Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#120) Ferdzsoo válasza seolwon (#118) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

"Olyan pénzek állnak benne, aminek nem fáj az elvesztése" - ez nagyon nézőpont kérdése amivel akár a saját példámból kiindulva sem értek egyet.
Természetesen megválaszolom:
Mert nekem többet ér! Mert úgy gondolom hogy a jelenlegi áron olcsón adják, ezért megveszem. Ismerem a fundamentális hátterét és meg vagyok győződve arról ha értéket szeretnék megőrizni a mai világban akkor a BTC a létező legjobb megoldás. Látom merre megyünk a FIAT világában, amikor évi 10%+ a valós infláció és vagyonok tűnnek el a süllyesztőben hosszabb időtávon. Meggyőződésem hogy a BTC ezt hivatott ellensúlyozni.
Nem élhetünk infláció intézményével egy deflálódó világban. A BTC pontosan erre nyújt megoldást a saját tulajdonságaival.

Eladni pedig kizárólag akkor fogom amikor égető szükségem lesz valami miatt FIAT pénzre.
"BTC has no top because FIAT has no bottom" - talán ez a legjobb megfogalmazás ahogy én látom.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.