Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) kai_sehmet


kai_sehmet
csendes tag

Hasznos írás, alapvetően nagyon tetszett, köszönjük hogy megosztottad velünk. :)

Megfogalmazódott bennem pár észrevétel, ha nem bánod Talmida megosztom veled. Volt benne pár helyesírási hiba, legtöbb nem volt vészes, nekem az "evvel" nagyon bántotta a szemem, ez többször is előfordult.
Egyfelől jó hogy képekkel is feldobtad az írást, de (lehet hogy csak nekem) már egy kicsit túl soknak tűnt, nagyon szétszabdalta a mondanivalót szerintem, meg így sokkal hosszabbnak is tűnik.
Utolsó kritikai jellegű észrevételemet kicsit félve írom le, nem akarlak ezzel megbántani, de nekem furcsán jött le annak felemlegetése, hogy ez az előadás milyen drága volt. Nem tartozik az írás témájához, és mind a vélhetően súlyos összeg kifizetése ill. az előadás tartalmának megosztása is személyes döntés volt, és nem értem hogy ennek megemlítésével hálásabbnak kellene-e lennie a logout olvasóinak amiért ilyen (szó szerint) értékes információkat osztottak meg velük? :U

A bocsánat és ne haragudj közti eltérésekben én is veled értek egyet, és körülbelül egy súlyba esnek számomra ezek a kifejezések. Súlyosabb "bűnöknél" (pl megcsalás) szerintem nem elég vagy kevés a bocsánatkérés, hanem őszinte megbánás kell a bűnös fél részéről. Nem vezeklés vagy ilyesmi, csak hogy tényleg megbánta amit tett, és többször nem fog előfordulni és pont. :B

[ Szerkesztve ]

csak szubjektív véleményt írok, nem biztos hogy így is van, csak így gondolom... :) "Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sohasem tudod mikor végeztél."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.