Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

wow. :Y

kár, hogy nem lesz itthon. Mert ami jó, az nem jön

iPhone 13p

(#2) hito válasza spawn21 (#1) üzenetére


hito
nagyúr

Azért jön sok jó is ;) Tény, hogy nagyon sok brutál és exklúzív gép megmarad az USA-nak és Japánnak. És néha ez nagyon dühítő.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Motorola Droid Turbo Verizon User Guide

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) ollie válasza hito (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sok telefont azért nem hoznak be, mert nincs értelem azért a 100 darabért, amit eladnának belőle, csak ráfizetés lenne.

***

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Érdekes, de mennyibe tartana belepasszintani egy microsd tárelyet? :N Sokkal kapósabb lenne. Esetleg majd ebből is kiadnak egy micro-sd változatot mint a G-ből..

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#6) robiii


robiii
tag

És akkor most minden gyártó csúcskategóriája :
Snapdragon 805, 3GB ram, 4 Mag 2,65ghz, qHD

Jövőre?
Snapdragon 806, 6GB ram, 8 Mag 3,23ghz, qx2HD

Szerintem nagyon gázos ez a sok marketing szám! Vajon ténylegesen kell ez, vagy csak egy valaki össze rakja, és muszáj mindenki másnak, mert nem maradhat le...? Lehet, nem tudom! :C
Azért kíváncsi leszek, mikor mondjuk a qHD-ra, hogy ez a pixelhalom mára már csak a belépő szintre elég. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#7) babkukta válasza robiii (#6) üzenetére


babkukta
senior tag

QHD, nem qHD. És jövőre nem 806, hanem 810 lesz a csúcs, valszeg 4 giga rammal. Már csak az akksijára lennék kíváncsi

Üdvözlettel, Tibi

(#8) robiii válasza babkukta (#7) üzenetére


robiii
tag

Javítanám ha tudnám még, bár nem a shift elhanyagolására kell felfigyelni! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#9) batai15


batai15
félisten

A volume gombokat nézzétek.

(#10) Mr President válasza robiii (#6) üzenetére


Mr President
senior tag

A qHD nem összekeverendő a QHD-val. Előbbi 960x540 míg utóbbi 2560x1440.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#11) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Vajon ez lesz a nexus6 alapja?

(#12) GrooveHero válasza bigmasterg (#11) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez fordult meg az én fejemben is. Meg mondom őszintén, az az alsó szürke sáv nem tetszik annyira, de azon kívül a méret, meg minden más jöhet Nexus 6 néven. Lécciléccilécci!!! :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#13) Tidzsimon válasza Mr President (#10) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nem is keverte össze, csak az ujjait. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#14) wortz


wortz
tag

Miért nem csinál a Moto emberi méretű telefont? Idén kb. amit kiadtak az 5 colnál kezdődik. Szánalmas. :W

[ Szerkesztve ]

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

Értem én, de ebben az esetben ez a shift sokat számít, mert nagyon nem mind1 a két dolog. A QHDra térve, még mindig feleslegesnek tartom, ami szívja az akksit. Mi kombó lenne már egy S805-FHD páros ;-)

Üdvözlettel, Tibi

(#16) #65577472 válasza wortz (#14) üzenetére


#65577472
törölt tag

Eddig az új Moto X volt az egyetlen idei Motorola, ami nem 5" alatti :U

[ Szerkesztve ]

(#17) freeknight


freeknight
őstag

Ez egy szörnyeteg :D
Nagyon kéne, de persze egy jó ár is, mert ha forgalmaznák is itthon, nem hinném, hogy 200ezer alatt hozzá lehetne jutni.
Inkább már egy play store hardver szekció kéne :K . A köv nexus valami hasonló kategória lesz, feleannyi áron, amennyi a többi flagship.

(#18) alevan válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


alevan
őstag

Ez egy nagyon szar telefon ha még barométer sincs benne.... ;]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#19) Pubszon


Pubszon
veterán

5,2 hüvelykes megjelenítőn 1440 x 2560 pixel (QHD) terül el, csak hogy ne legyen már egy androidos telefon ami nem laggol és döcög. :W

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#20) ghiottone válasza #65577472 (#16) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az új G pedig 5 colos.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#21) #65577472 válasza ghiottone (#20) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nőtt 11 mm-t az elődhöz képest, na bumm :)

(#22) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ha a benchmark eredményekből indulok ki, akkor 4,98" a kijelző mérete. Ez már emberibb méret lenne.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#23) HKorn válasza Pubszon (#19) üzenetére


HKorn
addikt

sajnos terjed a baromság, egyre több QHD-es telefon jelenik meg 5-5.5"-ra, aminek rendkívül sok értelme van...

Run&Ride

(#24) #65577472 válasza Fritz Teufel (#22) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nem 4.98, hanem 5.25. Amit a benchmark mutat, navi sáv nélkül értendő

[ Szerkesztve ]

(#25) Fritz Teufel válasza #65577472 (#24) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Akkor meg kicsit. Lehetne nagyobb, ez így "egérmozi". Miért nem lehet 6" környékén, mint ahogy eredetileg tervezték?! Már megint a dzsunkagyárak fölözik majd a hasznot az igazi mobiltelefonokkal, amiken mozizni is lehet, széles vásznon, buszon és isi alatt sutyiban a padban... ha befér. Ehh... ;]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#26) ghiottone válasza #65577472 (#21) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Engem nem zavar, pont most szeretnék egyet beszerezni a Dual-Sim miatt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#27) #65577472 válasza Fritz Teufel (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Én a másik tábort erősítem, jöjjenek csak a 6"-es telefonok

(#28) ollie válasza Pubszon (#19) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyél Nexust.

***

(#29) wortz válasza #65577472 (#16) üzenetére


wortz
tag

Meg a Moto G 2014, ami 5 col. Most meg ez. Kb ennyi modell jelent meg az idén a Moto-tól.
Szerk: és a Nexus 6-ra is valami brutális méretet jósolnak.

Amúgy elég megnézni a külföldi fórumokon, a kommentek 2/3-a arról panaszkodik, hogy ez már tényleg túlzás. A legtöbb gyártónál tényleg elgurult a gyógyszer. Oké, hogy csinálnak nagy telókat is, bizonyára van rá igény, de nem kéne annyira elhanyagolni a kisebb, 4 col körüli telókat, hogy nemes egyszerűséggel, már nem is gyártanak olyat, max belépő szinten. Igazábó kb. a Sony Z1C az egyetlen értelmes telefon normális méretben. És még vagy már az sem kicsi. Csak nem ótvar nagy. Nagyon szomorú vagyok, hogy már egy éve, ha nem több, hogy egész egyszerűen nem találok egy olyan telefont, ami jól felszerelt (középkategória), és nem is túl nagy. Jah, és nem kerül 100 rugóba, hanem mondjuk csak 70-80-ba.

[ Szerkesztve ]

(#30) acura13 válasza Pubszon (#19) üzenetére


acura13
aktív tag

" csak hogy ne legyen már egy androidos telefon ami nem laggol és döcög. :W"

pl Moto X, Nexus 5....nem laggol, nem döcög.......pedig tavalyi termékek:-))

Motorola Edge 40, Lexus GS 300, Asus ROG, Motorola Razr V8(retro)

(#31) #65577472 válasza wortz (#29) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ne legyél szomorú, vegyél egy Jiayu G4s-t

(#32) Luck Dragon

Ezzel a specifikációkat olvasva és az utolsó mondatrészt olvasva a cikkben->ár csak egy jó ár hiányzik, és a készülék könnyedén slágertermék lehet." Sajnálom azt hogy kis hazánkban nem hivatalos a Motorola. :O

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Adam Teket válasza wortz (#29) üzenetére


Adam Teket
csendes tag

Barátnőmnek Z1 Compact van, ami szerintem is teljesen értelmes méret, és nagyon jól fel van szerelve hardveresen a konkurenciák hasonló méretű készülékeihez képest.

(#34) Gabó75


Gabó75
senior tag

Tetszik, hogy nem a kijelzőn vannak a gombok.
Nem tetszik, hogy 5.2"-on QHD a felbontás. A full HD-n sem látnánk pixeleket...

(#35) INGJOKE válasza Adam Teket (#33) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én is a feleségem z1c-jéről írok, jó meg minden, de ez női telefon. Ha ennek jó lesz a kamerája, és kap egy értelmes aksit akkor tuti ilyet veszek.

(#36) h4h01


h4h01
senior tag

Áh ez nagyon durva!! Remélem jön európába is, az árát meg lefsom..Ebből nem lesz tucat csúcs készülék mint pl galaxy s xxx..Shut up and take my money!!

(#37) GALARDO


GALARDO
addikt

Na végre! Engem a kelvár hátlappal, a kamerával, és a kapacitív gombokkal meg tudnának venni. Remélem ide is elér.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#38) #86973952


#86973952
törölt tag

Eléggé rendben van. 32 giga belsőnél nálam már nem fontos az SD bővíthetőség. Szerintem azzal már lazán "használható". A telefon méreteiről nem derült ki valamilyen hiteles infó?

(#39) Giorgio1313 válasza Pubszon (#19) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

A most tesztelt s5 az s805el a mobilarena tv szerint egy pillanatra se doccent már meg. Szerintem s805 már elég lesz

(#40) #86973952 válasza Giorgio1313 (#39) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én nem igazán a hardverben látom a problémát. Inkább az optimalizálás hiányában. Ennél gyengébb hardveren is tudnak alkotni droid alatt akadásmentességet. Aki azt gondolja, hogy 160 mag, 80 giga RAM és egyéb dolgok kellenek a stabil rendszerhez droid alatt, az tévedésben van.

(#41) Giorgio1313 válasza #86973952 (#40) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Tisztában vagyok vele ha jól tudom az s600as m7 se akadt már. arra céloztam hogy ez a hardver már bármit elbir szerintem

(#42) #86973952 válasza Giorgio1313 (#41) üzenetére


#86973952
törölt tag

Inkább helyeseltem, mint ellentmondtam. :K Illetve csak hozzászóltam, kiegészítettem.

[ Szerkesztve ]

(#43) Giorgio1313 válasza #86973952 (#42) üzenetére


Giorgio1313
aktív tag

Azt hittem nekem írtad hogy tevedesben vagyok :) elnézést, csak lassan már mindenki oltogatva válaszol ezért félreértettem :)

(#44) #16820480 válasza bigmasterg (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem lenne rossz! Bár a kijelző felbontása maradhatna fullHD-n, az is elég.

(#45) Kékes525


Kékes525
félisten

A magyar piac kicsi, ezért sajnos nem minden gép kerül el hozzánk. Másrészt microSD bővíthetőség hiánya negatívum.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) balazs0102 válasza ollie (#4) üzenetére


balazs0102
senior tag

Ha úgyis szállítanak hozzánk telefont (gondolom kapható itthon pl. szolgáltatónál motorola-egyáltalán nem figyelem a motorolákat) akkor nem mindegy hogy belök még azokhoz X darabot ebből?

(#47) PpenoO válasza Luck Dragon (#32) üzenetére


PpenoO
őstag

Én pont, hogy örülök neki, így az Amazon szó nélkül cseréli a telefont, ha valami gond lenne vele, még a nyitott bootloader sem számit ;). Persze ha lenne hivatalos forgalmazó, akkor minden valószínűséggel sokak örömére lenne magyar nyelv is. Nekem nyolc mert angolul használom az androidot.

(#48) INGJOKE válasza PpenoO (#47) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen a magyar nyelv mindig nagy kérdés és ezzel a magyar nyelvkészlet is. Nem is értem a mai globalizált világban miért nem alap az összes nyelv, leszámítva a bantu dialektusokat. :-)

(#49) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Beleraktak mindent, amit lehetett. :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) INGJOKE válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


INGJOKE
veterán

De ha jót akarsz csinálni, másképp nem is lehet... A rakott krumpli is szar lesz, ha fözőkolbászt raksz bele füstölt házi kolbász helyett. :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.