Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#197) Buci21 válasza b0bcat (#196) üzenetére


Buci21
addikt

Értem, köszi a választ, már ha tegezhetek egy tanárt... xD :DD :DD
és akkor most a hangsúlynak a nyelvtanon, vagy a nyelvhasználaton kell lennie? mert én némi tanulás után elkezdtem ráérezni a nyelvtanra, és csak beszédhelyességgel és szókincsfejlesztéssel foglalkozom, a nyelvtant pedig nem tudom úgy, h ez most ilyen igeidő és úgy képezzük, hogy: ... Ez marad az olasz nyelvnek, az angol nyelvtana talán kicsit használhatóbb a való életben, könnyebb folyékonyan beszélni, szvsz, mondom ezt 3 év latin, 6 év angol és 1,5 év olasz tapasztalattal, 10. osztályból. Nem tudom, mennyire látom jól a dolgokat, de a lényeg, elég jó vagyok már angolból, h ne jelentsen gondot 1 hét Franciaországban angol származású és angolul perfect havernál, mindennapi szinten használva az angolt. A TV-vel picit meggyűlt a bajom, de a hét vége felé már én is a kvízműsor közben ordítottam a TV-nek a megoldást, ez náluk amolyan családi hagyomány. Először nehéz érteni a folyékony és gyors, rögíztett angol beszédet, pl egy show vagy híradó. Szerintem már ez egy jó szint, de van hova tovább.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.