Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az alcím elég volt a magamfajtának, hogy kattintson is, "olcsón Hi-Fi minőség" sokaknak hívószó...

Reméltem volna, hogy aktív hangszórókról lesz szó, mert nálam jelenleg csak ezek játszanának. Nagyon az elején járok még ennek a hangkeltős dolognak, zene és házimozi terén is. Eddig egy Genius SP-HF1250B-ig (árához képest elég jó muzsikál) jutottam, majd ha lesz keret lesz jobb is, de sose költenék százezreket pl. csak a hangafalakra, bármennyire is van igényem a jobb minőségű zenehallgatás iránt. Jah, meg a forrás sem sámli amúgy, ez talán elárulja, milyen tuti. :D Jó majd, újrarakom végre az OS-t a kis notim-on, hátha segít, de amúgy is egy integrált Realtek chip-es dolog 2010-ből, szóval lesz még hova fejődni itt is és bőven van azért tartalék azokban a Genius-oban is. Remélem egy Roland DC EX meg is adja majd alá, ami kell.

Ilyen mélységeiben nem értek ehhez a témához, de legalább érdekes volt olvasni a hsz.-eket, bár nem annyira releváns amit írtam a cikkhez, de a "10K körüli jó hangfal" már közös halmaz... :D

(Amúgy tényleg elég csúnyácska az a hangfal, a neten is csupa előlap nélküli képet láttam róla, azért valami vékony szövet lapot mindenképp tennék elé.)

Amúgy egy kis ajánló a részemről is: [link], bár nem tudom, hogy technikailag mennyire van perfekten kikeverve, csak azt, hogy jól szól, még ebben a YT-os minőségben és az én "szerényebb" szettemen kersztűl is. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.