Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) zolikaDB válasza Mulderpapa (#350) üzenetére


zolikaDB
veterán

Semmiképpen se! Én is láttam 5200-at... A mechanikája elég gány, a kijelzője meg mint a 4 évvel ezelőtti Nokiáké! A 3110-nek akárhogy fikázta a tesztelő a kijelzőjét, én nagyot csalódtam benne - POZITÍV értelemben, nekem tökéletesen bejön, érződik rajta, h TFT!!!
Az 5200-énak rendesen utánhúzása van, kb, mint a 6070-nek (amiről ismerősök azt hiszik, h maga telefon lassú, pedig csak a kijelző egy utolsó 3 forintos darab...)

(#352) korcsi válasza korcsi (#317) üzenetére


korcsi
veterán

Jó minőségü fülessel hallgatva mp3-at a hangminőséggel meg vagytok elégedve?
Most mindenkinél zűrős a hang, vagy csak az én telóm "szar"?

Válaszokat előre is köszi.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#353) Mulderpapa válasza zolikaDB (#351) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Az 5200-nak tényleg csak cSTN kijelzője van.Ehhez képest simán megkapta a tetszett értékelést, míg a 3110c nem kapott semmit, csak lehúzást.
A mechanikája szerintem jó, de inkább 6280-ra fogom lecserélni. :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#354) Viktor0610 válasza Mulderpapa (#353) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már egy párszor lefutottuk ezt a kört.
Más tesztelő, más tesztelési preferencia. ;)

Ja, és inkább 6288-ra cserélj. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#355) fateless válasza Mulderpapa (#353) üzenetére


fateless
veterán

Azért a 7 hónap időkülönbséget se feledd el!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#356) Mulderpapa válasza fateless (#355) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Az igaz.De egymás mellé rakva a két telefont...hát ég és föld a kijelző közti különbség.
Végeredmény:A maga árkategóriájában mind a két telefon szuper!

A nekemszétcsúsztathatótelefonkell vágyamat ma kielégítettem egy 6280-al. :) Mondjuk eléggé idegesítő, hogy lötyög (nem csak ez, hanem szinte mindegyik), de ez már egy másik topic.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#357) Viktor0610 válasza Mulderpapa (#356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezért írtam a 6288-at. Abban ezt már némileg kiküszöbölték. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#358) zolikaDB válasza Viktor0610 (#357) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ááá, állítólag csak a csavarok voltak sz.rul meghúzva...

(#359) -NOKIA- válasza korcsi (#352) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én jackdugó-átalakítóval, panasonic fülhallgatóval, 1gigiás nokia microSd-n hallgattam rajta anno az mp3-at és kifogástalan volt a hang minősége, élvezhető volt, megfelelően hangos volt (tehát pl. a metró zaja sem zavart).

(#360) Mulderpapa válasza Viktor0610 (#357) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Igen,de havertól vettem 25k-ért minden gyári tartozékkal, dobozban, karcmentesen, garival,+1gb mini sd,gyári Nokia tok,gyári adatkábel, stb.. :B

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#361) korcsi válasza -NOKIA- (#359) üzenetére


korcsi
veterán

Súgás, alapzaj ilyesmi? Nem volt? Számok csendes részein lehet hallani, ha a körmyezet sem hangos persze.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#362) zolikaDB válasza korcsi (#361) üzenetére


zolikaDB
veterán

Óóó, nem Ipod ez... Amire kell, arra jó, már barátnőmnek is ilyen van, és egyre jobban tetszik, pedig nagyon sajnálta a végfokos 6100-át... :D

(#363) korcsi válasza zolikaDB (#362) üzenetére


korcsi
veterán

Nekem is az volt :) Mi az hogy végfokos?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#364) -NOKIA- válasza korcsi (#361) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem volt se zúgás, se alapzaj. Nem lehet hogy a fülesed rossz???

(#365) korcsi válasza -NOKIA- (#364) üzenetére


korcsi
veterán

Nem hiszem, ez egy Apple füles, agybadugós hallójárati (in-ear), és más forrással igen szép hangja van. Még egy rossz fülestől se lenne rossz eredmény ha magától súgna :).

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#366) roliika


roliika
csendes tag

Sziasztok! Létezik ezekre a telókra olyan javas térkép progi ami tud kezelni külső GPS egységet? Mert van ilyen telóm és épp van egy kékfogas gps-em is. :)

(#367) Grimwing


Grimwing
csendes tag

Ahoy!

Van egy problémám a 3110 Classic-kal...
Feltöltöttem egy mp3-at, hogy csengőhangként használjam, és mivel a telefon alapból nem valami hangos, 5/5-re tettem a csengetési hangerőt. Amint megcsörren a telefonom, elég halk, kb a szám 5. másodpercében válik észrevehetővé, hogy szól a zsebemben a teló. (Ergo halkabban kezdődik, majd egyszercsak ráadja a full kakaót.) Ja, és nem, nem "emelkedő" a csengetés módja, hanem simán "csengetés". Az mp3 sem hibás, mert PC-n is, és a telefon Galériájában is egyenletes, full hangerővel szól az elejétől kezdve. Az is érdekes, hogy csengetési hangerő beállításánál, mikor automatán elkezdi játszani, ott is teljesen normális, hangos. Mikor meg hív valaki, akkor nem. Valaki tudja esetleg, hogy ez így normális-e, vagy hogy be lehet-e valahogy konfigolni, hogy egyenletesen hangos legyen?

(#368) Viktor0610 válasza Grimwing (#367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez Nokia feature. Max. hangerőn mindig halkabban kezdi a csengést.

Samsung Galaxy A54

(#369) zolikaDB válasza Grimwing (#367) üzenetére


zolikaDB
veterán

Állítólag valami szabvány ez, h ne max hangerőn kezdje, a halláskárosodás, meg ilyen baromságok elkerülése végett...
Mint régen a kamerahang, amit a samsungoknál nem lehetett kikapcsolni, mert valami egyezményt aláírtak, és ennek így kellett lennie...
Végfok: az antenna végfok behalt, és így nem tudott a telefon feljelentkezni hálózatra, vagy ledobta azt!
Jah, barátnőm ma már azt mondta, h úgy megszerette a telefont, h nem cserélné vissza a 6100-ra! :DD Remélem, bírni is fogja vagy 3-4-5 évig a 3110! :DDD

(#370) zolikaDB válasza roliika (#366) üzenetére


zolikaDB
veterán

GPS: hát ki tudja... elvileg a SE k800-hoz van, az meg ugye max java 2.0-t tud...

(#371) ponti_ak válasza Grimwing (#367) üzenetére


ponti_ak
addikt

Vágd le pl. mp3split-tel az első 5mp-t, hangosítsd fel jól, aztán ragaszd vissza... :D

(#372) Attis 3110


Attis 3110
csendes tag

Sziasztok. Karácsonyra kaptam egy nokia 3110-st, van benne egy 1GB kártya , egy ideje állandóan kikapcsol,ha kiveszem a memória kártyát rendesen műkszik.A kártya lenne rossz? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? :(( :((

(#373) Viktor0610 válasza Attis 3110 (#372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Formázd a kártyát a telefonnal, hátha megoldja a problémát.

Illetve próbáld meg egy másik hasonló kapacitású kártyával, azzal működik-e rendben.

Samsung Galaxy A54

(#374) zolikaDB válasza Attis 3110 (#372) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha megnézed fentebb a hozzászólásokat, látod, h volt ezzel probléma, és a formázás segített!
Apropó, 2GB-os kártyákkal van ilyen kikapcsolósdi? Illetve hanyas sw verzióval?
Plusz még egy kérdés: melyik a legfrissebb sw a 3110-re?

(#375) joeczar


joeczar
csendes tag

A témobilnál most tartozék a memórikártya, ha igen mekkora?

A mezei USB kábel is jo hozzá? nem nagyon értek hozzá az USB-miniUSB kábelnek mennyi darabja?

A push to talkrol mit tudtok elmondani? (ez ilyen CB rádió fíling? ) ennél is van percdíj, vagy hogy megy ez?

koszi

Nem tudom ti hogy vagytok vele. nekem már négy éve Siemens C55öm van és kezelhetőségben verhetetlen, szerintem navigálóbillentyűjénél máíg nem gyártottak jobbat. Ügyes kis rabszolga bár a mostani űrtechnologiás telok között "gáz", sokszor hallottam: "ilyet nem vennék elő mások elott!"

Szerintem soha nem fogom eldobni amig műkodik...

[ Szerkesztve ]

(#376) zolikaDB válasza joeczar (#375) üzenetére


zolikaDB
veterán

Én cirka egy hónapja vettem (talán még annyi sincs) a t-nél, de csak akksit, töltőt, meg egy mono headsetet adtak hozzá!!!
Mezei USB kábel jó hozzá, a gyári nokia valami 3 ezer, számtech boltban szerintem 300-400 ft... Én fényképezőgépével használom!
Ebben nincs PTT! (amúgy CB fíling, ha jól tudom, befizetsz egy összeget, és x nap alatt forgalmazhatsz hang alapon x MB adatot! A t-mobile-nál, és azt hiszem, más nem is támogatja ezt a szolgáltatást...)
Jah, amúgy annyira elég nekem ez a kis telefon! Pedig volt már N90-esem is, meg mindenféle csodabaromság, de úgy látszik, kinőttem (hála Istennek)! :DD

[ Szerkesztve ]

(#377) joeczar válasza zolikaDB (#376) üzenetére


joeczar
csendes tag

tényleg nincs PTT ebben! de utánaolvasgattam egy kicsit és nekem aztán rohadtul semmit nem érne :):) egyébként ennek(3110 Cl) lehet látni a kijelzojét szikrázo napsutésben?

(#378) joeczar


joeczar
csendes tag

szóval nyugodt szívvel vehetek egy ilyet?

(#379) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Vehetsz, látszik!
B.ssza meg! Nem rezeg a teló! Rezgés bekapcsolva, hardveres hiba nincs, még egy hónapos sincs, puha tokban volt tartva, akksi/SIM kivétel nem segített, összes beállítás visszaállítása nem segített...
Mit tegyek?
SW 5.50 van rajta! Esetleg SW frissítés, ha van rá újabb?!

(#380) joeczar


joeczar
csendes tag

ok koszi

én sosem biztam magamban, hogy a telot ba...ssam akár hardveresen akár szoftveresen...

(#381) zolikaDB válasza joeczar (#380) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez hogy jön ide? Nem kell ezt b.sztatni, jó ez így, ahogy van!
Teló leadva a Nokia szervízben!

[ Szerkesztve ]

(#382) Viktor0610 válasza zolikaDB (#379) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akármennyire vigyázol a készülékedre, Murphy óta tudjuk, h. a készülékek maguktól is elromolhatnak.
Főleg a mai, "mindentudó" darabok.

Samsung Galaxy A54

(#383) -NOKIA- válasza Viktor0610 (#382) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Így igaz, aki manapság megbízható telót akar, vegyen egy Nokia 6310i-t, talán már ez az egyetlen amire mindíg számíthat az ember. ;)
Amúgy nekem is volt problémám a 3110c-vel, ki-be kapcsolgatott megállás nélkül, de egy fél óra alatt megoldották a Nokia szervízben egy szoftv.frissítéssel. :K

(#384) zolikaDB válasza -NOKIA- (#383) üzenetére


zolikaDB
veterán

Óóó, semmi probléma, sw frissítés megvolt, azóta (3x kopp) semmi gond!
Azaz, 5.50-es sw volt rajta, ami a legfrisseb, és neten ezt nem lehet lecserélni over the air újabbra, de ők rárakták mégegyszer, így megoldódott a probléma!

(#385) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Ja: Debrecenben a legolcsóbb 2GB-os Nokia microSD 5ezer telefonos boltban!
Electro Worldben a gyerek azt mondta, h a trans flash már kihalófélben van, olyannal nem tud szolgálni, de micro SD-t tud adni :DD :DD :DD

(#386) LNB


LNB
csendes tag

Hi!
3110 c telón hogy lehet megoldani,hogy gombok lezárása után,egy óra legyen ott,lehetőleg nagy számokkal?Egy darabig csinálja,hogy egy csíkban óra van ott,de nem mindíg,és idővel abbahagyja.

(#387) -NOKIA- válasza LNB (#386) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szia!

Menü -> Beállítások -> Kijelző:

- Energiatakarékos mód: ki
- Alvás mód: ki

(#388) ponti_ak válasza -NOKIA- (#387) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ez nekem is hasznos info volt, már be is állítottam. :R

Kiváncsi leszek mennyivel bír majd kevesebbet így az akksi.. Meglepődnék ha számottevő lenne a különség.. vagy tévedek? :)

(#389) -NOKIA- válasza ponti_ak (#388) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Természetesen így számítsatok rá, hogy csökken majd a készenléti idő...

(#390) LNB válasza -NOKIA- (#387) üzenetére


LNB
csendes tag

Köszönöm!Kipróbáltam,nekem úgy van kinnt az óra,ha:
energiatakarékos mód: Be
alvás mód: Ki

[ Szerkesztve ]

(#391) joeczar


joeczar
csendes tag

szoftverhiba pff, akkor elmegyek a használtmobil boltba és veszek egy megbízható darabot... ha veszek egy telefont akkor használni akarom és nem szervízelgetni

(#392) ponti_ak válasza LNB (#390) üzenetére


ponti_ak
addikt

Mindvégig úgy marad? Szerintem nem, legalábbis nekem pár perc után eltűnt. :U

Viszont azt hiszem, hogy a rezgője nekem is szarakodik, néha nem rezeg, pl sms-nél, és volt már hogy lemaradtam 1-2 hívásról is (ezt nem tudom bizonyítani hogy emiatt, de az sms-es esetet most pont láttam, illetve pont _nem hallottam_ a zizegést, pedig kellett volna..)

(#393) Viktor0610 válasza joeczar (#391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A használtmobil-bolt és a megbízható darab sok esetben összeegyeztethetetlen.

Én személy szerint csak olyantól vásárolnék használtan bármit, akiben megbízom. Mobilboltban semmiképp'.

Samsung Galaxy A54

(#394) -NOKIA- válasza ponti_ak (#392) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nem lehet hogy néma üzemmódban voltál? Mert néma üzemmódban nem rezeg, csak ha külön beállítod...

joeczar: én is egyet értek Viktor0610-el, ha tuti jó darabot akarsz venni, vegyél márkaboltban, szolgáltatóknál, szórakoztató elektronikai üzeletekben telót!

(#395) ponti_ak válasza -NOKIA- (#394) üzenetére


ponti_ak
addikt

Köszönöm, valószínűleg ez volt az oka. :R Az üzenet hang eddig valóban ki volt kapcsolva, emiatt nem is rezgett (amikor oda-vissza változtattam ezt a beállítást). ..mostantól egy szolid "pitty" lesz beállítva, és ajánlom neki, hogy rezegjen is mellé.. :))

(#396) Viktor0610 válasza ponti_ak (#395) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem minden Nokia telefonom úgy volt beállítva, h. csak rezgett.

Enek módja a rezgő hívásjelzés bekapcsolása és a néma v. a nincs hang üzenetjelzés használata. :D

Samsung Galaxy A54

(#397) ponti_ak válasza Viktor0610 (#396) üzenetére


ponti_ak
addikt

Kb. 95%-ban nekem is némán van, csak otthon kap hangot, meg ahol számít, hogy halljam. A munkahelyen/utcán nem bírom ha üvölt, hogy "fontos vagyok".. (másét se, nemhogy az enyémet... :) )

[ Szerkesztve ]

(#398) Kistepsi


Kistepsi
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy a névjegyzékben azt a pacman figurát, hogy lehet eltüntetni a nevek mellől? Gondolom ez a neveknél is a hangmintát hivatott jelezni, de azt már leszedtem ahogy a kézikönyv írja (beállítások-saját hiv.-hangutasítások-összes eltávolítása). Egyáltalán el lehet ezt tüntetni valahogy?

(#399) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Hello.
Mint 3110 tulaj,és gyártó ,egy olyan problémába ütköztem,amiről halvány lila gázom sincs...
Kezdődött azzal,hogy megvétel után egyből beledobtam egy 2gigás kártyát,amitől állandóan lefagyott,meg mindenféle más bajai is voltak.Rendben ,lecseréltem egy 1 gigás karira,azzal semmi baja nem volt.Aztán a múlt héten beletettem egy másik sim kártyát,majd visszacseréltem a régire.Ezután bekapcs,hálózat bejött,majd újra is indult,és ezt ismételgette 10 másodpercenként.
Törtem a fejem,hogy mi lehet a baj,aztán kikaptam a memókártyát,és így működött.Csak elég gáz,hogy nem tudom visszatenni bele,mivel megint újraindulgat....
Valami ötlet erre?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#400) Viktor0610 válasza hülyegyerek (#399) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szoftverhiba.

Amennyiben teheted, frissíts otthon szoftvert, egyébként szervizbe vele.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.