Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) talina válasza #64791808 (#11) üzenetére


talina
csendes tag

Mélyentisztelt Cerebellum és Minden Kedves Hszóló! :R
Bár tudom, hogy stilisztikai és egyéb szempontból sem nevezhető kitűnőnek írásom, ám azt remélem, hogy az irónikusnak, neadjisten humorosnak szánt felhangot érezni lehetett.
Én csak bátorkodtam vázolni, hogy nálunk még családi viták is kialakulnak az antibiotikummal kapcsolatban.
Igen, nyilván én sem vitatkoztam soha az orvosunkkal, ha meggyőződéssel kijelentette, most kell az antibiotikum, hiszen én is inkább a gyors és biztos gyógyulás mellett állok, mint a bizonytalan és veszélytelen homeopátiás készítmények mellett.
Annak nagyon örülök, hogy kiugrasztottam a témát a "bokorból", de ez az írás messze nem volt vérkomolyra véve.
Egyébként pedig ma megyünk vissza az orvoshoz és vizsgálja meg újból Babót. Hétfőn úgy jöttünk el, hogy ha lázas, adjam neki a biotikumot. Nem volt láz, nem adtam, de ha ma az doktornő azt mondja, hogy ő mégis úgy látja, hogy szükséges, nem fogok vele vitatkozni, csak lássam a meggyőződés valamilyen jelét. A másik, hogy Gyerkőc magas láza nemcsak a hörghuruttól, hanem a nem teljesen egészésgesen, múlt héten megkapott diperte-oltástól és a fogzástól is lehetett. Nincs orvos, aki bizton állíthatta volna ebben a helyzetben, hogy kell-e a tüneti kezeléseken kívül antibiotikum. A biztonság kedvéért felírják! Te nem így látod?

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.