Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#153) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ez most valami vicc ugye?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#154) ch003067 válasza Dr. Romano (#153) üzenetére


ch003067
addikt

Én is arra tudok csak gondolni :D

Elég nagy Geek-nek kell lenni, hogy ilyet észrevegyen egy ember, nem hogy egy nő....

(#155) rt06 válasza Dr. Romano (#153) üzenetére


rt06
veterán

van, akinek az kell a 15 perc hirnevehez, hogy ilyesmin haborogjon

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#159) scarabaeus válasza Löncsi (#16) üzenetére


scarabaeus
őstag

Höhö, mivel a konstansnak már így is, úgy is meg kell maradni, majd patchelnek egy ilyet:

#define HV_LINUX_GUEST_ID_HI 026132600265
:)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#160) KrAt


KrAt
veterán

Mindenki érezze lehordva magát, közel 100 hozzászólásnyi offot töröltem.. Azért ezen el lehetne egy kicsit gondolkozni... :((

(#167) pjeng válasza Löncsi (#50) üzenetére


pjeng
csendes tag

:DD Mint

(#171) raper


raper
senior tag

A titkos vágyak hová be nem kerülnek. :D

(#172) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

álszent kis **csög ;]
a maradék humort is kiszedi az informatikából, ha rajta múlik :U

(#174) D1Rect


D1Rect
félisten

A háborgóknak ajánlom, hogy írják innentől ők a kódot és nem fordulhat elő ilyen.

(#175) dabadab válasza D1Rect (#174) üzenetére


dabadab
titán

Nem tehetik, ugyanis a konstanst a Windowsban (illetve konkrétan a Hyper-V-ben) definiálták, tehát azt megváltoztatni csak és kizárólag a microsoftosok tudják, senki más.

DRM is theft

(#176) D1Rect válasza dabadab (#175) üzenetére


D1Rect
félisten

Lefordítom:
Ahelyett, hogy ilyen f@szsággal foglalkozna, inkább csináljon valami hasznosat.

(#177) Youri válasza D1Rect (#176) üzenetére


Youri
veterán

Nem teheti, hiszen feltűnési viszketegségben szenvedő zugaktivista

RTX ON

(#178) dabadab válasza D1Rect (#176) üzenetére


dabadab
titán

Csinal azt is (pl), sot, nyilvan ilyesmit akkor lehet eszrevenni, ha az ember konkretan ezzel foglalkozik.

Youri: most oszinten, mit tudsz Matthew Garretrol, ami alapjan ezt ilyen summasan meg tudod allapitani? Sot, egyaltalan rola beszelunk vagy Paolo Bonzinirol?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#179) D1Rect válasza dabadab (#178) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyilván nem véletlenül akad bele, de ez csak értelmetlen ostorozása a MS-nak egy eredetileg valószínűleg poénnak szánt sorral.

Szexista MS!!!! É'jjen a linux!!!

(#180) Youri válasza dabadab (#178) üzenetére


Youri
veterán

Felőlem akárki lehet, de az ilyen szánalmas kirohanásokra nem fogok másképp reagálni. Szakmai tudását nem kérdőjeleztem meg úgy érzem, innentől kezdve nem értem a reakciód

Szexista MS!!!! É'jjen a linux!!!
Ilyet pl tőlem nem fogsz látni...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#181) dabadab válasza Youri (#180) üzenetére


dabadab
titán

"Szexista MS!!!! É'jjen a linux!!!
Ilyet pl tőlem nem fogsz látni...
"

Nagyszeru. Es te kitol lattal?

(#179) D1Rect: ize, a konkret erintettek vagtak, hogy poen, viszont ugy gondoltak, hogy ilyen gyerekes viccelodest nem kellene eroltetni. Ja, es MS ostorozast sem lattam.

DRM is theft

(#182) Youri válasza dabadab (#181) üzenetére


Youri
veterán

Egyel fölöttem... Ettől függetlenül még nem értem, miért kellene nekem kívülről ismernem bármelyikőjüknek is a CV-jét, hogy megállapítsam, ez egy műbalhé, amivel most foglalkozhat a sajtó ezáltal többekhez eljuthat a neve...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#183) D1Rect válasza dabadab (#181) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ja, es MS ostorozast sem lattam."
Akkor biztos elkerülte a figyelmedet Garrett hisztije, ami miatt jön majd a javítás.

Vihar a biliben, amit egy Debian fejlesztő kelt az MS ellen, ahelyett, hogy írná a saját kódját.

( . ) ( . )

(#182) Youri: Azért kéne ismerned a CV-jét, mert akkor felveheted a az "én jobban értek hozzá" stílust.

[ Szerkesztve ]

(#184) dabadab válasza Youri (#182) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem nem tul nagy elvaras az, hogy ha mar vadaskodsz, akkor legalabb egy kis ralatasod legyen az ugyre.

(#183) D1Rect: tudnal erre az MS ellenessegre konkret, az ugy szereploitol szarmazo idezetet hozni?

Segitsegkeppen itt a komplett dokumentacio:
blogbejegyzes
LKML poszt

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#185) D1Rect válasza dabadab (#184) üzenetére


D1Rect
félisten

"So, full marks, Microsoft. You've managed to make the kernel more offensive to half the population and you've made it awkward for us to rectify it."

(#186) Youri válasza dabadab (#184) üzenetére


Youri
veterán

Magyarázd el kérlek, hogy a tudatlanságomból eredően milyen téves következtetéseket szűrtem le, és valójában milyeneket kellett volna? Kiáll a nők jogai mellett? Tegye. Nagyon jól teszi. Álljon ki az előítéletekkel szemben, álljon ki a munkahelyi viszonyok ellen, na de ezt írja a blogjában:
Puerile sniggering at breasts contributes to the continuing impression that software development is a boys club where girls aren't welcome.
Ez miféle következtetés? Normális??
So, full marks, Microsoft. You've managed to make the kernel more offensive to half the population and you've made it awkward for us to rectify it.
Na ne már...

Semmi szükség itt a CV-jére, vagy akármilyen github-ra, itt marhára nem a szakmaiságáról van szó...

RTX ON

(#187) MacCaine


MacCaine
őstag

"a Microsoft elnézést kért amiatt, hogy egy Linuxhoz írott programjukba"
"Red Hatnál dolgozó Debian-fejlesztő"

Hátööö... kis kavart érzek az Erőben. :)

(#188) Corleone33 válasza enginev3.0 (#2) üzenetére


Corleone33
aktív tag

egyetértek, ennyire kockának lenni már tényleg nagyon kínos XD

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#189) gergo0007 válasza MacCaine (#187) üzenetére


gergo0007
tag

Mi a gond?

Csak a megszokott "színvonal".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.