháskodni,és micro sd kártyás.
Akksi ugyanolyan mint a 6230i-ben,nekem 1 hetet megy a 3110c,sima használat mellett,nagyobb igénybevételnél (zenélés,fényképezés,hosszú beszélgetések) 3-4napot megy.
Bluetoooth van,és szerintem strapabíró is!

[ Szerkesztve ]

(#284) -NOKIA- válasza kircso13 (#281) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

EGYETÉRTEK! ;]

(#285) -NOKIA- válasza Kercsi17 (#270) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

1gigabájtos nokia memkarival használom: hibátlanul kezeli,egyszer sem fagyott! :R
Tervezem egy 2gigás beszerzését. :U

(#286) AMD Power válasza gyedavid (#277) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#287) frankie! válasza -NOKIA- (#283) üzenetére


frankie!
őstag

Szia!

Mi is ez a Nokia-kábel baromság? Te se tudnád megmondani nekem, miért nem ismeri fel a telefont a hozzá vett (nem eredeti Nokia) kábellel? :F

(#288) -NOKIA- válasza frankie! (#287) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

üdv,hallod én már annyit szívtam eredeti,nem eredeti kábellal,nem jött be...és sem tudom miért,lehet az én hibám,de túl bonyolult,sok a probléma velük.Ebben van mini usb csatlakozás,egyszerűen rányomod a gépre az felismeri egy meghajtóként a telót,és nem kell szenvedni.Ezentúl csak ilyen nokiákat veszek!(3110c,6300,3500stb)

(#289) -NOKIA- válasza frankie! (#287) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Vagy te most konkrétan erre a telóra gondoltál?Nem a "sima" nokia kábeles telókra(6230i,6233)? Ha ezt nem ismeri fel,azt nem értem.Én egy gagyi mp3 lejátszó usb kábeljével töltöm rá a 3110classicomra az adatot...

[ Szerkesztve ]

(#290) frankie! válasza -NOKIA- (#289) üzenetére


frankie!
őstag

Igen erre... ezért nem értem én se. Korábbi hsz-kban már ecseteltem.

(#291) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hali mindenkinek! Lenne egy olyan kérdésem, hogy ebben a telefonban is s40 v3 van-e?
És ugye ebbe elvileg VÉGTELEN SZÁMÚ SMS fér???

(#292) Viktor0610 válasza zolikaDB (#291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A T-Mobile oldala szerint az SMS-tár dinamikus, tehát a szabad memória szab határt.

Samsung Galaxy A54

(#293) zolikaDB válasza Viktor0610 (#292) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi! Tulajok válaszára is kíváncsi lennék!
:DD

(#294) zolikaDB


zolikaDB
veterán

UP!

(#295) -NOKIA- válasza zolikaDB (#291) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én is úgytudom hogy amennyi hely van a telón annyi fér bele!
Most nézem hogy milyen olcsó lett a teló,vegyétek,jó az ár/érték arány! [link]

(#296) zolikaDB válasza -NOKIA- (#295) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ezért nem értem:

T-mobile:

Memória - dinamikus Vissza

A következő tartalmak osztoznak a rendelkezésre álló 8 MB-nyi belső memórián :

Telefonkönyv bejegyzések (max. 1000) , szöveges üzenetek (150 db) , chat üzenetek, naptár bejegyzések, tennivalók , témák, WAP könyvjelzők , WAP biztonsági cache és tanúsítványok, böngésző cache, névjegyzék képei, galéria média tartalmak.

A készülék memória kibővíthető a multimédia tartalmainak tárolására Micro-SD memóriakártyával.

Másik bejegyzés szerint:

Tárolható SMS-ek száma dinamikus, memória korlát

Ez nekem ui fontos lenne!

(#297) -NOKIA- válasza zolikaDB (#296) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nekem volt 3110classicom, de nem érte el az üzeneteim száma a 150-et,mert most eladtam és lecseréltem 3500-ra. Úgyhogy tanácstalan vagyok, lehet hogy 150-nél tényleg betelik, hiába van benne akár 1Gb-os memóriakátya... :F

(#298) MaTT válasza zolikaDB (#296) üzenetére


MaTT
aktív tag

200+ sms van a telómba, szóval no para ;)
kingstonnal sincs semmi baja.
mp3 lejátszó kábelével tökéletesen működik.
számomra az oprendszer és a kijelző is kielégítő, a usb csatlakozó melett pedig nálam nincs lyuk, tán mert made in hungary és nem asia vagy nem tudom .)

nekem tetszik a teló :)
de van pár bosszantó dolog benn:
-ha a memóriakártyán van pl háttérkép, és usb kábellel vmit ügyködsz, majd lehúzod a telót akkor eltünik a háttér. szóval érdemes azt az egy képet telómemóriára másolni.
-újabban előfordult hogy nem ébresztett :W nem tudok rájönni miért.

kérdésem is lenne:
mobilNet-hez használható ez a teló modemként notebookkal?

üdv!
Matt

Keep the rubber side down!!

(#299) -NOKIA- válasza MaTT (#298) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez nálam is így működött (még szoftverfrissítés után is) :
"-ha a memóriakártyán van pl háttérkép, és usb kábellel vmit ügyködsz, majd lehúzod a telót akkor eltünik a háttér." --> A 3500classicon már orvosolták ezt a problémát.
Olyan nem fordult viszont nekem elő, még egyik Nokián sem, hogy ne érbesztett volna...

(#300) -NOKIA- válasza zolikaDB (#296) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Akkor végülis megnyugodhatsz MaTT válasza alapján, lehet smsezni a végtelenségig. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.