Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Chaser válasza dabadab (#199) üzenetére


Chaser
titán

pontosan, aki maradna is ettől nagy eséllyel elmegy a kedve, enyém biztos elmenne, többitől már rég elment ( : pont addig maradok amíg még dolgom van itt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#202) Tikakukac válasza janeszgol (#197) üzenetére


Tikakukac
titán

Már rég lőttek ennek- Amiből talpra kellett volna verni az országot az zsebre ment. Az a réteg, akinek meg igazán taposnia kéne a gazdaságban lassan megszűnik. Ugyanígy gyerek sem lesz. Vagyis van, mert pölö otthon is van gyerek bőven. Az a nem mindegy, hogy hova születik az a sok gyerek. Nem oda, ahova kéne. Védőnők pörögnek az arcukon lassan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#203) Ijk válasza Tikakukac (#202) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már lőttek ennek. Nyugdíjasok, cigányok, naplopók, rokkantak, fogyatékosok száma nő, akiket el kell tartani. Ott van még az adócsaló, feketén, de legalább szürkén működő kkv amelyik amit betesz a kasszába ki is veszi hogy megérje működtetni. Van egy rakat maffiózó, prostituált, megélhetési politikus, közszférában tengődő, akik szintén nem tesznek semmit a közösbe. Multiknak ott vannak az adókedvezmények, utána talán van két tucat nagy cég aminél nem kell amiatt aggódni hogy a munkaerőhiány, szakképzetlenség miatt holnap csomagol.

De tévedés lenne azt gondolni hogy a nyugatot nem sújtják hasonló problémák.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#204) Hieronymus válasza Tikakukac (#168) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

(#168) Tikakukac
(#169) Realradical
(#170) kekesj

Mindhármótoknak ugyan az a válasz, mert azonos probléma körül forog a kérdés.

Valahol/valahogy egyensúlyt kell tartani, a röghöz kötés és az eszetlen "ajándék" tanítás között.
Ha valaki kifizeti a felsőfokú tanulmányainak költségét, akkor nem lehet kényszerrel Magyarországon tartani.

Az egy másik történet, hogy miért akar valaki másik országba költözni. Egy szintig normális a dolog. Például Németországból is folyamatos a kivándorlás. Volt ismerősöm, aki született bajorként Spanyolországba költözött.

A harmadik történet az, hogy a szocializmus maradéka az az elvárás, mások tegyék jobbá az életet.
Tessék megtalálni a problémák megoldásához vezető ideológiát. A közösen elfogadható célért összehozni az embereket és megvalósítani.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#205) kekesj válasza Hieronymus (#204) üzenetére


kekesj
tag

nem.
úgy teszel, mintha adott lenne egy keret, két lehetőség, aztán vagy egyik vagy másik

a felsőoktatás egy nagyon sajátos, nagyon összetett terület, rengeteg heterogenitás, aszimmetria stb van benne, nincsenek egyszer és mindenkorra érvényes megoldásai, szüntelen kísérletezés van, és csak igen komoly szakértelemmel lehet megközelíteni.

nálunk ez nem nagyon sikerült, vagy az volt a fő álláspont hogy maradjon minden a régiben, vagy az amúgy is rosszul adaptált és nem problémátlan bologna, vagy semmi, hanem olyan random, csak egy-egy problémára fókuszáló idiotizmus, mint pl. a hallgatói szerződés

nagyon-nagyon kicsi az esélye annak, hogy ez hosszú távon egy értelmes lépés lenne itt és most, inkább rossz válasz egy problémára, mely nem önmagában létezik, hanem sokkal tágabb kontextusban.

majd ha lesz egy alapos, valódi szakértők által létrehozott felsőoktatási javaslatcsomag, hatástanulmányokkal stb., amelyben benne lesz ez is egy elemként, akkor lehet arról vitatkozni, jó-e, nem-e

így önmagában egy egybites hülyeség, ami jól illeszkedik a demagóg nacionalizmus és inkompetencia világához, ami nálunk fölépült.

még vitázni sem érdemes róla, így nem. értelmetlen, terméketlen.

(#206) finest


finest
őstag

Sokan tanulnak most az ismerőseim gyerekei közül a dán felsőoktatásban, ami uniós állampolgároknak ingyenes. Röghöz kötés sincs. Hogy ez nekik hol éri meg? És nekünk miért nem éri meg Magyarországon? Miért jobb a kvóta, vagy a röghöz kötés? Nagyon szomorú, hogy nálunk a verseny helyett mindig az állambácsi törvényi beavatkozását várják, emiatt nem jut sehová az ország. Múltkor egy konferencián hallottam, h előző évben magyar orvosok 21 praxist váltottak ki Romániában, vagyis ott dolgoznak, egy tanár ma lényegesen jobban keres ott, mint a nálunk sokat emlegetett csodálatos életpálya modellben. Ezt csak úgy az elvándorlás kapcsán említem.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#207) Realradical válasza Hieronymus (#204) üzenetére


Realradical
őstag

Értem én amit mondasz és lenne is értelme, ha érezném magamban mocorogni a megváltót.
A helyzet az, hogy amikor én azt mondtam hogy: "Akkó levagyto k's***va" és kivonultam, akkor én lemondtam bármilyen megoldás kereséséről a maradéknak.

Számomra ez egy kiváló megoldás, mondhatni passzív ellenállás az ellen ami van.
Majd, ha elég ember kimegy és alig marad képzett munkaképes magyar otthon, akkor talán eléggé beborul a gazdaság, hogy kinyíljon a bicska mindenki zsebében.

Jelenleg, ha hazamegyek akkor a "javul", "nem olyan rossz ez", "miattatok rossz mer' elmentek", vagy a "mennék én is deagyerek" dominál. Én biztos nem fogok árral szemben úszni. Megvárom azt pár évet amíg túlcsordul a gát. Ha lesz valami mozgás értelmes irányba akkor megeshet, hogy elindulok én is vissza.
Ennek viszont nem sok esélyt adok, mivel a magyar egy olyan fajta amit a végletekig lehet nyúzni, toszogatni. Lásd Móricz Zsigmond Rokonokját. Gyönyörűen leírja a múltat a jelent és a jövőt.

Többek közt a gyerekvállalás is motivált, hogy annak a szerencsétlennek ne az otthoni posványban kelljen felnőni mindennapi gondokkal.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#208) lezso6 válasza finest (#206) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Magyarország nem Dánia. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#209) finest válasza lezso6 (#208) üzenetére


finest
őstag

Sajnos nem is lesz, de még Románia sem. Bérekhez, ha kételkednétek: [link]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#210) lezso6 válasza finest (#209) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Miért kéne Magyarországnak Dániának lennie? Hagyjuk már ezt a baromságot. Európában egy csomó ország le van szakadva, beleértve Mo-ot is. Az EU-nak az lenne a feladata, hogy az országait egy nagyjából egy szintre hozza, pl legyen bérúnió, stb.; de ugye nem egészen ezt csinálják. Persze ennek előkövetelménye hogy itthon is nagyjából rend legyen, de egy utópisztikus országvezetéssel is alsó hangon több évtized mire lesz abból valami. S akkor is ki fognak vándorolni az emberek, hisz Magyarország nem Dánia.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#211) Narxis válasza Hieronymus (#204) üzenetére


Narxis
nagyúr

Bocs már de inkább a eurostat-nak hiszek abban, hogy hol mekkora a kivándorlás és nem az 1 szem példádnak. :)

Thanos was right.

(#212) mbalint987 válasza lezso6 (#210) üzenetére


mbalint987
aktív tag

A béruniót hagyjuk, egy populista valami az egész, ezt így nem lehet csinálni. Fel kell hozni a gazdaságot olyan szintre, és olyan gazdaság és bérpolitikát kell folytatnia és sulykolnia az államnak, hogy ki lehessen/kelljen fizetni itthon is azokat a béreket, amelyeket külföldön.

"S akkor is ki fognak vándorolni az emberek, hisz Magyarország nem Dánia."
Nagyon sok fiatalnak nem a pénz a fő indoka a kivándorlásnál. Egyszerűen nem érzi jól magát ebben az országban. Ezen 4 év alatt is rengeteget lehetne javítani.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#213) lezso6 válasza mbalint987 (#212) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hát úgy populista baromság, hogy mostazonnal legyen annyi a fizetés itt is, mint az osztrákoknál. :D Úgy gondolom ahogy te is, az EU ebben tudna segíteni, csak persze ehhez ide is normális vezetők kellenének.

Nem beszéltem pénzről, életszínvonalról van szó. De amúgy szinte tökmindegy milyen színvonalon élsz, hozzászoksz, és lesznek problémáid. Mészáros Lőrincnek is vannak problémái, hisz látszik, hogy még mindig nem elég neki az az életszívonal, ami van neki most.

4 év alatt nem oldasz meg pl egy nyugdíj-, oktatás-, egészségügy- vagy cigány-kérdést, legalábbis a humanizmus határain belül. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#214) Tikakukac válasza Ijk (#203) üzenetére


Tikakukac
titán

Dübörgés van meg elrugaszkodás meg izé.

A nyugati posványban is van gáz, csak ott van 50 év előny ;]

Hieronymus: Jajaja. Ja. Ja. Egyensúly. Abban jók vagyunk. Kifejezetten sikerül mindig megtalálni az aranymetszést a dolgokban. Ez a legjellemzőbb az országra.
Most pedig nagy kortyot iszok a gyömbéres teámból és arcom mosollyal tér nyugovóra :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#215) dabadab válasza Hieronymus (#204) üzenetére


dabadab
titán

"A harmadik történet az, hogy a szocializmus maradéka az az elvárás, mások tegyék jobbá az életet."

Az mondjuk szerintem teljesen normális elvárás, hogy ha már az állami újraelosztás a GDP 50%-ával gazdálkodik, akkor az ne csak egyetlen gázszerelőnél csapódjon le, hanem ezzel az egész országnak jobb legyen.

Meg esetleg az is jó lenne, hogy ha a kormányzat felsőoktatással kapcsolatos programja nem abból az egyetlen pontból állna, hogy tönkretegyék a CEU-t.

DRM is theft

(#216) TheSaint válasza finest (#209) üzenetére


TheSaint
aktív tag

Valóban Romániában a néhány nagyobb város és a minimális tengerparti üdülő övezet nagyon szépen fejlődik, jobban mint a mi nagyvárosaink, de aztán ENNYI. Még ezen nagyvárosok megfelelő közúti összeköttetése is elég hiányos, a többi "úthálózat" meg szóra sem érdemes, a vidéket úgy telibesz*rják, hogy csak na. Van beszállítónk Temesváron, hát elképesztő állapotok vannak ott, ember viszont nincs.... Valaki belinkelte az EUROSTAT kivándorlás statisztikát, azt gondolom mindent elmond, ezek után ezt valami idilli helykén beállítani??? Komolytalan.....

(#217) D1Rect válasza dabadab (#215) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az mondjuk szerintem teljesen normális elvárás, hogy ha már az állami újraelosztás a GDP 50%-ával gazdálkodik, akkor az ne csak egyetlen gázszerelőnél csapódjon le, hanem ezzel az egész országnak jobb legyen."

Elég gázos az állam, ezért van sok munkája a gázszerelőnek => profit.

(#218) Ijk válasza dabadab (#215) üzenetére


Ijk
nagyúr

Sokban nem érinti az alsó-középosztályt hogy ami most egy ember kezében van az lehetne 10 ember kezében is elosztva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#219) Dare2Live válasza TheSaint (#216) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

az megvan, hogy a Román életszinvonal lehagyta a Magyart? [link]

Azért ez nagyon durva 20éve még valós volt a rántotthúsos vicc.

Ettől persze még súlyos gondok vannak arrafele és sok helyen nagy a szegénység... ahogy persze nálunk is. Meg hát a 7%os gadazasági növekedésüknek is vége lesz....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#220) Dare2Live válasza Ijk (#218) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Esetleg lehetne abból bölcsi, ovi, iskola meg kórházban orvos is....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#221) Ijk válasza Dare2Live (#220) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miből? Az hogy nagy a vagyona leginkább azt jelenti hogy a cégei összértéke mennyi. Abból ugyanúgy nem lesz óvoda bárkinek tulajdonában vannak is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#222) D1Rect válasza Dare2Live (#219) üzenetére


D1Rect
félisten

"rántotthúsos vicc."

???

(#223) mephi666 válasza D1Rect (#222) üzenetére


mephi666
nagyúr

- Milyen a román Mátrix?
- "What is the rántotthús?"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#224) Dare2Live válasza Ijk (#221) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

és szerinted miből lett 6év alatt Mészáros 0ról a leggazdagabb magyar?

Adóforintból.

és ő baromira csak az egyik NERes. Mégha a leggazdagabb is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#225) D1Rect válasza mephi666 (#223) üzenetére


D1Rect
félisten

omfg

(#226) icemad válasza mephi666 (#223) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:D
Ezt nem ismertem.
Régebben ezt hallottam:
-Mikor lát a román kutya csontot?
-?
-Amikor nyílt törése van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#227) TheSaint válasza Dare2Live (#219) üzenetére


TheSaint
aktív tag

A cikkben is leírták, hogy mennyire "valós" ez a GDP/egyéni fogyasztás mutató, ezt ne ragozzuk... Ha annyira jó lenne ott a helyzet, nyilván nem menekülne el az ország közel negyede.

(#228) Hieronymus válasza Narxis (#211) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Valami helytelent írtam?
Azt írtam, hogy még Németországból is van kivándorlás és hozzá állítottam egy személyes példát.
Nyilván nem olyan országra hivatkozok, amelyiknek a kivándorlási statisztikája nagyon magas.

(#215) dabadab : "Az mondjuk szerintem teljesen normális elvárás, hogy ha már az állami újraelosztás"

Nem az újraelosztás mértékére és módjára gondoltam, "A harmadik történet az, hogy a szocializmus maradéka az az elvárás, mások tegyék jobbá az életet.", ez esetben.

Inkább arra, hogy az egyéni érdekek felismerése mellett a közösség/érdekcsoport érdekei alapján közösen dolgozni a célok elérése érdekében.

A legegyszerűbb és értelmetlen hozzáállás listája.
1. Az aktuális vezetők, nem teljesen normálisak.
2. Szakértői vizsgálatra lenne szükség a koncepció kialakításához.
3. A koncepciót jól meglehetne vitatni.
4. Addig nem is érdemes csinálni semmit.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#229) Narxis válasza Hieronymus (#228) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen mert érvként használod a németországi kivándorlást ami minimális. Sőt nemhogy kivándorlásról nem beszélhetünk hanem inkább a bevándorlásról kellene ebben az esetben.

Thanos was right.

(#230) Dare2Live válasza TheSaint (#227) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ez egy statisztikai adat.

De hozhattam volna plnek Lengyelot is, hogy volt ecet a boltban meg ecet esetleg ecet. Úgy elhúztak mellettünk csúnya nézni. Vagy talán Szlovákiát?

Igen fenti kettő is le voltak maradva. Most meg erősen elöttünk járnak. Igen GDPben is. Tudom az is csak egy adat.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#231) Hieronymus válasza Narxis (#229) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azt sem vitatja senki, hogy a bevándorlás nagyságrenddel nagyobb Németországban, mint a kivándorlás.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#232) CsiguszMaxim válasza dabadab (#17) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ettől függetlenül még boldogságot kellene jelentsenek, csak nem szabad elfelejteni, hogy bármi amit a világban szeretnél, annak ára van. Ha ebben a felfogásban házasodsz és vállalsz gyereket, ha tisztában vagy vele, hogy ez az egyik oldalról lemondás, és áldozat akkor kevésbé nehéz. Ez az ára a boldogságodnak, a családodnak a gyerekednek.

Az én meglátásom szerint, az emberek nagy része aki lelkileg nem sérült gyerekkorában óriási mértékben, az szeretne gyereket és családot. Ennél ősibb késztetése nincs egyetlen élőlénynek sem (persze a túlélés után).
Az más kérdés, hogy a mai világ sokkal jobban fókuszál a könnyen elérhető látszólag nagy boldogságra, ami legtöbbször pénzen megvehető. Persze ez zsákutca.

Az viszont az érem másik oldala, hogy itthon az emberek nagy többsége olyan, anyagi és szellemi tőkével rendelkezik, amely elég csekély mértékben teszi lehetővé akár egy gyermek egészséges felnevelését is.
Én emiatt vagyok rettentő szomorú, mert az állami költségvetés két olyan területre nem fókuszál ahová hosszútávon a legjobban megérné. Az oktatásra és az egészségügyre. De főleg az első volna rettentő lényeges.

A videó pedig borzalmasan leegyszerűsít egy olyan komplex problémát és ezáltal kb. csak indulatkeltésre jó másra nem.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#233) Ijk válasza CsiguszMaxim (#232) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az oktatás és az egészségügy az ami soha nem lesz jól megoldva. Mert vagy állami kézben van ami a csökkenő befizetők miatt kevesebb pénzt tud eleve beletenni, és ugye mindig is ott volt és lesz a korrupció. Magánkézben pedig profitorientáltság az elsődleges, ha benne vagy a felső tízezerben nyertél mert megfelelő szolgáltatást kapsz, de ha átlagos a kereseted nem tudod megfinanszírozni a minőségi szolgáltatást.

Jelenleg itthon a két legnagyobb probléma a korrupció és az állami újraelosztás aránytalansága. És ez a jelenlegi demokráciával addig folytatódik amíg össze nem omlik teljesen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#234) CsiguszMaxim válasza Ijk (#233) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Amit most írok az borzalmasan leegyszerűsíti a problémát. Ez jórészt a saját lustaságom miatt történik, ezért kérem, hogy ne akadjon fenn rajta senki.

Véleményem szerint ez pont egy ilyen róka fogta csuka.
Az összes ilyen történet, ami az egyén anyagi jellegű gazdagodását, vagyon és hatalom felhalmozását szolgálja (korrupció, profitorientáltság) az mind mind a lelki élet hiányosságát próbálja helyrehozni. Ezek mind eredménytelen délibáb szerű megoldások. Ezért van az, hogy a 3 magánrepülő mellé kell a negyedik is. Mert nem nyújt valódi megoldást a problémára. És pont ezért kell az oktatásba és a szellemi és lelki fejlődésbe rengeteg energiát ölni, mert az a probléma valós megoldása.

Mindenért ami a világban zajlik, mi emberek vagyunk a felelősek és azzal követjük el a legnagyobb bűnt ha az elkövetkezendő generációknak nem adjuk át azokat a tapasztalatokat és ismereteket amelyek hasznosak és amelyek a mi életünket könnyebbé és boldogabbá tették. És az is a mi felelősségünk, hogy az emberek körülöttünk olyanná váljanak, aki hajlandóak és nyitottak ezeket az információkat és tudást befogadni, dolgozni vele, bővíteni, továbbadni és élni vele.

Valaki írta, hogy el kell fogadni, hogy nem kell mindenkinek fejlődni. Egyáltalán nem tudok vele egyet érteni, mert a világban nem találsz egyetlen egy dolgot sem amely állandóan konstans marad és sosem változik valamilyen irányba. Csak a fejlődést nem az életszínvonal és a kényelem emelése kell, hogy jelentse,hanem a külső világra és annak problémáira valamit újdonságaira koncentráló, és a belső "én"-re koncentráló fejlődés.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#235) #90088192 válasza CsiguszMaxim (#234) üzenetére


#90088192
törölt tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#236) moha21 válasza lezso6 (#3) üzenetére


moha21
addikt

Valóban, a túlnépesedett Földre téynleg több gyerek kellene.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#237) 8th válasza moha21 (#236) üzenetére


8th
addikt

Európába igen. Több gyerek kellene. Sokkal több. 2x ennyi. Minimum. Az, hogy a világ egyéb részein buták mint a tök és szaporák mint a kóbor macskák tavasszal az legyen az ő problémájuk. A miénk jelen pillanatban az, hogy szép lassan - inkább qrva gyorsan - elfogyunk.

(#238) moha21 válasza 8th (#237) üzenetére


moha21
addikt

Ja az okos európai embert hallottuk . :-) :C

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#239) mickemoto


mickemoto
őstag

Az egész földi emberiségnek nyomni kellene egy reszet gombot.Ez a projek menthetetlenül megbukott. :K

(#240) lezso6 válasza moha21 (#236) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még ilyen hülyeséget légyszi... :U

Van fogalmad arról, hogy hol születik az a sok ember? Segítek: Afrikában meg az egyéb fejlődő országokban. A nyomorban. Azt kéne valahogy megfékezni.

Európában sok országban fogynak az emberek, ahogy nálunk is. A többi meg stagnál.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#241) 8th válasza moha21 (#238) üzenetére


8th
addikt

Így van. :K A szerény kimaradt... :DDD

(#242) moha21 válasza lezso6 (#240) üzenetére


moha21
addikt

A kérésedre akár kettőt is írok.

Annyit írtam, hogy a bolygónk már így is eléggé túlterhelt. ( Étel, energia stb.. )

Ezzel lehet vitatkozni, de ettől még tény. Az, hogy a "fejlett" országokban demográfia csökkenés van, míg a "fejlettlenebb" térségekben növekedés az egy más kérdés. Az eloszlást kellene javítani nyilván, illetve a " minőséget".

Persze európa szinten igaz amit írtok, de lehet észre kellene venni, hogy nem mi vagyunk a világ közepe.

P.S.: Egyébként köszönöm a lesajnáló és cinikus hozzászólást, nagyban tükrözi a EU-s hozzáállást.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#243) lezso6 válasza moha21 (#242) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A bejegyzésben Mo-ról volt szó, te meg behozod azt, hogy hülyeség szülni, mert a Föld túlnépesedik. Na ne mondd. :D Szándékosan félreértetted a hsz-em.

Pedig Magyarország a világ közepe, Dobogókőn van a Föld szívcsakrája, és Jézus is magyar volt. Ilyeneket nem tudni, pfff. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#244) #21346560 válasza lezso6 (#243) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C :C :C

(#245) moha21 válasza lezso6 (#243) üzenetére


moha21
addikt

Ok. Ne haragudj ha félreértettem. Igazad van az Eu-s ember fogy. Ez tény, statisztika. további szép napot!

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#246) moha21 válasza lezso6 (#243) üzenetére


moha21
addikt

Nem értettem szándékosan félre a hozzászólásodat. Ellenkezőleg.

1. Én, ha részletekben is, de ismerem a te munkásságodat és ezért minden elismerésem.

2. Ténylegesen nem elterelni, vagy félrevezetni akarok senkit a témában csak a saját véleményem leírtam.

Tény, hogy európa lakossága bajban van. Ettől függetlenül más földrajzi tájakat, mint "fejletlen" földrészeket nem hinném, hogy célravezető. Ha az európai ember olyan kurva okos lenne talán nem itt tartana.
Az meg, hogy a föld fosszilis, illetve bármilyen készletei fogynak bizonyított.

P.S.:Szándékosan nem írtam nagybetűvel dolgokat.

PS2: Nem volt módomban végigolvasni a hozzászólásokat! Emiatt elnézést is kérek!

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.