Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B1T3


B1T3
addikt

Snapdragon 600 elfért volna benne, de az összkép így is tetszetős lehet. A kijelző méretét biztos kifogásolni fogják páran.

(#2) wortz


wortz
tag

Igen. Sajna túl nagy. :(
Ami nem lenne baj, ha kiadnák egy kisebb verzióban is. De ami kisebb ez az E, az meg ipari hulladék.
(Szerk: tehát a Moto is beállt azon gyártók közé, ahol nincs választék. Ill. választhatsz, gagyit veszel, vagy phabletet. :( )

[ Szerkesztve ]

(#3) Graphics válasza B1T3 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahogy a Snap600-as már kikerül a látókörből.

Na meg ha már frissíteni akarunk, akkor Snap 410 - 610, de addigra nem lesz abból se még

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) bajaki


bajaki
őstag

Nem rossz az összkép így sem, hogy különösebben nem változtattak. Akinek kicsit nagyobb kijelző kell mint a 4,7" az örülni fog neki, bár nem olyan számottevő a különbség. Mondjuk RAM-ból legalább hozzácsaphattak volna még 1 gigát.

(#5) Garada


Garada
őstag

Eddigi pozitívum talán a kinézete azon kívül van pár kifogásolható dolog.

(#6) Graphics válasza Garada (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért , hol láttad már? :U a képen egy moto G van, de majdcsak feltűnt...

Ne Write-only... Read-only please...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Es meg a Samsungra mondjak hogynincs innovacio :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#8) wortz


wortz
tag

Egy gyors kérdés. Anno a Moto G milyen áron indul az EU-ban? Mintha olcsóbb lett volna, nem?

(#9) dsr


dsr
senior tag

Remélem legalább olyan jól fog sikerülni mint az első kiadás :)) imádtam a G-t :C

(#10) Graphics válasza wortz (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

200 euró körül indult, ha jól emlékszem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Szimpatikus telefon ez csak azt nem értem miért nem fért volna el benne még egy Gb ram? Komolyan most ekkora plusz költséget jelentett volna?

Give them nothing but take from them everything

(#12) wortz válasza Graphics (#10) üzenetére


wortz
tag

Nekem is így rémlett, köszi!

(#13) ALBY


ALBY
senior tag

pont a kijelzőt kellet felpiszkálni :W
hiszen alig lehet kapni 5 colos péklapátot...

Kávát kelett volna kisebbre venni, a 4,7" még belefért volna az eddigi méretbe ha mindenáron növeszteni akarnak, de inkább ne. Droid Mini-nél, Moto X-nél megmutatták hogy tudnak szép telóket csinálni.

MicroSD foglalat gondolom most se lesz, aljas módon.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#14) wortz válasza ALBY (#13) üzenetére


wortz
tag

+1

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

hol van itt haladás? Vagy már tényleg csak az számít annak, ha nagyobb a kijelző :F
Nem értem én ezt... várná az ember a megváltást egy ilyen cégtől, a haladást, erre betolnak egy ilyet. Szép! :((

Üdvözlettel, Tibi

(#16) Luck Dragon

Szerintem nem lesz akkora sikere mint az első G-nek. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) wortz válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


wortz
tag

Szerintem se, lévén ott a sikert titka a kezelhető méret, használható hardver, és a jó ár/érték arány hármasa volt. Na most ennél a telónál semmi nem adott ezekből. Nőtt a kijelző, emiatt már phablet, manapság pont ez a termék, amiből 12 egy tucat, s emiatt egyúttal már drágább is, viszont ekkora mérethez meg ratyi a felbontás, plusz a káva is nőni fog a bommsound koppincs dizájn miatt.
Ész nélkül mennek a konkurencia után, ahelyett, hogy átgondolt terméket tennének le az asztalra.
Jó nagy csalódás nekem ez a készülék. :(
Tényleg egyet kell értsek, hogy itt aztán nem hogy innováció nincs, de már lassan visszafelé fejlődnek.

[ Szerkesztve ]

(#18) johnny500


johnny500
tag

Túl jól sikerült a Moto G és most rájuk szóltak, hogy vegyenek vissza :)

(#19) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Akinek nagy, még mindig vehet Moto G 4G-t.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#20) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én imádom a Moto G-t. Amire nekem kell, arra maximálisan elég! Teljesen megérte az árát! Mivel nincsenek nagy igényeim, ezért szerintem egy pár évig még nyúzom, semmi okom nincs rá, hogy lecseréljem... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#21) wortz válasza [Anduriel] (#19) üzenetére


wortz
tag

Szutyok 5 MP-s kamerával. Aha...
(Tkép pont az 5MP-s kamera az oka, hogy nem vettem G-t. Ezért is vártam, hogy jöjjön az utód. Meg is jött, itt van végre a 8 MP, erre ez egy phablet. Hát köszi, így nem kell.)

[ Szerkesztve ]

(#22) halkow


halkow
őstag

Európában 250 euróért vagyis bő 78k WTF akkor ezért nem írtátok ki qrva drága az előző G 50k volt 0,5"ennyire megdrágítja? :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) Graphics válasza halkow (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az előző G most 50k de nem annyiról indult. DE szerintem még most se annyi egészen...

Tegyük hozzá az irreális árfolyamot is ,ami most van...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) velizare válasza wortz (#21) üzenetére


velizare
nagyúr

volt itt is teszt róla, annyira nem ótvar az.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) Samus


Samus
addikt

250 euró? Kicsit meredek. Már nálunk is hivatalosan kapható Xiaomi Redmi 1S, 55k, az akárhogy számolom, 160-170 euró. Kintről még olcsóbb. Oké, 0.3" mínusz a kijelzőből, cserébe ott a MIUI.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26) rodrigez válasza Graphics (#23) üzenetére


rodrigez
senior tag

Hát max. pár fonttal lehetett drágább a kezdetekkor. Én nem sokkal a megjelenés után november végén december elején vettem Amazon-ról és szállítással együtt volt 51900ft, legalábbis ennyit emeltek le a kártyámról. A 250 eurót nagyon soknak tartom én is, bár még mindig nem kirívóan drágának.

(#27) edward2


edward2
addikt

Kizártnak tartom ezt a specifikációt.

A Moto E a képernyő méretén kívül semmiben nem tér el és az 100 euró... 0.7" képernyő meg kötve hiszem hogy 150 eurót érne. Lesz ez bőven 2 giga ram meg jobb proci is.

(#28) Graphics válasza edward2 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miben nem tér el a Moto E?

Nem is ugyanolyan SoC van bennük...
Nem is ugyanolyan a kamera
Nem is ugyanolyan a kijelző és a felbontás

Gondold át még egyszer :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) edward2 válasza Graphics (#28) üzenetére


edward2
addikt

Mit kéne átgondolni? Azt gondold át hogy ez a pár különbség 2.5xes árat jelent? Kicsivel többért már nexus van vagy ha türelmes vagy pl. opo... te sem gondolhatod komolyan hogy snapi400 1 giga rammal az indokolt 250 euróért.

(#30) Graphics válasza edward2 (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt írtad: A Moto E a képernyő méretén kívül semmiben nem tér el és az 100 euró... 0.7"

Biztos így van ez? :)

Amúgy indulóárra ennyit mondanak, eltelik 1 hónap és nem annyi... Kár ezen rugózni.

Azért a Kicsivel többért O+O nem egészen úgy van... Jóval többért esetleg..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) edward2 válasza Graphics (#30) üzenetére


edward2
addikt

Ezt átgondoltam valóban vannak eltérések de elhanyagolható ahhoz képest mennyivel drágább a G2. Tehát ettől még nem lesz az ár jobb.

(#32) Graphics válasza edward2 (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egy teljesen másik SoC, kamera , kijelző szerintem még mindig nem elhanyagolható kategóriába eső alkatrészek.

Bocs, de ezektől lesz drágább valami... Az elhanyagolható pl egy led-vaku.

Más: Szerintem a neve biztos nem G2 lesz.. Túlságon egybecseng az LG G2-vel... :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) wortz válasza edward2 (#31) üzenetére


wortz
tag

Szerinted az elhanyagolható, hogy egy olyan szutyok kamera van a Moto E-n, aminél már a 8 éves telefonjaim is jobbak voltak, plusz még led sincs benne? Ne viccelj már! A Moto E egy hulladék. Egy lapon sem említhető a két teló.
Ettől függetlenül tény, hogy ez a G2 nagy lesz, és drága.

(#34) Graphics válasza wortz (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez megint nem kijelenthető, hogy nagy lesz.

Ha vékony kávával hozzák az 5"-os kijelzőt, akkor méretben akár ugyanott is lehet, mint a mostani G.

Ergo, azzal szerintem mindenki jól is járna :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) focvis válasza rodrigez (#26) üzenetére


focvis
veterán

Én meg január elején vettem 50 000 Ft-ért az alap 8 GB-os Moto G-t.
Igazi best buy-nak tartom a mai napig, ami gyengus benne az a kamera, de 7 hónap után már fel sem tűnik, ill. az SD-kártya hiánya, erre meg a 4G verzió a megoldás +10 000 Ft-ért.

A másik témához:
Nagyot nem esett az ára a G-nek, most a legolcsóbb helyen 49 000 Ft.

(#36) wortz válasza Graphics (#34) üzenetére


wortz
tag

1-2 napja már linkeltem, sorry, ha ismétlem magam, de a pletykák alapján ez lesz a Moto G2

Ha megnézed az elrendezést, iszonyat nagy káva marad alul-felül, szóval ez a teló nagyobb lesz, mint egy S5. De amúgy totál mindegy, mekkora káva lesz, 5 col az így is úgy is iszonyatosan nagy. Szóval de, kijelenthető.

[ Szerkesztve ]

(#37) hyperman25


hyperman25
tag

Nekem bejövős a méret. De én inkább az 5,9-es Nexust várom. :P

(#38) YAS-dude


YAS-dude
őstag

Az egyik fő pozitívuma a G-nek, hogy nem vakolókanállal a zsebben jár az ember aki ilyet vesz, nők se félnek tőle, erre pont a képernyőméretet növelik meg...

(#39) #86973952


#86973952
törölt tag

Engem igazából az 1 giga zavar nagyon... Még mindig úgy csinálnak néhány telefont, mint ha az életük múlna + 1 gigán. Ezek tényleg valós adatok, tehát tényleg ez lesz benne, akkor szerintem nem fog olyan nagy sikert aratni, max. ha jól lemegy az ára.

Motorola név régen egyenlő volt a minőséggel, az egyediséggel, a fejlődéssel, utóbbi években viszont elég kevés cuccuk sikerült jól.

Egyébként ahogy Duliee is írta feljebb, az egy dolog, hogy 200 euro és 250 euro, de ne a mostani árfolyamon számoljátok az előző G árát. Biztos nagyobb lesz így a különbség.

(#40) catroot


catroot
veterán

A sima G-ről nem nagyon látom értelmét cserélni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#41) #86973952 válasza #86973952 (#39) üzenetére


#86973952
törölt tag

Jav.: még sem olyan nagy különbség az árfolyam, 292-295 HUF környékén mozgott akkoriban az EURO.

[ Szerkesztve ]

(#42) Marci.32 válasza tothmaxy182 (#20) üzenetére


Marci.32
csendes tag

Maximálisan egyetértek veled! Ha 2 év múlva is kihoznak egy Moto G utódot, addigra ehhez képest már nagy valószínűséggel tényleg lesz fejlődés és elgondolkoztatja a Moto G tulajokat, engem legalábbis biztosan.

@wortz: Annak idején mindenki azzal jött, hogy ugyanaz a "fos" kamera van benne, mint a Defyben. Hát nem! Sokkal jobb képeket csinál, én elégedett vagyok. (persze felhasználás kérdése, ha valakinek valamiért legalább 8 megapixel kell...)

(#43) Rotcsa


Rotcsa
tag

Nekem is Moto G van és bőven elég arra, amire nekem kell.
A kijelzőméret meg ÉPPEN! a tökéletes, szerintem. 186 cm magas vagyok, a tenyerem sem kicsi, de ez még éppen a számomra egy kézzel kezelhető méret!
Nem értem, mi a francnak gyártanak mostanában akkora bunkofonokat, mint a sony z, vagy az s5....

Az aksi üzemideje ha lenne vagy 2 nap, annak már nagyon örülnék! Ez az egyetlen gondom vele.

(#44) MaUser válasza Rotcsa (#43) üzenetére


MaUser
addikt

Nem értem, mi a francnak gyártanak mostanában akkora bunkofonokat, mint a sony z, vagy az s5

Tartalomfogyasztáshoz. Egyik reggelinél beszélgettük pont a kollégával, hogy ő azért vette z1-et, mert amikor utazik (és utazik sokat) nem akar laptopot/tabletet cipelni, telefon meg úgy is kell neki. 5"-on meg nem csak filmnézés, de pl. játékok vagy netezés is sokkal kényelmesebb az én z1c-mhez képest. Azt mondja egyébként hogy a köv telefonja 6"-os lesz, az még belefér, és ott is van élményben akkor ugrás az 5-6" között, mint a 4.3-5" között. Ebből a szemszögből nézve, a sokat utazóknak és/vagy a neten lógó népeknek racionális választás.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#45) Kékes525


Kékes525
félisten

Én nem vennék ilyet. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) D80


D80
tag

Az 5"-t nem tartom nagynak, szerintem megfelelő méret.
Viszont ezzel a procival és 1 gb-al kiadni - még ha a vanília droid miatt akadás mentesen is fog futni - nagy hiba!

(#47) wortz válasza D80 (#46) üzenetére


wortz
tag

Még mindig ott lesz a Moto X+1. Látjátok ez a baj, hogy akinek erősebb teló kell, annak van választék, akinek kisebb, annak nincs. :(

(#48) bandus válasza Rotcsa (#43) üzenetére


bandus
veterán

én is ezért keresem a sima moto g-t. talán, ha ez kijön jövő hónapban az még lejjebb nyomja kicsit az új készülékek árát, mert használtan nem találok szép állapotú g-t :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49) Forest48 válasza ALBY (#13) üzenetére


Forest48
aktív tag

Sírtam én is, hogy nem lehet már értelmes méretű csúcstelót kapni, de túlságosan beleszerettem a O+O-ba (ugyebár 5,5"), és nagyon nem bánom h ekkora. Ha tudnak csinálni egy olyan hátlapot, ami nem csúszik, akkor bőven lehet használni egy kézzel is.
Azért nagyobb durranást vártam a második generációtól, még a szükségesnél is keesebbet hoz szerintem. 1,5GB ram kellett volna, már csak az iránymutatás miatt is (azért ezt a szériát mégiscsak a google kezdte el, úgyh úgy is kéne folytatni. Ez már a lenovo égisze alatt érkezik? )
SoC bőven elég, de remélem azért az 1,6-ra pörgetettet kapja meg.

(#50) jozso1989


jozso1989
őstag

Még mindig nem értem, miért akarják az emberek egy kézzel nyomkodni a telefont. Nem vágom a logikát, komolyan. Valaki magyarázza el legyen szíves!!!!!!!!

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.