Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Micsoda baromág, én pl. férfiként érzem súlyosan megbántva magam, hogy nem kerülhettem be ily módon a kernelbe, megint csak a nők azok közül is csak a szerencsésebbek.. felháborító! Kikérem magamnak és felszólítom a Microsoftot, hogy a következő kernelbe az egyenlőség jegyében tegyék be a small boobs, big dick, small dick, kifejezéseket is különben addig nem veszek levegőt amíg ezt meg nem teszik! :W Istenem, hogy milyen agyament emberek vannak, de nem ez a szánalmas, hanem az, hogy komoly nagy cégek figyelembe veszik egyáltalán ilyen elmeroggyantak véleményét.. gyakorlatilag szerintem az ilyen bolondokra mindenki legyint a környezetében, erre publikusan keres figyelmet magának, a Microsoft pedig bedől.. Lehetne több eszük, az ilyenek akkor hagyják csak abba, ha nem figyelnek rájuk.

7 milliárd ember él a földön, ebből minimum 6,999 millió maximum mosolyogva legyint erre még akkor is, ha netán millió panaszos levelet kapnának olyanoktól akiknek nincs józan ítélőképességük. Ezekre az arányokra figyelni kéne.

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.