Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) budo82


budo82
tag

Hirtelen csak ez tűnt fel: "3640 percenként 40 oldal beolvasására képes", mondom magamban, ez aztán tényleg szélvészgyors... :DDD

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#2) bartucc válasza budo82 (#1) üzenetére


bartucc
addikt

Nem akad párja széles e világon:DDD

Bár a 40 lap 200DPI mellett értendő, mondjuk sok helyen elég is.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3) Tomcat válasza bartucc (#2) üzenetére


Tomcat
őstag

Személy szerint én sokat szkennelek szinte minden nap. A 200dpi az maximum gépelt szövegnél elég éles. Ahol apró betűk, árbák, színes résztletek, képek vannak egy dokumentumon oda már kevés mert pacás-pixeles lesz a kép. Ide már 300dpi kell, aztán a végső dokumentumot érdemesebb a végén kicsinyíteni. :)

Tomcat

(#4) gardener


gardener
senior tag

usb 3.0 már dukált volna....
főképp 650k-ba belefért volna.

(#5) bartucc válasza Tomcat (#3) üzenetére


bartucc
addikt

Igazad van, nem árt a jobb képminőség, bár nem használok nagyon scanner-t. (látszik :B )

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#6) rebugra


rebugra
aktív tag

"bruttó végfelhasználói ára 650 000 forint felett lesz." ja köszi :Y :Y 2-őt kérnék :C

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#7) bartucc válasza rebugra (#6) üzenetére


bartucc
addikt

Egyet otthonra csak úgy, egyet meg a gyereknek is, jól jöhet még a sulihoz. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) _Scythe_ válasza budo82 (#1) üzenetére


_Scythe_
aktív tag

Én is úgy olvastam (4-edjére is), de tegye fel a kezét, aki nem.
Szélvész gyors :DDD

(#9) Phvhun válasza _Scythe_ (#8) üzenetére


Phvhun
őstag

Én is :))

(#10) Tomcat válasza bartucc (#5) üzenetére


Tomcat
őstag

Ha viszont szándékosan nem akarok egy dokumentumról jó minőségű másolatot adni akkor van hogy 100-150 dpi felbontáson szkennelek. Nálam attól függ a dpi beállítás hogy mire lesz használva a szkennelt másolat.

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.