Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Ha szabad, én is odaadom a kódomat másnak, én most a pénzt teló vásárlásra spájzolom.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#802) Apika válasza B1T3 (#800) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez csak deja vu lehet, most nem volt jelen... :D

(#803) Mattheo


Mattheo
tag

nekem nem jott semmi kuponkod. kulon igenyelni kell?

(#804) Apika válasza Mattheo (#803) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Elvileg minden kalaposnak alapból kiküldik. Lehet, hogy még nem kerültél sorra...

(#805) aram01 válasza B1T3 (#800) üzenetére


aram01
nagyúr

ebben a játékban nem :N

Apika: :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#806) B1T3 válasza aram01 (#805) üzenetére


B1T3
addikt

Éppen ezt furcsálltam. :D

(#807) lafaty80 válasza aram01 (#805) üzenetére


lafaty80
őstag

Akkor lesz érdekes, ha nyersz így is, nem? :DDD

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#808) aram01 válasza B1T3 (#806) üzenetére


aram01
nagyúr

lemaradtam erről a körről

#807) lafaty80: :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#809) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Na most értem haza, látom sikerült bekerülni a kalapba, pedig okozott némi idegrángást egy két kérdés...
Legyen a többi nyereményjáték is ilyen, elegem van a lájk és 1 valaki nyer a 6 millióból típussal. Blade3 játék is ilyen volt.

Kuponkódot én se tudom felhasználni, még így is drága a cuccos nekem...

(#810) petij


petij
tag

Kuponkód vihető, cserébe nem kérek semmit, esetleg egyszer meghallgatnám ezt a szuper kis fülest.

(#811) djculture


djculture
félisten

Vaterán el is kezdték árulni a kupont szép dolog... [link]

[ Szerkesztve ]

(#812) randras válasza djculture (#811) üzenetére


randras
veterán

20K-s villamár, szép dolog. :C

(#813) Superhun válasza djculture (#811) üzenetére


Superhun
addikt

Ugye tudod, hogy így hogy ide belinkelted, ingyen reklámot csináltál neki? :U

(#814) stracker06


stracker06
aktív tag

Én is tudok szolgálni egy kuponnal, ha valakinek szüksége van rá. Természetesen ingyen adom, bár egy csokit elfogadok cserébe, ha nagyon muszáj. ;]

szerk:: a barátnőmnek is van egy és Ő sem fogja felhasználni, szóval van még1 :D

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#815) darvinya válasza Superhun (#813) üzenetére


darvinya
titán

Az lehet, de még mindig nem olvasták el figyelmesen a PÜ üzenetet amiben kapták a kupont.

Majd rájönnek miről beszélek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#816) DJ. Ru$y válasza darvinya (#815) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kicsillagozott kóddal mutasd pls :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#817) stracker06 válasza darvinya (#815) üzenetére


stracker06
aktív tag

ŐŐŐ, ezt most nem értem, nem értem mire gondolsz. Bocsi! :N :B

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#818) darvinya válasza DJ. Ru$y (#816) üzenetére


darvinya
titán

Dobtam PÜ-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#819) szakibá...


szakibá...
senior tag

Biztosak vagytok abban, hogy a kupon átruházható? Mert ugyan a kód nem egyedi, de a regisztrált e-mail címhez van kötve. Ha olyan címről akar valaki vásárolni, ami nem szerepel a játékban, akkor nem fogják elutasítani?

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#820) stracker06 válasza szakibá... (#819) üzenetére


stracker06
aktív tag

Nem vagyunk benne biztosak, de ha úgy alakul, akkor majd utánakérdezünk. ;]

SFm™

(#821) Prevent


Prevent
aktív tag

Nekem aztán tök 8 ... Adok Ed3r kollégának pénzt hogy vegye meg nekem ! Persze nem ingyen kérem! :D

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#822) quailstorm válasza Prevent (#821) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A galaxy y-hoz? ;]

nem lehetett kihagyni :D

(#823) Superhun válasza szakibá... (#819) üzenetére


Superhun
addikt

E-mail címek nem is szerepelnek a játékban, és a PH-s privát e-mail címemet nem is adnám meg senkinek... Esetleg a felhasználónévre rákérdezhetnek, de ugye ez sem teljesen biztonságos. Nem értem igazán a TDK Hungary logikáját a kódokkal kapcsolatban, de van egy tippem... :U

(#824) bepken válasza Superhun (#823) üzenetére


bepken
veterán

szerintem ott áll mindenki előtt a lehetőség, hogy privátban rákérdezzen a dolgokra....én tegnap már megtettem ;)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#825) darvinya válasza Superhun (#823) üzenetére


darvinya
titán

Szorozd össze a nyertesekkel és amit a cég bevállalt.
A kapot összeget gondolom egyik cég sem fogja csak úgy puszira lenyelni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#826) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Amúgy eléggé elcseszett dolog, az " augusztusig Xy.ig vedd meg vagy buktad...de szólj ám előre egy hét múlva hogy érdekel-e mert csak akkor hozatunk".... OMG... így szerintem pár embertől elesnek.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#827) darvinya válasza sad_Vamp (#826) üzenetére


darvinya
titán

Hol van ennyi idő?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#828) sad_Vamp válasza darvinya (#827) üzenetére


sad_Vamp
őstag

A kuponfelhasználásnál: "A kupon 2013. augusztus 15-én 23:59-ig érvényes"

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#829) Superhun válasza sad_Vamp (#826) üzenetére


Superhun
addikt

Sokat mondtál, péntekig kellene visszajelezni.

Az már egyébként biztos, hogy én nem engedhetek meg magamnak egy ilyen árú fülhallgatót. :(

(#830) sad_Vamp válasza Superhun (#829) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hát ez a tipikus hozzunk is ajándékot, meg nem is.... :) Adnak kupont amivel kb a reálisabbik áron megveheti az ember a cuccot (szerintem a jelenlegi lista ár erősen túlzó), de adnak szűk 1 hetet hogy eldönts vásárolsz e a kupon meg 3hét múlva jár le.... valahogy nem győztek meg.... (talán ha adtak volna 10%os kupont év végéig bármilyen TDK termékre, az már gesztus).

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#831) bepken válasza sad_Vamp (#826) üzenetére


bepken
veterán

most nem azért, de a játék 15-én indult....szerintem ennyi idő alatt 6X el tudta dönteni mindenki, hogy kell e neki a füles vagy sem! ... nem leárazásról beszülünk, hanem kuponról!

ráadásul mp4nation.net és hasonló oldalakon például 1 napos meg 5-10 darabos kuponok szoktak lenni, szóval ez még ugyan hatalmas kedvezmény!

sad_Vamp! bocsi tényleg....de te a francért játszottál akkor? :D komolyan! ahány hozzászólásod van, az mind csak pocskondiázás! akár a kérdésekről, akár a szervezésről, akár a nyereményekről van szó....

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#832) sad_Vamp válasza bepken (#831) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Term. igazad van, mert pont olyan régióban élünk ahol bárki ki tud zsebből fizetni egy 200€-s fülhallgatót, nem? :N

Az, hogy játszottam, az egy dolog. Az, hogy van véleményem, az meg egy másik... nem kéne összemosnod a kettőt. Mert közük sincs egymáshoz! És a pocskondiázás és a kritika közt is van különbség, senkit és senki felmenőjét nem szidtam, korholtam (az a pocskondiázás). A pontatlanságokat kritizáltam, különbség!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#833) darvinya válasza sad_Vamp (#830) üzenetére


darvinya
titán

Látom te sem tudsz számolni.

Szorozd már össze azzal akik jogosultak számával a kuponra, és azzal amit ők átvállaltak 55%-ot.
Ez senki nem fogja egy játék kedvéért lenyelni.

10% pedig semmi, az pont annyi mint az akciós felirat egyik fajtája.
Nem 10000Ft-ba kerül csak 9990Ft

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#834) Superhun válasza darvinya (#833) üzenetére


Superhun
addikt

Szerintem az neked is már világossá vált, hogy a webshopon szereplő árban nem 10%-os árrés van, hanem sokkal több. Ezzel a kedvezményes árral árrés nélkül vagy pici veszteséggel adják el a terméket, ami szép gesztus, de amíg ott tartunk, hogy (Amazon ár + szállítási költség) * 1,27 talán még ennél is picit olcsóbb, természetesen sok emberben felmerül a kérdés, hogy miért is ennyi az annyi a gyártó képviseleténél. :)

"Látom te sem tudsz számolni."

Ez után sztem vond vissza:

"10% pedig semmi, az pont annyi mint az akciós felirat egyik fajtája.
Nem 10000Ft-ba kerül csak 9990Ft"

:C

[ Szerkesztve ]

(#835) sad_Vamp válasza darvinya (#833) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Na akkor megpróbálok számolni:

Magyar lista ár: 300€ kupon ár: 135€

nem megyek Amazóniába, csak cseh országba,

1. kisker ár: 135€
http://www.asus.cd/elektronika/tdk-ba200-signature-sound-dual-balanced-armature-drivers-cerna-sluchatka/

de legyen ez extrém eset,

2. kisker ár: 215€
http://eshop.borgy.cz/tdk-ba-200-black_d6202.html

a 300€ és a 215€ között bizony nem a 8%os az ár különbség (19 vs. 27 %os ÁFA)

Jó, tudom, problémás gyerek vagyok! :)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#836) bepken válasza sad_Vamp (#832) üzenetére


bepken
veterán

rendben, akkor "csak" folyamatosan kritizálsz, mikor mit...és félreértés ne essék, véletlenül se azzal van bajom, hogy játszottál! csak a hozzáállásod furcsa számomra egy picit.

és csak ismételni tudom magam, ne leértékelésben gondolkozz, mert ez nem az...ez kupon! ráadásul mindez hatalmas pénz, ahogy darvinya Kolléga is írja, hiszen a fent említett webáruházak mindennek töredékét szokták biztosítani!

az meg, hogy van e rá 200 dodó zsebből, senkit......nekem sincs, de van olyan, akinek meg van :)
tehát a konklúzió: Te és én valószínűleg nem fogunk élni a lehetőséggel, de páran talán igen. na és ezen nyertesek visszajelzését várják, ugyanis nyilván nem fognak 166 db fülest lerendelni, hogy aztán a port fogják :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#837) darvinya válasza Superhun (#834) üzenetére


darvinya
titán

Mit vonjak vissza. :F

Az csak egy példa.

(#835) sad_Vamp

Akkor vedd meg ott és garit is ott fogod megkapni.

Én akárhogy is számolom, de magyar HUF-ban 90eFt az ára, ennek 55% 49500Ft ezt felszorozva 166 kupon jogosultal, ez még mindig 8.217mFt veszteség a Cég részéről.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#838) Superhun válasza darvinya (#837) üzenetére


Superhun
addikt

Szóval szted mindegy, hogy 10000 Ft vagy 9000 Ft egy termék? Bárcsak én is tarthatnék már ott. :U

(#839) bobace


bobace
őstag

Ennyit problémázni ezen a kupondolgon.. Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, ki az az itt levők közül, aki csak a kuponért játszott.. A maradék 160 ember szerintem a nyereményekre utazott.
Nekem nem kell a kupon, másnak nem kell a kupon, van akinek kell, ennyi. Egy opció, aminek örülni lehet és pont. :U Aki meg külfödről szokott rendelni, az már lehet meg is vette..

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#840) darvinya válasza Superhun (#838) üzenetére


darvinya
titán

Én 10eFt és 9eFt-ot írtam.

Akkor legyen így a hasonlat, hogy érezd miről van szó:
100eFt helyett 90eFt.
Értsd nem 10db tízezrest kell kiadni, hanem 9 db tízezerest.
Igaz megveheted 4 db tízezresért is, csak gyorsan kell róla dönteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#841) Superhun válasza darvinya (#837) üzenetére


Superhun
addikt

Érdekelne ez a 90k-s levezetés. Megosztod velünk? :)

(#842) sad_Vamp válasza darvinya (#837) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Mit gondolsz az Asus és Acer gépedet kik szervizelik?! (tudtommal biz. a csehek) Neked ekkora probléma a gari érvényesítése EU-n belül? (amúgy a jó isten m......a ha ilyen drága fülhallgatót 2éven belül szervizelni kell)

és itt le is zártam a kupon témát részemről.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#843) bepken válasza sad_Vamp (#842) üzenetére


bepken
veterán

legendásan jó kötekedő vagy, azt meg kell hagyni :D
eddig azzal volt a bajod, hogy mindössze péntekig van idő eldönteni, hogy kell e vagy sem a füles. (pedig erre jópár napod volt) aztán az, hogy zsebből ennyit magyar ember az életben ki nem fizet egy fülesért (pedig a célközönség simán, ezt hidd el :) még többet is!) aztán az, hogy bizony találni olyan külföldi webshop-ot, ahonnan olcsóbban meg lehet szerezni.

akkor végülis nem arról van szó, hogy Te már az elejétől tudod, hogy a büdös életben ennyit ki nem fogsz adni egy fülhallgatóért? ....de azért még leszólod a kezdeményezést, ahol csak lehet? ....szó szerint HIHHHETETLEN!!! :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#844) sad_Vamp válasza bepken (#843) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Hiába, profinak születni kell! :DD

A gondom az alapelvel van, szeretem a szép gesztusokat, viszont ezt szépnek nem, sokkal inkább ál-gesztusnak/hírverésnek tudnám titulálni. Így már azért felfogható, hogy mi is a problémám? :)
Ezzel viszont nem lopták be magukat a szívembe. Érdekes lehet ezt a beszélgetést X hó múlva folytatni, kíváncsi vagyok mennyi lesz akkor a cucc listaára.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#845) Gerr'y válasza Superhun (#829) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Nem kotelezo pentekig eldonteni. Ha utana szolsz akkor is megveheted kedvezmenyesen, legfeljebb plussz 1,5 hetet varnod kell mig atfut a rendeles.
Koszonjuk a jatekot!

(#846) Superhun válasza Gerr'y (#845) üzenetére


Superhun
addikt

Tudom, csak a kolléga 1 hetet írt, én meg pontosítottam egy picit. :)

(#847) ixtom válasza bobace (#839) üzenetére


ixtom
tag

"Szerintem egy kezemen meg tudnám számolni, ki az az itt levők közül, aki csak a kuponért játszott.. A maradék 160 ember szerintem a nyereményekre utazott."

Neked 6 ujjad van egy kezeden? ;]

(#848) bobace válasza ixtom (#847) üzenetére


bobace
őstag

Természetesen magamat nem számoltam ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#849) bepken válasza bobace (#848) üzenetére


bepken
veterán

tiszta matek szakkör :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#850) Cece04


Cece04
tag

Tök jó lenne, ha élőben közvetítenétek a sorsolást, lehetne izgulni a monitor előtt :)

Szvsz sokkal nagyobb élmény meg izgalom élőben megnézni, hogy kit "húztok ki", mint amikor egyszer csak megjelennek a nevek az oldalon a nyertesek nevével. :)
Köszi a játékot! :R

[ Szerkesztve ]

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.