Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

de meg fogják venni, mert nokia ;]
és az átlag ember nokiát vesz, mert nem bízik más márkában
úgyhogy ez a telefon szerintem sikerre van ítélve, bármit is csinál akármelyik márka :B

(#2) AS válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


AS
félisten

Ez igen értelmes hozászolás volt... :U

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Dr.Anonymus válasza AS (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

de ez így van, lásd be
az emberek nem értenek a telefonokhoz, egyébként a samsung és sony-ericsson már rég földbe döngölte volna a nokia eladásait :W

(#4) róland


róland
veterán

Egyben bízom, céges telefonnak ilyet kapunk és nem a 2610-eseket. Az valami qrva sz@r. Legalább végre nem kell állandóan előkapni nadrágzsebből, mert telefontokban a saját k800i-m van, s a Nokia BT headsetemet tudom használni vele.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#5) AMD Power


AMD Power
titán

Én az ilyen Nokiáknál egy dolog miatt vagyok nagyon ki.

belső memória mérete 9MB

Nagyon kevés szerintem egy ilyen 35K-s telcsiért. Jó tudom van microSD de akkor is. :U

(#7) blueMerle válasza AS (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

As, ezt talán hadd döntsem el Én, úgy gondolom egy ''kicsit'' jobban kompetens vagyok ilyen dolgokban, tekintve hogy én ezzel foglalkozom. :D Hidd el, sokkal jobban viszik a Nokiát, pontosan azért, amit Dr.Anonymus kolléga is írta, mert Nokia. Árulok én Samungot is, a kutyának se kell, ott rohad az U600 is vagy már két hete, pedig jó áron adom, söt, egyszer már vittem is le az árát. Viszont ugyanígy van eladhatatlan Nokia modell is. Pl. érthetetlen módon E50, amit használok. :U

Kalandor: ezt a részét a tesztnek én sem értem, kiváncsian várom a választ. :U

[Szerkesztve]

(#8) AMD Power válasza blueMerle (#7) üzenetére


AMD Power
titán

U600 nálunk se nagyon megy! Bár mondjuk mi nem arról vagyunk híresek , hogy olcsók lennénk. De ettől függetlenűl a Nokia eladja saját magát.

(#9) AS válasza blueMerle (#7) üzenetére


AS
félisten

GSM boltban lehet.. .
De szolgáltatonál már nem igy van.
Nem beszélve netes rendelésekröl manapság internetes rendelés már népszerübb mitn a mobilboltok. És olcsobb is ráadásul drga telefont inkább ugy veszenek az emberek.
De ez is csak europára vonatkozik amerikában nem igy van és ázsiában sem..

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) blueMerle válasza AS (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

82 000 Ft szerintem nem sok érte, 2 év Samu garival, ráadásul a nullperces ''használt'' egy huszassal olcsóbb -igaz, az perpill nincs.

A 3110 úgy ahogy AMD Power is mondja, azért lesz kelendö, mert Nokia. A 2610 jó telefon? A frászt! Bugyuta nehezen kezelhetö gombok, iszonyatosan szar tükrös kijelzö. Mégis viszik, mitn a cukrot, naponta van hogy eladok 2-3 darabot. Miért? Mert Nokia. Van olcsó Samu is. Azt miért nem viszik? :U

(#11) dabadab


dabadab
titán

Ize, egy kicsit megdobbentem a cikken.
Most komolyan az a legnagyobb gond a telefonnal, hogy pont ugyanugy mukodik, mint barmelyik S40-es Nokia? Nyilvanez egyeni preferencia kerdese is, de ezer ev ota S40-es Nokiakat hasznalok, ami gyorsan kell, azt belerakom a gyorsmenube v vmi softkeyre, a menu nagy reszet meg amugy is fejbol tudom.

Amugy meg egy kicsit furcsa az a megjegyzes, hogy ''van viszont zenelejátszó szoftver is, mely megdöbbentő módon képes a háttérben futni'', tekintve, hogy ez mar a 6230-nal is igy volt, meg azota az osszes S40-es telefonban.

Ja, a telefonban - legalabbis a Nokia szerint - BT 1.2 van (az A2DP azzal is siman megy).

DRM is theft

(#12) AMD Power válasza blueMerle (#10) üzenetére


AMD Power
titán

A Nokia tényleg eladja saját magát. Mind1 melyik kategóriáról van szó. Meg persze az tök mind1 ,hogy gagyi a telefon rá van írva , hogy Nokia és ennyi. Nekem max csak a számlát kell megírnom. :B

De pl a cordless telefonoknál a Panasonic dettó. Bár annyi azért különbség ,hogy ott tényleg a Pana a legjobb! ;)

(#13) AS válasza blueMerle (#10) üzenetére


AS
félisten

Na ez az, online shopokban tudod menyi az u600?
73 68 között van. ezzel nem lehet versenyezni, ugyan ugy magya garancia van.

Mint irtam GSM boltokban tuodm hogy nokiát vezsenek mert benenek persze hogy nokia kell.
De látják készülét pl t-mobile vagy mm akkor már nem biztos.
Azért veszenek nokiát mert többi márkát nem látják de látják akkor már nem.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) blueMerle válasza dabadab (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

Nagyon lehúzós teszt volt :(

AS: attól még hogy Nokia márkabolt vagyok, szinte minden márkából van kínálatom, mind új, mind használt telefon. És nem kevés, perpill 84 telefon, ebböl 41 új. :) Egy dolgoban igazat adok neked: egy netes áruházzal sem tudok árban versenyre kelni.

[Szerkesztve]

(#15) AMD Power válasza AS (#13) üzenetére


AMD Power
titán

Pl
[link]

(#16) dabadab válasza Dr.Anonymus (#3) üzenetére


dabadab
titán

Ize, akkor megkerdeznem: mit ajanlanal ehelyett a cucc helyett?
Fontos: mp3 lejatszo + memkartya, kis meret, normalis akksi elettartam, BT: A2DP + AVRCP, be lehessen allitani, hogy hetkoznapokon ebresszen, konnyen elerheto szamologep, normalis magyar T9, jo billentyuzet.
Nem fontos: kb az osszes tobbi.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#17) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Ez az idejétmúlt s40 3rd képes olyanokra, hogy úgy nézzen ki, mint a Samsung Black UI:
[kép]

de ha akarom iphone:
[kép]

És még ezernyi lehetőség.. A tesreszebhatóságát még mindíg megirigyelné bármelyik gyártó, úgyhogy megint sikerült összehordani hetet-havat a cikkben. Csalódás a ez a portál az N95 teszt óta..

(#18) blueMerle válasza dabadab (#16) üzenetére


blueMerle
veterán

K610i, K550i :)

(#19) AS válasza blueMerle (#14) üzenetére


AS
félisten

De lol nokia márka boltba azért menek hogy nokiát vegyenek szerintem , ez logikus. :)

Azt is leirom hogy most piacot KINA fogja majd eldönteni, Nokia SE Samsung is nagyon komolyan ott van. Aki jobban ott eltudja adni magát az fog többet kasználni. :)

de ez már nagyon off.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) AS válasza Zoltanfi (#17) üzenetére


AS
félisten

áááá ez a I520 menüje. ez lopás.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) Pompi válasza AS (#20) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem lopás. Ez egy skin (theme).

Feel Good Inc.

(#22) dabadab válasza blueMerle (#18) üzenetére


dabadab
titán

Mindketto dragabb, mint ez a Nokia, raadasul a megszokott nokias hulyesegek helyett nekiallhatnek megtanulni az SE hulyesegeket (az ''ehhez szoktam'' nalam nyomos erv tud lenni).

DRM is theft

(#23) Bog válasza dabadab (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az A2DP-n kívül minden mást tud az LG L600v (29.900), kicsit többért ott a Sharp 770. Mindkettőben jobb a kamera, a kijelző, illetve 3G képesek. Képbe kerülhet még a Samsung Z230, szintén ennyiért, amely sárba tiporja ezt a Nokiát. Kábé a sztereó BT az egyetlen, amely még ezen az árszinten nem terjedt el.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

''gumilappal takart miniUSB csatlakozó van. Ez utóbbi mellett nem mehetek el szó nélkül: rendben van, hogy fedlap védi, de ettől függetlenül ki lehetett volna pótolni egy kis műanyaggal a mellette lévő helyet, mivel méretes lyuk tátong körülötte. Igénytelen - nem tudok rá jobb szót.''

Kedves cikkíró.. Az a rés azért van, hogy a körmödet oda bedugva könnyedén kinyithasd az ajtócskát.

(#25) Bog válasza Zoltanfi (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Megmutatnád ezt 128x160 pixelben? Mennyi marad belőle olvasható?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) Bog válasza Zoltanfi (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem azzal a réssel van a gond. Hanem ami a gumijató mögött, a csatlakozó körül látszik. Right?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én se értem , hogy miért kellett ezt annyira lehúzni, egész jó kis telefon , még a kijelzője se olyan gáz.Sok kinyithatós telefonba még most is ekkora kijelzőt raknak.De azt kiemelni, hogy a zenelejátszó képes a háttérben is futni, hát nem is tudom.Mintha eddig ezt egy nokia se tudta volna.Amugy meg a belső memória nem kell semmire, max sms meg telefonszám tárolására, arra meg bőven elég.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#28) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm a telefon elég jellegtelen kinézetű, de a kamerája jó képeket csinál.

(#29) erdoke válasza dabadab (#22) üzenetére


erdoke
titán

Az E200 tesztet olvastad? Sztereó BT fülest is kezel, nem kell szétszerelni a telefont, ha a memóriakártyát bele akarod tenni egy olvasóba, és normális kijelzője van, nem ez a filléres fos. Emellett 10 mm alatt van a vastagsága, nem ilyen féltégla. Ja, és mellesleg pár ezressel olcsóbb.

A legjobb aláírás a héten

(#30) dabadab válasza Bog (#23) üzenetére


dabadab
titán

Engem viszont hidegen hagy a kamera, a kijelzo meg a 3G, ellenben az A2DP meg kell. Nyilvan egyedi eset vagyok es ez nem magyarazza azt, hogy miert akar mindenki Nokiat venni, amikor pedig, de azert talan ramutat arra, hogy nem csak az lehet az oka, hogy ''butak az emberek''.
erdoke: nem, de most megteszem.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#31) erdoke válasza Zoltanfi (#24) üzenetére


erdoke
titán

Elképzelhető, hogy a ''kedves cikkíró'' is látott már telefont, nem csak veled fordult ilyen elő. (Bár ahogy elnézem, nálad a telefon N-nel kezdődik, és okia-ra végződik. :P)
Szóval ha beszélni te kis mágyárt, akkor a ''rés'' és a ''méretes lyuk'' között vélhetsz felfedezni némi különbséget, nemdebár?

Érdekes, ahogy a Nokia fanok felháborodottan tiltakoznak azért, mert drágábban szarabbat ad a kedvencük. Ez pedig tény, kár vitatni, elég a kijelzőre egy pillantást vetni. Abszolút értékben nem egy fos, használhatatlan telefon ez, csak ezen az áron, a kategóriában fellelhető társaihoz képest nem versenyképes. Szerintem ez nem olyan nehezen felfogható... Emellett nyilván vannak versenyképes Nokia telefonok, sőt kiemelkedően jók is, csak ez a téma most nem erről szól. Megnyugodtatok? ;]

A legjobb aláírás a héten

(#32) Bog válasza erdoke (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Viszont nem fut a háttérben a zene. Az sem tökéletes - sajnos. De ennél azért tökéletesebb. Egyébként a teszt valszeg azért lett ilyen, mert az E200 után ez a Nokia egy kategóriával lentebb van, pedig árban ugyanannyi, sőt. És egyszerre kerültek piacra is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) AS válasza erdoke (#31) üzenetére


AS
félisten

Maximálisan igy érzek én is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34) erdoke válasza dabadab (#30) üzenetére


erdoke
titán

Félreértés ne essék, engem teljesen hidegen hagy ez a kategória, a tesztek olvasásán kívül max. megfogdosom őket valami boltban, hogy milyen a burkolat fílingje. Kamerát azért is nem írtam a gyors összehasonlításban, mert még tesztekben se nézem meg a nagy képeket, abszolút nem érdekel a téma. :B

Egy termék cseréjekor nagyok sokat számít a korábbi tapasztalat, egy márkáról kialakult kép. Mivel a legtöbb embernek szerények az igényei a mobiltelefonokkal kapcsolatban, nekik vásárláskor elég, hogy az 5110-essel és egy másik Nokiával jó tapasztalataik voltak.

A legjobb aláírás a héten

(#35) dabadab válasza erdoke (#29) üzenetére


dabadab
titán

''Maga a lejátszó szoftver viszont sajnos nem képes a háttérben futni.''

Hat, akkor E200-am se lesz... :(

DRM is theft

(#36) erdoke válasza Bog (#32) üzenetére


erdoke
titán

Ha tökéletes telefonok lennének az alsó középkategóriában, akkor csak a sznobok vennének magasabb kategóriás telefont. Ez részben egyébként lassan már így is van. :)

Ettől függetlenül azt mondom, hogy fentebb valami elindult a nokiánál (6500, 6120 Classic, stb.), ami előbb-utóbb át fog gyűrűzni ide is. A kérdés az, hogy a versenytársaknak ez a pár év mire elég, mennyit bír ki a régi ''jó kis Nokia'' fíling a vásárlókban, mielőtt csalódottan elfordulnak. Nekem most kezd visszaállni a bizalmam a márkában (nyilván az említett, engem érintő üzleti kategória alapján), ami a 6230(i) használatával 1,5 év alatt erősen megkopott, pedig az a bizalom közel 6 év alatt alakult ki (6110-6210-6310i).

A legjobb aláírás a héten

(#37) erdoke válasza dabadab (#35) üzenetére


erdoke
titán

Ja, hogy neked mp3 lejátszó kell, nem telefon? :P
Viccet félretéve, ahogy az előbb írtam, tökéletes telefon ebben a 30 ezres kategóriában irreális elvárás. Kinek mi a fontosabb, nekem pl. a BT sztereó füles, vagy hogy gyorsan ki-be tudom csattintani a mikroSD-t, sokkal többet számítana, mint az, hogy fut-e a háttérben a lejátszó. (Egyáltalán minek a hátterében kellene futnia? :F)

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#38) Bog válasza erdoke (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért kell a háttérben futnia, hogy amikor levideózzuk, akkor szóljon a zene :D

Na jó. Szóval azért kell a háttérben futni, hogy közben a metrón írhassak SMS-t, felléphessek a wapra/netre, megnézhessem a naptárat. Ezért.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) blueMerle válasza erdoke (#37) üzenetére


blueMerle
veterán

(Egyáltalán minek a hátterében kellene futnia? )
Hogy ritmusra lehessen SMS-t írni :D Viccet félretéve nem rossz dolog, pl. zene közben netezni, én is szoktam perpill E50-esen, vagy a P990i-n ezelött. Jó, igaz, ez egyik sem éppen az olcsó telók képviselöi, de ez a fut a háttérben dolog nem kerulne pénzébe a gyártónak. Tudod, majd a következö modell tudni fogja, és akkor az marhanagy durranás lesz :D

(#40) erdoke válasza Bog (#38) üzenetére


erdoke
titán

Bocs, ha értetlen vagyok, de én csak nyelvtudás felfrissítésére szoktam használni a beépített lejátszót, ráadásul az enyémben fut a háttérben, így nehezen tudom elképzelni, miért akkora gond ez. Mindenesetre ti igazi multitalentumok vagytok, én nem tudok figyelni az üzleti angol frissítőre, ha közben magyarul SMS-t írok. :)

A legjobb aláírás a héten

(#41) erdoke válasza blueMerle (#39) üzenetére


erdoke
titán

Magasabb kategóriájú Samsungok már tudják egy ideje, az én D900-am pl. (ami még mindig nem ugyanaz az árkategória, mint az E50 és a P990i), bár nem vagyok benne biztos, hogy próbáltam valaha. :)
Mivel ez szoftveres problémának tűnik, és már megoldották más készülékeken, talán egy későbbi verzióban nem lesz gond. Bár a D600 szerintem azóta se tudja. :F

A legjobb aláírás a héten

(#42) (Kolombusz) válasza blueMerle (#39) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tudod, majd a következö modell tudni fogja, és akkor az marhanagy durranás lesz

Pont akkora, mint az adatkábelről tölthetőség a 8600-nál. :DDD

(#43) dabadab válasza erdoke (#37) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem az MP3 lejatszo olyasmi, amit remekul lehet mobilba integralni. Kulon lejatszo nem kell, mert csak plusz egy kutyu, amit hurcolni kell, raadasul meglehetosen rendszertelenul hasznalom, igy aztan amikor szuksegem van ra, akkor vagy fel lenne toltve, vagy nem.
A hatterben futas meg azert jo, mert a mobilomat nem csak telefonalasra hasznalom: az a hataridonaplom es a hand-held konzolom is egyben, meg zavarna, hogy csak azert, hogy megnezzek egy SMS-t, ki kelljen kapcsolni a zenelejatszot. A memoriakartya tagadhatatlanul teljesen idiota helyen van (foleg annak fenyeben, hogy a Nokianak is sikerult mar normalis helyre raknia), gyakorlatilag viszont mindegy, hogy kartyaolvasoval v USB vezetekkel erem-e el.

Nem vagyunk egyformak :)

Egyebkent nem csak ebben az arkategoriaban keresek telefont, csak ugy tunik, hogy ide kerultek azok, amik azt nyujtjak, amire szuksegem van. Az a baj, hogy a dragabb telefonok amellett, hogy par dolgot orvosolnak, behoznak helyettuk olyan problemakat, amiket meg kevesbe toleralok.

DRM is theft

(#44) Bocha válasza Kalandor (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem mondom, hogy az S40v3 a világ legbénább, teljesen használhatlan oprendszere, de idejétmúlt, egy ilyen kijelzőn meg főleg.

Nővérkémnek pont 7373-a van, az ugye QVGA, de szvsz nem sokkal jobb a helyzet. A főmenü elég szép (ahogy a belinkelt képeken is) de mi van, ha belemegyünk egy almenübe? 3 soros elrendezés egy 240 x 320 pixel felbontású kijelzőn. Szerintem az S40 felépítéséből adódóan nem képes kihasználni a mai kijelzők adottságait, pedig ki kéne, mert nem csak azért veszel nagy kijelzős telót, hogy netezz rajta - a vacak kijelzőkön (mint a 3110c-é) pedig igazán ''retro'' benyomást kelt, olyan érzés, mintha vmi CSTN gépet használnék, szerintem ez gáz. A sok foltozgatás tényleg legalább használható szintre emelte, viszont itt csere kéne, nem javítgatás, legalábbis ami a grafikus felületet illeti. És akkor a kezelhetőségről még nem is beszéltünk... nagy dolog lenne, hogy a képnézegetőben a hangerőszabályzó gombokkal tudjak zoomolni?

Azt nem sorolnám a pozitívumok közé, hogy nem fagy, manapság gyakorlatilag egyik rendszer sem fagy, még a WM és a Symbian sem nagyon (jó, azokat a felhasználó mondjuk el tudja rontani). Gyors? Maradjunk annyiban, hogy nem lassú, jó, egy Motorolánál gyorsabb, de messze nem sebességbajnok.

Ennyi a baj vele, persze ez részben szubjektív. Viszont a Nokia fanok is észrevehetnék, hogy kedvenc gyártójuk most az oprendszereknél ragadtak meg. Az S60 jól használható, viszont kb. minden jobb cuccukba azt teszik, holott egy csomó felhasználónak túl összetett (én egyébként nagyon szeretem). Alul/középen meg figyelget az S40, amiről most írtam, hogy mit gondolok.. a Samsung régi rendszeréről is kb. az volt a véleményem, mint az S40-ről, de ők végre rájöttek, hogy itt cserélni kell.. remélem a Nokia is rá fog, bár nem sok esélyt látok rá.

Ja és písz! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#45) Bocha válasza Zoltanfi (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kedves fórumozó!
Najó nem ám, de nekem is van nevem. :P Szóval a többiek már megírták, hogy nem arról beszéltem, gondolhatnád, hogy nem vagyok hülye, és nem arról a résről írok.. :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#46) Bocha válasza Zoltanfi (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Erről két hozzászólással ezelőtt már írtam, de azért külön is megteszem. Szóval: tényleg jó ez a főmenü, de mivan, ha belemegyek valamelyik menüépontba? És miért csak a ''lopott'' menü néz ki jól? Gyárilag miért nincs vmi normális? Ok, nem mondom, a gyári sem rossz, de már 5 éve is ugyanilyen volt, haladni kéne a korral, és újakat is betenni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#47) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

első oldalon: ''butyuta'' - az buGYuta...

Amúgy Bocha mestenek teljes mértékben igaza van szvsz - ennyiért ez a telefon egy kalap, khmmm... De Dokinak az elsőben igaza volt - azért fognak belőle kismilliót eladni, mert nokija...

Szerintem nem említhető ez a ''telefon'' egy napon az E200-zal... (én, az SE hívő szóltam... ;] :DDD )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48) Bocha válasza bolondember (#47) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hmm, azt még tegnap, az aktiváció előtt javítottam, nálam jól van, Nálad nem tudom miért nem.. :D Azért köszi! :))

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#49) Zoltanfi válasza Bocha (#46) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Ha bemegyek egy almenübe akkor nálam 5 sor látszik:
[kép]
Amúgy meg szidod a Nokiát a gyári menüje miatt. Ez olyan dolog, hogy utálom a Windowst, mert nem tetszik a zöld dombos gyári háttere..
Egyáltalán nem nehéz egy ilyen témát felrakni, simán továbbküldhető Bt és egy gombnyomás beállítani. Tény, hogy a Samsung alapból dizájnosabb, de ha megunod nem lehet variálni.


[Szerkesztve]

(#50) dabadab válasza bolondember (#47) üzenetére


dabadab
titán

Bocs, hogy teleertetlenkedem itt a topikot, de miben tud tobbet az E200?...

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.