Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aronocs


aronocs
tag

Csak en erzem ugy, hogy ennek a cikknek nincs vege es rafert volna meg plusz ket oldal :F

Aut inveniam viam aut faciam.

(#2) CWorm válasza aronocs (#1) üzenetére


CWorm
aktív tag

Én is... de fent, a Tartalomnál le lehet gördíteni azt a választómenüt... csak épp nincs benne semmi az 1. oldalon kívül. Talán folytatása következik.

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#3) FTeR válasza CWorm (#2) üzenetére


FTeR
addikt

pont ezt írtam le, csak megelőztél :)

[Szerkesztve]

(#4) FTeR


FTeR
addikt

most így hirtelen nem vagyok biztos benne, de ez a John W. Mauchly ugyanaz a csávó, akki le van fényképezve egy hatalmas koncepció személyi szg melett, ami akkora mint egy fal, a jobb felső sarkában egy tévével és egy hajó kormánnyal a közepén?

(#5) Erasmus válasza aronocs (#1) üzenetére


Erasmus
őstag

én is hosszabbra terveztem, de aztán úgy gondoltam, hogy most csak megemlékezni kell, boldog születésnapot kívánni. bocs.

de legalább kiderült, hogy érdekel benneteket a történet hosszabban is... :) majd erre is sor kerül.

(#6) Kriza válasza Erasmus (#5) üzenetére


Kriza
őstag

Te írtad? Grat hozzá!
Mindig szivesen olvasok számítógéptörténelemmel kapcsolataos írásokat. Szerintem nagyon érdekesek.

Boldog szülinapot PC! :) Majdnem egyidősek vagyunk.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#7) 9CS


9CS
senior tag

Máskor is volt már olyan, hogy 1 oldalas cikket lehetett legördülő menüből is tallózni.

Grat IBM! :) :C

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#8) derossi válasza 9CS (#7) üzenetére


derossi
aktív tag

ja .egy évvel idősebb a pc :(

:DDD

(#9) bambano válasza Erasmus (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A Microsoftról szóló közismert film szerint Bill pofátlankodta be magát az IBM-hez, szó nem volt arról, hogy az IBM kereste meg őket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) azbest válasza bambano (#9) üzenetére


azbest
félisten

Ha az apple így folytatja, akkor nemsoká forgathatják a következő részét annak a filmnek ;)

Régi szép idők :D hmm akkor ha a dátumok jók még pár hónappal idősebb is vagyok a pc testvértől :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.