Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nikla válasza danih (#50) üzenetére


Nikla
tag

Szia,
max az ingyenest lehetne az ingyenessel.. illetve szerintem annyira nem is érdemes, mivel eléggé más a két ingyenes célja érzésem szerint:
TW: gyors segítség/ad hoc hozzáférés
LMI: tartós táv management

illetve csak akkor van értelme, ha beleveszel olyanokat is hogy:
Ammy Admin
Join me
VNC
RDP
XoverSSH

(hirtelen ezek jutnak eszembe, de tuti van még 5-10 használható, ingyenes jó)

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#52) cudar07 válasza hcl (#44) üzenetére


cudar07
senior tag

:R THX :R

(#53) hcl válasza cudar07 (#52) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kész van, várom, hogy kikerüljön.

Mutogatni való hater díszpinty

(#54) Melack válasza hcl (#53) üzenetére


Melack
veterán

Azt hiszem majd belevetem magam, mert engem is érdekel a távoli ébresztés :)

Összehasonlító írást én is szívesen írnék, de egyelőre a SUSE dizstróra várok, hogy arról is tudjak írni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#55) kovy79 válasza Melack (#54) üzenetére


kovy79
őstag

Pedig nincs benne semmi varázslat. :)
A router beállítgatása kicsit bonyolult lehet, valamint ugyebár a lapnak is tudnia kell a funkciót, de hcl kolléga gondolom mindenre ki fog térni a cikkében. :)
poweroff: nem kell telepíteni és ébresztést is tud. Én sokszor használtam, azóta áttértem a Logmein-re.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#56) Polemius


Polemius
aktív tag

Megjegyezném WOL témában, hogy ha az (al)hálózaton van több gépen logmein, akkor az tud olyat, hogy az ébresztendő gépre küld egy másikról rá ébresztést (nyilván, ha van bekapcsolva ilyen). Így nem kell routerrel varázsolni hozzá.

(#57) hcl válasza Polemius (#56) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ez akkor jó, ha van home servered :)
A cikkben lesz alternatív javaslat, bár én nem próbáltam még ki ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#58) joghurt


joghurt
addikt

Egy nagyon fontos dolgot hiányolok a cikkből. Ha az ember megveszi csillióért a TeamViewer licencét, pl. hogy egyszerre több ügyfélen is lóghasson, a verziófrissítés ugyan a teljes árnál kevesebbe, de még mindig csillióba kerül. Márpedig a régebbi segítségnyújtó nem tud csatlakozni az újabb verziós ügyfélprogramhoz - az ügyfél pedig a legújabbat tölti le a weblapjukról. [Még mielőtt: Mi a programunkkal az ügyfeleknek adunk egy megfelelő verziójú, testreszabott, telepítést nem igénylő QuickStart változatot. De ettől még előfordul, hogy valamelyiküknél már fent van az újabb változat, és azt indítja el.]

A TeamViewer amúgy valóban szép és jó, bár az kis sávszélességnél eléggé bosszantó, hogy nem tünteti el az asztal háttérképét, és nem vált klasszikus témára, tehát egy sima ablakváltás is képregénnyé tud fajulni - szemben a sima RDP-vel (Távoli Asztal).

szerk.: Ja, és kérdezhettek engem is, ha érdekel valami a programmal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

A tej élet, erő, egészség.

(#59) vjozsef válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nalam is volt ilyen, de az ablakok kidobalasa mellett semmifele hatranyt nem erzek. Egy aggalyom van meg: erosen adatgyujtes lehet a hatterben mivel ugye kulso szervert hasznal.

(#60) Nikla válasza vjozsef (#59) üzenetére


Nikla
tag

;] ha van balabit-es ismerősöd, kérdezd meg, hogy az ügyfeleik közt van-e a tv.

mellesleg azt hiszem a vállalati nagy licensz már tartalmaz servert is (ennek valaki utána nézhetne ha gondolja), illetve azért ennyi mindent rögzíteni és feldolgozni elég durva lenne..

Valamint, ha ez kiderülne, akkor mindent buknának, de szó szerint, szóval elég nagy üzlet nekik a licensz díj véleményem szerint, hogy ne kockáztassanak egy 100%-os (oroszoknál 140%-os :S) Buktát..

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#61) joghurt válasza Nikla (#60) üzenetére


joghurt
addikt

Szerintem nem gyűjtenek adatokat jobban, mint amit pl. a Google összegyűjt rólad...

A tej élet, erő, egészség.

(#62) Silverss válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


Silverss
aktív tag

Ugyan az mint a fizetős, csak nem használhatod üzleti célra.

Nincs hátrány.
Nincs próbaidő!

(#63) Silverss válasza joghurt (#61) üzenetére


Silverss
aktív tag

A SpyBot szerint sem.

(#64) joghurt válasza Silverss (#62) üzenetére


joghurt
addikt

A fizetősekben van néhány plusz szolgáltatás. Ami a számunkra a legfontosabb, hogy az alap verzióval csak egy gépről, és egy munkamenet futtatható. A licencelt munkaállomások száma a Premiumtól felfelé nincs korlátozva, valamint a Corporate-ben az egyidejű távoli vezérlési munkamenetek száma több is lehet.

Az ingyenes verzió egy idő után elkezdi 5 perc után lebontani a munkamenetet, legalábbis ha a QuickStart kliensverzióhoz csatlakozol vele.

A tej élet, erő, egészség.

(#65) vjozsef válasza joghurt (#64) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nekem a 6os verzio tobb munkamenetet is engedett egy geprol, ez 7esben valtozott volna?

(#66) concret_hp


concret_hp
addikt

van egy olyan progi, hoyg mikogo, az is tudja ugyanezeket, de sztem mgé egyszerűbb :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#67) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hogy visszataláljak... ;)

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#68) #79335424


#79335424
törölt tag

Én regisztráltam náluk. Mind a 8, általam kezelt gépen oprendszerrel indul a szolgáltatás. A felhasználónak csak jelzi az irányítást és a végén dob egy ablakot. Engedélyt nem kér tőlük. Többnyire Androidos mobilról indítom. Látom név szerint a gépeket, és hogy melyik online. Rábökök, és már csatlakozik is. Androiddal a fájlátvitel nem támogatott. De ftp-vel megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#69) Rolika82


Rolika82
tag

Sziasztok!
Én androidos telefonnal akartam összehozni, de nem sikerült. Ahogy rányomok a csatlakozás a partnerhoz gombra, kiirja, hogy "Kérjük, várja meg a csatlakozást". Valamit esetleg még a routernél kellene átállitani? Régebben próbáltam a Goldworm nevezetü programot, de ott is ugyanez a probléma volt.

(#70) Cho Simba válasza Rolika82 (#69) üzenetére


Cho Simba
tag

Nálam szépen megy. Akár otthonra csatlakozok, akár munkahelyre (proxy mögött van).
Ha pedig látod hogy online van, akkor router probléma sem nagyon lehet.
Nem lehet hogy lassú a neted a telefonon ? 32k-s limitnél már nálam sem megy :)

(#71) Rolika82 válasza Cho Simba (#70) üzenetére


Rolika82
tag

Igazából ugy próbáltam, hogy a gép előtt ültem és wifin csatlakoztam a netre, szóval a sebességgel nem lehetett probléma :S

(#72) Rolika82 válasza Rolika82 (#71) üzenetére


Rolika82
tag

Közben kipróbáltam mobilnettel és igy működik is a dolog. Gondolom akkor viszont a routernél kellene valamit állitanom, hogy wifivel is működjön. Ebben tudnátok nekem segiteni?

(#73) Zso Ro válasza Melack (#17) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Egy kicsit kései a válasz.500k 3 gépes licensz az nem hogy sok,hanem qrva sok.Ahol dolgozom 500+ a gépek száma.Eleve mókás lenne TV-vel supportálni,valamint a licenszdíj sem férne bele a keretbe.
Vannak LAN környezetben használható sokkal jobb és olcsóbb szoftverek.Ez nyilván nem erre lett kitalálva,ezért sem vezetném be a használatát,ha rajtam múlna.

(#74) Fatis84


Fatis84
csendes tag

Sziasztok, hogy lehet megoldani úgy 3-4 gépen a kapcsolódást, hogy autómatikusan tudjak csatlakozni, mindegyik géphez, de az én gépemhez csak jelszóval?

(#75) gerisz23 válasza danih (#50) üzenetére


gerisz23
őstag

Hello!én távolról használnám mobilról a pc-m.Főként online gamekbe való bejelentkezés miatt keresek programot,amivel ezt megtudom valósítani,a bekapcsolástól,a kikapcsolásig,úgy hogy a gépem bios jelszó védett maradjon.Ezzel a programmal ez menni fog?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#76) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Mi a külömbség a 7-es és 11-es verzió között?
Köszönöm!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#77) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

A Win10 topikban már feltettem a kérdésemet.

Gondoltam itt is rákérdezek.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#78) bendo75


bendo75
tag

Sziasztok.

Kellene 1-kis segítség,ha lehetséges.Teamviewer-nél lehetséges olyan beállítás,hogy mikor csatlakozok PL mobilal a gépre,akkor a kis panel ne ugorjon fel?Egy cimbinek csinálnám,de ez probléma számára. :)

[ Szerkesztve ]

Szakszerű szerviz xbox360,precíz munka garanciával!

(#79) macilaci78 válasza bendo75 (#78) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amennyire tudom, nem lehet megoldani. Szerintem azért van, hogy a gép tulajdonosa értesüljön róla, hogy épp akkor valaki belép a gépbe. Ne hajkurásszák ketten ugyanazt a kurzort, stb...

Belép a gépre mobilról és le is teszi az ablakot, félrecsúsztatja az oldalsó és felső menüt... Mindig így csinálom.

Más: nincs valakinek friss 9-es verziója lementve? Megjelent a 12-es verzió és az eredeti honlapon már csak a 10-es a legrégebbi elérhető verzió, de 9-es kellene. Otthon van, de nem ér rá holnapig.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#80) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy nem egészen tudom jól értelmezni a Team Viewer liszenszelési dolgát. Mi a különbség a kettő között. Nekem az lenn a lényeg, hogy legalább 3 különböző accountot tudjunk használni és ha kell egyszerre hárman tudjuk dolgozni más gépeken. Remélem nagyjából érthető amit írtam. :)

TeamViewer 12 Business
1 licencelt felhasználó
1 csatorna / párhuzamos felhasználó
legfeljebb 5 résztvevő megbeszélésenként

TeamViewer 12 Premium
maximum 50 licencelt felhasználóig
1 csatorna / párhuzamos felhasználó
maximum 15 résztvevő megbeszélésenként
Mobileszközök támogatása

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.