Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ennek az embernek aligha van élete, hogy ilyenekre vadászik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mennyi bajuk van ezeknek
Istenem, hihetetlen és szánalmas :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) BigManus


BigManus
addikt

Most mi lesz? Kód karate vagy kód ping-pong?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#4) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Ezen felkapni a vizet... Nagyon_Szanalmas.cfg

(#5) superecneB


superecneB
őstag

Milyen következményekkel járhatott volna, ha benne hagyják és simán szarnak ennek az idiótának a hisztizésére?
Amíg nem olvastam el a jelentését nem is tudtam kiolvasni belőle és azt sem értem ez miért sértené a nőket, pláne, hogy nem csak a nők rendelkeznek mellekkel...

(#6) bambano válasza superecneB (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mindenféle főfontos szervezet jött volna tiltakozásukkal lekaszálni a nekik járó 15 perc hírnevet, úgymint észak-minesotai favágók feleségeinek szebb péntek délutánt egylete meg hasonlók...

az álfeminista csirke meg szánalmas.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) h-yle válasza superecneB (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Jogos!

Ergo a csávó aki megtalálta az igazi szexista! :Y

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) enginev3.0 válasza superecneB (#5) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megkérdezném anyumat vagy nővéreimet hogy zavarja-e őket, szerintem meg se hallanák mert azt sem tudnák miről beszélek

Akiket meg ilyen zavar vagy ezzel így foglalkoznak, azoknak gyereket kéne csinálni, hogy ne legyen idejük ilyen hülyeségekre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9) Löncsi


Löncsi
őstag

És a hölgy vajon tud szendvicset is csinálni ?

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#10) Zirowe


Zirowe
nagyúr

I don't want to live on this planet anymore.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) danih válasza Dilikutya (#1) üzenetére


danih
addikt

Tipikus szteroidos jogvédő.
Valószínűleg nem sokat láthatott az általa kifogásolt dologból, és az ezáltal okozott tudat alatti agresszió így manifesztálódik...
vagy nincs akváriuma.

(#12) Lacces


Lacces
őstag

Szerintem valaki itt nagyon-nagy Linux fan, mármint aki megtalálta a hibát, és amint rájött, hogy ezt egy MS programozó csinálta, így előjött belőle a keresztes háború és megpróbálta lejáratni a céget.

Ettől sokkal csúnyább szavak is vannak, amit nem MS programozók írtak.

Szerintem, most visszafele sül el a fegyver.

(#13) Dick81


Dick81
tag

Ez az! Így kell a sztereotípiákat belülről erősíteni! :W
Egyébként pedig tök valószínű, hogy egy programozó csak azért reszelgeti napokon keresztül a kódot, hogy ilyen stringek bekerülhessenek!

[ Szerkesztve ]

(#14) netseft


netseft
aktív tag

Ha van humorérzékük valami hasonló lesz az új string: 0x6E7A11FE (get a life). :D

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#15) ClioRS


ClioRS
őstag

Ha big dick lenne beleírva, akkor meg a férfiak háborognának vajon? :DDD

Tényleg hihetetlen, hogy mennyi hülye ember van.... :U

(#16) Löncsi


Löncsi
őstag

Itt a kód:

-#define HV_LINUX_GUEST_ID_HI 0xB16B00B5

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#17) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

Nem igazán azzal van a baj, hogy zavarja a nőket ez a kódrészlet, hanem hogy a kódrészlet miatt a linuxközösségre és a készítők miatt a Microsoftra is ez rossz fényt vet. Például szexista jelzőt lehet akasztani rájuk, ami nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#18) VS461


VS461
tag

Ha elveszem az első két karaktert, és átforgatom, kijön egy szexista szöveg... Annak idején azt mondták, hogy a Stairway to heaven visszafelé hallgatva sátánista szöveg.

Vagy ha a MAMA szóból elveszek egy betűt, és megváltoztatok hármat, kijön belőle a SÖR... És így neveljük a magyar gyermekeket?????

:W

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#19) pschio válasza FlekkeN (#17) üzenetére


pschio
őstag

Ez egyszerűen nonszensz. Azok betűk és számok. Igen. Lehet úgy is olvasni. De attól hivatalosan betűk a latin ABC-ből és arab számok. Engem inkább az érdekel hogy m3kk0r4k 4z0k 4 cs0cs0k. :DDD :W

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#20) Stauffenberg válasza superecneB (#5) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"pláne, hogy nem csak a nők rendelkeznek mellekkel..."

Ezen bekakkantottam! :DD

Hatalmas programozó férfi csöcsök! Ez az! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Micsoda baromág, én pl. férfiként érzem súlyosan megbántva magam, hogy nem kerülhettem be ily módon a kernelbe, megint csak a nők azok közül is csak a szerencsésebbek.. felháborító! Kikérem magamnak és felszólítom a Microsoftot, hogy a következő kernelbe az egyenlőség jegyében tegyék be a small boobs, big dick, small dick, kifejezéseket is különben addig nem veszek levegőt amíg ezt meg nem teszik! :W Istenem, hogy milyen agyament emberek vannak, de nem ez a szánalmas, hanem az, hogy komoly nagy cégek figyelembe veszik egyáltalán ilyen elmeroggyantak véleményét.. gyakorlatilag szerintem az ilyen bolondokra mindenki legyint a környezetében, erre publikusan keres figyelmet magának, a Microsoft pedig bedől.. Lehetne több eszük, az ilyenek akkor hagyják csak abba, ha nem figyelnek rájuk.

7 milliárd ember él a földön, ebből minimum 6,999 millió maximum mosolyogva legyint erre még akkor is, ha netán millió panaszos levelet kapnának olyanoktól akiknek nincs józan ítélőképességük. Ezekre az arányokra figyelni kéne.

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#22) anulu válasza Löncsi (#16) üzenetére


anulu
félisten

másik olvasatban meg üdvözli, tiszteleg előttük. (HI)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) _Oscar válasza Löncsi (#9) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Marhára "egyenjogú" akar csak lenni. De ha azt mondod neki, hogy mától ő is dolgozhat bányában, még fel is háborodik.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#24) Youri


Youri
veterán

Boobs :DD

RTX ON

(#25) bambano válasza _Oscar (#23) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én pl. nem szeretnék egyenjogú lenni a nőkkel. mert most lendületből eltolom a bevásárlókocsit a tamponos polcok előtt :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) jFox


jFox
őstag

Nagy az Isten állatkertje. És a kerítesen túl is folytatódik... :D
Én csak szt nem értm, hogy abból, hogy "nagy mellek" hogy jött le a csávónak az, hogy a kód írója szerint a nők nem kívánatos személyek a programozók körében? Nekem erről a szóegyüttesről valahogy más ugrik be.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#27) dajkopali válasza jFox (#26) üzenetére


dajkopali
addikt

nyilván a szokásos logika alapján: viccelődünk velük, "szexuális tárgynak" tekintjük őket, vagyis nem egyenrangúként kezeljük őket

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#28) Lenry


Lenry
félisten

nem is tudom, hogy elég-e ide még Freddy...

egyébként tudtátok, hogy a vibrátort eredetileg hisztériás nőknek írták föl a pszichológusok terápia gyanánt?
nem tudom miért ez jutott most eszembe.

(#29) Youri most kattintottam csak át az illető blogjára, mert eddig azt hittem, hogy csak viccesek voltak a szülei, hogy Matthew lett lány létére, de ez tényleg nem nő... :W

valaki nagyon ki akar törni a Friendzone-ból :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) Youri válasza dajkopali (#27) üzenetére


Youri
veterán

Mert a nők nem nézik meg, osztályozzák, és humorizálnak szexuális tartalommal a férfiakról, mi? :)

Amúgy azzal minden kommentező tisztában van, hogy az említett kiborult csóka egy férfi? :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#30) prolad


prolad
őstag

Egyeseknek mennyi ideje van.Biztos csak easter egg volt. :D

(#31) superecneB válasza Stauffenberg (#20) üzenetére


superecneB
őstag

Pontosan nekem is egy dagadt csöcsös programozó jutott eszembe (Persze nem általánosítok, csak ez a helyzet elég abszurd most) [link]

Engem egyébként nem zavarna, ha mondjuk kifejezetten a férfiakat sértő pl.: "B16D1CK" lett volna bele írva... és azt is kötve hiszem, hogy a férfiak érdekképviselete felvenné a dolgot...

Egyébként rengeteg ilyen pattogós kis majom van mint ez a forma... (Sajnos az én környezetemben is van egy ilyen az egyetemen)

[ Szerkesztve ]

(#32) anulu válasza superecneB (#31) üzenetére


anulu
félisten

az a fő gond, hogy az ilyen nyáltépő idiótáknak sokkal nagyobb a hangja, mint az ép ésszel gondolkodó többségnek...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) Lenry válasza superecneB (#31) üzenetére


Lenry
félisten

hol sértene bárkit a big dick?
a 5M4LLD1CK már inkább :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Hehe, ez jó. :D

Mivel a működéshez nélkülözhetetlen stringről van szó, a Microsoft közölte, hogy elkészítettek egy javítást, mely a kernel következő verziójában már benne lesz.

A férfiak működéséhez nélkülözhetetlen string a big boobs ? :DDD

x gon' give it to ya

(#35) MageRG


MageRG
addikt

...azt sugallja, hogy a világ népességének felét kitevő nők nem szívesen látott vendégek a programozók között.

Súlyos tévedés! Épp hogy azt sugallja, hogy a programozók között nagyon is hiány van nőkből, ezért gondolnak állandóan a... Szerintem bárkit szívesen látnának.

Egyébként, a java-s kódok elejére kerülő 0xCAFE BABE byteokra még nem mondták, hogy szexista?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#36) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

időjárás jelentést kell nézni? :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) rt06


rt06
veterán

a fuck, shit, bastard mezei kommentekben talalhato meg, azokhoz nem kell semmit "kodolni"

par pelda a teljesseg igenye nelkul:
"...don't fuck with this"
"Need to call this before fucking with the memory controller..."
"If you don't see why, please stay the fuck away from my code."
"Turn this shit off... nice job Fujitsu."
"!!!! THIS IS A PIECE OF SHIT MADE BY ME !!!"
"***********@lazybastard.org"
"***********@you-bastards.org"
"Those lucky bastards with ev56 and later CPUs can do byte/word moves."

de ninsc ebben semmi kulonos, aki kommentelt mar kodot (foleg mas hibajanak javitasa utan), az szinte biztos, hogy irt mar hasonlot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38) kokyt válasza rt06 (#37) üzenetére


kokyt
senior tag

"de ninsc ebben semmi kulonos, aki kommentelt mar kodot (foleg mas hibajanak javitasa utan), az szinte biztos, hogy irt mar hasonlot"

És akkor még nem beszéltünk az ideiglenesen bekerült, de soha el nem távolított lofasz_1, lofasz_2 és hasonló változókról :DDD

(#39) r3dsnake válasza superecneB (#31) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az sehogy sem jön ki hexából.

(#40) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Micsoda óriási ügy...viccnek is gyenge. :(((
De lehet, hogy ez az ügy ilyen komoly következménnyel jár...Mínuszba futott a Microsoft :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#41) janos1988 válasza Mooka-Miki (#4) üzenetére


janos1988
addikt

Én ezeket a nőket ilyen rövid hajú férfi gyűlölő leszbikusként képzelem el akiknek kicsi a mellei. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#42) Youri válasza janos1988 (#41) üzenetére


Youri
veterán

A cikkben szereplő aktivista amúgy nem nő :)

RTX ON

(#43) janos1988 válasza Youri (#42) üzenetére


janos1988
addikt

A homikat meg még jobban gyűlölöm ;)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#44) dabadab


dabadab
titán

Mondjuk a konkret ugytol fuggetlenul meglep, hogy jopar hozzaszolonak a jelek szerint tok ismeretlen a hexspeak, pedig nagyon hosszu hagyomanya van, a wikis cikk jopar, napi hasznalatban levo peldat is felsorol.

DRM is theft

(#45) Orton96 válasza janos1988 (#43) üzenetére


Orton96
aktív tag

+1 :DDD

(#46) #25954560 válasza dabadab (#44) üzenetére


#25954560
törölt tag

lehet onnan szedte matthew is :)

(#47) umek7


umek7
őstag

Én már csak ezen felkaptam a fejem: "A női jogok harcosaként ismert Linux-programozó sérelmezte,". Nincs elég munkája vagy mi a szösz?

(#48) .tnm


.tnm
addikt

Az MS tájékoztatása szerint: a patch a bigboobs-ot hugetits-re cseréli majd.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#49) Dilikutya válasza superecneB (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem az a baja a jogvédő csókának, hogy csak a kernel kódban lát nagy csöcsöket. ;]

dabadab #44: én nem látok rá elterjedt példát, a BF és WoW tábor használja előszeretettel.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) Löncsi válasza Dilikutya (#49) üzenetére


Löncsi
őstag

Nem a játékosok, hanem a programozók használják előszeretettel.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.