Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) Cifu válasza wwenigma (#79) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igen és mivel ez igy az ugy az mixelve amaz sehogysem ez kavarásokhoz vezethet és gratulalok hogy talaltal egyet aki listazta.

Kettő (ASUS és Biostar) az az egy, illetve a Gigabyte emlékeim szerint listázni nem listázott, csak bizonyos típusokba aktiválta a lehetőséget egy BIOS frissítésben, aztán az AMD nyomására szépen ki is vette...

Ettől függetlenül nehogy már az Én hibám legyen, hogy Te marhaságot írtál le... :U

Ugyanakkor a funcio teljesen stabil mukodesehez ehhez tervezett alaplapi kialakitas kell szoval nem ertem miert rugoztok ezen.

Még 1x, sokadszorra: ha az adott csatlakozóhoz vezetett kapcsolat megugorja az elvárt szintet, akkor hiába nem Gen4-nek volt eredetileg tervezve, még nyújthat stabil és megfelelő sebességű kapcsolatot.

Itt azonban az opciót is elveszi az AMD.

Mint említettem, ez inkább morális-etikai dolog. Aminél az AMD nem a "jófej leszek" gombot verte.

Mivel ugye nem probléma a masik oldalon a sérülékenységek megléte sem, pedig az picit nagyobb probléma mint egy új feature engedélyezése több éves alaplapokon és chipseteken. Mert ugye itt nem kell uj procihoz uj lapot venni, khmm.

Hiába próbálod folyton Intel vs. AMD vitává zülleszteni a dolgot, ez teljesen független ettől. Az AMD lehetett volna jó fej. Nem volt. Ennyit írtam és állítottam. Attól még nem lesz ez semmis, hogy egy másik gyártó mit csinál... :U

És ki lenne szidva ha nem menne vagy hibázna? Persze hogy a szarazájemdé menne azoktol akik most idejottek örömködni. :)

Ha nagyon zavar, veszel VIP-et, és rejted őket...

Veled is ezt fogom most csinálni, ugyanis Te is ugyan ez vagy pepitában és nekem fárasztó, ami marhaságokat össze tudsz hordani. Szomorú, hogy a moderáció erre nem terjed ki, de hát a PH! is inkább megkerülő és nem a konfrontálódó utat választja...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.