Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) DAVID0000 válasza Vídar (#600) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Alapjában véve nem rossz teló. Nekem az az egy gondom van vele, hogy a ".txt" fájlokat nem tudja kezelni sajna... (csak jegyezetként ami meg limitált karakterszámot engedélyez)
Ettől eltekintve én teljesen meg vagyok vele elégedve.

(#602) tomimano2006


tomimano2006
csendes tag

Hali!

Tudna nekem valaki segíteni?? Van egy Nokia 3110c-m,ésnem akar fényképezni,mert mindig azt vágja hozzám,hogy a kamera készenlétben. Járt már valaki így? Előre is köszi,ha valaki megmondja mit tudok vele csinálni.

(#603) DAVID0000 válasza tomimano2006 (#602) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Szofverfrissítést próbáltad már? Még nem volt ilyen gondom de lehet megoldja a problémát. Ha nem marad a szerviz.

(#604) tomimano2006 válasza DAVID0000 (#603) üzenetére


tomimano2006
csendes tag

Szia!
Köszi a tippet,közben megoldódott a problem. Túl nagy memóriakártyát vettem bele,és nem bírta. Kivettem,és fényképezett rendesen. :( ;)

[ Szerkesztve ]

(#605) DAVID0000 válasza tomimano2006 (#604) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

:D
Mekkora kártya volt benne? (Nekem 2Gb-os de ilyen gondom nem volt vele.)

(#606) tomimano2006 válasza DAVID0000 (#605) üzenetére


tomimano2006
csendes tag

Nekem is 2 gigás volt benne,de úgy látszik ez nem bírja. :F De kisebbel megy. :Y

(#607) AMD Power válasza tomimano2006 (#606) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig a 2GB MicroSD-t probléma nélkül kezelni Kell.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#608) DAVID0000 válasza tomimano2006 (#606) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

:F
Érdekes. Én szerintem megpróbálkoznék egy szoftverfrissítéssel, lehet akkor nem lenne vele gond és tudná kezelni.

(#609) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Nézegettem neten olyan telókat amik 2 sim kártyát tudnak kezelni. Aztán találtam egy olyan adaptert ami lehetővé teszi, hogy 2 sim kártyát tudjon kezelni mondjuk az én 3110-es telóm. Valakinek van tapasztalata ilyen adapterrel kapcsolatban? Ilyenre gondoltam.

(#610) Help please


Help please
csendes tag

Sziasztok!
Nekem egy 3110 Classic telóm van.Tavaly augusztusban vettem.Sajnos eddig bírta, de remélem még vissza lehet hozni a halálból :D.Mostanában frissíteni akartam a zenetáram hogy lecseréljem a zenéket csak mikor visszatettem a kártyát a telóba kezdődtek a gondok...Most bekapcsolásnál azt csinálja hogy 5-6 másodpercig működik utána kikapcsol ezt megismétli még háromszor, majd teljesen kikapcsol.Leformáztam a 2GB kártyámat kis ezerszer de nem hajlandó működni.Szóval ha valaki tudna segíteni hogy mi tévő legyek nagyon megköszönném.otthon volt egy 128 kingston kártyám elősször azzal is ezt csinálta de leformáztam tettem rá zenét és jó volt.De a 2 GB os takeMS márkájú kártyámat nem hajlandó fölismerni.Mondjuk az a vicc a dologban ha letörlök róla mindent és ismét beteszem a Telefonba hibátlanul működik, csak nem sok hasznát veszem.Olvastam a fórumon hogy szoftver frissítés(ez enyémen 05.50 es van) meg hogy le kell szedni vmi progit.Mondjuk azt hiszem még garis, de láttam hogy valaki irta hogy szervizbe bevitte és csak még jobban elbaszták.Szóval rizikós de akkor inkább én megcsinálom otthon mind hogy a szervizben.

(#611) DAVID0000 válasza Help please (#610) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Itt tudsz szoftver-t frissíteni.
Ha jól tudom szoftver frissítéstől nem veszíted el a garit. Ha a frissítés nem segít akkor szerintem a memóriakártya a szar.

(#612) Help please


Help please
csendes tag

Hello!
Köszi szépen a segítséget!:D
Egy próbát megér a szoftverfrissítés.
Üdv

(#613) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Aki keresett maganba annak kuldtem szemelyeslevelet.

(#614) catty21


catty21
tag

Szóval, van egy 3110-es Nokiánk, PcSuittel bevittük az összes telszámot, elmentettük egy adatbázisba a számítógépen, azért, hogy rámenthessük a telóra, a telóról kitöröltünk minden számot.
A bibi: a kész adatbázist nem lehet megnyitni, sem beolvasni, a PcSuit nem látja:(((

Ez nagy szívás, mert az összes szám oda van.

Valaki tud erre jó megoldást?

Köszi.

(#615) DAVID0000 válasza Help please (#610) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Szombaton nekem is előjött ugyan ez a gondom. Neked bevállt a frissítés?

(#616) DAVID0000 válasza catty21 (#614) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Ez az "adatbázisos" dolog nekem sem jött össze. Ezért azt csináltam hogy a simkártyáról az összes számot átmasoltam a telefon memóriába majd onnan egy könnyed mozdulattal totalcommanderbe átmásoltam az összes számot egy mappába. (nem használtam a pc-suitot) Így totalcommanderbe is meg tudom nyitni a számokat (F3-at megnyomva).
Az adatbázisos megoldásra meg próbáld meg hogy nem Pc-suittal keresed meg az adatbázist, hanem szimplán dupla kattintással menyitod és akkor működni fog. Valamiért ha pc-suittal próbálom megkerestetni az adatbázist akkor nekem sem talál semmit. Próbáld meg a dupla kattintást suite nélkül.

(#617) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!
Témát szeretnék letölteni a telefonra.A "Zedge"-n vannak témák, csak nem tudom, hogy mivel nem eredeti Nokia, nem zavarják-e meg a telefont?Honnan tudok venni eredeti Nokia témát?

(#618) DAVID0000 válasza GEPESZ66 (#617) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Nokiaprogramok.hu
Regisztrálni kell az oldalra...

(#619) GEPESZ66 válasza DAVID0000 (#618) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszi! Hol találom azon az oldalon a témákat?

(#620) DAVID0000 válasza GEPESZ66 (#619) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

:F
Megnéztem az oldalt én is mert már régen voltam rajt, de én sem találom, pedig régebben én is onnan töltöttem le témákat. Majd még átnézem aztán ha találok akkor írok.

(#621) meroly válasza GEPESZ66 (#617) üzenetére


meroly
veterán

Én a zedge-ről szoktam leszedni minden telefonhoz témákat, eddig nem volt vele gond...

Impossible is nothing

(#622) meroly


meroly
veterán

Kipróbáltam a szoftver firssítést én is. Hát nem tudom milyen változások történtek a szoftver terén, de semmit se veszek észre a verziószámon kívül. Az sms-ek, amik a telefonban voltak is megmaradtak, sőt még a téma is maradt az, ahol elkezdtem. Viszont a warranty menüből eltűnt a life timer, ez érdekes. A telefonban a hívásinfónál ott van a 200 nemtomhány óra, de a life timer eltűnt.
Talán azt a hibát nem produkálja, amit újabban szokott, hogy ki-be kapcsolás után eltűnnek a beállításaim.

Impossible is nothing

(#623) Viktor0610 válasza meroly (#622) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kicsit ellentmondásos, amit írsz... :U

A hozzászólás végén írod, hogy nem felejti el a beállításaid. Ez szerintem elég fontos változás az előző verzióhoz képest. :D Mit vártál, hogy kapsz egy új készüléket? ;]

Samsung Galaxy A54

(#624) meroly válasza Viktor0610 (#623) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm, hogy ilyen lelkesen kommentálsz itt is és máshol is. :R
Nem számítottam új telefonra, csak azt hittem a szoftverfrissítés mindent kitöröl és újrarak, mind a windowsnál pl. Ha újratelepítem akkor minden törlődik, hiszen jó esetbe előtte formázom a vinyót. Ha viszont a futó winfosra futtatok egy telepítést, akkor nem történik semmi, csak frissül... a beállítások maradnak, stb, stb.
Azt a problémát orvosolta, amit írtam, de más újdonságot nem veszek észre. Se nem gyorsabb, se nem lassabb, semmi.
Nem lett tőle 5megapixeles a kamera se, meg semmi, sajnos :)

Impossible is nothing

(#625) DAVID0000 válasza meroly (#624) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Nem lett tőle 5megapixeles a kamera se, meg semmi, sajnos :)
Az ellentéte elég érdekes lett volna. ;]

(#626) meroly válasza DAVID0000 (#625) üzenetére


meroly
veterán

Bizakodtam, dehát sajna nem jött össze :)

Impossible is nothing

(#627) GEPESZ66 válasza meroly (#621) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Töltöttem le témákat, jók. Viszont azt tapasztaltam, hogy egyes témák alkalmazásánál azt írja ki-vagy valami olyasmit, hogy több témát akarok együtt alkalmazni. Mitől lehet ez?

(#628) meroly válasza GEPESZ66 (#627) üzenetére


meroly
veterán

Talán attól, hogy egyik téma állít be csengőhangot, amit akarsz újat az meg nem. És így két témád van, a régiből a csengőhang, az újból meg a megjelenés. Nekem egyébként még ilyen problémám nem volt.

Impossible is nothing

(#629) bakterka


bakterka
tag

hali!Elnézést nem olvastam végig az egészet.Az lenne a kérdésem 3110 Classic Bluetoth-ja tudja az A2DP-t?erre vonatkozólag nem találtam semmit a leírásban.Ha valaki dobna egy igent vagy nemet azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#630) Wictor válasza bakterka (#629) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló! Itt azt írják, hogy van benne sztereo bluetooth is.

(#631) DAVID0000 válasza Wictor (#630) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Jó drága még mindig ez a teló.

(#632) Wictor válasza DAVID0000 (#631) üzenetére


Wictor
senior tag

Van olcsóbban is új. Használtan meg már 5-6000-ért lehet kapni. Nálunk... ;]

(#633) DAVID0000 válasza Wictor (#632) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Jaja. Néztem 15 ért újonan.
Én telót használtan nem vennék persze ez csak a személyes véleményem.
Amúgy ha kb 9-10 ezer van csak a használt és az új között akkor inkább új. ;]

[ Szerkesztve ]

(#634) meroly


meroly
veterán

Nektek az akku amúgy milyen használat mellett mennyit bír?

Impossible is nothing

(#635) DAVID0000 válasza meroly (#634) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Ha nem használom sokat csak napi 2-3 percet beszélek akkor 7-8 nap kb.
Persze ha egész nap zenét hellgatnék rajta meg miegymás akkor szerintem 1 nap alatt is lemerülne. ;]

(#636) Magnum_


Magnum_
nagyúr

most kaptam egy ilyen céges mobilt. én még az életben nem láttam ilyen fos telefont :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#637) Wictor válasza Magnum_ (#636) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem fos az, csak alap... :D
Mondjuk attól is függ, hogy milyenek az igényeid.

[ Szerkesztve ]

(#638) Magnum_ válasza Wictor (#637) üzenetére


Magnum_
nagyúr

sajnos már ettől egy kicsit több... amennyibe ez kerül még a flotta kedvezményekkel is, csak kijött volna egy valami hasonló árú, de jobb samsung. nem panaszkodom, jó lesz ez arra, amire kell.

I humbly and respectfully decline™

(#639) Wictor válasza Magnum_ (#638) üzenetére


Wictor
senior tag

Telefonálásra jobb ez, mint mondjuk egy Samsung S3310, ami asszem hasonló árú, de szaggat a hang hívás közben, meg ilyenek... :U

(#640) Magnum_ válasza Wictor (#639) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pedig az egész szép telefon. komolyabb a megjelenése, mint ennek. ha lenne annyi fölös pénzem, vennék egy E61et és beletolnám a céges Sim-et.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#641) meroly válasza Magnum_ (#640) üzenetére


meroly
veterán

Nekem is ilyen a cégesem, de asszony haszálja, mert én útálom. Nem rossz telefon, de iszonyat kemények a gombjai és nagyon hangosak....
Régebbi céges nálunk a 6230i, na egy olyat szereztem be, kár hogy nem azt kaptam....

Impossible is nothing

(#642) Magnum_ válasza meroly (#641) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ugy látszik tipikus low-end céges vétel ez, mert anyumnak is ilyen van... nem N97re vágytam, de e51-ben reménykedtem :DDD (6300 nagyon drága lett volna? :F )

I humbly and respectfully decline™

(#643) meroly válasza Magnum_ (#642) üzenetére


meroly
veterán

Nálunk már kezdenek hajlani a 6300 felé :C

Impossible is nothing

(#644) Wictor válasza meroly (#643) üzenetére


Wictor
senior tag

Anyuéknál még a T290 a menő (nem összetévesztendő a T280-nal, az egy más kategória, a T290 a T230 utódja)... :D :((( Komolyan! Az a szolgálati telefon! :K

Nem rossz szerintem egyébként ez a 3110 Classic, NEKEM például még külsőre is tetszik kicsit. A gombok nekem pont jók voltak, jó volt rajtuk sms-t írni. Fényképet is az 1,3-mas kamerához képest szépet készített. Külső hangszóró jól szólt. Csak épp a vadiúj teló 2 nap után megadta magát anno, 1 hónapot bent volt a pannonnál szervízben, utána már nem tetszett valahogy annyira... :D :(

[ Szerkesztve ]

(#645) meroly válasza Wictor (#644) üzenetére


meroly
veterán

Az semmi, valaki még mindig 6310i-vel nyomja nálunk :)
Elég retro pedig már :D

Impossible is nothing

(#646) meroly válasza Wictor (#644) üzenetére


meroly
veterán

Ja egyébként a 3110c háza és annak anyaga kimondottan jó. Nem csúszik, nem recseg ropog, bírja a strapát, ez nekem is tetszik benne.

Impossible is nothing

(#647) KicsiUbul


KicsiUbul
őstag

Kaptam egy ilyet céges telefonnak. Hát...
Az egyetlen előnye, hogy fekete. Meg hogy ugyanolyan akksija van mint a GPSemnek, így nem kell új akkut tenni bele. :)
#645: Egy 6310i sokkal stílusosabb ennél. Ez ránézésre gagyi.

[ Szerkesztve ]

Értem én...

(#648) meroly válasza KicsiUbul (#647) üzenetére


meroly
veterán

#645 RE: RE:
Valóban, ez nagyon gagyi....

Impossible is nothing

(#649) Magnum_


Magnum_
nagyúr

najó, az akksiával meg vagyok elégedve.. 2hét alatt 2x töltöttem és most egy csik hiányzik, igaz nem viszem tulzásba a használatát

I humbly and respectfully decline™

(#650) meroly válasza Magnum_ (#649) üzenetére


meroly
veterán

Az akku (teszteltem) 7-8 óra beszélgetést bír egyébként. Itt kivételesen többet mint a gyári érték, ez nagyon jó tulajdonsága a telefonnak. Ha nem lennének ilyen ormótlan nagy és kemény gombjai egész elviselhető lenne egyébként.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.