Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) schawo válasza Mattheo (#327) üzenetére


schawo
titán

ehat aki kulfoldon el, az pofatlan olcson tudja megrendelni a jatek utan..
PS: aki nem naprakesz esetleg az arfolyamokkal kapcsolatban, 90 font kb 30000 magyar forint.. annyit azert a hulyenek is..

Valamit félreértettél, vagy téves választ adtak, de a külföldiek is csak áfásan vásárolhatnak a muzixtól. Kivéve persze ha céges vásárlásról van szó, de azt kétlem az esetedben, mert akkor amúgy sem lepődnél meg a dolgon.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#352) Bocha válasza Vakegérke (#343) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

"A cukormázba burkolt ingyenreklámra buzdítást viszont nem voltam képes szó nélkül hagyni. Ennyi az egész."

Pont az a lényeg, hogy nincs cukormázban, mert ki van mondva. A TDK LoR munkatársai annyira hisznek a márkában és az azzal szerintük kéz a kézben járó minőségben , hogy szeretnék, ha minél több emberhez eljutnának a termékek, mert biztosak benne, hogy ettől sokan szintén úgy fognak a márkára gondolni, ahogy ők. Ez ki van mondva, semmi cukormáz vagy mögöttes szándék nincs, ez a játék egyik lényege a részükről.

A másikban részben igazad van; attól még senki nem lesz szakértő, hogy ismerni fog pár technikai fogalmat. Arra viszont mindenképp jó lehet az itt megszerzett tudás, hogy a kizárólag számokkal operáló termékeknél ki lehessen szúrni a jövőben a csalafintaságokat.

Remélem, hogy így tiszta, plusz egyben szólok, hogy itt a játékra kéne koncentrálni. Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#353) randras válasza Bocha (#306) üzenetére


randras
veterán

Cseles. ;)

(#354) kameraman77 válasza Bocha (#350) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Nagyon köszönöm - talán mások nevében is - a kedves segítséget :)

(#355) schawo válasza Bocha (#350) üzenetére


schawo
titán

A válaszok között egyetlen "felbontás" adat van. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#356) Vakegérke válasza Bocha (#352) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cukormáz alatt azt értettem, amit talán nem is kéne magyarázni, ha valaki figyelmesen olvassa a cég alkalmazottjának hozzászólását.
Szóval az a lényeg, hogy agyondicséri, nem létező szakértelemmel ruházza fel a játékban résztvevőket, ezzel akarván oda hatni, hogy propagálják a gyártó extra drága termékeit, amelyekről egyébként a leírásokban olvasottakon kívül szerintem senkinek nincs egyéb információja.
Mi ez, ha nem cukormáz?

Részemről befejeztem, de szólj, légy szíves TDK LoR (ideiglenes) fórumtársunknak, hogy még véletlenül se reagáljon hozzászólásomra, mert lehet, hogy kikényszerítene vele belőlem egy újabb megnyilatkozást.

Köszönöm a türelmet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) Harlek


Harlek
tag

10. kérdésnél már akkor tudtam a választ, amikor megláttam a kérdést. Az biztos, hogy a TDK LoR marketingje ebből a szempontból (játék + FB oldal) sikeresnek mondható, mert lassan fejből fújom az összes audiórendszer leírását. :D (Bár még így se garantált, hogy kalapban leszek.)

(#358) bepken válasza Vakegérke (#356) üzenetére


bepken
veterán

én meg azt mondom...meglehet, hogy egy márka piacának alapzásához inkább azzal a hozzáállással/vérmérséklettel/rálátással/alázattal/stb. kell nekifogni, ahogy ők csinálják...

senki se kényszerített, hogy állj ki a márka mellett...pusztán arról van szó, hogy a PH/MA mára hiteles, szakmai lapcsaláddá nőtte ki magát, melynek szakmai fórumában igen jó eséllyel találnak célközönségre. olyan emberekre, akik érdeklődnek, utána olvasnak, kérdeznek... majd ezek alapján alkotnak véleményt a "laikusok" felé (logout pl tele van olvasói/vásárlói tesztekkel) - szemben egy vásárlóval, aki mondjuk ír egy "nagyon király ez a cucc" kaliberű véleményt a webáruházba vagy akárhova.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#359) Vakegérke válasza bepken (#358) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy nem érted azt, amit pedig világosan kifejtettem.

Megkérlek, ahogy mindenki mást, hogy velem kapcsolatosan ne essék több szó. Nem tudok ellenállni, jár a szám, pedig nincs értelme a további szószaporításnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#360) Zoley3 válasza pocokxx (#332) üzenetére


Zoley3
tag

;] Én is csak azt a videót találtam,amin sac/kábé 2mp-ig látható egy-két termék,szóval nem tudom hogy erre gondoltak-e :((( Viszont ha igen akkor simán tudni melyik a helyes válasz :DDD

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#361) Buccer


Buccer
tag

Hány kérdés lesz még? Mert erről a 10.ről majdnem lemaradtam, ha nem nézek bele a fórumba akkor simán kihagytam volna.

Viszont az 5. kérdés nálam nem kerek, már végignéztem egyesével az összes terméket, de nem találtam helyes választ

Pécs City

(#362) schawo válasza Buccer (#361) üzenetére


schawo
titán

1

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#363) Mattheo válasza schawo (#351) üzenetére


Mattheo
tag

en nem vagyok tisztaban a torvenyi szabalyozasokkal, de mivel a ceg munkatarsa irta az idezett reszt, igy ha ennyiert kipostazzak..

(#364) pepe091 válasza Bocha (#350) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez most komoly?
Hagy idézzek a játék leírásából: Az egyes kérdéseknél előre megadott alternatívák közül kell majd kiválasztani az egyetlen helyes választ.
Most akkor mégis mi van?

(#365) Mattheo válasza pepe091 (#364) üzenetére


Mattheo
tag

ha ott ketto valasz jo, akkor Bocha itt is "ember volt" (azaz hibat vetett) a termek specifikaciojahoz kepest. elhanyagolhato a tevedes, azonban ebben a formaban csak az egyik helyes-szerintem..

megkovetem magam. lehet 2..

[ Szerkesztve ]

(#367) Bocha válasza pepe091 (#364) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sajnos komoly. Egyetlen egy tényleg jó válasz létezik, de egy másikba is bele lehet magyarázni, hogy az is jó. Mivel elég sok a hiszti, nincs kedvem még egy rohamot kiállni, ezért mindkét választ el fogjuk fogadni.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#368) darvinya válasza TDK LoR (#323) üzenetére


darvinya
titán

Tisztelt TDK LoR!

Köszönöm a személyes választ.

Kicsit sajnálom, hogy egy aprócska problémámból mekkorra lavina indult.(pillangó effektus)

Amit kitaláltatok FB-vel nem lenne rossz, ha nem FB-n menne.
Mivel nem szeretem egyáltalán, mert ÁSZF-ben olyan dolgok szerepelnek amik egyik fél sem vágyik.
Értem ezalatt minden adatgyűjtés amit 3. félnek kiadható/eladható.
A vásárlói, érdeklődési, felhasználási, termékhez való viszony(like), stb.
Egy másik Cég ilyen infó alapján újtermékét jobban eldhatóvá teszi annélkül, hogy a tényleges termék jó lenne.

Azért szeretem MA(PH), mert nincs ilyen kényszeres adatgyűjtés.
Mert közvetlen like-olás nincs, nincs irányítot érdeklődés és vásárlás.
Itt csak olyan reklám van amin keresztül lehet eladható statisztikát készíteni.
Itt valóban részt kell, hogy vegyen a Cég.
A valós adatok és visszajelzésekért.

Ezért nem szeretem az FB, ami rövidítve szlengül rabosító karton.

Nagyon pozitív ahogyan hozzááltatok, mindent megtéve a fogyasztóért aki ezáltal tudást is szerezhet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#369) stracker06 válasza bobace (#319) üzenetére


stracker06
aktív tag

Azért ott is voltak rendesen szép kérdések. :DD :DDD

SFm™

(#370) quailstorm


quailstorm
nagyúr

én is kiszálltam, se a "pille" se a "tekerő" kérdésre adott válaszom nem biztos...
Forrást nem találok, minden MA! tv-t nem néztem meg, pláne nem emlékszek minden mp-re, áttekerés meg nem hozott hasznot.
Maradt a tippelés, több erőt nem ölök bele.

Azért majd érdekel mi alapján lehetett megoldani. És igen, a facebook oldalt is megnéztem, igaz fiók nélkül, fiókkal nem tudom hogy nézhet ki :DDD

(#371) skylaner válasza Bocha (#367) üzenetére


skylaner
senior tag

Egy hanghullámot csak egyetlen egy módon lehet felbontani, ehhez konkrét érték tartozik.
Miért kellene 2 választ is elfogadni?

A pillés kérdés nekem is fekete lyuk :) Megtaláltam mi az a pille de konkrét infót, hogy milyen anyagból készül
nem találok. Kíváncsi leszek hol lehetett megtalálni.

(#372) Met


Met
nagyúr

Mi ez a nagy FB ellenségesség?
Nem kötelező valós nevet megadni, nem kötelező képet felölteni, nem kötelező várost megadni.
2 perc alatt lehet regelni egy mail címet az FB reghez. Akkor mi a probléma?
2013-ban ne akadjunk már fel azon hogy valamilyen tartalomhoz FB accal lehet hozzájutni....

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#373) darvinya válasza Met (#372) üzenetére


darvinya
titán

Tudsz nem valós email címmel reggélni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#374) raven12


raven12
senior tag

Nem volt ez olyan nehéz kérdéssor. Utána kell guglizni, de legtöbbje gyerekjáték. Azért a legelső kicsit elgondolkodtatott.
Le a kalappal, nem a tipikus 0 IQ-ból kihozható népszerűsítő ál-kvíz.

(#375) Superhun válasza skylaner (#371) üzenetére


Superhun
addikt

Ha van is forrás, a Google-lel nem lehet megtalálni. Én is nagyon kíváncsi leszek a forrására.

[ Szerkesztve ]

(#376) Met válasza darvinya (#373) üzenetére


Met
nagyúr

Eldobható email? x ideig vagy x levélig megmarad és átirányítja a leveleket a megadott címre.
Vagy regelsz egy címet valamelyik ingyenes szolgáltatónál, gmail, yahoo stb.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#377) schawo válasza skylaner (#371) üzenetére


schawo
titán

Én abból indultam ki a pillés kérdésnél, hogy miből LEHET pillét készíteni. Persze lehet, hogy ez vakvágány, de nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#379) draco31


draco31
veterán

10-es kész.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#380) Bocha válasza skylaner (#371) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Értem és tudom is, hogy mit mondasz, szerintem is így van. :) De mivel nem neked kell majd elmagyaráznod az esetlegesen őrjöngő tömeget, ezért csak arra tudlak kérni, hogy fogadd el, hogy így döntöttem. :) Persze azért még gondolkodom rajta, hétfőig van időm.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#381) Bocha válasza darvinya (#373) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem tudsz, de egy Google fiókot pont két perc alatt csinálsz... :P

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#382) darvinya válasza Bocha (#381) üzenetére


darvinya
titán

Tudom, csak nem Google volt a szerencsés. :)

Remélem jót találtam és ezáltal helyes a válaszom.
Bár ezt már ti látjátok. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#383) randras


randras
veterán

Nem rossz az áruk ezeknek a kütyüknek. :U

(#384) sad_Vamp válasza Bocha (#367) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Nem igazán vagytok a helyzet magaslatán ezzel a játékkal.... ;]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#385) kameraman77 válasza schawo (#377) üzenetére


kameraman77
aktív tag

Erre a pillés kérdésre én is kíváncsi leszek, pontosabban a pontos forrásra, ahol ezt meg lehet találni, mert sehol nem találtam erre pontos utalást. Kifejezéseket találtam, amik szerepelnek a válaszok között, de konkrét összefüggésben, egy mondaton belül egyik sem szerepelt a pille szóval. Próbáltam kizárogatni, hogy mi nem lehet biztosan, de ez erősen tipp. Meglássuk a végén, gondolom megadják majd a pontos forrást, ahol ez fellelhető :))

(#386) schawo válasza kameraman77 (#385) üzenetére


schawo
titán

Én is próbáltam kizárni, de oda jutottam, hogy a 4-ből 3 féle anyag előfordul mint jellemző pille alapanyag. Szóval a kizárogatás kudarcba fulladt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#387) darvinya válasza schawo (#386) üzenetére


darvinya
titán

Ezekből melyik lehet értelmes felhasználás az adott eszköznek.?

11-es kész, de jó beugratós egy kérdés.
Javaslom a válaszok többszöri elolvasását, különben a rossz válasz lesz kiválasztva.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#388) Superhun válasza schawo (#377) üzenetére


Superhun
addikt

Az a baj, hogy abban a kérdésben konkrét hangsugárzó típus pille anyagát kérdezik, és nem általánosságban. Elég drága kütyü, tehát simán lehet, hogy vmi új technológiát alkalmaznak benne a pille készítésénél. De a legviccesebb ebben az, hogy ezt mi honnan tudhatjuk, ha semmilyen forrást nem találni rá, és csak úgy lehetne megtudni, ha szétszedsz egy ilyen kütyüt és bevizsgáltatod az anyagot. :D

(#389) schawo válasza darvinya (#387) üzenetére


schawo
titán

Az egyik magától értetődőt kizárva (ezt gondolom mindenki tudja/sejti) bármelyik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#390) rbence válasza quailstorm (#370) üzenetére


rbence
senior tag

Nálam is úgy fest a dolog,hogy simán mázlim volt,hogy megtaláltam a választ a 8-asra,vagy 3 órát elvett az életemből :O
A nyereményjáték elérte nálam a célját,alaposan megismertem a márka termékeit :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#391) tomy86


tomy86
addikt

Még jó, hogy benéztem ide :) Tegnap óta keresem a választ a 8-as kérdésre, de ha tényleg fb reg kell a válasz megtalálásához, akkor én itt feladtam.

[ Szerkesztve ]

(#392) rbence válasza tomy86 (#391) üzenetére


rbence
senior tag

Én pont nem facebookon találtam meg a választ,mert volt,ahol max tippelni tudtam,itt most tuti nem lesz sok kalap :U

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#393) Superhun válasza tomy86 (#391) üzenetére


Superhun
addikt

Nem kell hozzá FB, de nélküle nagyon nehéz megtalálni a választ. :(

[ Szerkesztve ]

(#394) BDave


BDave
őstag

A 6. kérdésre 1 konkrét válasz jó? Vagy van esetleg több is?

[ Szerkesztve ]

(#395) darvinya válasza BDave (#394) üzenetére


darvinya
titán

Elvileg csak 1 a jó válasz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#396) draco31


draco31
veterán

11-es pipa. Ez legalább biztos jó, kettőben nem vagyok biztos még.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#397) Superhun válasza BDave (#394) üzenetére


Superhun
addikt

Csak 1-et fognak elfogadni.

(#398) BDave válasza Superhun (#397) üzenetére


BDave
őstag

Ezt a hatos kérdést én túl szabadon értelmezem, vagyis kétféleképpen, így elég nehéz. :)

[ Szerkesztve ]

(#399) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

válaszoltam mindenre, nagyon kíváncsi leszek hány válaszom volt jó... és arra is hogy mi az a "pille" a cukron meg a duplakávé nótán kívül.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#400) quailstorm válasza rbence (#390) üzenetére


quailstorm
nagyúr

de valószínűségszámítással meg lehet tippelni :DDD és jó lett, mivel már én is láttam a választ
igen én is tudom mit nem fogok megvenni, max az A33 ami érdekelne...
szúnyogriasztó már van otthon elég, tán PC hangszóró kéne inkább
a hangfal 150cm-nél kezdődik ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.