Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) lapa válasza bigand77 (#98) üzenetére


lapa
veterán

én nem kételkedem a szavaidban, engem tényleg csak az igazság érdekel. leírnád röviden, hogy hogyan kerül a letöltött mkv a képernyőre? lehet, hogy itt van valami különbség a kettőtök módszerében.

(#102) kano válasza simonzé (#99) üzenetére


kano
nagyúr

Ezen tényleg nincs mit szépíteni, de ez a manapság egyik legdivatosabb kupac kaki. Ezt pedig nem támogatni, mert nekem így van kedvem, illetve majd lesz iPad3, ami már óriási szenzációként támogatja a flash-t pofátlanság. De sajnos a sznobok és a (nem írom le kik) miatt ezt is megteheti.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#103) Gusztáv válasza bigand77 (#84) üzenetére


Gusztáv
addikt

Aki egy tablettel / telefonnal akar villogni, az régen gáz. Mondjuk érdemes lenne azon gondolkodni, hogy miért mindenki az Apple tulajokat akarja pukkasztani :F. a kijelzőre való megjegyzésedre a válasz pedig az, hogy rezisztív kijelzőnél nem nagyon tudják megoldani, hogy egy síkban legyen a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#104) Saccco válasza Gusztáv (#103) üzenetére


Saccco
nagyúr

"rezisztív kijelzőnél nem nagyon tudják megoldani, hogy egy síkban legyen a kijelző"

Ezzel azért vitatkoznék. Valami más hülye elgondolás lehet a süllyesztés hátterében.

szerk: Pl

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#105) simonzé válasza Saccco (#104) üzenetére


simonzé
addikt

A linken a ZT-180 harmadik verziója van. Az első volt az Android 2.1-es 1024x600-as kijelzővel. A második ugyanez 1024x768-assal, a harmadik meg ugyanez, de kétszeres RAM és ROM + Android 2.2-vel.
Viszont ez sem tartalmaz GPS-t, amit a Flytouch2 igen.

I don't fit in. I fit out.

(#106) Bingo82


Bingo82
csendes tag

Nem olvastam végig minden hsz-t, de a véleményem.

úgy egy éve még egyet értettem volna sokmindenben (mondjuk azon fetrengtem és vinnyogtam pár percig, hogy almás arcok rimánkodtak egy ilyenért....) XD

De...

járt már a kezemben ilyesmi és szintén jót mulattam az e-book olvasással 8 órás akksin. A zt generáció még kikapcsolt kijelzővel, lezárva is lemeríti 5-6 óra alatt a motyót. Mondjuk tesztben spekuláció és a nyálelválasztás plasztikus ecsetelése helyett ki is lehetett volna próbálni.

A kijelző....na az tényleg katasztrófális mai szemmel nézve. fél-egy éve még bocsánatos bűn volt az ára miatt, de betekintési szög: kb 2 fok, rezisztív, egyérintős....szenvedős. (amúgy több mint fél évig zt-180-assal küzdöttem, majd 1-2 hónapig egy zt-180 v2-vel)

256 mega ram néhány fontos program feltelepítése után elfogy Androidon, ha tetszik ha nem. kevés. és ezért vannak a váratlan (és így már kevésbé meglepő belassulások)

Hogy a frontkamera videóchatre jó? Melyikre? Merthogy skype pl csak Gingerbread alatt és a kiválasztott (vagy jó kis főzött ginger rommal) működik. És eddig két zt generációs (merthogy a flytouch is az) tabletből kettőnél még önarcképre is szörnyű volt, elcsúszott torz színekkel stb.

170 dollár körül ma meg már ilyet kapsz:
http://globetrotter.blog.hu/2011/09/19/android_tablet_ujratoltve

multitouchos kijelző tényleg világos és szép képpel, samsung proci, még a tegrás játékok is szépen futnak rajta (chainfire emulátorral), 512 mega ram, működő valódi(!) graviszenzor (nem csak képernyő elfordításhoz jó, hanem játszani is) és még megannyi jóság.

Szóval ez a korszak elmúlt. Mit lehet csinálni ha ilyen gyorsan

például: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=bingo82&submit=

(#107) Jabby


Jabby
őstag

Kinéztem egy Flytouch 3-at. Ezeket a cuccokat hogyan lehet rootolni, ROM-ot cserélni?

(#108) simonzé válasza Jabby (#107) üzenetére


simonzé
addikt

Rootolni nem kell, az már megtörtént gyárilag. :) ROM-ot meg a neten keresve találhatsz hozzá. Sajna az én forrásom már nincs meg.

I don't fit in. I fit out.

(#109) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Flytouch 2 szoftveres javításában jártas embert keresek. Írjatok privit ha tudnátok segíteni. THX!

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.