Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Buccer


Buccer
tag

én az 5.-el vagyok úgy... 3-at kizártam, maradt 1, de hogy jó egy vagy sem azt nem tudom, mert konkrét megoldást nem találtam rá, csak megpróbáltam kizárni a nem jókat :F

Pécs City

(#402) Yeffy válasza quailstorm (#400) üzenetére


Yeffy
veterán

uccsó mondat nagyon jó :D ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#403) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Köszi a játékot a PH!-nak és aTDK-nak!
Érdekes kérdések.. :P

Sajna nem sok ráérő időm van bogarászni, úgyhogy csak felületesen tudtam utána keresgélni a válaszoknak.
Na, de hátha így több szerencsém lesz! :K

...elmúlik...

(#404) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Lenne egy kérdésem.

A több azonosítót kizárja a szabályzat. De ha a két gyermekem játszani szeretne és regisztrálnak, akkor ugyanarról az ip-ről három account jelentkezik be. Ez belefér? Vagy a családok ilyen formában ki vannak zárva a játékból?

[ Szerkesztve ]

(#405) szakibá... válasza Bocha (#380) üzenetére


szakibá...
senior tag

Az ismételten feltett 5. kérdés utolsó sorában TW50 helyett ugye TW550 értendő?
A másik problémám a pillés kérdéssel van, tartok tőle, hogy a kérdés feltevője mást ért rajta, mint én. A pille a hangszórónak olyan része, ami nem látszik, viszont ami látszik és egyértelművé tenné a választ, az nem a pille.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#406) bepken válasza szakibá... (#405) üzenetére


bepken
veterán

jelölj saját belátásod szerint.... vagy most megerősítést vársz? :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#407) szakibá... válasza bepken (#406) üzenetére


szakibá...
senior tag

Természetesen sejtem, hogy mire gondoltak, de ha a játéknak tétje is van, akkor illik precíz kérdéseket feltenni. Lehet, hogy egy laikusnak mindegy, de engem zavar.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#408) kameraman77 válasza szakibá... (#407) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Csak sejted, vagy tudod? Mert ha nem a pillére gondolnak - akkor valóban elég egyértelmű a válasz, de a kérdés a pilléről szól, ami tényleg nem látható kívülről, viszont erről info sehol sincs sem a TDK oldalain, de nekem a google sem dob ki konkrét dolgot a TDK pilléivel kapcsolatban.

(#409) csusza`


csusza`
senior tag

Hülye vagyok ha a 10-es kérdést nem teljesen értem?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#410) Superhun válasza csusza` (#409) üzenetére


Superhun
addikt

Nem kell érteni, anélkül is megválaszolható. Hülye biztosan nem vagy, mert sokan nem értik még rajtad kívül. :D

[ Szerkesztve ]

(#411) bepken válasza kameraman77 (#408) üzenetére


bepken
veterán

abszolute szűrő kérdés :) - és sajnos én sem találtam hivatalos adatot, mely megerősítené első gondolatomat (11 kérdésből 1 tipp...az még beleér talán....remélem :) )

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#412) sad_Vamp válasza kameraman77 (#408) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Az a fő hogy én le lettem b@>#v@ amikor megkritizáltam a kérdéseket. De jó látni hogy nem én vagyok a hülye, és más is gondolkodik.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#413) szakibá... válasza kameraman77 (#408) üzenetére


szakibá...
senior tag

Nem is fogsz találni adatot, nagyon kevés hangszóró gyártó van, aki ezt megadja, mert majdnem lényegtelen.
Emberek, van aki meg tudja válaszolni az újból feltett 5. kérdést? Csak igennel válaszolj, ha biztos vagy benne.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#414) Superhun válasza szakibá... (#413) üzenetére


Superhun
addikt

Eredetileg is egyértelmű volt nekem, most még könnyebb lett.

(#415) bepken válasza szakibá... (#413) üzenetére


bepken
veterán

(#414) Superhun - dettó. ezért is van, hogy nem értem a sok kritizálást :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#416) darvinya válasza szakibá... (#413) üzenetére


darvinya
titán

Igen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#417) szakibá... válasza Superhun (#414) üzenetére


szakibá...
senior tag

Az eredeti kérdés csak a töltésre vonatkozott, most pont ellenkezőleg, az adatforgalomra. De mindenütt csak azt találom, hogy USB charging only port . Csak annyit mondj, hogy tévedsz, és akkor tovább küzdök.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#418) bepken válasza szakibá... (#417) üzenetére


bepken
veterán

Ember! ezt most Te komolyan is gondolod? :W

a kérdés adott, értelmes, kerek, magyar mondat. már csak válaszolnod kell rá :)
egyébként az első verzió IS ugyanezt kérdezte, csak kacifántosabban volt fogalmazva, illetve inkább az, hogy nem volt külön kiemelve, mire irányul a kérdés....

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#419) Vakegérke válasza bepken (#418) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. :N
Eredetileg az volt a kérdés lényege, hogy kizárólag töltésre szolgáló USB csatlakozó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#420) Superhun válasza szakibá... (#417) üzenetére


Superhun
addikt

Sajnos nem tévedek, tényleg könnyebb lett. Persze ehhez mindegyik felsorolásban szereplő terméket jól meg kellett nézni.

(#421) szakibá... válasza Superhun (#420) üzenetére


szakibá...
senior tag

Lehet, hogy félreérthető voltam, a tévedsz-et magamra értettem. Sajnos továbbra se találok olyat, amelyik ne lenne charge only. A terméket hiába nézem, a leírásban viszont csak ezt találom. Akkor ez a kérdés lesz a lutri számomra.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#422) darvinya válasza szakibá... (#421) üzenetére


darvinya
titán

Pedig tévedsz, mert van.
Csak rossz helyen keresel(search-ölsz).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#423) szakibá... válasza darvinya (#422) üzenetére


szakibá...
senior tag

Kösz, megvan, csak a sor rossz végén kezdtem keresni.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#424) Imy


Imy
veterán

A mobilarénás TV-s kérdéshet hol találom a videót? Köszönöm!

(#425) kenny123


kenny123
addikt

A válaszokat ne mondja meg valaki, egész véletlenül?

yo

(#426) Imy válasza kenny123 (#425) üzenetére


Imy
veterán

Nem, azt nem kell. Minden meg van. Csak az az egy nincs meg. :( A konkrét videót nem találom sehol sem. :(

(#427) stracker06 válasza kenny123 (#425) üzenetére


stracker06
aktív tag

Szeretnéd? :DDD ;] (Nem mintha én biztosra tudnám az összeset.) :))

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#428) bepken válasza Imy (#426) üzenetére


bepken
veterán

ez már csak egy ilyen játék :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#429) Imy válasza bepken (#428) üzenetére


Imy
veterán

Háát igen. Egy utalást találtam rá, a termékrem de semmi konkrétat, hogy melyik videó. Tehát így maradt a tipp, ami nem biztos, hogy jó. Persze ha tud vagy akar valaki segíteni, és az megteheti, privátban elérhető vagyok. ;)

(#430) schawo válasza szakibá... (#413) üzenetére


schawo
titán

A pillés kérdés úgy ahogy van hibás, természetesen. Nekem úgy tűnik, hogy a kérdés kiagyalója nem ismeri a hangszórók felépítését, így nem tudja mi az a pille.

De sejtem, hogy milyen választ vár a hibás kérdésre, és tőlem megkapja :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#431) darvinya válasza schawo (#430) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerűen becsapos.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#433) darvinya válasza schawo (#432) üzenetére


darvinya
titán

Miért ragadtsz le egy szón.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#435) szakibá... válasza Imy (#429) üzenetére


szakibá...
senior tag

Segítség itt található, eléggé furmányosan, de benne van, hogy mit csinálj.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#436) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ma már nem lesz több kérdés, ugye?

Félek, hogy nem lesz ebből kalap...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#437) schawo válasza pocokxx (#436) üzenetére


schawo
titán

Nem lesz több kérdés, egyáltalán.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#438) András. válasza schawo (#432) üzenetére


András.
tag

Erre én is nagyon kíváncsi lennék, ugyanis most, hogy teljesen beleástam magam a témába, a felsorolt anyagok közül minimum kettőt használnak, viszont az adott termékekre vonatkozóan semmit sem lehet találni...

(#439) kameraman77 válasza András. (#438) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Én már az angol oldalakat is feltúrtam, de a TDK-val kapcsolatban nincs info... Marha kíváncsi leszek, hogy hol van a forrás ehhez az adathoz, gondolom a TDK megadja majd a játék végén, hogy eddig hol volt található a válasz.

(#440) kenny123


kenny123
addikt

Akkor csak úgy megkérdezem.. Valaki, konkrét választ talált a pilles kérdésre? Tehát ami nem tipp, hanem fixen megtalálta?

yo

(#441) sad_Vamp válasza kenny123 (#440) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Ez erősen érdekelne engem is!

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#442) Superhun válasza kenny123 (#440) üzenetére


Superhun
addikt

Én sztem most találtam meg a tuti megoldást. :C

(#443) bul07 válasza kenny123 (#440) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagyon túlbonyolítjátok (már ha az én válaszom helyes mert ha nem akkor én néztem be :DDD )

De ez a 8-as kérdés a szemem kifolyik a fb oldalon de nem találom a rávezetést , és egyre jobban utálom a fb-t nem mintha eddig szerettem volna , amúgy lehet lájkolnom kéne hogy meglegyen na teszek így is egy próbát , bár kamu emberek lájkjával nem tudom mire mennek (van egy kamu regem, ilyen játékokhoz, mert sajna egyes cégek az hiszik hogy most a fb a menő , csak azt felejtik el hogy Google keresésnél nem fb oldalt fog megnyitni az ember )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#444) schawo válasza bul07 (#443) üzenetére


schawo
titán

x

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#445) Superhun


Superhun
addikt

Na én sztem megvagyok minden kérdéssel. Várjuk az eredményt. :)

(#446) kameraman77 válasza Superhun (#442) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Nekem is van egy tutinak tűnő a "pillére" egy ideje, de nagyon vékony szálon lóg, egy elejtett félmondat :DD Nem nagyon foglalkozik vele a marketing... Szóval vagy jó, vagy nem...jó lett volna azért valami konkrét dolog ezzel kapcsolatban...

(#447) Superhun válasza kameraman77 (#446) üzenetére


Superhun
addikt

Ha ugyan arra a félmondatra gondolunk, akkor az én értelmezésemben választ ad a kérdésre. ;)

(#448) Trebron09


Trebron09
őstag

Most kezdtem el a kérdéseket töltögetni, a 3. -nál ki van írva, hogy "Több jó válasz is lehetséges!"
de ugye csak egyet lehet bejelölni többet nem, ilyenkor mi van? :F

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#449) Superhun válasza Trebron09 (#448) üzenetére


Superhun
addikt

Egyet kell bejelölni, de 2 válaszlehetőséget is helyesnek tekintenek.

(#450) bepken válasza Superhun (#447) üzenetére


bepken
veterán

nem félmondat az ;) nekem is tegnap este jutott eszembe, hogy egyetlen hely van, ahol még nem kerestem a választ arra a kérdésre. és végül szerencsémre meg is lett :)

már csak abban reménykedek, nem fut be estére egy utsó, izzasztó kérdés :D
(félreértés ne essék, rendkívül izgalmas volt így ez a játék!)

sok sikert Mindenkinek a kalaphoz!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.