Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) slynevem válasza simonzé (#25) üzenetére


slynevem
tag

Figyelj.Én az ipad-dal mindent megtudok csinálni amit akarok számítógépen.Tegyük hozzá, hogy gépen van vagy 2 játékom ipadon meg 25.Most 3 napra kölcsönadtam havernak videókártyát gépből, mert kiakart valamit próbálni és nem is hiányzott a gép, mert a tablettel kitudtam mindent váltani simán.
A különbséget ha boncolni akarjuk elmondom szívesen.Lévén, hogy volt mindből.Egyébként akit érdekel ZT-180-ról még videót is tettem fel youtube-ra használat közben.
Az alaphelyzet mondanom se kell, hogy döcögés mentes ipadon.Mind a játékok, a netezés, alkalmazások elindítása és persze egy egyszerű doc olvasása is.Ezek nincsenek sajnos így a kínai tableteken.Most az alap akadozásokról vagy kis szaggatásokról beszélek.Üzemidő az 10 óra wifivel iPadon.Ez ZT-n asszem 3 óra volt kb.Wifi mellett nekem a Tron ami 1 óra 50 perces film merült 10 %-ot.Nem 100 %-ról mértem hanem merült 68-58-ra.Tehát megnézhetnék rajta kb. 20 óra filmet és semmi nem lenne.Amúgy a filmezéssel nem volt baj egyik tableten se.Kivéve, hogy az iPad-nak IPS panelje van az üveg mellett és irdatlan szép a képe amit visszaad.A különbséget úgy képzeljétek el, mint egy HDTV és egy sima között.Tekintve a gyengébb teljesítő képesség és rosszabb optimalizálás miatt a kínai tabletek lassabban dolgozzák be a weboldalakat.Nem akarok senkit untatni azzal, hogy scriptek feldolgozása gyorsabb meg ilyenek.Ha érdekel valakit letudja mérni van rá oldal[link]
Itthoni gép 7000-ret ér el rajta iPad 260-at.Kiváncsi vagyok a tiétekre is.Bővíthetőségről annyi, hogy a 16 giga is éppen elég vagy a 32 max.Nem fogja az ember ezt se kihasználni és ezen nem kell semmilyen filmet se tárolni hiszen a gépen meglehet osztani.A HDMI-vel kapcsolatban csak annyit, hogy itt a levegőben streameli az iPad a filmet ugye ahogy a kolléga említette kábelek és macera nélkül.Most tettem fel én is rá ezt a programot amivel egyébként a gépen megosztott mappákat akármikor elérem iPadon így nem kell rá filmet felrakni ilyenek.Ára 30%, de engem speciál felidegesített már, hogy minden akadt,szaggatott,véletlenszerűen bezárt vagy éppen el se indult ...

Persze a pénz nagyúr és akármennyire akarhatja az ember a jobbat, nem mindig tudja megvenni.Azért, mert nem tudja valaki megvenni nem hiszem, hogy az a mód, hogy akkor szidjuk, hogy mekkora trágyadomb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.