Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) locall


locall
tag

Tudtam, hogy a feministák a világ legbutább emberei közt vannak, de azért ez már sok..

Én beleírtam volna válaszul, "we hate feminist" (vagy hogyan írják :DDD )

Azért kemény ha valaki nézi a kernelt, és kér szám közt lát egy mellet

[ Szerkesztve ]

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#52) kymco válasza locall (#51) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem nem érdemes ebből a cikkből messzemenő következtetéseket levonni a feministáról. :)

www.refujvaros.hu

(#53) kymco válasza anulu (#32) üzenetére


kymco
veterán

A bulvár erre indul be, nem pedig a csendes többségre..

www.refujvaros.hu

(#54) locall válasza kymco (#52) üzenetére


locall
tag

Nem innen vonom le, a feministák tényleg a lehető legbutább, ha meg nem akkor túlképzett, beképzelt picsák, kik csak csalódtak eddig a másik nemben és hát akkor feministák lettek.

Elég megnézni bármelyik tüntetésüket. Egyenlőség?.. Az az egyenlő nyugdíjkorhatárnál indul el, csak ezért sosem láttam őket lobbizni.. :(

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#55) kymco válasza locall (#54) üzenetére


kymco
veterán

A feminista mozgalom (és túlkapásai) egy társadalmi jelenség, amiben legalább olyan mértékben felelősek a férfiak, mint a nők. Annak idején választójogért harcoltak, ami még a 20. században sem volt evidens még Európában sem.
Meg küzdöttek azért, hogy ne rabszolgák, díszítő elemek legyenek, hanem egyenértékű emberek. Még ma is durva, hogy a nők ugyanabban a pozícióban szinte mindenhol kevesebbet keresnek, és sok esetben kiszorulnak a vezetésből. Elég megnézni a parlamentáris demokráciák minisztereinek nemét, vagy a törvényhozás nemi eloszlását... Ott, ahol demokrácia van.
A feminizmus szvsz felkiáltó jel, ami mindig is zavaró, mert a kiabáló ember zavaró. De épp azért kiabál, mert baj van.
Én sem tudok sokszor mit kezdeni a mai feminizmus megnyilvánulásaival, max annyit, hogy a családomban a lányaimat és a feleségemet még tudatosabban kezelem partnerként... :)

www.refujvaros.hu

(#56) Lenry válasza kymco (#55) üzenetére


Lenry
félisten

Elég megnézni a parlamentáris demokráciák minisztereinek nemét, vagy a törvényhozás nemi eloszlását...

azért ha nem muszáj, akkor ne azért rakjunk már egyes embereket vezető pozícióba, mert nincs p*cse, hanem mert esetleg ő ért hozzá a legjobban.
azért kevesebb a női miniszter, mert egyszerűen nem jelentkezett / nem ő volt a legalkalmasabb / nem szavazták meg.
ez nem elnyomás, hanem józan ész.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#57) kymco válasza Lenry (#56) üzenetére


kymco
veterán

ez nem elnyomás, hanem józan ész. Jó duma, ezt mondja egy férfi..
De szvsz a mai viszonyok nem azt jelzik, hogy a férfiak a törvényhozásban, miniszteri bársonyszékekben annyira jól végeznék a munkájukat.
Én pld, ha nagy formátumú vezető európai politikusra gondolok Merkel jut az eszembe meg a Vaslady.

www.refujvaros.hu

(#64) #19617792 válasza Dilikutya (#49) üzenetére


#19617792
törölt tag

az más. az a Leetspeak, akkor a karaktereket számmal és egyéb írásjelekkel helyettesítik. itt a hexa "tartományból" alkotnak szavakat. 0123456789ABCDEF.

(#67) Löncsi válasza kymco (#60) üzenetére


Löncsi
őstag

A nők szent tehenek, a férfiak köcsögök. Igen, ez biztos jó megközelítése a dolgoknak. Családon belüli erőszak sajnos egy dolog, a fiúk agresszívebbek, ütnek ha kell. :DDD
Nőnek joga van kiválni ebből, elválhat, gyereket is ő kapja, szava sem lehet szvsz.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#91) sirály12


sirály12
őstag

Azért kicsit eltértünk a témától nem?

Az aki abból a változónévből ezt olvassa ki, és ráadásul férfi(nagy feminista), az biztosan egy köcsög! Ezen szerintem nem is kell vitázni!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#92) kymco válasza sirály12 (#91) üzenetére


kymco
veterán

Hát elég parodisztikus, ez tény...

www.refujvaros.hu

(#94) Youri válasza kymco (#92) üzenetére


Youri
veterán

Inkább szánalmasnak nevezném az eredeti témát... Vagy csak valakinek nagyon feltűnési viszketegsége volt

RTX ON

(#95) kymco válasza Youri (#94) üzenetére


kymco
veterán

Szerintem az fontos neki, hogy időnként a sajtóban megjelenjen a neve.

www.refujvaros.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.