Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) tfalcon96 válasza darvinya (#150) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Az, de én még a 2.-on agyalok.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#155) Harlek


Harlek
tag

Hát nem tudom, a negyedik kérdésnél két válasznál is az összes felsorolt készülék audio system és rendelkezik USB töltővel. Most akkor mi alapján válasszak?

(#156) Superhun válasza Harlek (#155) üzenetére


Superhun
addikt

Teljesen egyértelmű válasz adható a kérdésre. Értelmezd csak tovább a kérdést és a nézd meg jobban a válaszokat. ;)

(#157) tfalcon96 válasza Harlek (#155) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Nem, mert csak egy sor.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#158) sad_Vamp válasza Zoley3 (#85) üzenetére


sad_Vamp
őstag

hát, ennél hülyébben feltenni ezt a kérdést nem tudom hogy lehetett volna-e :(((

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#159) darvinya válasza Harlek (#155) üzenetére


darvinya
titán

Nem olvasod el rendesen a válaszokat ezért jön ki 2 válasz, pedig csak 1 van.

(#152) tfalcon96

Gyors keresés a net-en és egyértelmű lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#160) Superhun válasza sad_Vamp (#158) üzenetére


Superhun
addikt

Utána kellene olvasni, és megoldódnak a problémáid. :U

(#161) tfalcon96 válasza darvinya (#159) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Hiába keresem nem jön össze.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#162) Harlek válasza darvinya (#159) üzenetére


Harlek
tag

Tudom, ciki, de egyrészt elolvastam a kérdést és a válaszokat is, az összes felsorolt terméket megnéztem adatlapostul, reviewostul, (TDK honlap + egyéb szakoldalak) de még így is két helyesnek tűnő megoldást találtam. De mivel ezt nem lehet itt részletesen megvitatni anélkül, hogy ne rúgjam fel a játék szabályait, marad a fejvakarás. Max majd a játék után rákérdezek, hogy ez hogy is volt.

(#163) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Hát, ha ebben a kalapban benne leszek, akkor igazán megérdemlek egy MPi 110 fejhallgatót...

;]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#164) Superhun


Superhun
addikt

Az 5-ös kérdés túl könnyűre sikerült, lehetett volna ott még kavarni a dolgokat. :K

(#165) Agyasima


Agyasima
senior tag

Hát, lehet ennek a játéknak nem én vagyok a célközönsége. Eddig még azt sem tudtam, hogy egy hangfalnak vannak pilléi, ill. hogy mi a fene az a pille. Max. mint pillecukor ismertem. Ugyanúgy nem tudom, mit és miért kell hagyományosan vagy dinamikusan, netalántán kiegyensúlyozott armaturizmussal meghajtani. :) A négyesnél meg nálam is 2 jó válasz van.

Azért végigkattingatom a játékot, de azt hiszem csak félgőzzel a továbbiakban, ennyi szabadidőm nincs, és a téma annyira nem is érdekel jelenleg. UFF! Előre gratula a kalaposoknak a kitartó kutatómunkáért! :)

Az meg külön szép, hogy a TDK elvileg hivatalos nemzetközi oldalának keresője nem talál meg egyébként létező TDK termékeket saját magán.

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#166) kenny123


kenny123
addikt

Gyerekek, ez az utolsó kérdés is... :DDD
Olvasgattam, elvileg fix hogy a jó választ jelöltem be. De azért utolsó nap még majd rámegyek. :DDD

yo

(#167) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

A négyes kérdés tényleg egy picit félreérthető. Délután találkozom a TDK-val és kitaláljuk, hogy mi legyen, sanszosan törölni fogjuk és feltesszük újra úgy, hogy abszolút ne legyen félreérthető. Köszönjük a türelmet és elnézést a bakiért. :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#168) Vakegérke válasza Bocha (#167) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük az intézkedést. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#169) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Ahogy látom ez a játék nekem csak amolyan saját magam erőpróbálgatás lesz, mert itt már olyan szinten merül bele a dologba szerintem a végére, hogy tényleg csak egy bennfentes kör tud választ adni. Erre az új 5-ös kérdésre is - hiába találtam gyorsan magyar választ - így is kb 10 percbe tartott értelmezni a dolgokat és kiválasztani a választ :)) Ez nagyon nem az én világom, de azért küzdök :D

Jaja az tényleg vicc, hogy a hivatalos TDK honlap keresője nem talál meg semmit, de hogy alig van infó rajta...

[ Szerkesztve ]

(#170) HuMarc


HuMarc
addikt

Én már majdnem feladtam, majd ha hazaértem, beleásom magam, de így, külföldről nem sok kedvem van több órát eltölteni kérdések megválaszolásával.

(#171) sad_Vamp válasza Superhun (#160) üzenetére


sad_Vamp
őstag

márha a kérdező is úgy kérdez, hogy "pille" (igazi szak dolog nem?)....szerintem megtaláltam a jó választ de máig nem értem mi volt kérdés :P

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#172) schawo


schawo
titán

Ha egy szót nem értesz, akkor ne azt bogozd, hanem koncentrálj arra, amit értesz. Általában a megfejtés úgyis megvan, ha a szavak felét nem is érted.

Pl.: Kit érdekel, hogy mi a pille, a megfejtés szempontjából semmi jelentősége.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#173) quailstorm válasza Bocha (#167) üzenetére


quailstorm
nagyúr

pedig egyáltalán nem félreérthető max 5 perc guglizás volt nekem...
Inkább meg kéne tanulni olvasni az egyéneknek.

"a zenelejátszó eszközök töltésére szolgáló USB-port" ebben mi a nem egyértelmű? Az USB? A töltés? Vagy az MP3 lejátszó?

(#172) schawo: Egy normálisabb hangfalban nem biztos hogy ugyanabból az anyagból van a pille, mint a membrán...
én csak nem tudtam hogy mit hívnak pillének

egyébként kezd sok lenni a segítség nem?

[ Szerkesztve ]

(#174) Harlek válasza quailstorm (#173) üzenetére


Harlek
tag

Tehát a kérdés alapján szerinted csak töltésre lehet használni az USB-portot, zenelejátszásra nem? Mert akkor egyik válasz se lenne helyes.

(#167) Bocha: Köszi az intézkedést, kíváncsian várom, hogy mi sül ki belőle. :)

[ Szerkesztve ]

(#175) quailstorm válasza Harlek (#174) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ettől kész lettem :))
Ennyire nem tudok fogalmazni, vagy ennyire nem tudsz olvasni? Vagy ennyire nem volt még USB-s mikrohifid? Nem akarom magam kizáratni a versenyből szal ezt most ráhagyom.

(#176) schawo válasza Harlek (#174) üzenetére


schawo
titán

Igen, a kérdés arra vonatkozik, hogy melyiken van csak töltésre alkalmas usb kapu.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#177) DS39 válasza Harlek (#174) üzenetére


DS39
nagyúr

te usb porton keresztül hallgatod a zenét? ez nekem új. :)

(#178) Harlek válasza DS39 (#177) üzenetére


Harlek
tag

Jogos. :) Hifit egyébként nem használok, mert az általam kedvelt zene többnyire alkalmas a nyugalom megzavarására, úgyhogy marad a fej/fülhallgató. :)

(#179) DJ. Ru$y válasza Bocha (#167) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont válaszoltam volna, erre a "kapott adatok érvénytelenek" üzenet fogadott. Előre is köszönjük a pontosítást! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#180) Harlek válasza DS39 (#177) üzenetére


Harlek
tag

Egyébként ha zenével megrakott pendrive-ot / vinyót dugsz az USB aljzatra, akkor lehetséges. ;)

(#181) Bocha válasza Harlek (#174) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

14:00-kor kimegy az új kérdés, olvassátok el a lábjegyzetet is, ha nem egyértelmű valami! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#182) Harlek válasza Bocha (#181) üzenetére


Harlek
tag

Köszi szépen, izgatottan várom. :)

(#183) randras


randras
veterán

Basszus, majdnem elfeledkeztem a játékról. Hát mert nem írtam ide. :D

:R

[ Szerkesztve ]

(#184) Apika válasza randras (#183) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nem is kell írni. Elég, ha elmented a kedvencek közé... :)

(#185) randras: Te kis mindenevő! :D Mennyi a maximum kedvenc fórumtémák darabszáma?

[ Szerkesztve ]

(#185) randras válasza Apika (#184) üzenetére


randras
veterán

Azok már teli vannak. :DDD

(#186) gidion90 válasza pocokxx (#50) üzenetére


gidion90
tag

Én akkor már nem is játszhatok? Vagy most ez micsoda? Mikor indult a játék?

(#187) Vakegérke válasza gidion90 (#186) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nyomasd csak, félre gond, félre bú. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) Apika válasza gidion90 (#186) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Július 15-én - hétfőn - indult. A játék lezárásának időpontja: 2013-07-22 23:59

[ Szerkesztve ]

(#189) gidion90 válasza Apika (#188) üzenetére


gidion90
tag

Köszönöm! Akkor hogy is kell játszani? :) Hol is a kérdés mert 5ször olvastam el a linkeket amiket beadtak de nem találtam a játék menetét :)

(#190) Apika válasza gidion90 (#189) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Itt találod a kérdéseket.

(#191) DS39: Pedig már válaszoltam rá... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#191) DS39 válasza gidion90 (#189) üzenetére


DS39
nagyúr

linkek, tehát kattints rájuk. any questions? :)

közben megint lekerült az 5. kérdés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#192) Bocha válasza Bocha (#181) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

...és 15:00-kor megint kiment a kérdés, én rontottam el a frissítettet. Kínos, elnézést kérek! :W

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#193) Lompos48 válasza DS39 (#177) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Van aki úgy csinálja. Pl. DAC. :K

(#194) Agyasima


Agyasima
senior tag

Ez az 5-ös kérdés aztán rendesen meg lett kavarva. Reméljük ez már a végleges verziója. :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#195) ANDROID??? válasza Bocha (#192) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ez a végleges kérdés? :) (mert akkor van értelme válaszolni) :))

(#196) Mattheo válasza Bocha (#192) üzenetére


Mattheo
tag

nem is baj mert az eredetit elrontottam.. :Y
koszi Bocha..
egyebkent en is kulfoldon elek, de mint lattam ez a nyeremenyeknel nem akadaly. remelem akkor sem ha raszanom magam a kupon bevaltasara, postaztok angliaba is..

(#197) Harlek válasza Bocha (#192) üzenetére


Harlek
tag

Harmadszorra ugrok neki, előbb-utóbb eltalálom a helyes választ. :D

(#198) tfalcon96


tfalcon96
aktív tag

Én végignéztem a TDK magyar és angol honlapját, a Facebookos és Mobilarénás cikkeket is, de semmilyen utalást nem találtam azt illetően, hogy miből vannak a Tdk koax hangszóróinak a pilléi. Illetve az sem világos, hogy mit jelent az, hogy "Milyen felbontású hangot eredményez".

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#199) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kezdem unni.

Tisztelt akárkik, próbáljátok már úgy megfogalmazni a kérdéseket, hogy azokba belekötni ne lehessen, és ne kelljen kétszer is módosítani némelyiket.

Tudom, játszani nem kötelező.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#200) randras


randras
veterán

Most komoly, átírtátok a kérdést? :)

:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.