Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#214) Chaser válasza philoxenia (#212) üzenetére


Chaser
titán

"Nincs olyan hordozható gép, ami alkalmas az asztali PC teljes kiváltására.
Ne is kezdjen senki drága notebookokat linkelni, mert annyiból mindig lehet jobb asztalit kihozni.."
De van olyan hordozható gép, csak ott van az ártényező:) De 1ébként olcsóbban is lehet találni, kérdés pontosan mire is kell az a desktop/notebook.
1ébként nagyon egyszerű. Eldönti az user mire kell a gép, mik a felhasználási területek és mennyi a projectre szánt összeg. Nyilván ezért veszi több lány a netbookot mert viszonylag olcsó a notebookhoz képest, meg jóval könnyebb/kisebb. Hordozni akarja, pénze kevés van, használat során meg kompromisszumokat köt. + ugye nőknél ott van a " de cuki" tényező "nekem egy ilyen kell" kiegészítéssel:) Volt pár netbookom meg subnotim, amelyik csaj látta nálam mind el volt alélva tőlük:D 1-2 van idősebb aki kocsival jár és most már inkább notebookot venne, de a fiatalabbak most is netbookot.
Meg ugye ki mit ért munka alatt. Nálam legtöbbször excel táblák és árlisták böngészése hobbi szinten, ami egy netbookpon is tökéletesen elvégezhető. Ezért közben fórumozgatok is, ha épp nem vág ki vmelyik mod:D Szóval nekem kicsi egy netbook, kényelmetlen a bill, kicsi a felbontás. Subnoti már inkább. most épp egy dell E4300-ason töröm a fejem, talán aranyközépút hordozhatóság/méret terén.
Az írásról meg...bazi nagy multinál dolgozom, nyilván nem iskolások a marketingesek, de olyan hibákat vétenek hogy nevetséges...az meg teljesen mellékes hogy gépelve vagy sk. Sk én is már szinte csak szignokat nyomok meg 1-2 saját dolgot ami nincs eletronikus formában tárolva. Meg ugye a postázást. Lehet ha nem postáznék annyit már írni se tudnék:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.