Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Magnum_ válasza meroly (#650) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csattogós, hangos a gombsora, használhatatlan a kijelző,de dobálni és ingyen beszélni rajta (bizonyos keret erejéig) egyebassza, jó :B
ja és csináltam már egy fényképet vele :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#652) meroly válasza Magnum_ (#651) üzenetére


meroly
veterán

Hát nekem még arra se, átraktam a céges sim-et egy 6230i-be, az legalább nem kattog.

Impossible is nothing

(#653) Magnum_ válasza meroly (#652) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jol tetted :D

a saját pót telomat (3510i) nem fogom be erre a célra.
ha lenne annyi fölös zsém, vennék vmi L700 Samut vagy vmit

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#654) meroly válasza Magnum_ (#653) üzenetére


meroly
veterán

Na az még egy strapa telefon, láttam már pár ismerősnél olyan ramaty állapotban, tóba esve, napon hagyva, porban, sárban, stb, stb és még mindig megy. Hihetetlen konstrukció, de sajna a külső nekem nem jön be... :(((

Szerk: Ez itt inkább OFF :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#655) user12 válasza meroly (#650) üzenetére


user12
őstag

Sms írásra véleményem szerint tök jók (megj: nagyok az ujjaim :D )

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#656) meroly válasza user12 (#655) üzenetére


meroly
veterán

Az biztos, csak ne kattognának annyira, mert egy megbeszélés vagy előadás alatt cinkes....

Impossible is nothing

(#657) peti9878


peti9878
csendes tag

Meg tudná valaki mondani, hogyan lehet megcsinálni amikor hívni akarok és zene legyen a csengés helyett.én hívok! és nekem legyen ez a szám.
pl: Manga cum laude: pálinka dal

A választ előre köszönöm.

(#658) meroly válasza peti9878 (#657) üzenetére


meroly
veterán

Azt az tudja beállítani, akit hívsz. Dallamcsengőnek hívják T-nél és fizetős szolgáltatás.

Impossible is nothing

(#659) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
Játékot szeretnék felrakni a telefonra.Letöltöttem a PC-re a jar, ill.jad file-t,rámásoltam a telefonra,s mindkettőre azt írja ki, hogy ismeretlen formátum. Hogyan kell alkalmazást telepíteni?

(#660) meroly válasza GEPESZ66 (#659) üzenetére


meroly
veterán

PCSuittal próbálkozz.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#661) GEPESZ66 válasza meroly (#660) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A PC Suit-tal jó lett, csak mind olyan játékot találtam(pl.zedge), hogy a játák mindig csak a webre akar csatlakozni, tehát nem indul a játék.Honnan szoktatok játékot letölteni?

(#662) meroly válasza GEPESZ66 (#661) üzenetére


meroly
veterán

Én nem szoktam, egy 5ud0ku-t szedtem le, aztán kész :(

Impossible is nothing

(#663) TomPoe válasza bakterka (#629) üzenetére


TomPoe
tag

Állítólag megy az a2dp ezen a telefonon, de én tapasztalatból mondhatom, hogy nem. Ugyanis pár napja vettem egy sztereó bluetooth fülest, de valami iszonyat gáz hangja van és nem mellesleg mono. Gondolkoztam azon is, hogy esetleg a fülessel van valami, de nem, mert pár újabb telefonon kipróbáltam és azokon tökéletes hangja van. Úgyhogy én nemigazán tudom mire vélni ezt az a2dp jelzést.

(#664) vinistv


vinistv
tag

Dehogy fogják venni, vagy ha igen, akkor 1 hét után sírva fognak rohanni az üzletekbe lecserélni a telót valami jobbra. Az egész készülék egy vicc, de valamiért nem nevetek rajta... :((

-

(#665) vinistv


vinistv
tag

2 GB-os microSD-vel gondjai vannak?! Atya gatya, mi jöhet még? :W

-

(#666) meroly válasza vinistv (#664) üzenetére


meroly
veterán

Korábbi céges telefonok ezek voltak nálunk. Senkinek semmi godja nem volt vele.
Te amúgy most időutazol? Amikhez hozzászólsz azok mind legalább 1 éves cikkek.
Ez a telefon (is) teljesen rendben van. Egyedül talán a bekapcsoló gomb gyengécske, azt szokták cserélni. Párom használja, a gyerek állandóan elveszi tőle, dobálja, nyálazza, stb, még semmi baja nem lett. Karcok, ilyesmi van, de működik.

Impossible is nothing

(#667) BillFisher


BillFisher
csendes tag

Sziasztok!
Tudna nekem segíteni egy hozzáértő?
Vettem használtan egy 3110c-t. Minden OK vele, de kikapcsolt állapotban megáll az idő.
(Sajnos csak a telefonon).Szoftvert frissítettem (V 07.21), sim- és akkucserét próbáltam,
de semmi. Sejti valaki, mi lehet a probléma és hogyan lehet orvosolni? Előre is kösz'!

(#668) meroly válasza BillFisher (#667) üzenetére


meroly
veterán

Ezt hogy érted? Ha kikapcsolod este 11-kor, akkor mondjuk reggel hétkor mikor visszakapcsolod még mindig este 11 van?

Impossible is nothing

(#669) BillFisher válasza meroly (#668) üzenetére


BillFisher
csendes tag

Pontosan. Bár nem teszteltem még ilyen hosszú kikapcsolással, de pl. 18:45-kor kikapcsoltam, 5 perc múlva pedig be. Az idő pedig még mindig 18:45 volt.

(#670) meroly válasza BillFisher (#669) üzenetére


meroly
veterán

Érdekes, ilyet még soha nem hallottam. A szoftverfrissítés otthon volt?
Lehet érdemes megpróbálni egy boltit.

Impossible is nothing

(#671) BillFisher válasza meroly (#670) üzenetére


BillFisher
csendes tag

Lehet, hogy megpróbálom a "boltit is! Bár a Nokia veboldalról Nokia Software Updater-rel történt. Ja, és mindkét telefonon. Ez előtte és utána is produkálta ezt a jelenséget, a másik pedig se előtte, se utána. Én ebből arra következtetek, hogy talán nem szoftveres a hiba. Azért kösz'!

(#672) meroly válasza BillFisher (#671) üzenetére


meroly
veterán

Valószínű szoftveres lesz, de az otthoni és a bolti frissítés nagyban különbözik egymástól.
Amúgy baromira zavaró, mert így pl ébresztő órát se lehet állítani...

Impossible is nothing

(#673) Devian válasza dabadab (#50) üzenetére


Devian
csendes tag

Sziasztok!
Van egy olyan gondom, ha a töltő nincs rádugva, akkor enyhén vibrál a képernyő.
Ha rádugom, akkor nem.
Próbáltam másik aksival is, azzal is ezt csinálja.
Kijelző gond lehet?

Üdv

(#674) meroly válasza Devian (#673) üzenetére


meroly
veterán

Kijelző vagy átvezető kábel (ami asszem egybe van a kijelzővel).
De mennyire vibrál? Mert alapból minden kijelző vibrál kicsit....

Impossible is nothing

(#675) Devian válasza meroly (#674) üzenetére


Devian
csendes tag

Szia!
Enyhén vibrál.
Most vettem észre, hogy már a térerőt sem találja.
Se kártyával, se kártya nélkül.
Szoft frissités segíthet?
Vagy alaplap gond?
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#676) meroly válasza Devian (#675) üzenetére


meroly
veterán

Hát a térerő kényes kérdés, mert lehet antenna is. Annyira nem értek a belső részéhez, de érdemes lenne megkérdezni egy szervizt.

Impossible is nothing

(#677) mikike33


mikike33
csendes tag

Sziasztok!

Egy igen érdekes problémám lenne a 3110c-mel. A telefon T-mobil függő, de a T-mobilos kártyákat nem ismeri fel (kódot se kér csak megkérdezi h elindítsa-e a telót SIMkártya nélkül, pedig benne van a kártya). Kipróbáltam több t-mobilos simmel is de mindnél ezt írta ki.
DE:

Ha vodafonos simet teszek bele akkor kéri a pint, elindul vele és annyit ír h korlátozva van a telefon. (???)
Pannonosnál ugyanez...

Nem értem, ha van valakinek ötlete legyen szíves ossza meg velem mert már totál kiakasztott a teló.

Jah, a *#7370#-es kódot nem fogadja el, függetleníteni kóddal nem lehet, mert BB5-ös, szóval egyéb megoldás jó lenne.

Köszi nektek előre is

(#678) kaller1 válasza mikike33 (#677) üzenetére


kaller1
veterán

Ha turbo simmel a pannon és voda kártyákkal felmegy hálózatra akkor jó, ha azokkal sem, akkor valszeg le van tiltva a készülék.

.::> <::.

(#679) skrabi


skrabi
senior tag

Kaptam egy ilyen telefont "cserekészülék" megnevezéssel, bár én ezt nem hívnám annak. Ez a telefon egy nagy darab sz@r. Egyetlen jó pont, a megbízható nokia szoft. Egyszerűen lehetetlen rendesen használni, a gombok nyomáspontja nevetséges, a képernyő pixeles még a rá optimalizált játékoknál is, a memókártyán lévő képeimet meg sem nyitotta... Zenei téren se nyújtott valami szépet, inkább nem részletezném. Sajnos még nálam van, de már nagyon várom vissza az enyémet. Megjegyezném, az enyémnek szoftveres gondjai vannak, mivel az egymást szerető, magyar nép vagyunk, most mindenki elkezdené majd hogy ha olyan szar, akkor az enyém mért van szervizben, az nem szar? Remélem nem bántottam meg senkit aki szereti ezt a telefont, nekem ez róla a rövid véleményem!

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#680) danilerner96 válasza Gigant12 (#502) üzenetére


danilerner96
csendes tag

Semmit nem kell csinálni a telefonnal minthogy frissíteni a szoftverét 7.21 es re és tökéletes lesz még a mobilarena se ocsárolhatja

SGS

(#681) Wolves#13


Wolves#13
tag

Üdv!

Van egy 3110c-m és egyik napról a másikra kikapcsolt, raktam bele új akksit és azzal működik, de ha tölteni akarom, akkor kiírja, hogy nem kompatiblis töltő.Sw lett rárakva, ki lett pucolva stb.Szerintetek mit tudnék vele csinálni?Előre is köszi a segítséget.

(#682) Wolves#13


Wolves#13
tag

Gondoltam, hogy nem ez a leglátogatottabb topic.... :F :D

(#683) meroly válasza Wolves#13 (#682) üzenetére


meroly
veterán

Akksi nem hal meg egyik napról a másikra, főleg nem ebben a korban.
Szoftveres gond lehet, habár ha a töltést nem veszi.....
Frissíts egyet rajta sztem.

Impossible is nothing

(#684) Wolves#13 válasza meroly (#683) üzenetére


Wolves#13
tag

Köszönöm a segítséget.Akksi nem halt meg, mert más telefonban működik, csak ebben nem.Szoftvert tettem rá, de sajna semmi változás.Mindegy, majd akksi töltőről megy a dolog:)

(#685) meroly válasza Wolves#13 (#684) üzenetére


meroly
veterán

Hát igazán nincs mit.
Esetleg szaladj be vele egy szervizbe, hátha csak a töltő csatlakozó halt el, az meg nem kerül sokba.

Impossible is nothing

(#686) Hatchet


Hatchet
csendes tag

Pár hónapja az enyém is a töltőcsatinál gyengült el... ellenben 3,5 évig egész jól bírta a kiképzést, megérdemelte a nyugdíjat. :)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#687) meroly válasza Hatchet (#686) üzenetére


meroly
veterán

Nálunk a cégnél rengeteg úgy halt meg, hogy a bekapcsoló gombja beesett....

Impossible is nothing

(#688) Hatchet válasza meroly (#687) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Nálunk is az "alap" céges teló ez volt annak idején. Én két kollégámra emlékszem, hogy a bekapcs. gomb egyszerűen beragadt Nekik és nem mozdult semerre, soha többé.

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#689) meroly válasza Hatchet (#688) üzenetére


meroly
veterán

Csak nem egy cégnél dolgozunk ;] :F

Impossible is nothing

(#690) Hatchet válasza meroly (#689) üzenetére


Hatchet
csendes tag

Lehet az is. Pár betűből áll a neve és van benne O... ;)

You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig

(#691) ther


ther
aktív tag

Üdv!

Nokia 3110c-m problémája a következő: Működik, ha van benne memóriakártya, működik, ha van benne simkártya, de el se indul, ha mindkettő van benne. Valakinek nincs valami ötlete, hogy ez miért van?

ther

Aálírás

(#692) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Édesapám kb 5 éve használja elég mostoha körülmények között. Por, nedvesség stb dögivel. Kikapcsolva max. temetések alkalmával volt. Most kellett aksit cserélni benne, mert időnként kikapcsolt - megszakadhatott egy cella az akkuban -
Szerintem nagyon jó telefon annak, aki főleg arra akarja használni, amire egy telefont eredetileg kitaláltak.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#693) L4rs


L4rs
tag

Sziasztok!

Beállításokkal bajlódom már egy ideje, de nem tudom beállítani, hogy a főképernyőn egy nagy digitális óra jelenjen meg. Ha pl le van zárva a billentyűzet, a hívásmegszakítás megnyomására megjelenjen ez a nagy óra, majd ismét elsötétedjen a képernyő. És a menübe lépés előtt is ott legyen.
Képernyőkímélő beállítást megtaláltam, ott be is állítottam a digitális órát, de az nem jelenik meg sehol.
Szemüveges embernek kellene, mert a jobb felső sarokban levő óra nagyon kicsi.
Tudna valaki segíteni?

(#694) meroly válasza L4rs (#693) üzenetére


meroly
veterán

Kapcsold ki a képernyővédőt és mindenféle energia takarékos üzemmód legyen bekapcsolva. Ezzel az első megoldva.
A főképernyőre nagyba viszont nem lehet kirakni, hacsak nem készenléti képernyőn van ilyen, de kétlem.

Impossible is nothing

(#695) L4rs válasza meroly (#694) üzenetére


L4rs
tag

Képernyővédő kikapcsolva, energiatakarékos mód bekapcsolva, de elsötétedés után ugyan úgy a kezdőképernyő villan fel pár másodpercre a sarokban a kis órával.

Ahogy néztem egyedi témával meg lehetne oldani a nagy órát, de amiket láttam, ott az összes ikon, minden le van cserélve egyedire, amik nem nagyon tetszettek.

(#696) meroly válasza L4rs (#695) üzenetére


meroly
veterán

Képernyővédő kikapcsolva, energiatakarékos mód bekapcsolva, de elsötétedés után ugyan úgy a kezdőképernyő villan fel pár másodpercre a sarokban a kis órával.

Ha a piros gombot nyomod meg akkor is?

Impossible is nothing

(#697) L4rs válasza meroly (#696) üzenetére


L4rs
tag

ON/OFF-ra, hívásmegszakításra és menü gombra is, a többire fel se világít.

(#698) meroly válasza L4rs (#697) üzenetére


meroly
veterán

Na most megnéztem egy kollegámét.
Alvás mód be, energia takarékos mód be. Kijelzővédő ki. Mondjuk időzítés 20mp, akkor billentyű lezárása után látszik amit kerestünk, de háttérvilágítás nélkül. És nem is tűnik el. Ha a piros gombot nyomom, akkor a főképernyő jelenik meg.

Impossible is nothing

(#699) L4rs válasza meroly (#698) üzenetére


L4rs
tag

Köszi a segítséget, de nem akar óra megjelenni.
Vagy valami mást is be kell még állítani, vagy ezen a telón alapból nincs.

(#700) meroly válasza L4rs (#699) üzenetére


meroly
veterán

Igen, erre akartam kilyukadni az előbb is, hogy tényleg nincs ilyen funkció benne, csak így visszaolvasva pont a lényeg nem derül ki belőle :D

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.