Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) madgie válasza z0d1AK (#32) üzenetére


madgie
titán

Ácsi, csak azért merészeltem beböfögni valamit, mert a cikkben több helyen is ott van az almás fika.

Egyébként hasonlóak az érzéseim, mint Namelesskének, nekem is Androidos telefonom van, szép, jó, meg húdeszabad rendszer, cserében negyedannyira sem kezes bárány, mint egysokat szidott, zárt iphone. Egy mezei angry birds képes időnként megakasztani, meg mikor éppen mi...

Lapa: teljesen igazad van, kell egy külön kütyü airplaynél is. Más kérdés, hogy egy relatív olcsó WDTV Live is megteszi, firmware hack és let's go. Persze ezt is meg kell venni, a HDMI-t itt is be kell dugni, csak nem mindegy, hogy egyszer dugod össze, és eldugod a falnál, vagy a tévé elé leülsz a tablettel, és ott dugdosod össze. Mindegy, végül is hozzállás kérdése, nálam nem volt kérdéses, hogy egyes ájped legyen nyócvané, vagy noname androidos ötvenért. Való igaz, hogy van hozzá médialejátszó, meg egyéb kütyük és tényleg bosszantó néha a rendszer zártsága...

z0diAK: hogyne lehetne kiakasztani, hótt béna a multitaskja, az androiddal szemben itt ki kell lőni a háttérbe tett alkalmazásokat. Ha ilyen negatívumra hívná fel a cikk a figyelmet, akkor bőszen helyeselnék, de a hótt általános divat epölfika inkább csak bosszantó.

[ Szerkesztve ]

(#52) simonzé válasza Namelesske (#46) üzenetére


simonzé
addikt

Jó reggelt, Emese! :C

I don't fit in. I fit out.

(#53) rep3at


rep3at
őstag

Ezeket a HSZeket végigolvasni is rossz volt.

Forward thinking. كرر

(#54) gzbotii válasza madgie (#2) üzenetére


gzbotii
veterán

en meg azt kepzelm el, h apa eladja az iPad2-jet es vesz a csalad mineden csladtagan egy ilyet a csaladi nyaralashoz, legyen mivel szorakozni a kocsiban. jo nem :DDD?
;)

Lalikiraly:
a, en is azon filozok h laptop ki es egy valamien tablagep..
verbeli szkeptikusbol lassan en is rajongo leszek
szinte mindazt tudja mind egy notebook [na jo, kis tulzasal] de amire en haszanlom, arra jo lenne egy ilyen is, na meg egy magamfjat koltozo-utazo egytemistanak nem utolso szempont a hordozhatosag :))

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#55) gzbotii válasza Lalikiraly (#8) üzenetére


gzbotii
veterán

a, en is azon filozok h laptop ki es egy valamien tablagep..
verbeli szkeptikusbol lassan en is rajongo leszek
szinte mindazt tudja mind egy notebook [na jo, kis tulzasal] de amire en haszanlom, arra jo lenne egy ilyen is, na meg egy magamfjat koltozo-utazo egytemistanak nem utolso szempont a hordozhatosag :))

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#56) slynevem válasza z0d1AK (#50) üzenetére


slynevem
tag

Az a vicces hogy az elso 4 napba en nem tudtam kifagyasztani.Havernak odaadtam nezegette majd 5 perc mulva mar safe modban volt, mert lefagyott :DD

(#57) hitvanyalak válasza gzbotii (#55) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Azert valami ratyi gepet tarts meg, vagy szerezz majd be szerintem, mert a szakdogat te sem tablan fogod megirni, bar ha a magyar billentyuzetet is ra lehet kotni, az nem rossz.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#58) Gusztáv válasza madgie (#51) üzenetére


Gusztáv
addikt

Persze otthon az ember megoldja a dolgokat, de ha pl. ismerősnél szeretnél megmutatni valamit a gépről, akkor jól jön a hdmi, mert szabványos. Ha van lcd/plazma tv, akkor nincs gond. Azért a kábelt érdemes vinni, mert a mini-hdmi nem annyira gyakori.

Szerintem az Ipad-et fikázni értelmetlen tablet fronton, egyértelműen az etalon. Viszont tegyük hozzá, hogy az Apple tulajdonosok nagy része valamiért személyes sértésnek tekinti, ha valaki rosszat ír bármely termékükről. Ezt a márkavédelmet én soha nem értettem (nem csak Apple, hanem Intel/Amd, NVidia/Ati, lehetne folytatni).

Számomra a kérdés inkább az, hogy a tableteknek van e létjogosultsága 100e Ft körüli árkategóriában, persze ez mindenki döntse el maga. Azt tudom, hogy nálam nincs.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#59) lapa válasza madgie (#51) üzenetére


lapa
veterán

oké, akkor odáig megvagyunk, hogy te is látsz valami rációt a tablet tévére dugásában.

a kérdésem továbbra is az (mostmár mind az ipad, mind a dragonfly kapcsán), hogy a netről letöltött 720p-s mkv-kat lejátsszák-e. nem itunest, nem hd divx-et, hanem a normál lopott tartalmat.

eddig egyik eszköznél sem láttam 100% választ erre.

(#60) kovgab válasza slynevem (#26) üzenetére


kovgab
aktív tag

UP, az ipad terméknek kiváló, viszont itt viszont most olcsó kategória, abban meg ez jónak tűnik.

Ká Úr

(#61) Gusztáv válasza lapa (#59) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szia, van olyan kínai tablet ami simán viszi akár a 1080p mkv-ket is. Konkrétan a itt az oldalon használt (médialejátszók tesztelésénél) videocsomagból mindent visz, csak a killasample kockásodik csúnyán.

Laci

(#62) Gusztáv válasza kovgab (#60) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igen, kb olyan mintha egy 7-es Bmw-t hasonlítanánk össze egy Mondeóval, értelmetlen.

Laci

(#63) gzbotii válasza hitvanyalak (#57) üzenetére


gzbotii
veterán

de van ra olyan doksi szerkeszto amivel lehet uj word/excell-t letrehozni? marmind azt hiszem hallotam ilyenrol, h van marketen..
egy kulso billentyuzettel meg evel sem lehet gond az iras. en ugy ~1500 Ft koruli aron lattam az Auchan-ben [Kolozsvaron] USB-s billt.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#64) madgie válasza lapa (#59) üzenetére


madgie
titán

Nem néztem még filmet rajta, de máris rákeresek.

(#65) Gusztáv válasza gzbotii (#63) üzenetére


Gusztáv
addikt

Persze van rá sok dokumentum néző program, jellemzően a fizetős változatok már tudnak új dokumentumot létrehozni. Viszont funkcionalitásban közük nincs egy Openoffice / MS Office-hoz.

Laci

(#66) ThePlayer


ThePlayer
tag

Először elkezdtem csillagozni, de aztán rájöttem, hogy kissé olyan mintha a korai Ganxta Zolit akarnám vasárnapi esti mese-kompatibilissé tenni.
Nem érdemes. Mivel még úgy új vagy itt, csak 6 óra kitiltást kapsz. Máskor többet, sokkal többet.

[ Módosította: Kalandor ]

vettem két peremet kétszázezerér'

(#67) madgie válasza ThePlayer (#66) üzenetére


madgie
titán

Kérdés nincs, de ha ilyen stílusban írsz, nem leszel hosszú élettű a PH!-n.

(#68) ThePlayer válasza madgie (#67) üzenetére


ThePlayer
tag

Nem volt szándékos,ez jött ki!Nagy általánosságba nem vagyok ilyen csak zavar hogy az egekig magasztalják és...
nem irom mert nem leszek hosszú életü :D

Egyébként számomra hasznos a cikk!Én is szemezek egy FlyTouchal, és hogy a praktikusságot is emlitsem, a laptopom nagy arra amire akarom használni meg nem akarom hazavágni az örökös cipeléssel!Tehát nekem pont jól fog jönni és nem kerül annyiba
esetleg egy összefogó leirást a FlyTouc3-rol?

vettem két peremet kétszázezerér'

(#69) z0d1AK válasza gzbotii (#63) üzenetére


z0d1AK
veterán

A legkezenfekvobb a Google Docs! Nagyjabol ugyan ugy szerkesztheto a szoveg es tablazat, mint a Word es Excel eseteben. Mindezt barhonnan elerheted.
A tablazat kezelesnel szures es sok Jo funkcio erheto el. Mindez ingyen!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#70) madgie válasza lapa (#59) üzenetére


madgie
titán

Kipróbáltam a VLC-t, meg az OPlayer-t is, akadozva játsszák a 720p-s mkv-t. Szomorú :(

(#71) z0d1AK válasza madgie (#70) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha dobtok valami tesztfajlt, nezem iconian.

Maggie: iPad 1 v 2?

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#72) lapa válasza madgie (#70) üzenetére


lapa
veterán

köszönöm, hogy megnézted. reméljük kiderül, hogy a flydragon bevállalja-e vagy az se nem.

(#73) madgie válasza z0d1AK (#71) üzenetére


madgie
titán

Egyes, a kettes szerintem izomból lejátszaná.

(#74) Saccco


Saccco
nagyúr

Lehetne ugyanebben az árban kapacitív... :P

Valahogy nem akaródzik a kínaiaknak egy ilyet összerakni... (szép mondat :D)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75) Namelesske válasza z0d1AK (#50) üzenetére


Namelesske
addikt

Tisztában vagyok én, hogy az apple is képes sokszor vérciki anomáliákat produkálni. De az android nyomába se ér ilyen téren.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#76) Namelesske válasza simonzé (#52) üzenetére


Namelesske
addikt

Tudsz is érdemben hozzászólni, vagy csak tovább provokálod belőlem a trollt?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#77) Saccco


Saccco
nagyúr

simonzé:
Nincs véletlenül egy usb-s gamepadod valahol? Kiváncsi lennék, hogy megy-e az otg-n keresztül. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#78) simonzé válasza Saccco (#77) üzenetére


simonzé
addikt

Szia!
Megnéztem, és egyáltalán nem meglepő, hogy fel sem ismeri a kontrollert. Driver kéne hozzá, de ha ez meg is lenne, az Android játékokat nem kontrolleres irányításra találták ki. Vagy döntögetésre, vagy érintős érzékelésre.

I don't fit in. I fit out.

(#79) simonzé válasza Namelesske (#76) üzenetére


simonzé
addikt

Nem azt mondtad, hogy ennyit erről?
Egyetlen mondattal lefikázod azt amit 4-5 óra melóval megcsinálok, és akkor szálljak veled vitába? Én ennél jobb vagyok.

I don't fit in. I fit out.

(#80) Saccco válasza simonzé (#78) üzenetére


Saccco
nagyúr

De az emulátorokhoz jó volna... :P :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#81) simonzé


simonzé
addikt

Nem bírtam magammal, megnéztem hol van a videójátszási képességeinek a határa.
A killasample nem ment. A többi viszont igen. :D

I don't fit in. I fit out.

(#82) Tristis válasza simonzé (#81) üzenetére


Tristis
őstag

Köszönjük a videót ismét! :)
Nagyon jó kis cucc! Te hogyhogy a 2-es verziót vetted, amikor a 3-as és a 4-es se kerül jelentősen többe?

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#83) simonzé válasza Tristis (#82) üzenetére


simonzé
addikt

Ehhez fértem hozzá... :D

I don't fit in. I fit out.

(#84) bigand77


bigand77
tag

iPhone tulajokat pukkasztani jó...persze, szétpukkadnak a röhögéstől ha ezzel a "csodával" próbálsz villogni :D Hagyjuk már ezt, hogy juj ezek a gagyi kínai cuccok simán vannak olyan jók mint egy iPad vagy iPhone. Árban verhetetlenek, de vannak bőven hátrányai, kompromisszumokkal netezésre, képnézegetésre meg esetleg filmezésre lehet használni (ami nagy élmény egy bevallottan szar kijelzőn). Aki minőségbuzi, annak sosem lesz elég jó egy ilyen vmi, aminél még a képrnyőt sem sikerült 1 szintbe hozni a borítás többi részével. Nyilván a hasonlítgatás azért van benne, hogy legyen komment, mert erre mindenki reagálni fog...ahogy én is tettem, ezzel eleget téve a cikkiró eredeti tervének.

(#85) kano válasza Namelesske (#48) üzenetére


kano
nagyúr

Félre ment.
simenzé:
Nem is érdemes vitatkozni. Úgy is mindenben neki van igaza, mert Apple a király, a tökéletes, a mindent tudó, stb. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#86) bigand77 válasza lapa (#59) üzenetére


bigand77
tag

Lejátssza a 720-ast az iPad 1 az AVPlayer-el. Én is azzal nézem, avit, mkv-t, divx-et, mindent röccenésmentesen játszik, felirattal. Mást nem is próbáltam. Wifin illetve itunes-on belül tölthető a progiba a formátum.

(#87) kano válasza Tristis (#82) üzenetére


kano
nagyúr

Igazából 4-es nincs is, csak 1-2 helyen 4-esnek árulják a valamilyen plusz dologgal árultat (vagy csak egyszerűen más branddel árultra mondják, hogy 4-es).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#88) Tristis válasza kano (#87) üzenetére


Tristis
őstag

Én úgy nézem, hogy 3G-vel rendelkező van 4-esnek írva. Az nem lenne baj ha tényleg lenne ilyen variáció, főleg ha még működne is benne a 3G. :DDD

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#89) kano válasza Tristis (#88) üzenetére


kano
nagyúr

Őőőőőőő..... biztos vagy Te ebben?
"this Froyo tablet supports 3G internet so long as external 3G module is paired with this PAD that WCDMA, TDSCDMA, EVDO versions are available to you"

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#90) Tristis válasza kano (#89) üzenetére


Tristis
őstag

Igaz, csak belső memóriájában tér el a 4-es a 3-astól. Ott a pont :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#91) Tristis válasza Tristis (#90) üzenetére


Tristis
őstag

Memória=tárhely... :W

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#92) kano válasza Tristis (#90) üzenetére


kano
nagyúr

Legyen ROM. :))
Mint ha láttam volna 8GB-os 3-ast is, de lehet, hogy igazad van. :F

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#93) madgie válasza bigand77 (#86) üzenetére


madgie
titán

Röccenésmentes? Nekem úgy szaggat azzal is, mint a fene. Egyes ájped, minden progi kilőve a háttérben.

(#94) z0d1AK válasza madgie (#93) üzenetére


z0d1AK
veterán

Gondolom egyedi értelmezés szerint változik a "röccenésmentes" kifejezés. :DDD

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#95) Tristis válasza kano (#92) üzenetére


Tristis
őstag

Csájnízben bármi megtörténhet. :))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#96) lapa válasza madgie (#93) üzenetére


lapa
veterán

nem lehet, hogy ő valami transzkódolást csinál előtte? olvastam vmi ilyesmi varázsokat.

illetve azt tudom még elképzelni, hogy rosszul tartod.

[ Szerkesztve ]

(#97) madgie válasza lapa (#96) üzenetére


madgie
titán

Az lehet, viszont te azt kérdezted, hogy a netes, letöltött 720p-ket megeszi-e az iPad 1. Módosítás nélkül nekem úgy tűnik, hogy nem.

Nem tartom rosszul, letettem az asztalra :D

(#98) bigand77 válasza madgie (#93) üzenetére


bigand77
tag

Basszus, nem tudok mást mondani, 720-as, netről szedett mkv, planet 51 a címe, szaggatásmentesen megy. Most komolyan, youtube videót kell róla csinálni, hogy ne jöjjenek a szarkasztikus kommentek, hogy a röccenésmentes egyedi definíció?? Nem egyedi, azt jelenti egészen magyarul, hogy NEM SZAGGAT. De tudok olyat is ami szaggat, como entrenar a tu dragón, ha vkit érdekel, spanyol mkv, és az egyetlen film a kb terás filmgyűjteményemből ami szaggat. Ennyit tudtam nyilatkozni, innentől lehet hazugnak bélyegezni, én viszont vígan nézem a filmeket rajta.

[ Szerkesztve ]

(#99) simonzé válasza bigand77 (#98) üzenetére


simonzé
addikt

Nyilván a bitráta tér el, ezért van hogy az egyiket szépen viszi az ipad, a másikat meg nem. Ezen nem érdemes hajbakapni. Az eredeti kijelentésben van annyi igazság, hogy az ipad hivatalosan nem viszi transzkódolás nélkül az avikat. Ez azért szarvashiba egy szupermodern cucc és a legelterjedtebb videóformátum összefüggésében...

Abban viszont teljesen igaza van sztívnek, hogy az Adobe flash egy kupac szar. Ezen nincs mit szépíteni.

I don't fit in. I fit out.

(#100) madgie válasza bigand77 (#98) üzenetére


madgie
titán

Tizensok mkv-t néztem meg ma sok-sok programmal, egy darab olyan kombinációt nem találtam, ami elfogadható lenne. Most szedtem le Cydia-ról az XBMC-t, még azzal a legjobb eddig, de még az is szaggat, minden 720p alatt, amit kipróbáltam.

(#101) lapa válasza bigand77 (#98) üzenetére


lapa
veterán

én nem kételkedem a szavaidban, engem tényleg csak az igazság érdekel. leírnád röviden, hogy hogyan kerül a letöltött mkv a képernyőre? lehet, hogy itt van valami különbség a kettőtök módszerében.

(#102) kano válasza simonzé (#99) üzenetére


kano
nagyúr

Ezen tényleg nincs mit szépíteni, de ez a manapság egyik legdivatosabb kupac kaki. Ezt pedig nem támogatni, mert nekem így van kedvem, illetve majd lesz iPad3, ami már óriási szenzációként támogatja a flash-t pofátlanság. De sajnos a sznobok és a (nem írom le kik) miatt ezt is megteheti.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#103) Gusztáv válasza bigand77 (#84) üzenetére


Gusztáv
addikt

Aki egy tablettel / telefonnal akar villogni, az régen gáz. Mondjuk érdemes lenne azon gondolkodni, hogy miért mindenki az Apple tulajokat akarja pukkasztani :F. a kijelzőre való megjegyzésedre a válasz pedig az, hogy rezisztív kijelzőnél nem nagyon tudják megoldani, hogy egy síkban legyen a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#104) Saccco válasza Gusztáv (#103) üzenetére


Saccco
nagyúr

"rezisztív kijelzőnél nem nagyon tudják megoldani, hogy egy síkban legyen a kijelző"

Ezzel azért vitatkoznék. Valami más hülye elgondolás lehet a süllyesztés hátterében.

szerk: Pl

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#105) simonzé válasza Saccco (#104) üzenetére


simonzé
addikt

A linken a ZT-180 harmadik verziója van. Az első volt az Android 2.1-es 1024x600-as kijelzővel. A második ugyanez 1024x768-assal, a harmadik meg ugyanez, de kétszeres RAM és ROM + Android 2.2-vel.
Viszont ez sem tartalmaz GPS-t, amit a Flytouch2 igen.

I don't fit in. I fit out.

(#106) Bingo82


Bingo82
csendes tag

Nem olvastam végig minden hsz-t, de a véleményem.

úgy egy éve még egyet értettem volna sokmindenben (mondjuk azon fetrengtem és vinnyogtam pár percig, hogy almás arcok rimánkodtak egy ilyenért....) XD

De...

járt már a kezemben ilyesmi és szintén jót mulattam az e-book olvasással 8 órás akksin. A zt generáció még kikapcsolt kijelzővel, lezárva is lemeríti 5-6 óra alatt a motyót. Mondjuk tesztben spekuláció és a nyálelválasztás plasztikus ecsetelése helyett ki is lehetett volna próbálni.

A kijelző....na az tényleg katasztrófális mai szemmel nézve. fél-egy éve még bocsánatos bűn volt az ára miatt, de betekintési szög: kb 2 fok, rezisztív, egyérintős....szenvedős. (amúgy több mint fél évig zt-180-assal küzdöttem, majd 1-2 hónapig egy zt-180 v2-vel)

256 mega ram néhány fontos program feltelepítése után elfogy Androidon, ha tetszik ha nem. kevés. és ezért vannak a váratlan (és így már kevésbé meglepő belassulások)

Hogy a frontkamera videóchatre jó? Melyikre? Merthogy skype pl csak Gingerbread alatt és a kiválasztott (vagy jó kis főzött ginger rommal) működik. És eddig két zt generációs (merthogy a flytouch is az) tabletből kettőnél még önarcképre is szörnyű volt, elcsúszott torz színekkel stb.

170 dollár körül ma meg már ilyet kapsz:
http://globetrotter.blog.hu/2011/09/19/android_tablet_ujratoltve

multitouchos kijelző tényleg világos és szép képpel, samsung proci, még a tegrás játékok is szépen futnak rajta (chainfire emulátorral), 512 mega ram, működő valódi(!) graviszenzor (nem csak képernyő elfordításhoz jó, hanem játszani is) és még megannyi jóság.

Szóval ez a korszak elmúlt. Mit lehet csinálni ha ilyen gyorsan

például: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=bingo82&submit=

(#107) Jabby


Jabby
őstag

Kinéztem egy Flytouch 3-at. Ezeket a cuccokat hogyan lehet rootolni, ROM-ot cserélni?

(#108) simonzé válasza Jabby (#107) üzenetére


simonzé
addikt

Rootolni nem kell, az már megtörtént gyárilag. :) ROM-ot meg a neten keresve találhatsz hozzá. Sajna az én forrásom már nincs meg.

I don't fit in. I fit out.

(#109) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Flytouch 2 szoftveres javításában jártas embert keresek. Írjatok privit ha tudnátok segíteni. THX!

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.