Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Jó cikk, köszönjük, látszik hogy a szerző tényleg nagyon lelkes a progival kapcsolatban.

Én azért a saját tapasztalataim alapján nem érzem azt hogy hosszútávon szükség van túlbonyolított automatizálásra egy telefonon. A sajátomon kezdetben én is ilyesmi progikat vadásztam, aztán ráakadtam a GO Power Master-re amit folyamatosan fejlesztgetnek, és egyszerűen lehet ingyen legálisan full verziósra varázsolni. Ebben van profil manager amivel ugyanilyen dolgokat lehet állítgatni, hogy mikor milyen szituban milyen legyen a fényerő meg a csengő hangerő. Csináltam vagy 5 profil. Ebből elég hamar elkezdtem 2-t használni (az egyik wifi-s, a másik 3G-s), mostmár ott tartok hogy állandóan a 3G-s van bekapcsolva. A hangerőt kézzel mindig beállítom az adott szituhoz megfelelően, nem nagy dolog levenni a hangerőt éjszakára nappal meg vissza, pont eleget van kézben a teló ahhoz hogy ez ne legyen gond. GPS alapú megfigyelést köszönöm de nem igényelek. A 3G-s korlátomnak még a felét sem szoktam elérni egy hónap alatt szóval már a wifi-s váltogatást sem igénylem. Tudom hogy a 3G jobban fogyasztja az akksit, de a korábban említett progi egyben karbantartó is, mióta fentvan sokkal tovább bírja az akksi, este meg úgyis töltöm. Ha valami olyan szitu van ami eltér az átlagostól (utazás, stb), akkor nem okoz nehézséget kézzel beállítani a kívánt funkciókat. Na szóval csak arra akarok kilyukadni hogy jópofa dolog egy ilyen alapos automatizálási app, sokaknak fontos az ilyesmi, de nekem pl hosszútávon nem volt rá szükségem, elég kb 2 jól beállított profil, meg egy olyan app ami karbantartja a telót, kiszórja a szemetet, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.